О признании утратившими силу некоторых решений Западно-Казахстанского областного маслихата
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 24 февраля 2017 года № 9-17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 марта 2017 года № 4707
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Западно-Казахстанского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата областного маслихата (Султанов А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии А.Таспихов
Секретарь
областного маслихата
М.Құлшар
Приложение
к решению
Западно-Казахстанского
областного маслихата
от 24 февраля 2017 года № 9-17
Перечень
утративших силу некоторых решений
Западно-Казахстанского областного маслихата
1. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 14-2 "Об установлении объемов трансфертов общего характера между областным и районными (городским) бюджетами на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3375, опубликованное 31 декабря 2013 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 29-2 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4190, опубликованное в газете "Приуралье" от 24 декабря 2015 года).
3. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 8 апреля 2016 года № 3-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 29-2 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4333, опубликованное 19 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 22 июля 2016 года № 5-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 29-2 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4493, опубликованное 29 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 24 ақпандағы № 9-17 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 наурызда № 4707 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А.Сұлтанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Таспихов
Облыстық мәслихат
хатшысы
М.Құлшар
2017 жылғы 24 ақпандағы
№ 9-17 Батыс Қазақстан
облыстық мәслихатының
шешіміне
қосымша
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір күші
жойылған шешімдерінің
тізбесі
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы" № 14-2 "Облыстық және аудандық (қалалық) бюджеттер арасындағы 2014-2016 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемдерін белгілеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3375 тіркелген, 2013 жылы 31 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 29-2 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4190 тіркелген, 2015 жылы 24 желтоқсанда "Орал өңірі" газетінде жарияланған).
3. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 3-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 29-2 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4333 тіркелген, 2016 жылы 19 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 22 шілдедегі № 5-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 29-2 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4493 тіркелген, 2016 жылы 29 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

5. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 15 сентября 2016 года № 6-1 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 29-2 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4556, опубликованное 23 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
6. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 ноября 2016 года № 7-1 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 29-2 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4599, опубликованное в газете "Приуралье" от 3 декабря 2016 года).

5. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 қыркүйектегі № 6-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 29-2 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4556 тіркелген, 2016 жылы 23 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
6. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 18 қарашадағы № 7-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 29-2 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4599 тіркелген, 2016 жылы 3 желтоқсанда "Орал өңірі" газетінде жарияланған).