О признании утратившими силу некоторых решений Жангалинского районного маслихата
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 марта 2017 года № 9-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 марта 2017 года № 4740
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Жангалинского районного маслихата согласно приложению.
2. Руководителю аппарата Жангалинского районного маслихата (С.Успанова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Е.Ибрашев
Секретарь районного маслихата З.Сисенғали
Приложение
к решению Жангалинского
районного маслихата
от 10 марта 2017 года №9-8
Перечень утративших силу некоторых решений Жангалинского районного маслихата
1. Решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №31-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4225, опубликованное 2 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. Решение Жангалинского районного маслихата от 19 апреля 2016 года №2-1 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №31-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4394, опубликованное 3 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. Решение Жангалинского районного маслихата от 10 августа 2016 года №4-1 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №31-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4534, опубликованное 31 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
4. Решение Жангалинского районного маслихата от 28 сентября 2016 года №6-1 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №31-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4573, опубликованное 19 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
5. Решение Жангалинского районного маслихата от 5 декабря 2016 года №7-1 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2015 года №31-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4627, опубликованное 22 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

Жаңақала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 9-8 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 наурызда № 4740 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Қосымшаға сәйкес Жаңақала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Жаңақала аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Успанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е.Ибрашев
Аудандық мәслихат хатшысы З.Сисенғали
Жаңақала аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 10 наурыздағы
№9-8 шешімін қосымша
Жаңақала аудандық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізімі
1.Жаңақала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" №31-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4225 тіркелген, 2016 жылғы 2 ақпандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2.Жаңақала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 сәуірдегі "Жаңақала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №31-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №2-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4394 тіркелген, 2016 жылғы 3 маусымдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3.Жаңақала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 тамыздағы "Жаңақала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №31-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №4-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4534 тіркелген, 2016 жылғы 31 тамыздағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
4.Жаңақала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 қыркүйектегі "Жаңақала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №31-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №6-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4573 тіркелген, 2016 жылғы 19 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
5.Жаңақала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы "Жаңақала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы №31-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №7-1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4627 тіркелген, 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).