О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 октября 2017 года № 13-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 октября 2017 года № 4926. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 января 2018 года № 17-2
Сноска. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.01.2018 № 17-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 27 сентября 2017 года № 13-1 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8-2 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4905) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4655, опубликованное 20 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 7 377 940 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 962 446 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 245 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 125 329 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 282 920 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 7 690 830 тысяч тенге;";
в пункте 4:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме 743 882 тысячи тенге:";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника – 8 832 тысячи тенге;";
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 1 096 496 тысяч тенге:
на повышение квалификации учителей на языковых курсах в целях реализации Дорожной карты развития трехъязычного образования – 59 558 тысяча тенге;
на приобретение учебников, в связи введением новых образовательных программ в детских дошкольных организациях, перевыпуском новых учебников для предшкольной подготовки, 1,2,5,7 классов – 176 686 тысяч тенге;

Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 қазандағы № 13-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қазанда № 4926 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 17-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 24.01.2018 № 17-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі № 13-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8-2 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4905 тіркелген) шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4655 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 7 377 940 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 962 446 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 245 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 125 329 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 282 920 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 7 690 830 мың теңге;";
4 - тармақта:
1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы 743 882 мың теңге:";
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 8 832 мың теңге;";
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 1 096 496 мың теңге:
үштілді білім беруді дамытудың Жол картасын іске асыру мақсатында тілдік курстарда мұғалімдердің біліктілігін арттыруға – 59 558 мың теңге;
мектепке дейінгі ұйымдарға жаңа оқу бағдарламаларының енуіне және мектеп алды даярлыққа, 1,2,5,7 сыныптарға жаңа оқулықтар шығуына байланысты оқулықтар сатып алуға – 176 686 мың теңге;

на капитальный ремонт сельского клуба села Красноармейское – 4 447 тысяч тенге;
на капитальный ремонт сельского клуба села Шалғай – 3 074 тысячи тенге;
на разработку генерального плана совмещенного с проектом детальной планировки села Дарьинское – 11 858 тысяч тенге;
на строительство внутрипоселкового водопровода села Акжол – 11 253 тысячи тенге;
на реконструкцию водопровода села Павлово – 79 408 тысяч тенге;
на доучивание направленных на профессиональную подготовку – 1 889 тысяч тенге;
на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям, включая обучение в мобильных центрах - 47 938 тысяч тенге;
на внедрение в учебный процесс общеобразовательных школ элективного курса "Робототехника" – 40 693 тысячи тенге;
на капитальный ремонт здания сельского дома культуры села Дарьинское – 173 353 тысячи тенге;
на проведение инженерно-геодезических, инженерно-геологических исследований и разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство водопровода в селе Егіндібұлақ" – 4 480 тысяч тенге;
на проведение инженерно-геодезических, инженерно-геологических исследований и разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство водопровода в селе Мичуринское" – 10 572 тысяч тенге;
на проведение инженерно-геодезических, инженерно-геологических исследований и разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство водопровода в селе Трекино" – 13 500 тысяч тенге;
на проведение инженерно-геодезических, инженерно-геологических исследований и разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство водопровода в селе Октябрьское" – 4 480 тысяч тенге;
на проведение инженерно-геодезических, инженерно-геологических исследований и разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство водопровода в селе Зеленое" – 4 480 тысяч тенге;
на проведение инженерно-геодезических, инженерно-геологических исследований и разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция водопровода в селе Достык" – 8 960 тысяч тенге;
на проведение инженерно-геодезических, инженерно-геологических исследований и разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство водопровода в селе Большой Чаган" – 6 496 тысяч тенге;
на приобретение мультимедийного оборудования для малокомплектных школ и дополнительных элементов к комплекту - 18 848 тысяч тенге;
на обеспечения учащихся качественной питьевой водой (приобретение диспенсоров, бутилированной воды, установка питьевых фонтанчиков) - 12 757 тысяч тенге;

Красноармейск ауылындағы ауылдық клубқа күрделі жөндеуге – 4 447 мың теңге;
Шалғай ауылындағы ауылдық клубқа күрделі жөндеуге – 3 074 мың теңге;
Дариян ауылының нақты жоспарлау жобасымен біріктірілген бас жоспарын әзірлеуге – 11 858 мың теңге;
Ақжол ауылының ауылішілік су құбырының құрылысына – 11 253 мың теңге;
Павлов ауылының су құбырын реконструкциялауға - 79 408 мың теңге;
кәсіптік оқытуға жіберілгендердің оқуын аяқтауға – 1 889 мың теңге;
мобильді орталықтардағы оқытуды қоса алғанда, еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқуға - 47 938 мың теңге;
жалпы білім беретін мектептердің оқу үдересіне "Роботтық техника" элективті курсын енгізуге – 40 693 мың теңге;
Дариян ауылындағы ауылдық мәдениет үйінің ғимаратын күрделі жөндеуге - 173 353 мың теңге;
"Егіндібұлақ ауылындағы су құбырының құрылысы" нысаны бойынша жобалау – сметалық құжаттамасын әзірлеу және инженерлік-геодезиялық, инженерлік - геологиялық зерттеулер жүргізуге - 4 480 мың теңге;
"Мичурин ауылындағы су құбырының құрылысы" нысаны бойынша жобалау – сметалық құжаттамасын әзірлеу және инженерлік-геодезиялық, инженерлік-геологиялық зерттеулер жүргізуге - 10 572 мың теңге;
"Трекин ауылындағы су құбырының құрылысы" нысаны бойынша жобалау – сметалық құжаттамасын әзірлеу және инженерлік-геодезиялық, инженерлік-геологиялық зерттеулер жүргізуге - 13 500 мың теңге;
"Октябрьское ауылындағы су құбырының құрылысы" нысаны бойынша жобалау – сметалық құжаттамасын әзірлеу және инженерлік-геодезиялық, инженерлік-геологиялық зерттеулер жүргізуге - 4 480 мың теңге;
"Зеленый ауылындағы су құбырының құрылысы" нысаны бойынша жобалау – сметалық құжаттамасын әзірлеу және инженерлік-геодезиялық, инженерлік-геологиялық зерттеулер жүргізуге - 4 480 мың теңге;
"Достық ауылындағы су құбырын реконструкциялау" нысаны бойынша жобалау – сметалық құжаттамасын әзірлеу және инженерлік-геодезиялық, инженерлік-геологиялық зерттеулер жүргізуге - 8 960 мың теңге;
"Үлкен Шаған ауылында су құбырының құрылысы" нысаны бойынша жобалау – сметалық құжаттамасын әзірлеу және инженерлік-геодезиялық, инженерлік-геологиялық зерттеулер жүргізуге - 6 496 мың теңге;
шағын жинақты мектептерге мультимедиялық құрал-жабдықтар және жиынтыққа қосымша элементтер алуға - 18 848 мың теңге;
оқушыларды сапалы ауыз сумен қамтамасыз етуге (диспенсерлер, бөтелкедегі суды алуға, ауыз су бұрқақтарын қондыруға) - 12 757 мың теңге;

на внедрение информационной системы "Е-Халық" - 9 240 тысяч тенге;
на изготовление правоустанавливающих документов на электролинии, газопроводы, водопроводы и канализационные системы – 73 256 тысяч тенге;
на текущий ремонт подъездной дороги села Жаик – 11 557 тысяч тенге;
на текущий ремонт дорог села Макарово – 33 137 тысяч тенге;
на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Калининское с посещением на 160 человек – 188 277 тысяч тенге;
на материально-техническое укрепление базы здания сельского дома культуры села Дарьинское – 37 866 тысяч тенге;
на текущий ремонт по содержанию подъездной автомобильной дороги села Өркен – 35 336 тысяч тенге;
на организацию молодежной практики для обеспечения занятости молодежи – 4 000 тысяч тенге;
на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 97 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 9 000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Г.А.Терехов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Б.Ислямова
Секретарь районного маслихата Р.Исмагулов
Приложение 1
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 17 октября 2017 года № 13-2
Приложение 1
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года № 7-1
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

"Е-Халық" ақпараттық жүйесін енгізуге - 9 240 мың теңге;
газ, су құбырлары, электр желілері, кәріз жүйелеріне құқық белгілейтін құжаттар дайындауға - 73 256 мың теңге;
Жайық ауылының кіре беріс жолын ағымдағы жөндеуге - 11 557 мың теңге;
Макаров ауылының жолдарын ағымдағы жөндеуге – 33 137 мың теңге;
Калинин ауылындағы 160 адамды қабылдайтын дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысына – 188 277 мың теңге;
Дариян ауылындағы ауылдық мәдениет үйінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 37 866 мың теңге;
Өркен ауылына кіре беріс автокөлік жолын күтіп ұстау бойынша ағымдағы жөндеуге – 35 336 мың теңге;
жастарды жұмыспен қамту үшін жастар практикасын ұйымдастыруға – 4 000 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға – 97 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 9 000 мың теңге.";
аталған шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 4–қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г.А.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Б.Ислямова
Аудандық мәслихат хатшысы Р.Исмагулов
2017 жылғы 17 қазандағы
Зеленов аудандық
мәслихатының № 13-2 шешіміне
1- қосымша
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
Зеленов аудандық
мәслихатының № 7-1 шешіміне
1 - қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

41 585
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
41 585
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25 427
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25 427
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
25 427
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13 569
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
11 858
12
Транспорт и коммуникации
218 788
1
Автомобильный транспорт
212 858
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 500
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
4 500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
208 358
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
208 358
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
5 930
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 930
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
5 930
13
Прочие
97 317
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
8 858
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
8 858
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
8 858
9
Прочие
88 459
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
47 781
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развитие регионов до 2020 года
47 781
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 456
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2 456
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
38 222
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

41 585
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
41 585
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25 427
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25 427
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
25 427
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13 569
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
11 858
12
Көлiк және коммуникация
218 788
1
Автомобиль көлiгi
212 858
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4 500
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
208 358
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
208 358
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
5 930
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 930
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
5 930
13
Басқалар
97 317
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
8 858
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
8 858
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 858
9
Басқалар
88 459
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
47 781
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
47 781
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 456
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2 456
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
38 222
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу