О бюджетах Бель-Агачского, Бородулихинского, Новопокровского, Новошульбинского, Переменовского сельских и Жезкентского поселкового округов Бородулихинского района на 2018 – 2020 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2017 года № 18-2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 января 2018 года № 5428. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 32-7-VI.
Сноска. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2018 № 32-7-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Бородулихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17-2-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5362) Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бель-Агачского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы –26799,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10350 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 40 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16409,1 тысяч тенге;
2) затраты – 26799,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 16.11.2018 № 29-2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Бель-Агачского сельского округа на 2018 год в сумме 12777 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Бель-Агачского сельского округа на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 432,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 16.11.2018 № 29-2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).

2018-2020 жылдарға арналған Бородулиха ауданының Белағаш, Бородулиха, Новопокровка, Новошульба, Переменовка ауылдық және Жезкент кенттік округтерінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 18-2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қаңтарда № 5428 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 32-7-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 28.12.2018 № 32-7-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1– бабының 2– тармағына, 75–бабының 2– тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1– тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған ауданның бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 желтоқсандағы № 17-2-VI шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5362 нөмірімен тіркелген) Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Белағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26799,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10350 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16409,1 мың теңге;
2) шығындар – 26799,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 16.11.2018 № 29-2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған Белағаш ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 12777 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2018 жылға арналған Белағаш ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 432,1 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 16.11.2018 № 29-2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

3-1. Предусмотреть в бюджете Бель-Агачского сельского округа на 2018 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 3200 тысяч тенге".
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 30.03.2018 № 20-13-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Утвердить бюджет Бородулихинского сельского округа на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 129818,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 50604 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79014,1 тысяч тенге;
2) затраты – 129818,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 16.11.2018 № 29-2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Бородулихинского сельского округа на 2018 год в сумме 75211 тысяч тенге.
6. Предусмотреть в бюджете Бородулихинского сельского округа на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 3803,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 16.11.2018 № 29-2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
7. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 33693,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9170 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24423,1 тысяч тенге;
2) затраты – 33693,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 16.11.2018 № 29-2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
8. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Новопокровского сельского округа на 2018 год в сумме 21291 тысяч тенге.
9. Предусмотреть в бюджете Новопокровского сельского округа на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 432,1 тысяч тенге.

3-1. 2018 жылға арналған Белағаш ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 3200 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 30.03.2018 № 20-13-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2018-2020 жылдарға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджетін тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 129818,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 50604 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 79014,1 мың теңге;
2) шығындар – 129818,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 16.11.2018 № 29-2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2018 жылға арналған Бородулиха ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 75211 мың теңге сомасында ескерілсін.
6. 2018 жылға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 3803,1 мың теңге сомасында ескерілісін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 16.11.2018 № 29-2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2018-2020 жылдарға арналған Новопокровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33693,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9170 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24423,1 мың теңге;
2) шығындар – 33693,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 16.11.2018 № 29-2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2018 жылға арналған Новопокровка ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 21291 мың теңге сомасында ескерілсін.
9. 2018 жылға арналған Новопокровка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 432,1 мың теңге сомасында ескерілсін.

Сноска. Пункт 9 - в редакции решения маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 16.11.2018 № 29-2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
9-1. Предусмотреть в бюджете Новопокровского сельского округа на 2018 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 2700 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 30.03.2018 № 20-13-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
10. Утвердить бюджет Новошульбинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 43022,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13064 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29935,1 тысяч тенге;
2) затраты – 43022,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 16.11.2018 № 29-2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
11. Учесть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Новошульбинского сельского округа на 2018 год в сумме 28003 тысяч тенге.
12. Предусмотреть в бюджете Новошульбинского сельского округа на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 432,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 16.11.2018 № 29-2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
12-1. Предусмотреть в бюджете Новошульбинского сельского округа на 2018 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 1500 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-1 - в соответствии с решением маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 02.10.2018 № 27-2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
13. Утвердить бюджет Переменовского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 20748,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5490 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15238,1 тысяч тенге;
2) затраты – 20748,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;

Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 16.11.2018 № 29-2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
9-1. 2018 жылға арналған Новопокровка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 2700 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. Шешім 9-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 30.03.2018 № 20-13-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2018-2020 жылдарға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43022,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13064 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29935,1 мың теңге;
2) шығындар – 43022,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 16.11.2018 № 29-2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2018 жылға арналған Новошульба ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 28003 мың теңге сомасында ескерілсін.
12. 2018 жылға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 432,1 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 16.11.2018 № 29-2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
12-1. 2018 жылға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 1500 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. Шешім 12-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 02.10.2018 № 27-2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2018-2020 жылдарға арналған Переменовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20748,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5490 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15238,1 мың теңге;
2) шығындар – 20748,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 16.11.2018 № 29-2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
14. Учесть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Переменовского сельского округа на 2018 год в сумме 14806 тысяч тенге.
15. Предусмотреть в бюджете Переменовского сельского округа на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 432,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 16.11.2018 № 29-2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
16. Утвердить бюджет Жезкентского поселкового округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 165565,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 43017 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 950 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 121598,1 тысяч тенге;
2) затраты – 165565,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
Сноска. Пункт 16 - в редакции решения маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 16.11.2018 № 29-2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
17. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Жезкентского поселкового округа на 2018 год в сумме 117966 тысяч тенге.
18. Предусмотреть в бюджете Жезкентского поселкового округа на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 432,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 - в редакции решения маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 16.11.2018 № 29-2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
18-1. Предусмотреть в бюджете Жезкентского поселкового округа на 2018 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 3200 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 16.11.2018 № 29-2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2018 жылға арналған Переменовка ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 14806 мың теңге сомасында ескерілсін.
15. 2018 жылға арналған Переменовка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 432,1 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 16.11.2018 № 29-2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2018-2020 жылдарға арналған Жезкент кенттік округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 165565,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 43017 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 950 мың теңге;
трансферттер түсімі – 121598,1 мың теңге;
2) шығындар – 165565,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 16.11.2018 № 29-2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. 2018 жылға арналған Жезкент кенттік округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 117966 мың теңге сомасында ескерілсін.
18. 2018 жылға арналған Жезкент кенттік округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 432,1 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 16.11.2018 № 29-2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
18-1. 2018 жылға арналған Жезкент кенттік округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 3200 мың теңге сомасында ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 18-1 в соответствии с решением маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 30.03.2018 № 20-13-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
19. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии В. Мокроусова
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата
от 28 декабря 2017 года
№ 18-2-VI
Бюджет Бель-Агачского сельского округа на 2018 год

Ескерту. Шешім 18-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 30.03.2018 № 20-13-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
19. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Мокроусова
Аудандық мәслихаттың хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 18-2-VI шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Белағаш ауылдық округінің бюджеті