О внесении изменений и дополнений в решение Бурлинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 октября 2017 года № 18-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 октября 2017 года № 4919. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 апреля 2018 года № 23-9
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.04.2018 № 23-9 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Западно – Казахстанского областного маслихата от 27 сентября 2017 года №13 – 1 "О внесении изменений в решение Западно – Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года №8 – 2 "Об областном бюджете на 2017 – 2019 годы" (Зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4905, опубликованное 3 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан), Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года №10-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4642, опубликованное 18 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 9 765 120 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 849 721 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 88 888 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 478 517 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 347 994 тысячи тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 11 381 086 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 977 165 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 977 165 тысяч тенге:
поступление займов – 1 698 622 тысячи тенге;
погашение займов – 18 011 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 296 554 тысячи тенге;";
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:

Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-2 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 қазандағы № 18-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 қазанда № 4919 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 23-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 13.04.2018 № 23-9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі №13-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №8-2 "2017 – 2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4905 тіркелген, 2017 жылғы 3 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы №10-2 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4642 тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 9 765 120 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 849 721 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 88 888 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 478 517 мың теңге;
трансферттер түсімі – 347 994 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 11 381 086 мың теңге;";
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 977 165 мың теңге;";
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 977 165 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 698 622 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 18 011 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 296 554 мың теңге.";
4 – тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"4. Учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 1 399 129 тысяч тенге:";
дополнить абзацем тринадцать следующего содержания:
"расширение перечня вспомогательных технических средств – 2 206 тысяч тенге.";
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых трансфертов и кредитов из областного бюджета в общей сумме 647 487 тысяч тенге:";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессий, включая обучение мобильных центров – 21 543 тысячи тенге;";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"строительство инженерно – коммуникационной системы, вертикального планирования и внутриплощадочных дорог в микрорайоне Карачаганак – 1 города Аксай – 35 276 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двенадцать следующего содержания:
"на предоставление гранта "Лучшая организация среднего образования" средней школе №4 города Аксай Бурлинского района – 19 567 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тринадцать следующего содержания:
"на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 103 тысячи тенге;";
дополнить абзацем четырнадцать следующего содержания:
"на молодежную практику – 2 269 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в размере 207 687 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Исполняющему обязанности руководителя отдела организационно-правовой работы аппарата районного маслихата (Л.Ж.Уржанова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии К.Ермекбаев
Секретарь маслихата А.Куликешев
Приложение
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 11 октября 2017 года №18-1
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 22 декабря 2016 года №10-2
Районный бюджет на 2017 год
тысяч тенге
Категория
сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

"4. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 1 399 129 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
мынадай редакциядағы он үшінші абзацпен толықтырылсын:
"техникалық көмекші құралдар тізбесін кеңейтуге – 2 206 мың теңге.";
5 – тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 647 487 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мобильді орталықтардағы оқуды қосқандағы еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқу – 21 543 мың теңге;";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақсай қаласы Қарашығанақ – 1 шағынауданындағы алаң ішілік жолдарды және тік жобалау, инженерлік коммуникациялық желілердің құрылысы – 35 276 мың теңге;";
мынадай редакциядағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
"Бөрлі ауданы Ақсай қаласының №4 орта жалпы білім беретін мектебіне "Орта білім беретін үздік ұйым" грантын бөлу – 19 567 мың теңге;";
мынадай редакциядағы он үшінші абзацпен толықтырылсын:
"мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға – 103 мың теңге;";
мынадай редакциядағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"жастар практикасына – 2 269 мың теңге.";
7 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2017 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 207 687 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының ұйымдастыру және құқықтық жұмысы бөлімі басшысының міндетін атқарушы (Л.Ж.Уржанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К.Ермекбаев
Мәслихат хатшысы А.Куликешев
Бөрлі аудандық мәслихатының
2017 жылғы 11 қазандағы
№18-1 шешіміне қосымша
Бөрлі аудандық мәслихатының
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№10-2 шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы