О бюджете сельских округов Бокейординского района на 2018-2020 годы
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2017 года № 13-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 января 2018 года № 5039. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 марта 2019 года № 25-5
Сноска. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.03.2019 № 25-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Бокейординского районного маслихата от 15 декабря 2017 года 13-2 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5017) Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Сайхинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 107 149 тысяч тенге:
налоговые поступления – 15 411 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 423 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 91 315 тысяч тенге;
2) затраты – 107 149 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.12.2018 № 22-4 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Урдинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 534 тысячи тенге:
налоговые поступления – 10 011 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 57 523 тысячи тенге;
2) затраты – 67 534 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;

2018-2020 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-8 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қаңтарда № 5039 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 наурыздағы № 25-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 18.03.2019 № 25-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 13-2 "2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5017 тіркелген) сәйкес, Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Сайқын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 107 149 мың теңге:
салықтық түсімдер – 15 411 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 423 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 91 315 мың теңге;
2) шығындар – 107 149 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 25.12.2018 № 22-4 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018-2020 жылдарға арналған Орда ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67 534 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 011 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 57 523 мың теңге;
2) шығындар – 67 534 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.12.2018 № 22-4 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет Бисенского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 432 тысячи тенге:
налоговые поступления – 6 006 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 53 390 тысяч тенге;
2) затраты – 59 432 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.12.2018 № 22-4 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Поступления в бюджет сельских округов на 2018 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Бокейординского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 13-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы".
5. Учесть в бюджетах сельских округов на 2018 год поступление субвенций передаваемой из районного бюджета в сумме 179 879 тысяч тенге:
Сайхинский сельский округ – 78 744 тысячи тенге;
Урдинский сельский округ – 55 017 тысяч тенге;
Бисенский сельский округ – 46 118 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 25.12.2018 № 22-4 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2018-2020 жылдарға арналған Бисен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 432 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 006 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 53 390 мың теңге;
2) шығындар – 59 432 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 25.12.2018 № 22-4 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 13-2 "2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.
5. 2018 жылыға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдердің жалпы сомасы 179 879 мың теңге көлемінде ескерілсін:
Сайқын ауылдық округі – 78 744 мың теңге;
Орда ауылдық округі – 55 017 мың теңге;
Бисен ауылдық округі – 46 118 мың теңге.

6. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
7. Установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, согласно перечню должностей специалистов определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан повышение на двадцать пять процентов должностных окладов по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающимися этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2018 года.

6. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
7. 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне ауылдық жерлерде қызмет ететін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне осы қызмет түрлерімен қалада айналысатын азаматтық қызметшілердің ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақыларына жиырма бес пайызға көтеру белгіленсін.

8. Руководителю аппарата Бокейординского районного маслихата (А.Хайруллин) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А.Тусипкалиева
Секретарь маслихата Е.Танатов
Приложение 1
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 29 декабря 2017 года № 13-8
Бюджет Сайхинского сельского округа на 2018 год

8. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А.Хайруллин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
9. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Түсіпкалиева
Мәслихат хатшысы Е.Таңатов
2017 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 13-8 Бөкей ордасы аудандық
мәслихаттың шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған Сайқын селолық округ бюджеті