О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 декабря 2017 года № 17-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 декабря 2017 года № 5003. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 февраля 2018 года № 19-1
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14.02.2018 № 19-1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4661, опубликованное 24 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 7 175 369 тысяч тенге:";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"поступления трансфертов – 6 020 005 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 7 439 934 тысячи тенге;";
подпункт 1) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме 783 259 тысяч тенге:
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 5 250 тысяч тенге;
на оказание услуг специалиста жестового языка – 220 тысяч тенге;
на введение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" - 12 251 тысяча тенге;
на частичное субсидирование заработной платы – 6 588 тысяч тенге;
на молодежную практику – 14 295 тысяч тенге;
на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника – 1 270 тысяч тенге;
на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 110 тысяч тенге;
на строительство линии электроснабжения проекта детальной планировки в селе Жана Омир – 70 573 тысячи тенге;
на реконструкцию водопровода села Новопавловка – 162 722 тысячи тенге;
на реконструкцию водопровода села Акжаик – 182 381 тысяча тенге;
на реконструкцию водопровода села Анката – 140 406 тысяч тенге;

Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 17-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 желтоқсанда № 5003 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 19-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 14.02.2018 № 19-1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4661 тіркелген, 2017 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 7 175 369 мың теңге:";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"трансферттер түсімі – 6 020 005 мың теңге;";
1- тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 7 439 934 мың теңге;";
4- тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы 783 259 мың теңге:
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту – 5 250 мың теңге;
ымдау тілі маманының қызмет көрсетуіне – 220 мың теңге;
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге – 12 251 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға – 6 588 мың теңге;
жастар практикасына – 14 295 мың теңге;
оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 1 270 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға – 110 мың теңге;
Жаңа Өмір ауылындағы толық жоспарлау жобасы электрмен жабдықтау желісінің құрылысына – 70 573 мың теңге;
Новопавловка ауылындағы су құбырын қайта құруға – 162 722 мың теңге;
Ақжайық ауылындағы су құбырын қайта құруға – 182 381 мың теңге;
Аңқата ауылындағы су құбырын қайта құруға – 140 406 мың теңге;

бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 187 193 тысячи тенге;";
в подпункте 2) пункта 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме 1 148 262 тысячи тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"в целях реализации Дорожной карты развития трехъязычного образования, на повышение квалификации учителей на языковых курсах – 38 123 тысячи тенге;";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"строительство шестнадцати арендных жилых домов в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области – 113 913 тысяч тенге;";
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
"для внедрения элективного курса "Робототехника" и на приобретение дополнительных элементов к комплекту робототехника – 5 170 тысяч тенге;";
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
"для обеспечения учащихся качественной питьевой водой (приобретение диспенсеров, бутилированной воды, установка фонтанчиков) – 5 098 тысяч тенге;";
абзац тринадцатый изложить в следующей редакции:
"на внедрение системы "Е-Халық" - 1 112 тысяч тенге;";
абзац пятнадцатый изложить в следующей редакции:
"реконструкция автомобильной дороги от республиканской трассы "Подстепное – Федоровка - граница Российской Федерации" до станции Алгабас – 100 тысяч тенге;";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Установить на 2017 год размеры трансфертов, передаваемых из районного бюджета органам местного самоуправления, в общей сумме 102 857 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в размере 25 692 тысячи тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (В.Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии В. Галкин
Секретарь
районного маслихата
А. Нургалиев
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата

әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін мамандарға берілетін бюджеттік кредиттер – 187 193 мың теңге;";
4- тармақтың 2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы 1 148 262 мың теңге:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"үштілді білім беруді дамыту Жол картасын іске асыру мақсатында тілдік курстарда мұғалімдердің біліктілігін арттыруға – 38 123 мың теңге;";
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Федоровка ауылындағы жалға берілетін он алты тұрғын үйдің құрылысы – 113 913 мың теңге;";
он бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
""Робототехника" элективті курсын енгізу және робототехника жиынтығына қосымша элементтер алуға – 5 170 мың теңге;";
он екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"оқушыларды сапалы ауыз сумен қамтамасыз етуге (диспенсерлер, бөтелкедегі су алуға, фантандар қондыруға) – 5 098 мың теңге;";
он үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
""Е-Халық" жүйесін енгізуге – 1 112 мың теңге;";
он бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Подстепное – Федоровка - Ресей Федерациясының шекарасы" республикалық трассасынан бастап Алғабас станциясына дейін автожолды қайта жаңарту – 100 мың теңге;";
8- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттен жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер көлемдері, жалпы сомасы 102 857 мың теңге, 4- қосымшаға сәйкес белгіленсін.";
9 – тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2017 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 25 692 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1, 4- қосымшалары осы шешімнің 1, 2- қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (В.Мустивко) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Галкин
Аудандық мәслихат
хатшысы
Ә. Нұрғалиев