О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8-2 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2017 года № 15-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 декабря 2017 года № 4980. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 16-13
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 16.03.2018 № 16-13 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8-2 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4628, опубликованное 27 декабря 2016 года в газете "Приуралье") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы –123 820 794 тысячи тенге:
налоговые поступления – 36 936 920 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 790 078 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 85 082 796 тысяч тенге;
2) затраты – 130 889 863 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 772 463 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 9 420 267 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 647 804 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 369 905 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 500 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 130 095 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13 211 437 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
13 211 437 тысяч тенге:
поступление займов – 8 835 147 тысяч тенге;
погашение займов – 4 388 650 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 764 940 тысяч тенге.";
пункт 4-5 изложить в следующей редакции:
"4-5. Учесть, что в областном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 14 468 959 тысяч тенге, в том числе:

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8-2 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 15-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 желтоқсанда № 4980 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 16-13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 16.03.2018 № 16-13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8-2 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4628 тіркелген, 2016 жылғы 27 желтоқсандағы "Орал өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 123 820 794 мың теңге:
салықтық түсімдер – 36 936 920 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 790 078 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 85 082 796 мың теңге;
2) шығындар – 130 889 863 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 772 463 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 9 420 267 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 647 804 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 369 905 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 500 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 130 095 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13 211 437 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
13 211 437 мың теңге:
қарыздар түсімі – 8 835 147 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 388 650 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 764 940 мың теңге.";
4-5 -тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4-5. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (қалалық) бюджеттерге облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 14 468 959 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:

8 653 992 тысячи тенге – целевые текущие трансферты;
5 814 967 тысяч тенге – целевые трансферты на развитие.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата Западно-Казахстанской области.";
дополнить пунктом 4-7 следующего содержания:
"4-7. Учесть, что в областном бюджете на 2017 год предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов из районных (городских) бюджетов, в связи с уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное медицинское страхование в соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 июня 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам здравоохранения" в сумме 190 540 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2017 год в размере 219 213 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата областного маслихата (Султанов А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии М.Байжанов
Секретарь областного
маслихата
М.Құлшар
Приложение
к решению
Западно-Казахстанского
областного маслихата
от 6 декабря 2017 года № 15-1
Приложение 1
к решению
Западно-Казахстанского
областного маслихата
от 9 декабря 2016 года № 8-2
Областной бюджет на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

8 653 992 мың теңге – ағымдағы нысаналы трансферттер;
5 814 967 мың теңге – нысаналы даму трансферттері.
Аталған сомаларды аудандық (қалалық) бюджеттерге бөлу Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
мынадай мазмұндағы 4-7 тармақпен толықтырылсын:
"4-7. 2017 жылға арналған 190 540 мың теңге сомасындағы аудандық (қалалық) бюджеттерден ағымдағы нысаналы трансферттерді "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне денсаулық сақтау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жұмыс берушілердің аударымдары бойынша мөлшерлемелерді азайтуға байланысты облыстық бюджетке қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2017 жылға арналған облыстың жергілікті атқарушы органдарының резерві 219 213 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А.Сұлтанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М.Байжанов
Облыстық мәслихат
хатшысы
М.Құлшар
2017 жылғы 6 желтоқсандағы
Батыс Қазақстан облыстық
мәслихатының № 15-1 шешіміне
қосымша
2016 жылғы 9 желтоқсандағы
Батыс Қазақстан облыстық
мәслихатының № 8-2 шешіміне
1 – қосымша
2017 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

271
Управление строительства области
117 906
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
117 906
3
Специализированная медицинская помощь
6 863 878
253
Управление здравоохранения области
6 863 878
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 657 059
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
341 302
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
323 468
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
137 790
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
299 862
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
1 037 099
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 054 024
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
13 274
4
Поликлиники
2 413 796
253
Управление здравоохранения области
2 413 796
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
2 192 152
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
198 661
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
22 983
5
Другие виды медицинской помощи
1 429 894
253
Управление здравоохранения области
1 429 894
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
1 397 996
029
Областные базы спецмедснабжения
31 898
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3 101 885
253
Управление здравоохранения области
3 101 885
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
117 916
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
249 920
013
Проведение патологоанатомического вскрытия

271
Облыстың құрылыс басқармасы
117 906
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
117 906
3
Мамандандырылған медициналық көмек
6 863 878
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 863 878
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 657 059
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
341 302
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
323 468
021
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
137 790
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
299 862
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
1 037 099
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 054 024
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
13 274
4
Емханалар
2 413 796
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 413 796
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
2 192 152
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
198 661
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
22 983
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1 429 894
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 429 894
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 397 996
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
31 898
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3 101 885
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 101 885
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
117 916
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
249 920
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу

80 496
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
89 326
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
28 501
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 535 726
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 855 521
1
Социальное обеспечение
2 199 958
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 840 645
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
763 859
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
611 771
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
334 539
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
130 476
261
Управление образования области
359 313
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
299 774
037
Социальная реабилитация
59 539
2
Социальная помощь
220 516
256
Управление координации занятости и социальных программ области
220 516
003
Социальная поддержка инвалидов
220 516
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 435 047
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 344 603
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
117 039
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
2 691
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5 641
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 982
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

80 496
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
89 326
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
28 501
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 535 726
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 855 521
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 199 958
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 840 645
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
763 859
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
611 771
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
334 539
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
130 476
261
Облыстың білім басқармасы
359 313
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
299 774
037
Әлеуметтік сауықтандыру
59 539
2
Әлеуметтiк көмек
220 516
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
220 516
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
220 516
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 435 047
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 344 603
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
117 039
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 691
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 641
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
1 982
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

762 103
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 982
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
250 506
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2 692
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
53 941
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
21 135
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
104 441
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
18 450
263
Управление внутренней политики области
25 030
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25 030
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
0
013
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 267
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1 267
270
Управление по инспекции труда области
64 147
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
54 735
003
Капитальные расходы государственного органа
9 412
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
18 612 815
1
Жилищное хозяйство
5 163 301
271
Управление строительства области
5 163 301
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 159 445
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 003 856
2
Коммунальное хозяйство
13 425 902
271
Управление строительства области

762 103
044
Жергiлiктi деңгейде көшi-қон iс-шараларын iске асыру
3 982
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
250 506
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 692
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
53 941
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
21 135
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
104 441
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
18 450
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 030
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 030
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
0
013
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 267
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 267
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
64 147
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 735
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 412
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
18 612 815
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 163 301
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 163 301
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 159 445
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 003 856
2
Коммуналдық шаруашылық
13 425 902
271
Облыстың құрылыс басқармасы

421 131
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
62 201
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
48 048
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
16 026
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
4 417
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
70 876
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
12 675
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 790 917
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 419 344
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
2 455
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
292
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
717 903
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
55 670
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
995
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
12 500
719
Управление ветеринарии области
297 073
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
73 331
003
Капитальные расходы государственного органа
54 603
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 400
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
166 739
2
Водное хозяйство
24 815
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
24 815
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов

421 131
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
62 201
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
48 048
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
16 026
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
4 417
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
70 876
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
12 675
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 790 917
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
4 419 344
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
2 455
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
292
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
717 903
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
55 670
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
995
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
12 500
719
Облыстың ветеринария басқармасы
297 073
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 331
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
54 603
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 400
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
166 739
2
Су шаруашылығы
24 815
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
24 815
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу