Об утверждении предельного объема внешнего долга квазигосударственного сектора на 2018 год
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 22 июня 2018 года № 224. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 июля 2018 года № 17171.
В соответствии с пунктом 4 Правил согласования объемов внешних займов квазигосударственного сектора, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2017 года № 601, ПРИКАЗЫВАЮ:

Квазимемлекеттік сектордың 2018 жылға арналған сыртқы борышының шекті көлемін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 22 маусымдағы № 224 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 10 шілдеде № 17171 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 қыркүйектегі № 601 қаулысымен бекітілген Квазимемлекеттік сектордың сыртқы қарыздарының көлемін келісу қағидаларының 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:

1. Утвердить прилагаемый предельный объем внешнего долга квазигосударственного сектора на 2018 год.
2. Департаменту политики управления обязательствами государства и развития финансового сектора Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

1. Қоса беріліп отырған квазимемлекеттік сектордың 2018 жылға арналған сыртқы борышының шекті көлемі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Мемлекет міндеттемелерін басқару және қаржы секторын дамыту саясаты департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства национальной экономики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.

3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
национальной экономики
Республики Казахстан
Т. Сулейменов
Утвержден
приказом Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 22 июня 2018 года № 224
Предельный объем внешнего долга квазигосударственного сектора на 2018 год
№ п/п Субъекты квазигосударственного сектора Предельный объем внешнего долга, миллион тенге Предельный объем внешнего долга, миллион долларов Соединенных Штатов Америки*
1 2 3 4
1
Акционерное общество "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика бірінші вице-министріне жүктелсiн.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
Т. Сүлейменов
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2018 жылғы 22 маусымдағы
№ 224 бұйрығымен
бекітілген
Квазимемлекеттік сектордың 2018 жылға арналған сыртқы борышының шекті көлемі
р/с №
Квазимемлекеттік сектор субъектілері
Сыртқы борыштың шекті көлемі, миллион теңге
Сыртқы борыштың шекті көлемі, миллион Америка Құрама Штаттары доллары*
1
2
3
4
1
"Самрұқ-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы