О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 марта 2017 года № 9-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 марта 2017 года № 4732. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 марта 2018 года № 14-6
Сноска. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30.03.2018 № 14-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7-1 "О районном бюджете на 2017 – 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4653, опубликованное 20 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 340 154 тысяча тенге:
налоговые поступления – 297 601 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2 294 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 040 109 тысяч тенге;
2) затраты – 3 404 613 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40 842 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 40 842 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 943 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 89 358 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 89 358 тысяч тенге;
поступление займов – 40 842 тысяч тенге;
погашение займов – 15 943 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 64 459 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Бокейординского районного маслихата (А.Хайруллин) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 наурыздағы № 9-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 наурызда № 4732 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 14-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 30.03.2018 № 14-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-1 "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4653 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 340 154 мың теңге:
салықтық түсімдер – 297 601 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 294 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 150 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 040 109 мың теңге;
2) шығындар – 3 404 613 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 40 842 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 40 842 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 943 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 89 358 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 89 358 мың теңге:
қарыздар түсімі – 40 842 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 15 943 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 64 459 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А.Хайруллин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.