О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/2-VI "О бюджете Глубоковского района на 2017-2019 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 ноября 2017 года № 17/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 декабря 2017 года № 5318. Утратило силу решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 37/2-VI.
Сноска. Утратило силу решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2019 № 37/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 23 ноября 2017 года № 15/172-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5293) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/2-VI "О бюджете Глубоковского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4796, опубликовано 10 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Глубоковского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5448013,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2199949,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6307,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 36822 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3204934,6 тысячи тенге;
2) затраты – 5692264,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 125494,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 149680,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24186 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

"2017-2019 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы" 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-VІ Глубокое аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 қарашадағы № 17/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 желтоқсанда № 5318 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/2-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 23.12.2019 № 37/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 109 - бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VІ Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 23 қарашадағы № 15/172-VІ Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5293 болып тіркелген) Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті туралы" 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-VІ Глубокое аудандық мәслихатының шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4796 болып тіркелген, 2017 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған Глубокое ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5448013,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2199949,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6307,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 36822 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3204934,6 мың теңге;
2) шығындар – 5692264,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 125494,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 149680,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 24186 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -369745,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –369745,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 149680,5 тысяч тенге;
погашение займов – 24186 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 244250,8 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из областного бюджета в сумме 497028,5 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 29594,1 тысячи тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 43643 тысячи тенге.";
приложения 1, 5, 6 изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии В. Бородина
Секретарь Глубоковского
районного маслихата А. Баймульдинов
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -369745,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 369745,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 149680,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 24186 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 244250,8 мың теңге.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 497028,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 29594,1 мың теңге сомасында ескерілсін.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2017 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 43643 мың теңге сомасында бекітілсін.";
осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес 1, 5, 6 қосымшалар мынадай редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Бородина
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы А. Баймульдинов
Глубокое аудандық
мәслихатының

297634,9
002
Программа занятости
122467
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27165
006
Оказание жилищной помощи
560,3
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38534,3
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1253,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
71607
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9060,4
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26987,5
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
54019,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54019,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37276,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1512
021
Капитальные расходы государственного органа
1427
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
13653,7
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
150
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
153942,4
1
Жилищное хозяйство
102894,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2333,4
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1333,4
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
100561
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
6720
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1860
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
91981
2
Коммунальное хозяйство
49448
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
47048
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1200
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

297634,9
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
122467
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27165
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
560,3
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38534,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1253,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
71607
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9060,4
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26987,5
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
54019,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54019,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37276,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1512
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1427
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
13653,7
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
150
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
153942,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
102894,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2333,4
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1333,4
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
100561
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
6720
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1860
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға
91981
2
Коммуналдық шаруашылық
49448
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
47048
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
1200
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру