О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8-2-VI "О бюджете Бородулихинского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 16 октября 2017 года № 15-3-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 октября 2017 года № 5250
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 октября 2017 года № 14/155-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5230) Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8-2-VI "О бюджете Бородулихинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4807, опубликовано в районной газете "Аудан тынысы - Пульс района" от 27 января 2017 года № 4, от 3 февраля 2017 года № 5), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы – 4353826,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 979945 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11473,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31685 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3330722,6 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 4451657 тысяч тенге;";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование – 55679 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты– 74520 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов– 18841 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – -153509,8 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 153509,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 74520 тысяч тенге;
погашение займов – 18841 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 97830,8 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2017 год в сумме 1299,4 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:

"2017-2019 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 қазандағы № 15-3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қазанда № 5250 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 қазандағы № 14/155-VI шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5230 нөмірімен тіркелген) Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-2-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4807 нөмірімен тіркелген, аудандық "Аудан тынысы - Пульс района" газетінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 4, 2017 жылғы 3 ақпандағы № 5 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер – 4353826,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 979945 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11473,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31685 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3330722,6 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 4451657 мың теңге;";
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру – 55679 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 74520 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18841 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – -153509,8 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 153509,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 74520 мың тенге;
қарыздарды өтеу – 18841 мың тенге;
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдықтары – 97830,8 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2017 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 1299,4 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

"Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 36709 тысяч тенге.";
Подпункт 1 пункта 8 изложить в следующей редакции:
"Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 33311,1 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 296373,5 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 74520 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Т. Оразаев
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата

"2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 36709 мың теңге сомасында ескерілсін.";
8 тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамуға нысаналы трансферттер 33311,1 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 296373,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
10-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2017 жылға аудандық бюджеттің түсімдер құрамында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 74520 мың теңге көлемінде республикалық бюджеттен несиелер ескерілсін.";
осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес аталған шешімнің 1, 5 -қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т.Оразаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы У. Майжанов
Бородулиха
аудандық мәслихатының