Об утверждении форм налоговых заявлений
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 февраля 2018 года № 160. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 февраля 2018 года № 16425.
В соответствии со статьей 206 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 13.01.2023 № 24 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые формы налоговых заявлений:
1) о проведении налоговой проверки согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) о прекращении деятельности согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) налогоплательщика (налогового агента) об отзыве налоговой отчетности согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) о приостановлении (продлении, возобновлении) представления налоговой отчетности согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) на возврат уплаченного подоходного налога из бюджета на основании международного договора об избежании двойного налогообложения согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) на получение подтверждения налогового резидентства согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) на получение справки о суммах полученных доходов из источников в Республике Казахстан и удержанных (уплаченных) налогов согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) о постановке на регистрационный учет согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) о снятии с регистрационного учета согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) о регистрационном учете частного нотариуса, частного судебного исполнителя, адвоката, профессионального медиатора согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) о регистрационном учете по налогу на добавленную стоимость согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) исключен приказом Министра финансов РК от 31.03.2021 № 284 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
13) о возврате налога на добавленную стоимость, уплаченного по товарам, работам, услугам, приобретаемым за счет средств гранта, согласно приложению 13 к настоящему приказу;
14) исключен приказом заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 22.02.2023 № 199 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
15) на проведение зачета и (или) возврата налогов, платежей в бюджет, таможенных платежей, пеней, процентов и штрафов согласно приложению 15 к настоящему приказу;

Салықтық өтініштердің нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 12 ақпандағы № 160 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 26 ақпанда № 16425 болып тіркелді.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 206-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 13.01.2023 № 24 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған салықтық өтініштердің нысандары бекітілсін:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес салықтық тексерулер жүргізу туралы;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес қызметті тоқтату туралы;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес салық төлеушінің (салық агентінің) салық есептілігін кері қайтарып алу туралы;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес салық есептілігін табыс етуді тоқтата тұру (ұзарту, қайта бастау) туралы;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес қосарланған салық салуды болдырмау туралы халықаралық шарттың негізінде төленген табыс салығын бюджеттен қайтаруға;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес салық резиденттігін растауды алуға;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасындағы көздерден алынған табыстардың және ұсталған (төленген) салықтардың сомалары туралы анықтаманы алуға;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес тіркеу есебіне қою туралы;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес тіркеу есебінен шығару туралы;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес жеке практикамен айналысатын адамның тіркеу есебі туралы;
11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебі туралы;
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес электрондық салық төлеушінің тіркеу есебі туралы;
13) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес грант қаражаттары есебінен сатып алынатын тауарлар, жұмыстар, қызмет көрсетулер бойынша төленген қосылған құн салығын қайтару туралы;
14) алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 22.02.2023 № 199 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
15) осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес салықтарды, бюджетке төленетін төлемдерді, кедендік төлемдерді, өсімпұлдарды, пайыздар мен айыппұлдарды есепке жатқызу және (немесе) қайтару жүргізуге;

16) о постановке контрольно-кассовой машины на учет в налоговом органе согласно приложению 16 к настоящему приказу;
17) о снятии с учета контрольно-кассовой машины согласно приложению 17 к настоящему приказу;
18) об изменении сроков исполнения налогового обязательства по уплате налогов и (или) плат согласно приложению 18 к настоящему приказу;
19) по подтверждению достоверности сумм превышения налога на добавленную стоимость согласно приложению 19 к настоящему приказу;
20) об исполнении обязательств, возникших при эксплуатации контрольно-кассовой машины, согласно приложению 20 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1- в редакции приказа Министра финансов РК от 29.06.2018 № 638 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными приказами Министра финансов РК от 31.03.2021 № 284 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 22.02.2023 № 199 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению 20 к настоящему приказу.
3. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Тенгебаев А.М.) в установленном законодательстве порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года №160

16) осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес бақылау-касса машинасын салық органдарында есепке қою туралы;
17) осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес бақылау-касса машинасын есептен шығару туралы;
18) осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес салықтарды және (немесе) төлемақыларды төлеу жөніндегі салық міндеттемесін орындау мерзімдерін өзгерту туралы;
19) осы бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес қосылған құн салығының асып түскен сомаларының дұрыстығын растау бойынша;
20) осы бұйырыққа 20-қосымшаға сәйкес бақылау-касса машинасын пайдалану кезінде туындайтын міндеттемелердің орындалуы туралы.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 29.06.2018 № 638 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. 20 қосымшаға сәйкес көрсетілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (А.М. Теңгебаев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның электрондық және қағаз түрдегі көшірмелерін қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізуге жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде, осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларымен қарастырылған шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 160 бұйрығына
1-қосымша
нысан

Сноска. Приложение 1 - в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 13.01.2023 № 24 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
форма
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года №160
Сноска. Приложение 2 - в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 13.01.2023 № 24 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
форма
Приложение 3 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 160
Форма
Сноска. Приложение 3 - в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 22.11.2023 № 1217 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 4
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 160
форма
Приложение 5
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 160
форма
Приложение 6
к приказу Министра
финансов Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года №160
Сноска. Приложение 6 - в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 13.01.2023 № 24 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
форма
Приложение 7
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 160
форма
Приложение 8
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 160
Сноска. Приложение 8 в редакции приказа Министра финансов РК от 31.03.2021 № 284 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
форма
Приложение 9
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 160
Сноска. Приложение 9 в редакции приказа Министра финансов РК от 31.03.2021 № 284 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
форма
Приложение 10
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 160
Сноска. Приложение 10 в редакции приказа Министра финансов РК от 31.03.2021 № 284 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
форма
Приложение 11
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 160
Форма
Сноска. Форма в редакции приказа Министра финансов РК от 29.06.2018 № 638 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 12
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 160
Сноска. Приложение 12 исключено приказом Министра финансов РК от 31.03.2021 № 284 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 13
к приказу Министра финансов Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 160
форма
Приложение 14
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 160
Сноска. Приложение 14 исключено приказом заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 22.02.2023 № 199 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 15 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 160
Форма

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 13.01.2023 № 24 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 160 бұйрығына
2- қосымша
нысан
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 13.01.2023 № 24 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 160 бұйрығына
3-қосымша
нысан
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 22.11.2023 № 1217 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 160 бұйрығына
4 – қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 160 бұйрығына
5- қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 160 бұйрығына
6-қосымша
нысан
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 13.01.2023 № 24 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 160 бұйрығына
7- қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 160 бұйрығына
8- қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 160 бұйрығына
9- қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 160 бұйрығына
10- қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 160 бұйрығына
11- қосымша
Нысан
Ескерту. 11-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 29.06.2018 № 638 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 160 бұйрығына
12- қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 160 бұйрығына
13- қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 160 бұйрығына
14- қосымша
нысан
Ескерту. 14-қосымша алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 22.02.2023 № 199 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 160 бұйрығына
15-қосымша
нысан

Сноска. Приложение 15 - в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 22.11.2023 № 1217 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 16
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 160
форма
Приложение 17
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 160
Сноска. Приложение 17 в редакции приказа Министра финансов РК от 31.03.2021 № 284 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
форма
Приложение 18
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 160
Форма
Приложение 19
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 160
форма
Приложение 20
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 160
Сноска. Приказ дополнен приложением 20 в соответствии с приказом Министра финансов РК от 29.06.2018 № 638 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма
Приложение 20
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 160
Перечень утративших силу некоторых приказов Министерства финансов Республики Казахстан
1. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 604 "Об утверждении форм налоговых заявлений" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10175, опубликованный 9 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 декабря 2015 года № 660 "О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 604 "Об утверждении форм налоговых заявлений" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12625, опубликованный 19 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 декабря 2015 года № 681 "О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 604 "Об утверждении форм налоговых заявлений" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12919, опубликованный 2 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Приказ исполняющего обязанности Министра финансов Республики Казахстан от 14 июля 2016 года № 371 "О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 604 "Об утверждении форм налоговых заявлений" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14086, опубликованный 25 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

Ескерту. 15-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 22.11.2023 № 1217 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 160 бұйрығына
16-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 160 бұйрығына
17- қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 160 бұйрығына
18- қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 160 бұйрығына
19- қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2018 жылғы
12 ақпандағы № 160 бұйрығына
20-қосымша
Нысан
Ескерту. Бұйрық 20-қосымшамен толықтырылды – ҚР Қаржы министрінің 29.06.2018 № 638 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 160 бұйрығына
20-қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің күшін жоғалтқан кейбір бұйрықтарының тізімі
1. "Салықтық өтініштердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 604 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10175 болып тіркелген, 2015 жылғы 9 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. "Салықтық өтініштердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 604 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 660 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12625 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. "Салықтық өтініштердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 604 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 681 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12919 болып тіркелген, 2016 жылғы 2 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. "Салықтық өтініштердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 604 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 14 маусымдағы № 371 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14086 болып тіркелген, 2016 жылғы 25 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

5. Пункт 1 приказа Министра финансов Республики Казахстан от 28 ноября 2016 года № 618 "О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 604 "Об утверждении форм налоговых заявлений" и признании утратившим силу приказа Министра финансов Республики Казахстан от 24 декабря 2015 года № 678 "Об утверждении формы свидетельства о государственной регистрации индивидуального предпринимателя (совместного индивидуального предпринимательства) и признании утратившим силу приказа Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 598 "Об утверждении формы свидетельства о государственной регистрации индивидуального предпринимателя" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14626, опубликованный 11 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
6. Подпункт 2) пункта 1 приказа Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 700 "О внесении изменений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14769, опубликованный 20 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
7. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 марта 2017 года № 200 "О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 604 "Об утверждении форм налоговых заявлений" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 15058, опубликованный 11 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. "Салықтық өтініштердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 604 бұйрығына өзгерістер енгізу және "Дара кәсіпкерді (бірлескен дара кәсіпкерлікті) мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің нысанын бекіту туралы және "Дара кәсіпкерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 598 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 678 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 28 қарашадағы № 618 бұйрығының 1-тармағы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14626 болып тіркелген, 2017 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 700 бұйрығының 1 тармағының 2) тармақшасы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14769 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. "Салықтық өтініштердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 604 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 29 наурыздағы № 200 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15058 болып тіркелген, 2017 жылғы 11 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер эталондық бақылау банкінде жарияланған).