О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2016 года № 8-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 марта 2017 года № 9-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 марта 2017 года № 4731. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 января 2018 года № 19-2
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.01.2018 № 19-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2016 года №8-1 "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4654, опубликованное 19 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 159 174 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 013 291 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 7 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 40 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 138 343 тысячи тенге;
2) затраты – 6 384 004 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 59 405 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 88 491 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 086 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -284 235 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 284 235 тысяч тенге:
поступление займов – 88 491 тысяча тенге;
погашение займов – 29 086 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 224 830 тысяч тенге.";
в пункте 4:
абзац шестнадцатый изложить в следующей редакции:
"Учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 566 402 тысячи тенге:";
абзац восемнадцатый изложить в следующей редакции:

Казталов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 желтоқсандағы № 8-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 наурыздағы № 9-9 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 наурызда № 4731 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 19-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 24.01.2018 № 19-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет Кодексіне" және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 желтоқсандағы №8-1 "2017 - 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Заңына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4654 тіркелген, 2017 жылғы 19 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017 - 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 159 174 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 013 291 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 40 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 138 343 мың теңге;
2) шығындар – 6 384 004 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 59 405 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 88 491 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 29 086 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -284 235 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 284 235 мың теңге:
қарыздар түсімі – 88 491 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 29 086 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 224 830 мың теңге.";
4-тармақта:
он алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 566 402 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
он сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"На приобретение учебников, в связи введением новых образовательных программ в дошкольных организациях, перевыпуском новых учебников для 1, 2, 5, 7 классов – 124 812 тысяч тенге;";
абзац девятнадцатый изложить в следующей редакции:
"Капитальный ремонт автодорог села Жалпактал по улице С.Датова – 27 370 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать вторым следующего содержания:
"на доучивание направленных на профессиональную подготовку" – 1 889 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать третьим следующего содержания:
"на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям, включая обучение в мобильных центрах" – 10 015 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать четвертым следующего содержания:
"На изготовление правоустанавливающих документов водохозяйственных объектов Казталовского района" – 7 590 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать пятым следующего содержания:
"Капитальный ремонт автодорог села Жалпактал по улице Масалиева – 50 745 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать шестым следующего содержания:
"Капитальный ремонт автодорог села Казталов по улицам Шарафутдинова, Х.Жакып, Сейфуллина – 22 075 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать седьмым следующего содержания:
"Капитальный ремонт здания школы имени Г.Бегалиева в селе Кушанкуль – 167 581 тысяча тенге.".
приложение 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года
Председатель сессии Г.Кушваева
Секретарь маслихата Е.Газизов
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 9 марта 2017 года № 9-9
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 27 декабря 2016 года № 8-1
Районный бюджет на 2017 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

"Мектепке дейінгі ұйымдарға жаңа оқу бағдарламаларының енуіне және 1, 2, 5, 7 сыныптарға жаңа оқулықтар шығуына байланысты оқулықтар сатып алуға – 124 812 мың теңге;";
он тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Жалпақтал ауылында С.Датұлы көшесіндегі автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге – 27 370 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма екінші абзацпен толықтырылсын:
"кәсіптік оқытуға жіберілгендердің оқуын аяқтауға" – 1 889 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма үшінші абзацпен толықтырылсын:
"мобильді орталықтардағы оқуды қосқандағы еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқу" – 10 015 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Казталов ауданы сушаруашылық нысандарына құқық белгілеуші құжаттарын дайындау" – 7 590 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма бесінші абзацпен толықтырылсын:
"Жалпақтал ауылында Масалиев көшесіндегі автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге – 50 745 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"Казталов ауылында Шарафутдинов, Х.Жақып, С.Сейфуллин көшесіндегі автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге – 22 075 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Қошанкөл ауылында Ғ.Бегалиев атындағы мектеп ғимаратын күрделі жөндеуге - 167 581 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппараты басшысы (Н.Қажғалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г.Кушваева
Мәслихат хатшысы Е.Ғазизов
Казталов аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 9 наурыздағы
№ 9-9 шешіміне 1 – қосымша
Казталов аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 8-1 шешіміне 1 – қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы

15 385
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 550
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
100 134
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
5 000
6
Земельные отношения
16 899
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16 899
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 899
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
7 000
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
24 134
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24 134
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
24 134
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 537
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 537
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12 537
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12 537
12
Транспорт и коммуникации
170 527
1
Автомобильный транспорт
170 527
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
170 527
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
50 000
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
120 527
13
Прочие
78 412
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
8 765
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
8 765
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
8 765
9
Прочие
69 647
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
57 250
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развитие регионов до 2020 года
57 250
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12 397
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

15 385
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 550
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
100 134
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5 000
6
Жер қатынастары
16 899
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16 899
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 899
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бiр түрден екiншiсiне ауыстыру жөнiндегi жұмыстар
7 000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
24 134
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24 134
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
24 134
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12 537
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12 537
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12 537
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 537
12
Көлiк және коммуникация
170 527
1
Автомобиль көлiгi
170 527
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
170 527
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
50 000
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
120 527
13
Басқалар
78 412
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
8 765
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
8 765
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 765
9
Басқалар
69 647
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
57 250
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
57 250
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12 397
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу