Об утверждении содержания и формы рабочей программы
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 31 мая 2018 года № 223. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июня 2018 года № 17051.
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 29.06.2018.
В соответствии с пунктом 13 статьи 278 Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) форму рабочей программы к контракту на разведку углеводородов или урана и ее содержание согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму рабочей программы к контракту на добычу углеводородов или урана и ее содержание согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму рабочей программы к контракту на разведку и добычу углеводородов или урана и ее содержание согласно приложению 3 к настоящему приказу
2. Департаменту недропользования Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан после его официального опубликования;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан
4. Настоящий приказ вводится в действие с 29 июня 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр энергетики
Республики Казахстан
К.Бозумбаев
Приложение 1
к приказу Министра энергетики
Республики Казахстан
от 31 мая 2018 года № 223
Форма
Рабочая программа к контракту на разведку углеводородов или урана
В период срока действия контракта на разведку__________________
(указывается вид полезного ископаемого), недропользователь обязуется выполнить
следующие виды и объемы работ на контрактной территории в указанные сроки
Наименование статей
Единица измерения
в тысячах тенге (далее – тыс.тенге), в квадратных километрах (далее – кв.км), в кубических метрах (далее куб.м), в погонных километрах (далее – пог.км),в метрах (далее– м), бригада/смена (далее – бр/см), в погонных метрах (далее – пог.м), в тысячах тонн(далее –тыс.тонн), в миллионах кубических метров (далее – млн.куб.м), в тысячах кубических метров (далее – тыс.куб.м), человек (далее – чел.)
Всего
1 год
2 год
3 год
финансовые обязательства (ФО)
тыс. тенге
инвестиции, всего
тыс. тенге
капитальные затраты, всего
тыс. тенге
в том числе: здания, сооружения
тыс. тенге
обустройство, реконструкция
тыс. тенге
машины, оборудование
тыс. тенге
транспортные средства
тыс. тенге
затраты на очистные сооружения/охрану окружающей среды
тыс. тенге
затраты на геологоразведку, всего
тыс. тенге
геологосъемочные работы
тыс. тенге
кв.км
литогеохимические работы
тыс. тенге
пробы
горные работы
тыс. тенге
куб.м
геофизические работы, итого:
тыс. тенге
в том числе сейсморазведка (2D и/или 3D)
тыс. тенге
пог.км
кв.км
обработка и интерпретация данных сейсморазведки
тыс. тенге
пог.км
кв.км
переобработка и переинтерпретация данных сейсморазведки
тыс. тенге
пог.км
кв.км
гравиразведка и другие виды геофизических исследований
тыс. тенге
точки/кв.км
электроразведка
тыс. тенге
пог.км
кв.км
магниторазведка
тыс. тенге
кв.км
геофизические исследования в скважинах и скважинная геофизика
тыс. тенге
м
обработка геофизических данных
тыс. тенге
гидрогеологические работы
тыс. тенге
бр/см
инженерно-геологические работы
тыс. тенге
бр/см
лабораторные и технологические исследования
тыс. тенге
буровые работы
тыс. тенге
пог.м
скважин
опробование и испытание объектов
тыс. тенге
объектов
первичная обработка
тыс. тенге
прочие работы по геологоразведке (указать), в том числе:
тыс. тенге
составление отчета по итогам геологоразведочных работ
тыс. тенге
проектирование
тыс. тенге
объем добычи при испытании скважин или пробной эксплуатации/опытно-промышленной добыче: (указать полезные ископаемые)
тыс.тонн/
млн.куб.м/
тыс.куб.м
объем закачки воды
тыс.куб.м
газа
тыс.куб.м
объем реализации
тыс.тонн/
млн.куб.м/
тыс.куб.м
совокупный доход, общий по проекту и по видам продукции
тыс. тенге
приобретение технологий
тыс. тенге
в том числе отечественных технологий
тыс. тенге
социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры
тыс. тенге
мониторинг за состоянием недр
тыс. тенге
страхование рисков, всего
тыс. тенге
(указать основные виды)
тыс. тенге
отчисления в ликвидационный фонд
тыс. тенге
обучение, повышение квалификации и подготовка граждан РК
тыс. тенге
расходы на НИОКР
тыс. тенге
возврат территории
%
численность работающего персонала
чел.
в том числе казахстанских кадров
чел.
косвенные расходы, всего
тыс. тенге
в том числе на территории Казахстана
тыс. тенге
в том числе фонд оплаты труда
тыс. тенге
налоги и другие обязательные платежи, подлежащие уплате в бюджет, в рамках осуществления деятельности по контракту, всего
тыс. тенге
бонусы
тыс. тенге
исторические затраты
тыс. тенге
(указать все подлежащие уплате налоги и обязательные платежи в бюджет)
тыс. тенге
Приложение 2
к приказу Министра энергетики
Республики Казахстан
от 31 мая 2018 года № 223
Форма
Рабочая программа к контракту на добычу углеводородов или урана
В период добычи ________________________(указывается вид полезного
ископаемого), недропользователь обязуется выполнить следующие виды и объемы работ на
контрактной территории в указанные сроки
Наименование статей
Единица измерения
в тысячах тенге (далее – тыс.тенге), в квадратных километрах (далее – кв.км), в кубических метрах (далее куб.м), в погонных километрах (далее – пог.км),в метрах (далее– м), бригада/смена (далее – бр/см), в погонных метрах (далее – пог.м), в тысячах тонн(далее –тыс.тонн), в миллионах кубических метров (далее – млн.куб.м), в тысячах кубических метров (далее – тыс.куб.м), человек (далее – чел.),
Всего
1 год
2 год
3 год
финансовые обязательства (ФО)
тыс. тенге
инвестиции, всего
тыс. тенге
капитальные затраты, всего
тыс. тенге
в том числе: здания, сооружения, производственные объекты
тыс. тенге
обустройство, реконструкция, инфраструктурные объекты (указать перечень объектов)
тыс. тенге
машины, оборудование
тыс. тенге
транспортные средства
тыс. тенге
затраты на очистные
сооружения/охрану окружающей
среды
тыс. тенге
затраты на добычу, всего
тыс. тенге
горно-подготовительные работы
пог.м
тыс.куб.м
горно-капитальные работы
пог.м
тыс.куб.м
тыс.куб.м
эксплоразведочные работы
пог.м
тыс.куб.м
опробование
пробы
эксплуатационное бурение
тыс. тенге
пог.м
скважин
прочие затраты по добыче (расконсервация, ремонт скважин)
тыс. тенге
первичная переработка (указать перечень работ)
тыс. тенге
прочие эксплуатационные расходы (с расшифровкой основных статей)
тыс. тенге
объем добычи: (указать полезные ископаемые)
тыс.тонн/
млн.куб.м/
тыс.куб.м
объем закачки воды
тыс.куб.м
газа
тыс.куб.м
объем реализации
тыс.тонн/
млн.куб.м/
тыс.куб.м
совокупный доход, общий по проекту и по видам продукции
тыс. тенге
приобретение технологий
тыс. тенге
в том числе отечественных технологий
тыс. тенге
социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры
тыс. тенге
мониторинг за состоянием недр
тыс. тенге
расходы на НИОКР
тыс. тенге
страхование рисков, всего
тыс. тенге
(указать основные виды)
тыс. тенте
отчисления в ликвидационный фонд
тыс. тенге
обучение, повышение квалификации, переподготовка граждан РК
тыс. тенге
численность работающего персонала
чел
в том числе казахстанских кадров
чел
косвенные расходы (указать основные статьи)
тыс. тенге
в том числе на территории Республики Казахстан
тыс. тенге
в том числе фонд оплаты труда
тыс. тенге
налоги и другие обязательные платежи, подлежащие уплате в бюджет, в рамках осуществления деятельности по контракту, всего
тыс. тенге
подписной бонус
тыс. тенге
исторические затраты
тыс. тенге
бонус коммерческого обнаружения
тыс. тенге
(указать все подлежащие уплате налоги и обязательные платежи в бюджет)
тыс. тенге
налогооблагаемый доход
тыс. тенге
чистый доход, остающийся в распоряжении предприятия, после уплаты налогов;
тыс. тенге
годовые денежные потоки
тыс. тенге
чистая текущая приведенная стоимость проекта при ставках дисконтирования равной 10, 15 и 20 процентов;
тыс. тенге
внутренняя норма рентабельности проекта в целом по проекту
%
Приложение 3
к приказу Министра энергетики
Республики Казахстан
от 31 мая 2018 года № 223
Форма
Рабочая программа к контракту на разведку и добычу углеводородов или
урана
В период разведки и добычи_____________ (указывается вид полезного
ископаемого), недропользователь обязуется выполнить следующие виды и
объемы работ на контрактной территории в указанные сроки
Наименование статей
Единица измерения
в тысячах тенге (далее – тыс.тенге), в квадратных километрах (далее – кв.км), в кубических метрах (далее куб.м), в погонных километрах (далее – пог.км),в метрах (далее– м), бригада/смена (далее – бр/см), в погонных метрах (далее – пог.м), в тысячах тонн(далее –тыс.тонн), в миллионах кубических метров (далее – млн.куб.м), в тысячах кубических метров (далее – тыс.куб.м), человек (далее – чел.)
Всего
1 год
2 год
3 год
финансовые обязательства (ФО)
тыс. тенге
инвестиции, всего
тыс. тенге
капитальные затраты, всего
тыс. тенге
в том числе:
здания, сооружения
тыс. тенге
обустройство, реконструкция
тыс. тенге
машины, оборудование
тыс. тенге
транспортные средства
тыс. тенге
затраты на очистные сооружения/охрану окружающей среды
тыс. тенге
затраты на геологоразведку, всего
тыс. тенге
геологосъемочные работы
тыс. тенге
кв.км
литогеохимические работы
тыс. тенге
пробы
горные работы
тыс. тенге
куб.м
геофизические работы, итого:
тыс. тенге
в том числе сейсморазведка (2 D и/или 3 D)
тыс. тенге
пог.км
кв.км
обработка и интерпретация данных сейсморазведки
тыс. тенге
пог.км
кв.км
переобработка и переинтерпретация данных сейсморазведки
тыс. тенге
пог.км
кв.км
гравиразведка и другие виды геофизических исследований
тыс. тенге
точки/кв.км
электроразведка
тыс. тенге
пог.км
кв.км
магниторазведка
тыс. тенге
кв.км
геофизические исследования в скважинах и скважинная геофизика
тыс. тенге
м
обработка геофизических данных
тыс. тенге
гидрогеологические работы
тыс. тенге
бр/см
инженерно-геологические работы
тыс. тенге
бр/см
лабораторные и технологические исследования
тыс. тенге
буровые работы
тыс. тенге
пог.м
скважин
опробование и испытание объектов
тыс. тенге
объектов
прочие работы по геологоразведке, в том числе:
тыс. тенге
проектирование
тыс. тенге
составление отчета по итогам геологоразведочных работ
тыс. тенге
затраты на добычу, всего
тыс. тенге
горно-подготовительные работы
пог.м
тыс.куб.м
горно-капитальные работы
пог.м
тыс.куб.м
эксплоразведочные работы
пог.м
тыс.куб.м
опробование
пробы
эксплуатационное бурение
тыс. тенге
пог.м
скважин
прочие затраты по добыче (расконсервация, ремонт скважин)
тыс. тенге
первичная переработка (указать перечень работ)
тыс. тенге
прочие эксплуатационные расходы (с расшифровкой основных статей)
тыс. тенге
объем добычи (указать полезные ископаемые):
тыс.тонн/
млн.куб.м/
тыс.куб.м
объем закачки воды
тыс.куб.м
газа
тыс.куб.м
объем реализации
тыс.тонн/
млн.куб.м/
тыс.куб.м
совокупный доход, общий по проекту и по видам продукции
тыс. тенге
приобретение технологий
тыс. тенге
в том числе отечественных технологий
тыс. тенге
социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры
тыс. тенге
мониторинг за состоянием недр
тыс. тенге
страхование рисков, всего
тыс. тенге
(указать основные виды)
тыс. тенге
отчисления в ликвидационный фонд
тыс. тенге
обучение, повышение квалификации и переподготовка граждан РК
тыс. тенге
расходы на НИОКР
тыс. тенге
возврат территории
%
численность работающего персонала
чел
в том числе казахстанских кадров
чел
косвенные расходы, всего
тыс. тенге
в том числе на территории Казахстана
тыс. тенге
в том числе фонд оплаты труда
тыс. тенге
налоги и другие обязательные платежи, подлежащие уплате в бюджет, в рамках осуществления деятельности по контракту, всего
тыс. тенге
подписной бонус
тыс. тенге
исторические затраты
тыс. тенге
бонус коммерческого обнаружения
тыс. тенге
(указать все подлежащие уплате налоги и обязательные платежи в бюджет)
тыс. тенге
налогооблагаемый доход
тыс. тенге
чистый доход, остающийся в распоряжении предприятия, после уплаты налогов;
тыс. тенге
годовые денежные потоки
тыс. тенге
чистая текущая приведенная стоимость проекта при ставках дисконтирования равной 10, 15 и 20 процентов;
тыс. тенге
внутренняя норма рентабельности проекта в целом по проекту
%

Жұмыс бағдарламасының мазмұны мен нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 31 мамырдағы № 223 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 13 маусымда № 17051 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертуі!
Осы бұйрық 29.06.2018 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексі 278-бабының 13-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес көмірсутек шикізатын немесе уранды барлауға арналған келісімшартқа жұмыс бағдарламасының нысаны мен мазмұны;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес көмірсутек шикізатын немесе уранды өндіруге арналған келісімшартқа жұмыс бағдарламасының нысаны мен мазмұны;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес көмірсутек шикізатын немесе уранды барлау мен өндіруге арналған келісімшартқа жұмыс бағдарламасының нысаны мен мазмұны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Жер қойнауын пайдалану департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмелерін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін мерзімді баспасөз басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;
4) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2018 жылғы 29 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
Қ.Бозымбаев
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2018 жылғы 31 мамырдағы
№ 223 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Көмірсутек шикізатын немесе уранды барлауға арналған келісімшартқа жұмыс бағдарламасы ______________(пайдалы қазбаның түрі көрсетіледі) барлауға арналған келісімшарттың қолданылу мерзімі кезеңінде жер қойнауын пайдаланушы көрсетілген мерзімдерде келісімшарт аумағында мынадай жұмыс түрлерін орындауға міндеттенеді.
Бап атауы
Өлшем бірлігі шыршы километр (бұдан әрі – шаршы км), құма километр (бұдан әрі – қума км), метр (бұдан әрі – м), бригада/ауысым (бұдан әрі бр/а), миллион текше метр (бұдан әрі – млн. текше м)
барлығы
1-жыл
2-жыл
3-жыл
қаржылық міндеттемелер (ҚМ)
мың теңге
инвестициялар, барлығы
мың теңге
күрделі шығындар, барлығы
мың теңге
оның ішінде: ғимараттар, құрылыстар
мың теңге
жайластыру, қайта жаңарту
мың теңге
машина, құрал-жабдықтар
мың теңге
көлік құралдары
мың теңге
қоршаған ортаны қорғауға/тазалық құрылғыларына жұмсалатын шығындар
мың теңге
барлауға арналған шығындар, барлығы
мың теңге
геологиялық түсіру жұмыстары
мың теңге
шаршы км
литогеохимиялық жұмыстар
мың теңге
сынама
тау-кен жұмыстары
мың теңге
текше метр
геофизикалық жұмыстар, жиыны:
мың теңге
оның ішінде сейсмикалық барлау (2 D және/немесе 3 D)
мың теңге
қума км
шаршы км
сейсмикалық барлау деректерін өңдеу мен түсіндіру
мың теңге
қума км
шаршы км
сейсмикалық барлау деректерін қайта өңдеу мен түсіндіру
мың теңге
қума км
шаршы км
қиыршық тасты барлау және басқа да геофизикалық зерттеулердің түрлері
мың теңге
нүктелер/шаршы км
электробарлау
мың теңге
қума км
шаршы км
магниттік барлау
мың теңге
шаршы км
ұңғымалардағы геофизикалық зерттеулер және ұңғымалық геофизика
мың теңге
м
геофизикалық мәліметтерді өңдеу
мың теңге
гидрогеологиялық жұмыстар
мың теңге
бр/а
инженерлік-геологиялық жұмыстар
мың теңге
бр/а
зертханалық және технологиялық зерттеулер
мың теңге
бұрғылау жұмыстары
мың теңге
қума м
ұңғыма
объектілерді сынау мен байқау
мың теңге
нысандар
бастапқы өңдеу
мың теңге
геологиялық барлау бойынша басқа да жұмыстар (көрсету) Оның ішінде:
мың теңге
геологиялық барлау жұмыстарының қорытындысы бойынша есеп құрастыру
мың теңге
жобалау
мың теңге
ұңғыманы сынау немесе сынамалы пайдалану/ тәжірибелік-өнеркәсіптік өндіру кезіндегі (пайдалы қазбаны көрсету)
мың тонна/ млн.текше м/ мың текше м.
айдалған судың көлемі
мың текше м.
газдың көлемі
мың текше м
іске асыру көлемі
мың тонна/ млн.текше м/ мың текше м
жалпы жоба және өнім түрлері бойынша жиынтық табыс
мың теңге
технологиялар сатып алу
мың теңге
оның ішінде отандық технологиялар
мың теңге
өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы және оның инфрақұрылымдарын дамыту
мың теңге
жер қойнауы жағдайының мониторингі
мың теңге
тәуекелді сақтандыру, барлығы
мың теңге
(негізгі түрлерін көрсету)
мың теңге
тарату қорына жіберілетін аударымдар
мың теңге
ҚР азаматтарын оқыту, біліктілігін жоғарылату, қайта даярлау
мың теңге
ҒЗжТКЖ-ға шығындар
мың теңге
келісімшарттық аумақты қайтару
%
жұмыс істейтін қызметкерлер саны
адам
оның ішінде Қазақстандық кадрлар
адам
жанама шығыстар (негізгі баптарды көрсету)
мың теңге
оның ішінде Қазақстан аумағында
мың теңге
еңбекақы төлеу қоры
мың теңге
келісімшарттық әрекеттерді орындау барысында салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер, барлығы
мың теңге
бонустар
мың теңге
тарихи шығындар
мың теңге
(Бюджетке төлеуге жататын барлық салықтар мен міндетті төлемдерді көрсету)
мың теңге
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2018 жылғы 31 мамырдағы
№ 223 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Көмірсутек шикізатын немесе уранды өндіруге арналған келісімшартқа жұмыс бағдарламасы ___________________(пайдалы қазбаның түрі көрсетіледі) өндіруге арналған келісімшарттың қолданылу мерзімі кезеңінде жер қойнауын пайдаланушы көрсетілген мерзімдерде келісімшарт аумағында мынадай жұмыс түрлерін орындауға міндеттенеді
Бап атауы
өлшем бірлігі
Барлығы
1-жыл
2-жыл
3-жыл
қаржылық міндеттемелер (ҚМ)
мың теңге
инвестициялар, барлығы
мың теңге
күрделі шығындар, барлығы
мың теңге
оның ішінде: ғимараттар, құрылыстар, өндірістік нысандар
мың теңге
жайластыру, қайта жаңарту, инфрақұрылымдық нысандар (нысандардың тізімін көрсету)
мың теңге
машиналар, құрал-жабдықтар
мың теңге
көлік құралдары
мың теңге
қоршаған ортаны тазалық құрылғыларына/қорғауға жұмсалатын шығындар
мың теңге
өндіру шығындары, барлығы
мың теңге
тау-кен дайындық жұмыстары
қума м
мың текше м
күрделі тау жұмыстары
қума м
мың текше м
пайдалану мақсатындағы барлау жұмыстары
қума м
мың текше м
сынау
сынама
пайдалану мақсатындағы бұрғылау
мың теңге
қума м
ұңғыма
өндіруге жөніндегі өзге шығындар (қайтадан іске қосу, ұңғымаларды жөндеу)
мың теңге
бастапқы өңдеу (жұмыстардың тізімін көрсете отырып)
мың теңге
басқа да пайдалану шығындары (негізгі баптарды ашып көрсете отырып)
мың теңге
өндіру көлемі: (пайдалы қазбаны көрсету)
мың тонна/млн текше м/мың текше м
айдалған судың көлемі
мың текше м
газ көлемі
мың текше м
іске асыру көлемі
мың тонна/млн текше м/мың текше м
жоба бойынша жалпы және өнім түрлері бойынша жиынтық табыс
мың теңге
технологиялар сатып алу
мың теңге
оның ішінде отандық технологиялар
мың теңге
өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы және оның инфрақұрылымдары дамыту
мың теңге
жер қойнауы жай-күйінің мониторинг
мың теңге
ҒЗжТКЖ-ға шығындар
мың теңге
тәуекелдерді сақтандыру, барлығы
мың теңге
(негізгі түрлерін көрсету)
мың теңге
тарату қорына аударымдар
мың теңге
ҚР азаматтарын оқыту, біліктілігін арттыру, қайта даярлау
мың теңге
жұмыс істейтін қызметкерлердің саны
адам
олардың ішінде Қазақстандық кадрлар
адам
жанама шығыстар (негізгі баптарды көрсету)
мың теңге
оның ішінде Қазақстан Республикасының аумағында
мың теңге
оның ішінде еңбекақы төлеу қоры
мың теңге
келісімшарттық әрекеттерді орындау барысында салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер, барлығы
мың теңге
қол қойылатын бонус
мың теңге
тарихи шығындар
мың теңге
коммерциялық табу бонусы
мың теңге
(барлық салықтар мен бюджетке төлеуге жататын міндетті төлемдерді көрсету)
мың теңге
салық салынатын пайда
мың теңге
салық төленгеннен кейін кәсіпорынның иелігінде қалатын таза табыс
мың теңге
жылдық ақша ағыны
мың теңге
дисконттау ставкалары 10, 15 және 20 пайыздарға тең болған кездегі жобаның таза ағымдағы келтірілген құны;
мың теңге
жоба бойынша жалпы жоба рентабельділігінің ішкі нормасы
%
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2018 жылғы 31 мамырдағы
№ 223 бұйрығына
3-қосымша
Нысан
Көмірсутек шикізатын немесе уранды барлау мен өндіруге арналған келісімшартқа жұмыс бағдарламасы _______________(пайдалы қазбаның түрі көрсетіледі) барлау мен өндіруге арналған келісімшарттың қолданылу мерзімі кезеңінде жер қойнауын пайдаланушы көрсетілген мерзімдерде келісімшарт аумағында келесі жұмыс түрлерін орындауға міндеттенеді
Бап атауы
өлшем бірлігі
барлығы
1-жыл
2-жыл
3-жыл
қаржылық міндеттемелер (ҚМ)
мың теңге
инвестициялар, барлығы
мың теңге
күрделі шығындар, барлығы
мың теңге
оның ішінде: ғимарат, құрылыстар
мың теңге
жайластыру, қайта жаңарту
мың теңге
машиналар, құрал-жабдықтар
мың теңге
көлік құралдары
мың теңге
қоршаған ортаны қорғауға/ тазалық құрылғыларына жұмсалатын шығындар
мың теңге
геологиялық барлауға арналған шығындар, барлығы
мың теңге
геологиялық түсіру жұмыстары
мың теңге
литогеохимиялық жұмыстар
мың теңге
сынама
тау-кен жұмыстары
мың теңге
шаршы.м
геофизикалық жұмыстар, барлығы:
мың теңге
оның ішінде сейсмикалық барлау (2 D жеке/немесе 3 D)
мың теңге
қума км
шаршы км
сейсмикалық барлау деректерін өңдеу мен түсіндіру
мың теңге
қума км
шаршы км
сейсмикалық барлау деректерін қайта өндей және қайта түсіндіру
мың теңге
қума км
шаршы км
қиыршық тасты барлау және геофизикалық зерттеулердің басқа түрлері
мың теңге
нүкте/шаршы км
электробарлау
мың теңге
кума км
шаршы км
магниттік барлау
мың теңге
шаршы км
ұңғымалардағы геофизикалық зерттеулер және ұңғымалық геофизика
мың теңге
м
геофизикалық деректерді өңдеу
мың теңге
гидрогеологиялық жұмыстар
мың теңге
бр/см
инженерлік-геологиялық жұмыстар
мың теңге
бр/см
зертханалық және технологиялық зерттеулер
мың теңге
бұрғылау жұмыстары
мың теңге
қума м
ұңғыма
объектілерді сынама алу мен сынақтан өткізу
мың теңге
нысан
геологиялық барлау бойынша басқа да жұмыстар оның ішінде:
мың теңге
жобалау
мың теңге
геологиялық барлау жұмыстарының қорытындысы бойынша есеп құрастыру
мың теңге
өндіруге арналған шығындар, барлығы
мың теңге
тау-кен дайындық жұмыстары
қума м
мың текше м
таудағы күрделі жұмыстар
қума м
мың текше м
пайдалану мақсатындағы барлау жұмыстары
қума м
мың текше м
сынау
сынама
пайдалану мақсатындағы бұрғылау
мың теңге
қума м
ұңғыма
өндіруге байланысты басқа да шығындар (қайтадан іске қосу, ұңғымаларды жөндеу)
мың теңге
алғашқы өндеу (жұмыстар тізбесін көрсетіңіз)
мың теңге
басқа да пайдалану шығындары (негізгі баптарды ашып көрсете отырып)
мың теңге
өндіру көлемі: (пайдалы қазбаны көрсету)
мың тонна/
млн.текше.м/
мың.текше.м
айдалған судың көлемі
мың.текше.м
газ көлемі
мың.текше.м
жүзеге асыру көлемі
мың тонна/
млн.текше.м/
мың.текше.м
жоба бойынша жалпы және өнім түрлері бойынша жиынтық табыс
мың теңге
технологияларды сатып алу
мың теңге
оның ішінде отандық технологиялар
мың теңге
өңірдің әлеуметтік- экономикалық дамуы және оның инфрақұрылымдарының дамуы
мың теңге
жер қойнауы жағдайының мониторингі
мың теңге
тәуекелді сақтандыру, барлығы
мың теңге
(негізгі түрлерін көрсету)
мың теңге
тарату қорына жіберілетін аударымдар
мың теңге
ҚР азаматтарын оқыту, біліктілігін жоғарылату, қайта даярлау
мың теңге
ҒЗ ж ТКЖ-ға арналған шығындар
мың теңге
аумақты қайтару
мың теңге
жұмыс істейтін қызметкерлердің саны
адам
оның ішінде қазақстандық кадрлар
адам
жанама шығыстар, барлығы
мың теңге
оның ішінде Қазақстан Республикасының аумағында
мың теңге
оның ішінде еңбекті төлеу қоры
мың теңге
келісімшарт бойынша қызметті іске асыру шеңберіңде салық және бюджетке басқа да міндетті төлемдер, барлығы
мың теңге
қол қою бонусы
мың теңге
тарихи шығындар
мың теңге
коммерциялық табу бонусы
мың теңге
(бюджетке төлеуге жататын барлық салықтар мен міндетті төлемдерді көрсету)
мың теңге
салық салынатын кіріс
мың теңге
салық төленгеннен кейін кәсіпорынның иелігінде қалатын таза кіріс
мың теңге
жылдық ақша ағыны
мың теңге
дисконттау ставкаларының 10%, 15% және 20% болған кездегі жобаның таза ағымдағы келтірілген құнының өлшемдері;
мың теңге
жоба бойынша жалпы рентабельділігінің ішкі нормасының көрсеткіші
%