О снятии ограничительных мероприятий на участке "Кашар" Зайсанского городского округа
Решение акима города Зайсан Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 10 ноября 2017 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 ноября 2017 года № 5300
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закон Республики Казахстан от 10 июля 2002 года"О ветеринарии", пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района от 12 сентября 2017 года № 334 аким города Зайсан РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в участке "Кашар" Зайсанского городского округав связи с выздоровлением бруцеллезау крупного рогатого скота на участке "Кашар" Зайсанского городского округа.
2. Признать утратившими силу решения акима города Зайсан "Об установлении ограничительных мероприятий на участке "Кашар" Зайсанского городского округа (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных парвовых актов за № 5097, опубликовано 19 апреля 2017 года в районной газете " Достық ");
3. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
4. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акимагорода Зайсан А. Дутбаев

Зайсанқала округінің "Қашар" учаскесінде шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Зайсан қаласы әкімінің 2017 жылғы 10 қарашадағы № 9 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 қарашада № 5300 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына, Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 12 қыркүйектегі № 334 ұсынысы негізінде Зайсан қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан қала округінің "Қашар" учаскесінің ірі қара малдары, бруцеллез ауруынан сауықтырылуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. "Зайсан қала округінің "Қашар" учаскесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Зайсан қаласы әкімінің 2017 жылғы № 3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5097 болып тіркелген, 19 сәуір 2017 жылғы аудандық "Достық" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зайсан қала әкімінің міндетін атқарушы А. Дутбаев