О бюджете города Зыряновска, города Серебрянска, поселка Новая Бухтарма, поселка Октябрьский, поселка Зубовск, Малеевского сельского округа, Соловьевского сельского округа на 2018-2020 годы
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2017 года № 25/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 января 2018 года № 5436. Утратило силу решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 42/2-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 29.12.2018 № 42/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением маслихата Зыряновского района от 25 декабря 2017 года № 24/2-VI "О Зыряновском районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5376) маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Зыряновска на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 314581,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 306021,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4568,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 3992,1 тысяч тенге;
2) затраты – 314581,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 11.12.2018 № 40/2-VI (вводится в действие c 01.01.2018).
2. Предусмотреть в бюджете города Зыряновска на 2018 год объем бюджетных изъятий из бюджета города в районный бюджет в сумме 132679,1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 22.11.2018 № 38/2-VI (вводится в действие c 01.01.2018).

2018-2020 жылдарға арналған Зырян қаласының, Серебрянск қаласының, Жаңа Бұқтырма кентінің, Октябрьск кентінің, Зубовск кентінің, Малеевск ауылдық округінің, Соловьево ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 25/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 қаңтарда № 5436 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 42/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 29.12.2018 № 42/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1- бабының 2- тармағына, 75- бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес, "2018-2020 жылдарға арналған Зырян аудандық бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5376 тіркелген) шешіміне сәйкес Зырян ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Зырян қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 314581,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 306021,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4568,2 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 3992,1 мың теңге;
2) шығындар – 314581,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 11.12.2018 № 40/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған Зырян қаласының бюджетінен аудандық бюджетке 132679,1 мың теңге сомасына бюджет қаражаттарын алып қою көлемі қарастырылсын.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 22.11.2018 № 38/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Пункт 7 - в редакции решения маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 22.11.2018 № 38/2-VI (вводится в действие c 01.01.2018).
8. Предусмотреть в бюджете поселка Новая Бухтарма на 2018 год объем бюджетных изъятий из бюджета поселка в районный бюджет в сумме 11490,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 22.11.2018 № 38/2-VI (вводится в действие c 01.01.2018).
9. Предусмотреть в бюджете поселка Новая Бухтарма на 2018 год объем целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 313 тысяч тенге.
10. Утвердить бюджет поселка Зубовск на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 19479,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6204,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1956,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 11318,5 тысяч тенге;
2) затраты – 19479,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге:
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 22.11.2018 № 38/2-VI (вводится в действие c 01.01.2018).
11. Предусмотреть в бюджете поселка Зубовск на 2018 год объем целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 311 тысяч тенге.
12. Предусмотреть в бюджете поселка Зубовск на 2018 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 11026,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 22.11.2018 № 38/2-VI (вводится в действие c 01.01.2018).
13. Утвердить бюджет поселка Октябрьский на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 16317,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9011,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 145,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 7161,1 тысяч тенге;
2) затраты – 16317,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;

Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 22.11.2018 № 38/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Жаңа Бұқтырма кентінің бюджетінен аудандық бюджетке 11490,0 мың теңге сомасына кенттің бюджетінен бюджет қаражаттарын алып қою көлемі қарастырылсын.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 22.11.2018 № 38/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2018 жылға арналған Жаңа Бұқтырма кентінің бюджетінде аудан бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 313 мың теңге сомасында көзделсін.
10. 2018-2020 жылдарға арналған Зубовск кентінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 19479,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6204,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1956,1 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 11318,5 мың теңге;
2) шығындар – 19479,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 22.11.2018 № 38/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2018 жылға арналған Зубовск кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 311 мың теңге сомасында көзделсін.
12. 2018 жылға арналған Зубовск кентінің бюджетінен аудандық бюджеттен 11026,4 мың теңге сомасына субвенциялар қарастырылсын.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 22.11.2018 № 38/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2018-2020 жылдарға арналған Октябрск кентінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 16317,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9011,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 145,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 7161,1 мың теңге;
2) шығындар – 16317,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 22.11.2018 № 38/2-VI (вводится в действие c 01.01.2018).
14. Предусмотреть в бюджете поселка Октябрьский на 2018 год объем целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 313 тысяч тенге.
15. Предусмотреть в бюджете поселка Октябрьский на 2018 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 6869 тысяч тенге.
16. Утвердить бюджет Малеевского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 30507,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7116,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 547,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 22844,1 тысяч тенге;
2) затраты – 30507,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
Сноска. Пункт 16 - в редакции решения маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 22.11.2018 № 38/2-VI (вводится в действие c 01.01.2018).
17. Предусмотреть в бюджете Малеевского сельского округа на 2018 год объем целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 313 тысяч тенге.
18. Предусмотреть в бюджете Малеевского сельского округа на 2018 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 22552 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет Соловьевского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 24933,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9328,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 883,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 14722,0 тысячи тенге;
2) затраты – 24933,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 22.11.2018 № 38/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2018 жылға арналған Октябрьск кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 313 мың теңге сомасында көзделсін.
15. 2018 жылға арналған Октябрьск кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар көлемі 6869 мың теңге сомасында көзделсін.
16. 2018-2020 жылдарға арналған Малеевск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 30507,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7116,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 547,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 22844,1 мың теңге;
2) шығындар – 30507,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 22.11.2018 № 38/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. 2018 жылға арналған Малеевск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 313 мың теңге сомасында көзделсін.
18. 2018 жылға арналған Малеевск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар көлемі 22552 мың теңге сомасында көзделсін.
19. 2018-2020 жылдарға арналған Соловьево ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 24933,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9328,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 883,5 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 14722,0 мың теңге;
2) шығындар – 24933,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
Сноска. Пункт 19 - в редакции решения маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 22.11.2018 № 38/2-VI (вводится в действие c 01.01.2018).
20. Предусмотреть в бюджете Соловьевского сельского округа на 2018 год объем целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 313 тысяч тенге.
21. Предусмотреть в бюджете Соловьевского сельского округа на 2018 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 14430 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 22.11.2018 № 38/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2018 жылға арналған Соловьево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 313 мың теңге сомасында көзделсін.
21. 2018 жылға арналған Соловьево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар көлемі 14430 мың теңге сомасында көзделсін.