О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 марта 2017 года № 10-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 марта 2017 года № 4748. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 февраля 2018 года № 19-1
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14.02.2018 № 19-1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4661, опубликованное 24 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 315 723 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 093 704 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 4 260 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 205 359 тысяч тенге;
2) затраты – 6 580 288 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 151 490 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 187 193 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 35 703 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -416 055 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 416 055 тысяч тенге:
поступление займов – 187 193 тысячи тенге;
погашение займов – 35 703 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 264 565 тысяч тенге.";
в подпункте 2) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 446 796 тысяч тенге:";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на приобретение учебников, в связи с введением новых образовательных программ в детских дошкольных организациях, выпуском новых учебников для 1, 2, 5, 7 классов – 133 455 тысяч тенге;";
дополнить абзацем девятым следующего содержания:

Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 10-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 наурызда № 4748 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 19-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 14.02.2018 № 19-1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4661 тіркелген, 2017 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 315 723 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 093 704 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 260 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 400 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 205 359 мың теңге;
2) шығындар – 6 580 288 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 151 490 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 187 193 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 35 703 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -416 055 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 416 055 мың теңге:
қарыздар түсімі – 187 193 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 35 703 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 264 565 теңге.";
4- тармақтың 2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 446 796 мың теңге:";
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мектепке дейінгі ұйымдарға жаңа оқу бағдарламаларының енуіне және 1, 2, 5, 7 сыныптарға жаңа оқулықтар шығуына байланысты оқулықтар сатып алуға – 133 455 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:

"капитальный ремонт здания общей средней общеобразовательной школы имени Х.Есенжанова села Сары омир Теректинского района Западно-Казахстанской области – 178 897 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 86 843 тысячи тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Установить на 2017 год размеры трансфертов, передаваемых из районного бюджета органам местного самоуправления, в общей сумме 98 997 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год поступление сумм погашения бюджетных кредитов в общей сумме 35 703 тысячи тенге.";
дополнить пунктом 9-2 следующего содержания:
"9-2. Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год погашение бюджетных кредитов в областной бюджет в сумме 35 703 тысячи тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (В.Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии М. Утешев
Секретарь
районного маслихата
А. Нургалиев
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата
от 14 марта 2017 года №10-1
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года №9-1
Районный бюджет на 2017 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Сары өмір ауылы Х.Есенжанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі ғимаратын күрделі жөндеу – 178 897 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 4-1- тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте 86 843 мың теңге сомасындағы нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
8- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттен жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер көлемдері, жалпы сомасы 98 997 мың теңге, 4- қосымшаға сәйкес белгіленсін.";
мынадай мазмұндағы 9-1- тармақпен толықтырылсын:
"9-1. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте бюджеттік кредиттерді өтеуге жалпы сомасы 35 703 мың теңге түсімдер көзделсін.";
мынадай мазмұндағы 9-2- тармақпен толықтырылсын:
"9-2. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке бюджеттік кредиттерді өтеуге сомасы 35 703 мың теңге көзделсін.";
аталған шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (В.Мустивко) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Утешев
Аудандық
мәслихат хатшысы
Ә. Нұрғалиев
Теректі аудандық мәслихатының
2017 жылғы 14 наурыздағы
№10-1 шешіміне 1-қосымша
Теректі аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№9-1 шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы