О признании утратившими силу некоторых решений Сырымского районного маслихата
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 марта 2017 года № 12-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 марта 2017 года № 4738
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Сырымского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Главному специалисту аппарата районного маслихата (А.Орашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Т.Даргужиев
Секретарь маслихата Ш.Дуйсенгалиева
Приложение
к решению Сырымского
районного маслихата
от 10 марта 2017 года № 12-4
Перечень утративших силу некоторых решений
Сырымского районного маслихата
1. Решение Сырымского районного маслихата от 24 декабря 2015 года №33-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 января 2016 года №4230, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 29 января 2016 года);
2. Решение Сырымского районного маслихата от 24 декабря 2015 года №33-3 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Сырымского района в 2016 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 января 2016 года № 4245, опубликованное 4 февраля 2016 года в газете "Сырым елі");
3. Решение Сырымского районного маслихата от 17 февраля 2016 года №35-2 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 24 декабря 2015 года №33-2 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 2 марта 2016 года № 4282, опубликованное 17 марта 2016 года в газете "Сырым елі");
4. Решение Сырымского районного маслихата от 19 апреля 2016 года №2-2 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 24 декабря 2015 года №33-2 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 мая 2016 года № 4371, опубликованное 26 мая 2016 года в газете "Сырым елі");

Сырым аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 12-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 наурызда № 4738 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Сырым аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (А.Орашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т.Даргужиев
Мәслихат хатшысы Ш.Дуйсенгалиева
Сырым аудандық мәслихатының
2017 жылғы 10 наурыздағы
№ 12-4 шешіміне қосымша
Сырым аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізімі
1. Сырым аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №33-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14 қаңтардағы 2016 жылы № 4230 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 қаңтарында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі;
2. Сырым аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №33-3 "2016 жылы Сырым ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру,әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 22 қаңтар 2016 жылы №4245 болып тіркелген, 2016 жылғы 4 ақпандағы "Сырым елі" газетінде жарияланған) шешімі;
3. Сырым аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы №35-2 "Сырым аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №33-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2 наурыз 2016 жылы №4282 болып тіркелген, 2016 жылғы 17 наурыздағы "Сырым елі" газетінде жарияланған) шешімі;
4. Сырым аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 сәуірдегі №2-2 "Сырым аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №33-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3 мамыр 2016 жылы №4371 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 мамырдағы "Сырым елі" газетінде жарияланған) шешімі;

5. Решение Сырымского районного маслихата от 19 апреля 2016 года №2-5 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Сырымского районного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 апреля 2016 года № 4361, опубликованное 16 июня 2016 года в газете "Сырым елі");
6. Решение Сырымского районного маслихата от 8 августа 2016 года №5-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 24 декабря 2015 года №33-2 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 августа 2016 года № 4514, опубликованное 25 августа 2016 года в газете "Сырым елі");
7. Решение Сырымского районного маслихата от 10 октября 2016 года №7-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 24 декабря 2015 года №33-2 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 октября 2016 года № 4579, опубликованное 20 октября 2016 года в газете "Сырым елі");
8. Решение Сырымского районного маслихата от 2 декабря 2016 года №8-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 24 декабря 2015 года №33-2 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 декабря 2016 года № 4622, опубликованное 22 декабря 2016 года в газете "Сырым елі");
9. Решение Сырымского районного маслихата от 21 декабря 2016 года №9-1 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 24 декабря 2015 года №33-2 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2016 года № 4639, опубликованное 12 января 2017 года в газете "Сырым елі").

5. Сырым аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 сәуірдегі №2-5 "Сырым аудандық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 26 сәуір 2016 жылы №4361 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 маусымдағы "Сырым елі" газетінде жарияланған) шешімі;
6. Сырым аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 тамыздағы №5-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №33-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 12 тамыз 2016 жылы №4514 болып тіркелген, 2016 жылғы 25 тамыздағы "Сырым елі" газетінде жарияланған) шешімі;
7. Сырым аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 қазандағы №7-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №33-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14 қазан 2016 жылы №4579 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 қазандағы "Сырым елі" газетінде жарияланған) шешімі;
8. Сырым аудандық мәслихатының 2016 жылғы 2 желтоқсандағы №8-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №33-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 15 желтоқсан 2016 жылы №4622 болып тіркелген, 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Сырым елі" газетінде жарияланған) шешімі;
9. Сырым аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №9-1 "Сырым аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №33-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 29 желтоқсан 2016 жылы №4639 болып тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтардағы "Сырым елі" газетінде жарияланған) шешімі.