О бюджете Ерназаровского сельского округа на 2018-2020 годы
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2017 года № 20/4-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 января 2018 года № 5422. Утратило силу - решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 35/5-VI.
Сноска. Утратило силу - решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2018 № 35/5-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бескарагайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/2-VI "О бюджете Бескарагайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5365) Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Ерназаровского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы –29150,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4900,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24150,3 тысяч тенге;
2) затраты –29150,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19.11.2018 № 31/5-VI (вводится в действие с 01.01.2018).

2018-2020 жылдарға арналған Ерназар ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 20/4-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 5422 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 35/5-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 29.12.2018 № 35/5-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1- бабының 2-тармағына, 75- бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бесқарағай аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5365 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Ерназар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29150,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4900,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24150,3 мың теңге;
2) шығындар – 29150,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –0,0 мың, теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 19.11.2018 № 31/5-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).