Об установлении ограничительных мероприятий на участке "Кашар" Зайсанского городского округа
Решение акима города Зайсан Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 18 мая 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 июня 2017 года № 5097. Утратило силу - решением акима города Зайсан Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 10 ноября 2017 года № 9
Сноска. Утратило силу - решением акима города Зайсан Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 10.11.2017 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района от 11 апреля 2017 года аким города Зайсан РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в участке "Кашар" Зайсанского городского округа в связи с возникновением бруцеллеза крупного рогатого скота.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Зайсан Д. Тожыбаев

Зайсан қала округінің "Қашар" учаскесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Зайсан қаласы әкімінің 2017 жылғы 18 мамырдағы № 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 маусымда № 5097 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Зайсан қаласы әкімінің 2017 жылғы 10 қарашадағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Зайсан қаласы әкімінің 10.11.2017 № 9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 3-тармағына сәйкес, Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылдың 11 сәуірдегі ұсынысы негізінде Зайсан қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Зайсан қала округінің "Қашар" учаскесіндегі ірі қара малдарынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зайсан қала әкімі Д. Тожыбаев