О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 15 июля 2014 года № 238 "Об утверждении форм, предназначенных для сбора административных данных, представляемых территориальными органами юстиции в Министерство юстиции Республики Казахстан"
Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 9 июля 2018 года № 1069. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июля 2018 года № 17204
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 15 июля 2014 года № 238 "Об утверждении форм, предназначенных для сбора административных данных, представляемых территориальными органами юстиции в Министерство юстиции Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9646, опубликован 14 августа 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить следующие формы, предназначенные для сбора административных данных:
1) отчет о поступивших обращениях по вопросам регистрации юридических лиц согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) отчет о сборах, поступивших в бюджет за произведенную регистрацию юридических лиц, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) отчет о судебных исках, поданных на действия регистрирующего органа, согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) отчет о количестве возбужденных административных дел в сфере регистрации юридических лиц согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) отчет о регистрации актов гражданского состояния согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) отчет о движении бланков гербовых свидетельств о регистрации актов гражданского состояния согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) отчет о работе по апостилированию официальных документов, предназначенных для действия за границей согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) отчет о поданных в суды исках о признании недействительными сделок, удостоверенных нотариусами, о жалобах, поданных в суды и в Департамент юстиции, о частных определениях и постановлениях судов, вынесенных в отношении нотариусов, согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) отчет об осуществлении Департаментом юстиции организационно-методического руководства по вопросам нотариальной деятельности, согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) отчет по должностным лицам местных исполнительных органов, уполномоченных на совершение нотариальных действий, согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) отчет о количественном составе нотариусов согласно приложению 11 к настоящему приказу;

"Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне аумақтық әділет органдары ұсынатын әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 15 шілдедегі № 238 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2018 жылғы 9 шілдедегі № 1069 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 16 шілдеде № 17204 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне аумақтық әділет органдары ұсынатын әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 15 шілдедегі № 238 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9646 болып тіркелген, 2014 жылғы 14 тамыздағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Әкімшілік деректерді жинауға арналған келесі нысандар бекітілсін:
1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес заңды тұлғаларды тіркеу мәселелері бойынша түскен өтініштер туралы есеп;
2) осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес заңды тұлғаларға жүргізілген тіркеу бойынша бюджетке түскен алым туралы есеп;
3) осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес тіркеуші органның іс-әрекеттеріне берілген сот талаптары туралы есеп;
4) осы бұйрықтың 4-қосымшасына сәйкес заңды тұлғаларды тіркеу саласында қозғалған әкімшілік істер саны туралы есеп;
5) осы бұйрықтың 5-қосымшасына сәйкес азаматтық хал актілерін тіркеу туралы есеп;
6) осы бұйрықтың 6-қосымшасына сәйкес азаматтық хал актілерін тіркеу туралы елтаңбалы куәлік бланктерінің қозғалысы туралы есеп;
7) осы бұйрықтың 7-қосымшасына сәйкес шетелдердегі іс әрекеттер үшін арналған ресми құжаттарға апостиль қою бойынша жұмысы туралы есеп;
8) осы бұйрықтың 8-қосымшасына сәйкес нотариустар куәландырған мәмілелерді жарамсыз деп тану туралы, сотқа және Әділет департаментіне берілген шағымдар туралы, нотариустарға қатысты шығарылған соттың жеке ұйғарымдары және қаулылары туралы есеп;
9) осы бұйрықтың 9-қосымшасына сәйкес Әділет департаментінің нотариаттық қызмет мәселелері бойынша ұйымдастырушылық-әдістемелік басшылықты жүзеге асыруы туралы есеп;
10) осы бұйрықтың 10-қосымшасына сәйкес нотариаттық іс-әрекеттер жасауға уәкілетті жергілікті атқарушы органдардың лауазымды тұлғалары бойынша есеп;
11) осы бұйрықтың 11-қосымшасына сәйкес нотариустардың сандық құрамы туралы есеп;

12) отчет о мониторинге движения уголовных дел, возбужденных в отношении нотариусов, согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) отчет о количестве совершенных нотариусами нотариальных действий согласно приложению 13 к настоящему приказу;
14) отчет о количестве постановлений, вынесенных в рамках гарантированной государством юридической помощи судами, органами следствия и дознания, согласно приложению 14 к настоящему приказу.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему приказу.
2. Департаменту регистрационной службы и организации юридических услуг Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра юстиции
Республики Казахстан
Ж. Ешмагамбетов
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Комитета по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
____________Н. Айдапкелов
12 июля 2018 года
Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 9 июля 2018 года № 1069
Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 15 июля 2014 года № 238
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о поступивших обращениях по вопросам регистрации юридических лиц
Отчетный период _ квартал 20___ г.
Индекс: 1 ЮЛ
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц представляющих: Департаменты юстиции областей, городов Астана, Алматы и Шымкент
Куда представляется: Министерство юстиции Республики Казахстан
Срок представления: ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
Отчет о поступивших обращениях по вопросам регистрации юридических лиц
№ п/н
Областные и городские Департаменты юстиции
Количество поступивших заявлений на регистрацию
Регистрация
Перерегистрация
Регистрация внесенных изменений и дополнений в учредительные документы в связи с изменением местонахождения юридического лица, филиала и представительства
Ликвидация
отчетный период
аналогичный период прошлого года
отчетный период
аналогичный период прошлого года
отчетный период
аналогичный период прошлого года
отчетный период
аналогичный период прошлого года
1
2
3
Продолжение:
Уведомление юридических лиц
Отказано в регистрации, (перерегистрации, регистрации внесенных изменений и дополнений в учредительные документы, ликвидации)
Перерывы срока регистрации (перерегистрации регистрации внесенных изменений и дополнений в учредительные документы, ликвидации)
Количество поступившей корреспонденции
Запросы государственных органов
Обращение физических и юридических лиц
отчетный период
аналогичный период прошлого года
отчетный период
аналогичный период
отчетный период
аналогичный период прошлого года
отчетный период
аналогичный период прошлого года
отчетный период
аналогичный период прошлого года
4
5
6
7
Исполнитель_______________________________________________ номер телефона _______
фамилия, имя и отчества (при его наличии)
Руководитель ___________________________________________________________________
фамилия, имя и отчества (при его наличии),             подпись
Дата "____" ______________ 20__ года                                     М.П.
Примечание: Пояснение по заполнению согласно приложению к настоящей форме.
Приложение
к форме отчета о поступивших
обращениях по вопросам
регистрации юридических лиц
Пояснение по заполнению "Отчета о поступивших обращениях по вопросам регистрации юридических лиц"

12) осы бұйрықтың 12-қосымшасына сәйкес нотариустарға қатысты қозғалған қылмыстық істердің қозғалысына мониторинг туралы есеп;
13) осы бұйрықтың 13-қосымшасына сәйкес нотариустар жасаған нотариаттық іс-әрекеттердің саны туралы есеп;
14) осы бұйрықтың 14-қосымшасына сәйкес соттар, тергеу және анықтау органдарының мемлекет кепілдік берген заң көмегі шеңберінде шығарған қаулыларының саны.";
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 - қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 - қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және заң қызметін ұйымдастыру департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қазақ және орыс тілдерінде қағаз және электрондық түрде ресми жариялану және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрінің міндетін атқарушы
Ж. Ешмағамбетов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитетінің төрағасы
_____________Н. Айдапкелов
2018 жылғы 12 шілде
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2018 жылғы 9 шілдедегі
№ 1069 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 15 шілдедегі
№ 238 бұйрығына
1-қосымша
Әкiмшiлiк деректердi жинауға
арналған нысан
Заңды тұлғаларды тiркеу мәселелерi бойынша түскен өтiнiштер туралы есеп Есептiк кезең 20___ ж. _ тоқсан
Индексi: ЗТ 1
Кезеңдiлiгi: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының
Әдiлет департаменттерi
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне
Тапсыру мерзiмi: тоқсан сайын келесi есептiк кезеңнен кейiнгi 5-i күнiне қарай.
Заңды тұлғаларды тiркеу мәселелерi бойынша түскен өтiнiштер туралы есеп
р/н
Облыстық және қалалық Әдiлет департаменттерi
Тiркеуге түскен өтiнiштердiң саны
Заңды тұлғалардың хабарламалары
Тiркеу
Қайта тiркеу
Заңды тұлғалардын, филиалдар мен өкiлдiктердiн орналасқан жерiнiң өзгеруiне байланысты құрылтай құжаттарына енгiзiлген өзгерiстер мен толықтыруларды тiркеу
Тарату
Есептiк кезеңде
Өткен жылдың ұқсас кезеңiнде
Есептiк кезеңде
Өткен жылдың ұқсас кезеңiнде
Есептiк кезеңде
Өткен жылдың ұқсас кезеңiнде
Есептiк кезеңде
Өткен жылдың ұқсас кезеңiнде
Есептiк кезеңде
Өткен жылдың ұқсас кезеңiнде
1
2
3
4
жалғасы:
Тiркеуден бас тартылды,(қайта тiркеуден, құрылтай құжаттарына енгiзiлген өзгерiстер мен толықтыруларды тiркеуден, таратудан)
Тiркеудiң мерзiмiн үзуi (қайта тiркеуден,құрылтай құжаттарына енгiзiлген өзгерiстер мен толықтыруларды тiркеу, таратудан)
Түскен хат-хабарлардың саны
Мемлекеттiк органдардың сұраулары
Жеке және заңды тұлғалардың арыздары
Есептiк кезеңде
Өткен жылдың ұқсас кезеңiнде
Есептiк кезеңде
Өткен жылдың ұқсас кезеңiнде
Есептiк кезеңде
Өткен жылдың ұқсас кезеңiнде
Есептiк кезеңде
Өткен жылдың ұқсас кезеңiнде
5
6
7
Орындаушының______________________________телефон нөмірі _________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Басшы ____________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда), қолы
Күні "____" ______________________20 ___ жыл      М.О.
Ескерту: Осы нысанның қосымшасына сәйкес толтыру туралы түсінік
Заңды тұлғаларды тiркеу
мәселелерi бойынша түскен
өтiнiштер туралы есептің
нысанына қосымша
"Заңды тұлғаларды тiркеу мәселелерi бойынша түскен өтiнiштер туралы есеп" толтыру бойынша түсiнiктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы "Отчета о поступивших обращениях по вопросам регистрации юридических лиц" (далее – Форма).
2. Форма составляется ежеквартально территориальными органами юстиции.
3. Форма подписывается руководителем Департамента юстиции, с указанием его фамилии, имени и отчества (при его наличии), а также даты заполнения.
4. Формы представляются ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
6. Данные указываются в разрезе отчетного квартала, текущего года, а также с начала государственной регистрации.
7. Формы заполняются в разрезе административно-территориальной единицы (с указанием области, столицы, города республиканского значения).
8. Форма заполняется следующим образом:
В графе 1 указывается порядковый номер;
В графе 2 "Областные и городские департаменты юстиции" - указывается наименование департамента юстиции;
В графе 3 "Количество поступивших заявлений на регистрацию" включает в себя 4 раздела:
В разделе 1 "Регистрация" - указывается количество заявлений, представленных на регистрацию юридических лиц, филиалов и представительств, которая в свою очередь содержит подразделы:
1) количество заявлений представленных на регистрацию за отчетный период;
2) количество заявлений представленных на регистрацию за аналогичный период прошлого года.
В разделе 2 "Перерегистрация" - указывается количество заявлений, представленных на перерегистрацию юридических лиц, филиалов и представительств, которая в свою очередь содержит подразделы:
1) количество заявлений представленных на перерегистрацию за отчетный период;
2) количество заявлений представленных на перерегистрацию за аналогичный период прошлого года.
В разделе 3 "Регистрация внесенных изменений и дополнений в учредительные документы в связи с изменением местонахождения юридического лица, филиала и представительства" в данной графе указывается количество заявлений, представленных на регистрацию внесенных изменений и дополнений в учредительные документы, в связи с изменением местонахождения юридического лица, филиала и представительства которая включает в себя следующие подразделы:
1) количество заявлений представленных на регистрацию внесенных изменений и дополнений в учредительные документы в связи с изменением местонахождения юридического лица, филиала и представительства за отчетный период;
2) количество заявлений представленных на регистрацию внесенных изменений и дополнений в учредительные документы в связи с изменением местонахождения юридического лица, филиала и представительства за аналогичный период прошлого года.
В разделе 4 "Ликвидация" - в данном разделе указывается количество представленных заявлений на ликвидацию юридических лиц (филиалов и представительств), которая включает в себя следующие подразделы:

1. Осы түсiнiктеме "Заңды тұлғаларды тiркеу мәселелерi бойынша түскен өтiнiштер туралы есеп" нысанын (бұдан әрi - Нысан) толтыру бойынша бiрыңғай талаптарды анықтайды.
2. Нысанды аумақтық әдiлет органдары тоқсан сайын жасайды.
3. Нысанынға Әдiлет департаментiнiң басшысы тегiн, атын және, әкесінің атын (бар болған жағдайда), сондай-ақ толтыру күнiн көрсете отырып қол қояды.
4. Нысан тоқсан сайын есептiк кезеңнен кейiнгi 5-i күнiне ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттiк және орыс тiлдерiнде толтырылады.
6. Деректер есептiк тоқсанның, ағымдағы жылдың бөлiнiсiнде, сондай-ақ мемлекеттiк тiркелген сәттен бастап көрсетiледi.
7. Нысандар әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiк бөлiнiсiнде (облыстық, республикалық маңызы бар қаланы көрсетумен) толтырылады.
8. Нысан келесi түрде толтырылады:
1 - бағанда реттiк нөмiрi көрсетiледi;
2 - бағанда "Облыстық және қалалық әдiлет департаменттерi"- әдiлет департаментiнiң атауы көрсетiледi;
3 - бағанда "Тiркеуге келiп түскен өтiнiштердiң саны" 4 бөлiмнен тұрады:
1 - бөлiмде "Тiркеу" - заңды тұлғалардың, филиалдар мен өкiлдiктердiң тiркеуге ұсынған өтiнiштерiнiң саны көрсетiледi, өз кезегiнде келесi бөлiмшелерден тұрады:
1) есептiк кезеңде тiркеуге ұсынылған өтiнiштердiң саны;
2) өткен жылдың ұқсас кезеңiнде тiркеуге ұсынылған өтiнiштердiң саны.
2 - бөлiмде "Қайта тiркеу" - заңды тұлғалардың, филиалдар мен өкiлдiктердiң қайта тiркеуге ұсынған өтiнiштерiнiң саны көрсетiледi, өз кезегiнде келесi бөлiмшелерден тұрады:
1) есептiк кезеңде қайта тiркеуге ұсынылған өтiнiштердiң саны;
2) өткен жылдың ұқсас кезеңiнде қайта тiркеуге ұсынылған өтiнiштердiң саны.
3 - бөлiмде "Заңды тұлғаның, филиалдар мен өкiлдiктердiң орналасқан жерiнiң өзгеруiне байланысты құрылтай құжаттарына енгiзiлген өзгерiстер мен толықтыруларды тiркеу" бұл бағанда заңды тұлғаның, филиалдар мен өкiлдiктердiң орналасқан жерiнiң өзгеруiне байланысты құрылтай құжаттарына енгiзiлген өзгерiстер мен толықтыруларды тiркеуге ұсынған өтiнiштерiнiң саны көрсетiледi, өз кезегiнде келесi бөлiмшелерден тұрады:
1) есептiк кезеңде заңды тұлғаның, филиалдар мен өкiлдiктердiң орналасқан жерiнiң өзгеруiне байланысты құрылтай құжаттарына енгiзiлген өзгерiстер мен толықтыруларды тiркеуге ұсынған өтiнiштерiнiң саны;
2) өткен жылдың ұқсас кезеңiнде заңды тұлғалардың, филиалдар мен өкiлдiктердiң орналасқан жерiнiң өзгеруiне байланысты құрылтай құжаттарына енгiзiлген өзгерiстер мен толықтыруларды тiркеуге ұсынған өтiнiштерiнiң саны.
4 - бөлiмде "Тарату" - бұл тарауда заңды тұлғалардың (филиалдар мен өкiлдiктердiң) таратуға ұсынған өтiнiштерiнiң саны көрсетiледi, өз кезегiнде келесi бөлiмшелерден тұрады:

1) количество заявлений поданных на ликвидацию за отчетный период;
2) количество заявлений поданных на ликвидацию за аналогичный период прошлого года;
В графе 4 "Уведомление юридических лиц" указывается количество уведомлений поступивших в регистрирующий орган, включающая в себя следующие подразделы:
1) количество уведомлений за отчетный период;
2) количество уведомлений за аналогичный период прошлого года;
В графе 5 "Отказано в регистрации (перерегистрации, регистрации внесенных изменений и дополнений в учредительные документы, ликвидации)" указывается количество вынесенных приказов об отказе, которая включает в себя следующие подразделы:
1) количество вынесенных приказов об отказе в регистрации (перерегистрации, регистрации внесенных изменений и дополнений в учредительные документы, ликвидации) за отчетный период;
2) количество вынесенных приказов об отказе в регистрации (перерегистрации, регистрации внесенных изменений и дополнений в учредительные документы, ликвидации) за аналогичный период прошлого года;
В графе 6 "Перерывы срока регистрации (перерегистрации, регистрации внесенных изменений и дополнений в учредительные документы, ликвидации)" указывается количество вынесенных приказов о перерыве срока включает в себя следующие подразделы:
1) количество вынесенных приказов о перерыве срока в регистрации (перерегистрации, регистрации внесенных изменений и дополнений в учредительные документы, ликвидации) за отчетный период;
2) количество вынесенных приказов о перерыве срока в регистрации (перерегистрации, регистрации внесенных изменений и дополнений в учредительные документы, ликвидации) за аналогичный период прошлого года;
В графе 7 "Количество поступившей корреспонденции" указывается количество поступившей корреспонденции которая содержит в себе 2 раздела:
В разделе 1 "Запросы государственных органов", включает в себя подразделы:
1) количество поступивших запросов с государственных органов за отчетный период;
2) количество поступивших запросов государственных органов за аналогичный период прошлого года;
В разделе 2 "Обращения физических и юридических лиц" включает в себя следующие подразделы:
1) количество поступивших обращений физических и юридических лиц за отчетный период;
2) количество поступивших обращений физических и юридических лиц за аналогичный период прошлого года.
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 9 июля 2018 года № 1069
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 15 июля 2014 года № 238
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о сборах, поступивших в бюджет за произведенную регистрацию юридических лиц
Отчетный период _ квартал 20___ г.
Индекс: 2 ЮЛ
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц представляющих: Департаменты юстиции областей, городов Астана, Алматы и Шымкент
Куда представляется: Министерство юстиции Республики Казахстан
Срок представления: ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
Отчет о сборах, поступивших в бюджет за произведенную регистрацию юридических лиц
№ р/н
Областные и городские Департаменты юстиции
Сумма регистрационного сбора за произведенную регистрацию юридических лиц
Отчетный период
Аналогичный период прошлого года
1
2
3
Исполнитель _____________________________________________ номер телефона ________
фамилия, имя и отчества (при его наличии)
Руководитель ___________________________________________________________________
фамилия, имя и отчества (при его наличии),                   подпись
Дата "____" ______________ 20__ года                                           М.П.
Примечание: Пояснение по заполнению согласно приложению к настоящей форме.
Приложение
к форме отчета о сборах,
поступивших в бюджет за произведенную
регистрацию юридических лиц
Пояснение по заполнению "Отчета о сборах, поступивших в бюджет за произведенную регистрацию юридических лиц"

1) есептiк кезеңде таратуға ұсынған өтiнiштердiң саны;
2) өткен жылдың ұқсас кезеңiнде таратуға ұсынған өтiнiштердiң саны.
4 - бағанда "Заңды тұлғалардың хабарламалары" бұл тарауда тiркеушi органға түскен хабарламалардың саны көрсетiледi, өз кезегiнде келесi бөлiмдерден тұрады:
1) есептiк кезеңде ұсынған хабарламалардың саны;
2) өткен жылдың ұқсас кезеңiнде ұсынған хабарламалдардың саны.
5 – бағанда "Тiркеуден (қайта тiркеу, құрылтай құжаттарға енгiзiлген өзгерiстер мен толықтыруларды тiркеу, тарату) бас тартылған" бас тарту жөнiнде шығарылған бұйрықтардың саны көрсетiледi, өз кезегiнде келесi бөлiмдерден тұрады:
1) есептiк кезеңде тiркеуден (қайта тiркеу, құрылтай құжаттарға енгiзiлген өзгерiстер мен толықтыруларды тiркеу, тарату) бас тарту жөнiнде шығарылған бұйрықтардың саны;
2) өткен жылдың ұқсас кезеңiнде тiркеуден (қайта тiркеу, құрылтай құжаттарға енгiзiлген өзгерiстер мен толықтыруларды тiркеу, тарату) бас тарту жөнiнде қабылданған бұйрықтардың саны;
6 - бағанда "Тiркеу (қайта тiркеу, құрылтай құжаттарға енгiзiлген өзгерiстер мен толықтыруларды тiркеу, тарату) мерзiмi үзiлген" мерзiмiн үзу жөнiнде шығарылған бұйрықтардың саны көрсетiледi, өз кезегiнде келесi бөлiмшелерден тұрады:
1) есептiк кезеңде тiркеу (қайта тiркеу, құрылтай құжаттарға енгiзiлген өзгерiстер мен толықтыруларды тiркеу, тарату) мерзiмiн үзу жөнiнде шығарылған бұйрықтардың саны;
2) өткен жылдың ұқсас кезеңiнде тiркеу (қайта тiркеу, құрылтай құжаттарға енгiзiлген өзгерiстер мен толықтыруларды тiркеу, тарату) мерзiмiн үзу жөнiнде шығарылған бұйрықтардың саны;
7 - бағанда "Келiп түскен хат – хабарлардың саны" келiп түскен хат-хабарлардың саны көрсетiледi, өз кезегiнде екi бөлiмнен тұрады:
1 - бөлiмде "Мемлекеттiк органдардың сұрау хаттары", өз кезегiнде 2 бөлiмшелерден тұрады:
1) есептiк кезеңде мемлекеттiк органдардан келiп түскен өтiнiштердiң саны;
2) өткен жылдың ұқсас кезеңiнде мемлекеттiк органдардан келiп түскен өтiнiштердiң саны;
2 - бөлiмде "Жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерi", өз кезегiнде 2 бөлiмшелерден тұрады:
1) есептiк кезеңде жеке және заңды тұлғалардан келiп түскен өтiнiштердiң саны;
2) өткен жылдың ұқсас кезеңiнде жеке және заңды тұлғалардан келiп түскен өтiнiштердiң саны.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2018 жылғы 9 шілдедегі
№ 1069 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 15 шілдедегі
№ 238 бұйрығына
2-қосымша
Әкiмшiлiк деректердi жинауға
арналған нысан
Заңды тұлғаларға жүргізілген тіркеу бойынша бюджетке түскен алым туралы есеп Есептiк кезең 20___ ж. _ тоқсан
Индексi: ЗТ 2
Кезеңдiлiгi: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының
Әдiлет департаменттерi
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне
Тапсыру мерзiмi: тоқсан сайын келесi есептiк кезеңнен кейiнгi 5-i күнiне қарай.
Заңды тұлғаларға жүргізілген тіркеу бойынша бюджетке түскен алым туралы есеп
р/н
Облыстық және қалалық Әдiлет департаменттерi
Заңды тұлғаларға жүргізілген тiркеу бойынша бюджетке түскен алымның сомасы
Есептiк кезеңде
Өткен жылдың ұқсас кезеңiнде
1
2
3
Орындаушының____________________________ телефон нөмірі __________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Басшы ___________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда), қолы
Күні "____" ______________________20 ___ жыл      М.О.
Ескерту: Осы нысанның қосымшасына сәйкес толтыру туралы түсінік
Заңды тұлғаларға жүргiзiлген
тiркеу бойынша бюджетке
түскен алым туралы есеп
нысанына
қосымша
"Заңды тұлғаларға жүргiзiлген тiркеу бойынша бюджетке түскен алым туралы есеп" толтыру бойынша түсiнiктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы "Отчета о сборах, поступивший в бюджет за произведенную регистрацию" (далее - Форма).
2. Форма составляется ежеквартально территориальными органами юстиции.
3. Форма подписывается руководителем Департамента юстиции, с указанием его фамилии, имени и отчества (при его наличии), а также даты заполнения.
4. Формы представляются ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
6. Данные указываются в разрезе отчетного квартала, текущего года, а также с начала государственной регистрации.
7. Формы заполняются в разрезе административно-территориальной единицы (с указанием области, столицы, города республиканского значения).
8. Форма заполняется следующим образом:
В графе 1 указывается порядковый номер;
В графе 2 "Областные и городские департаменты юстиции"- указывается наименование департамента юстиции;
В графе 3 "Сумма регистрационного сбора за произведенную регистрацию юридических лиц" в данной графе указывается сумма регистрационного сбора, оплачиваемая за регистрационную процедуру (регистрацию, перерегистрацию и ликвидацию) которая включает в себя:
1) сумму регистрационного сбора за произведенную регистрацию юридических лиц за отчетный период;
2) сумму регистрационного сбора за аналогичный период прошлого года.
Приложение 3
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 9 июля 2018 года № 1069
Приложение 3
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 15 июля 2014 года № 238
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о судебных исках, поданных на действия регистрирующего органа
Отчетный период _ квартал 20___ г.
Индекс: 3 ЮЛ
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц представляющих: Департаменты юстиции областей, городов Астана, Алматы и Шымкент
Куда представляется: Министерство юстиции Республики Казахстан
Срок представления: ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
Отчет о судебных исках, поданных на действия регистрирующего органа
№ п/н
Областные и городские Департаменты юстиции
Данные регистрации (перерегистрации) оспариваемые в судебном порядке
Предмет рассмотрения иска
Результат рассмотрения (дата и номер решения)
Вина регистрирующего органа
За отчетный период
Аналогичный период
За отчетный период
Аналогичный период
За отчетный период
Аналогичный период
За отчетный период
Аналогичный период
1
2
3
4
5
6
Продолжение:
Количество исковых заявлений
Отмена приказа о (пере) регистрации
Исковое заявление удовлетворено без отмены приказа регистрирующего органа
На стадии рассмотрения
Оставлено без рассмотрения
В удовлетворении иска отказано
Производство прекращено
Отчетный период
Аналогичный период прошлого года
Отчетный период
Аналогичный период прошлого года
Отчетный период
Аналогичный период прошлого года
Отчетный период
Отчетный период
Отчетный период
Отчетный период
7
8
9
10
11
12
13
Итого:
Исполнитель______________________________________________ номер телефона ________
фамилия, имя и отчества (при его наличии)
Руководитель ____________________________________________________________________
фамилия, имя и отчества (при его наличии),             подпись
Дата "____" ______________ 20__ года                                           М.П. Примечание: Пояснение по заполнению согласно приложению к настоящей форме.
Приложение
к форме отчета о судебных исках,
поданных на действия
регистрирующего органа
Пояснение по заполнению "Отчета о судебных исках, поданных на действия регистрирующего органа"

1. Осы түсiнiктеме "Заңды тұлғаларға жүргiзiлген тiркеу бойынша бюджетке түскен алым туралы есеп" нысанын (бұдан әрi - Нысан) толтыру бойынша бiрыңғай талаптарды анықтайды.
2. Нысанды аумақтық әдiлет органдары тоқсан сайын жасайды.
3. Нысанға Әдiлет департаментiнiң басшысы тегiн, атын және, әкесінің атын (бар болған жағдайда), сондай-ақ толтыру күнiн көрсете отырып, қол қояды.
4. Нысан тоқсан сайын есептiк кезеңнен кейiнгi 5-i күнiне ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттiк және орыс тiлдерiнде толтырылады.
6. Деректер есептiк тоқсанның, ағымдағы жылдың бөлiнiсiнде, сондай-ақ мемлекеттiк тiркелген сәттен бастап көрсетiледi.
7. Нысандар әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiк бөлiнiсiнде (облыстық, республикалық маңызы бар қаланы көрсетумен) толтырылады.
8. Нысан келесi түрде толтырылады:
1 - бағанда реттiк нөмiрi көрсетiледi;
2 - бағанда "Облыстық және қалалық әдiлет департаменттерi" - әдiлет
департаментiнiң атауы көрсетiледi;
3 - бағанда "Заңды тұлғаларға жүргiзiлген тiркеу бойынша бюджетке түскен алымның сомасы" бұл бағанда тiркеу рәсiмi (тiркеу, қайта тiркеу және тарату) үшiн төленген тiркеу алымының сомасы көрсетiледi, өз кезегiнде 2 бөлiмнен тұрады:
1) есептiк кезеңдегi заңды тұлғаларға жүргізілген тiркеу бойынша бюджетке түскен алымның сомасы (тоқсан);
2) өткен жылдың ұқсас кезеңiндегi тiркеу алымының сомасы (тоқсан).
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2018 жылғы 9 шілдедегі
№ 1069 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 15 шілдедегі
№ 238 бұйрығына
3-қосымша
Әкiмшiлiк деректердi жинауға
арналған нысан
Тiркеушi органның iс- әрекеттерiне берiлген сот талаптары туралы есеп Есептiк кезең 20___ ж. _ тоқсан
Индексi: ЗТ 3
Кезеңдiлiгi: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының
Әдiлет департаменттерi
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне
Тапсыру мерзiмi: тоқсан сайын келесi есептiк кезеңнен кейiнгi 5-i күнiне қарай.
Тiркеушi органның iс- әрекеттерiне берiлген сот талаптары туралы есеп
№ р/н
Облыстық және қалалық Әдiлет департаменттерi
Сот тәртiбiмен шағымданған тiркеу (қайта тiркеу) деректерi
Талап арыз қарау мәнi
Қарау нәтижесi (шешiмнiң күнi және нөмiрi)
Тiркеушi органның кiнәсi
Есептiк кезеңде
Өткен жылдың ұқсас кезеңiнде
Есептiк кезеңде
Өткен жылдың ұқсас кезеңiнде
Есептiк кезеңде
Өткен жылдың ұқсас кезеңiнде
Есептiк кезеңде
Өткен жылдың ұқсас кезеңiнде
1
2
3
4
5
6
жалғасы:
Талап арыздардың саны
Тiркеу (қайта) тiркеу туралы бұйрықтын күшiн жою
Талап арыз тiркеушi органның бұйрығының күшiн жоймай қанағаттандырылды
Қарау сатысында
Қараусыз қалдырылған
Талап арызды қанағаттандырудан бас тартылды
Өндiрiс тоқтатылды
Есептiк кезеңде
Өткен жылдың ұқсас кезеңiнде
Есептiк кезеңде
Өткен жылдың ұқсас кезеңiнде
Есептiк кезеңде
Өткен жылдың ұқсас кезеңiнде
Есептiк кезеңде
Есептiк кезеңде
Есептiк кезеңде
Есептiк кезеңде
7
8
9
10
11
12
13
Барлығы:
Орындаушының____________________________ телефон нөмірі ___________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Басшы ___________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда), қолы
Күні "____" ______________________20 ___ жыл      М.О.
Ескерту: Осы нысанның қосымшасына сәйкес толтыру туралы түсінік
Тiркеушi органның iс-
әрекеттерiне берiлген сот
талаптары туралы есептің
нысанына қосымша
"Тiркеушi органның iс- әрекеттерiне берiлген сот талаптары туралы есеп" толтыру бойынша түсiнiктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы "Отчета о судебных исках, поданные на действия регистрирующего органа" (далее - Форма).
2. Форма составляется ежеквартально территориальными органами юстиции.
3. Форма подписывается руководителем Департамента юстиции, с указанием его фамилии имени и отчества (при его наличии), а также даты заполнения.
4. Формы представляются ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
6. Данные указываются в разрезе отчетного квартала, текущего года, а также с начала государственной регистрации.
7. Формы заполняются в разрезе административно-территориальной единицы (с указанием области, столицы, города республиканского значения).
8. Форма заполняется следующим образом:
В графе 1 содержит указание на порядковый номер;
В графе 2 "Областные и городские департаменты юстиции" - указывает на наименование департамента юстиции;
В графе 3 "Данные регистрации (перерегистрации) оспариваемые в судебном порядке" - здесь указывается наименование юридического лица в отношении, которого вынесено судебное решение, с обязательным указанием регистрационного номера и даты регистрации (перерегистрации) и состоит из 2 разделов:
1) за отчетный период;
2) аналогичный период.
В графе 4 "Предмет рассмотрения иска" - краткое содержание рассматриваемого иска в суде, и состоит из 2 разделов:
1) за отчетный период;
2) аналогичный период.
В графе 5 "Результат рассмотрения (дата и номер решения)" - указывается результат рассмотрения судом даты и номера и состоит из 2 разделов:
1) за отчетный период;
2) аналогичный период.
В графе 6 "Вина регистрирующего органа" - указывается о наличии вины регистрирующего органа, допущенное при регистрации (перерегистрации) юридического лица и состоит из 2 разделов:
1) за отчетный период;
2) аналогичный период.
В графе 7 "Количество исковых заявлений" состоит из 2 разделов:
1) количество исковых заявлений на отчетный период;
2) количество исковых заявлений за аналогичный период прошлого года.
В графе 8 "Отмена приказа о (пере) регистрации" состоит из 2 разделов:
1) количество судебных решений об отмене приказа о регистрации (перерегистрации) юридического лица за отчетный период;
2) количество судебных решений об отмене приказа о регистрации (перерегистрации) юридического лица за аналогичный период прошлого года.
В графе 9 "Исковое заявление удовлетворено без отмены приказа регистрирующего органа". В данном случае указывается количество удовлетворенных исков не повлекших за собой отмену приказа о регистрации (перерегистрации) юридического лица, состоящих из 2 разделов:

1. Осы түсiнiктеме "Тiркеушi органның iс- әрекеттерiне берiлген сот талаптары туралы есеп" нысанын (бұдан әрi - Нысан) толтыру бойынша бiрыңғай талаптарды анықтайды.
2. Нысанды аумақтық әдiлет органдары тоқсан сайын жасайды.
3. Нысанға Әдiлет департаментiнiң басшысы тегiн, атын және, әкесінің атын (бар болған жағдайда), сондай-ақ толтыру күнiн көрсете отырып қол қояды.
4. Нысан тоқсан сайын есептiк кезеңнен кейiнгi 5-i күнiне ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттiк және орыс тiлдерiнде толтырылады.
6. Деректер есептiк тоқсанның, ағымдағы жылдың бөлiнiсiнде, сондай-ақ мемлекеттiк тiркелген сәттен бастап көрсетiледi.
7. Нысандар әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiк бөлiнiсiнде (облыстық, республикалық маңызы бар қаланы көрсетумен) толтырылады.
8. Нысан келесi түрде толтырылады:
1 - бағанда реттiк нөмiрi көрсетiледi;
2 - бағанда "Облыстық және қалалық әдiлет департаменттерi" - әдiлет департаментiнiң атауы көрсетiледi;
3 бағанда "Сот тәртiбiмен шағымданған тiркеу (қайта тiркеу) деректерi" бұнда оған қатысты сот шешiм шығарған заңды тұлғаның атауы, тiркеу номерi және тiркелген (қайта тiркелген) күнi мiндеттi көрсетiледi және 2 бөлiмнен тұрады:
1) есептiк кезең
2) өткен жылдың ұқсас кезеңi;
4 - бағанда "Талап арызды қарау мәнi"- есептiк кезенде сотта қаралған талап арыздың қысқаша мазмұны және 2 бөлiмнен тұрады:
1) есептiк кезең
2) өткен жылдың ұқсас кезеңi;
5 - бағанда "Қарау нәтижесi (шешiмнiң күнi және нөмiрi)" - сот қарауының нәтижесi күнi мен нөмiрi көрсетiледi және 2 бөлiмнен тұрады:
1) есептiк кезең
2) өткен жылдың ұқсас кезеңi;
6 - бағанда "Тiркеушi органның кiнәсi" тiркеушi органның заңды тұлғаны тiркеу (қайта тiркеу) барысында жол берген кiнәлерi туралы көрсетiледi және 2 бөлiмнен тұрады:
1) есептiк кезең
2) өткен жылдың ұқсас кезеңi;
7 - бағанда "Талап арыздардың саны" 2 бөлiмнен тұрады:
1) есептiк кезеңдегi (тоқсан) талап арыздардың саны;
2) өткен жылдың ұқсас кезеңiндегi (тоқсан) талап арыздардың саны.
8 - бағанда "Тіркеу (қайта) тiркеу туралы бұйрықтың күшiн жою" 2 бөлiмнен тұрады:
1) есептiк кезенде заңды тұлғаны тіркеу (қайта) тiркеу туралы бұйрықтың күшiн жою жөнiндегi сот шешiмдерiнiң саны;
2) өткен жылдың ұқсас кезеңiндегi заңды тұлғаны тiркеу (қайта) тіркеу туралы бұйрықтың күшiн жою жөнiндегi сот шешiмдерiнiң саны;
9 - бағанда "Талап арыз тiркеушi орган бұйрығының күшiн жоймай қанағаттандырылды". Бұл жағдайда заңды тұлғаны тiркеу (қайта тiркеу) туралы бұйрықтың күшiн жоймай қанағаттандырылған талап арыздардың саны көрсетiледi, 2 бөлiмнен тұрады:

1) количество исковых заявлений за отчетный период, которые удовлетворены без отмены приказа регистрирующего органа;
2) количество исковых заявлений за аналогичный период прошлого года которые удовлетворены без отмены приказа регистрирующего органа.
В графе 10 "На стадии рассмотрения" - указывается количество исковых заявлений за отчетный период, находящихся на стадии рассмотрения;
В графе 11 "Оставлено без рассмотрения" - отражает количество исковых заявлений за отчетный период оставленных без рассмотрения;
В графе 12 "В удовлетворении иска отказано" - отражает количество исковых заявлений за отчетный период в удовлетворении которых отказано;
В графе 13 "Производство прекращено" - указывается количество исков за отчетный период рассмотрение которых в суде прекращено.
Приложение 4
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 9 июля 2018 года № 1069
Приложение 4
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 15 июля 2014 года № 238
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о количестве возбужденных административных дел в сфере регистрации юридических лиц
Отчетный период ___ квартал 20___ г.
Индекс форм: 4 ЮЛ
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц представляющих: Департаменты юстиции областей, городов Астана, Алматы и Шымкент
Куда представляется: Министерство юстиции Республики Казахстан
Срок представления: ежеквартально к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом
Отчет о количестве возбужденных административных дел в сфере регистрации юридических лиц
Областные и городские Департаменты юстиции
Наименование юридического лица, дата регистрации (перерегистрации)
Дата поступления заявления, и дата составления протокола по статье КоАП
Данные постановления судебного органа
Выявлено административных правонарушений юридических лиц
Сумма взыскания с указанием МРП
Количество приостановленных материалов
Отказано в возбуждении
На стадии рассмотрения
за отче тны й период
за аналогичный период прошлого года
за отче тны й период
за аналогичный период прошлого года
за отче тны й период
за аналогичный период прошлого года
за отчетный период
за аналогичный период прошлого года
за отчетный период
за аналогичный период прошлого года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
И- то- го
Исполнитель ___________________________________________ Номер телефона __________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Руководитель ____________________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии),             подпись
Дата " ___ " ______________ 20__года                                           М.П.
Примечание: МРП - Месячный расчетный показатель;
Пояснение по заполнению согласно приложению к настоящей форме.
Приложение
к отчету о количестве возбужденных
административных дел в сфере
регистрации юридических лиц
Пояснение по заполнению формы "Отчета о количестве возбужденных административных дел в сфере регистрации юридических лиц"

1) есептiк кезеңде тiркеушi органның бұйрығының күшiн жоймай қанағаттандырылған талап арыздардың саны;
2) өткен жылдың ұқсас кезеңiнде тiркеушi органның бұйрығының күшiн жоймай қанағаттандырылған талап арыздардың саны.
10 - бағанда "Қарастыру сатысында"- есептiк кезеңде қарастыру барысындағы талап арыздардың саны көрсетiледi
11 - бағанда "Қараусыз қалдырылды" - есептiк кезеңде қараусыз қалдырылған талап арыздардың саны көрсетiледi;
12 - бағанда "Талап арызды қанағаттандырудан бас тартылды"- есептiк кезеңде қанағаттандырудан бас тартылған талап арыздардың саны көрсетiледi;
13 бағанда "Өндiрiс тоқтатылды" - есептiк кезеңде сотта қарау тоқтатылған талап арыздардың саны көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2018 жылғы 9 шілдедегі
№ 1069 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 15 шілдедегі
№ 238 бұйрығына
4-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Заңды тұлғаларды тіркеу саласында қозғалған әкімшілік істер саны туралы есеп Есептік кезең 20___ ж. _ тоқсан
Индексі: ЗТ 4
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының
Әділет департаменттері
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне
Тапсыру мерзімі: тоқсан сайын келесі есептік кезеңнен кейінгі 5-і күніне қарай.
Заңды тұлағаларды тіркеу саласында қозғалған әкімшілік істер саны туралы есеп
№ р/н
Облыстық және қалалық Әділет департаменттері
Заңды тұлғаның атауы, тіркеу (қайта тіркеу) күні
Арыздың түскен күні және ӘҚБтК бабы бойынша хаттаманы толтыру күні
Сот органының қаулы деректері
Заңды тұлғалардың әкімшілік құқық бұзушылығы анықталды
АЕК көрсете отырып өндіру сомасы
Есептік кезеңде
Өткен жылдың ұқсас кезеңінде
Есептік кезеңде
Өткен жылдың ұқсас кезеңінде
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Барлығы
жалғасы:
Тоқтатылған материалдардың саны
Қозғаудан бас тартылған
Қарау үстінде
Есептік кезеңде
Өткен жылдың ұқсас кезеңінде
Есептік кезеңде
Өткен жылдың ұқсас кезеңінде
Есептік кезеңде
Өткен жылдың ұқсас кезеңінде
10
11
12
13
14
15
Орындаушының____________________________телефон нөмірі ___________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Басшы ____________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда), қолы
Күні "____" ______________________20 ___ жыл      М.О.
Ескерту: АЕК-айлық есептік көрсеткіш
Ескерту: Осы нысанның қосымшасына сәйкес толтыру туралы түсінік
Заңды тұлағаларды тіркеу
саласында қозғалған әкімшілік
істер саны туралы
есептің нысанына қосымша
"Заңды тұлағаларды тіркеу саласында қозғалған әкімшілік істер саны туралы есепті" толтыру бойынша түсініктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы "Отчет о количестве возбужденных административных дел в сфере регистрации юридических лиц" (далее - Форма).
2. Форма составляется ежеквартально территориальными органами юстиции.
3. Форма подписывается руководителем Департамента юстиции, с указанием его фамилии, имени и отчества (при его наличии), а также даты заполнения.
4. Формы представляются ежеквартально к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
6. Данные указываются в разрезе отчетного квартала текущего года, а также с начала государственной регистрации.
7. Формы заполняются в разрезе административно-территориальной единицы (с указанием области, столицы, города республиканского значения).
8. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается порядковый номер;
в графе 2 "Областные и городские департаменты юстиции" указывается наименование департамента юстиции;
в графе 3 "Наименование юридического лица, дата регистрации (перерегистрации)" указывается наименование юридического лица, в отношении которого возбуждено административное производство, с указанием регистрационного номера юридического лица и даты регистрации (перерегистрации)";
в графе 4 указывается дата поступления заявления и дата составления протокола по статье Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях от 5 июля 2014 года;
в графе 5 "Данные постановления судебного органа" указывается дата и номер вынесенного постановления суда;
в графах 6 и 7 указывается количество выявленных административных правонарушений в отношении юридических лиц, которые включают в себя 2 раздела:
1) количество выявленных за отчетный период административных правонарушений в отношении юридических лиц;
2) количество выявленных за аналогичный период прошлого года административных правонарушений в отношении юридических лиц;
в графах 8 и 9 указывается сумма взыскания, наложенного на юридическое лицо, за допущенное административное правонарушение, которые содержат 2 раздела:
1) сумму взыскания за отчетный период с указанием МРП;
2) сумму взыскания за аналогичный период прошлого года (месяц, квартал, полугодие, год) с указанием МРП;
в графах 10 и 11 указывается количество приостановленных материалов, которые содержат 2 раздела:
1) количество приостановленных материалов за отчетный период;
2) количество приостановленных материалов за аналогичный период прошлого года;
в графах 12 и 13 "Отказано в возбуждении" указывается количество материалов, по которым отказано в возбуждении административного производства, которые содержат 2 раздела:

1. Осы түсініктеме "Заңды тұлағаларды тіркеу саласында қозғалған әкімшілік істер саны туралы есеп" нысанын (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды анықтайды.
2. Нысанды аумақтық әділет органдары тоқсан сайын жасайды.
3. Нысанға Әділет департаментінің басшысы тегін, атын және әкесінің атын (бар болған жағдайда), сондай-ақ толтыру күнін көрсете отырып қол қояды.
4. Нысан тоқсан сайын есептік кезеңнен кейінгі 5-і күніне ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
6. Деректер есептік тоқсанның, ағымдағы жылдың бөлінісінде, сондай-ақ мемлекеттік тіркелген сәттен бастап көрсетіледі.
7. Нысандар әкімшілік-аумақтық бірлік бөлінісінде (облысты, астананы, республикалық маңызы бар қаланы көрсетумен) толтырылады.
8. Нысан келесі түрде толтырылады:
1 - бағанда реттік нөмірі көрсетіледі;
2 - бағанда "Облыстық және қалалық әділет департаменттері" - әділет департаментінің атауы көрсетіледі;
3 - бағанда "Заңды тұлғаның атауы, тіркеу (қайта тіркеу) уақыты" әкімшілік өндіріс қозғалған заңды тұлғаның атауы, заңды тұлғаның тіркеу нөмірі мен тіркеу күні көрсетіледі;
4 - бағанда өтініштің келіп түскен күні мен 2014 жылғы 5 шілдедегі Әкімшілік құқық бұзушылық туралы Қазақстан Республикасы Кодексінің бабы бойынша толтырылған хаттаманың күні көрсетіледі;
5 - бағанда "Сот органы қаулысының деректері" - шығарылған сот қаулысының күні мен нөмірі;
6 және 7 бағандарда заңды тұлғаларға қатысты анықталған әкімшілік құқық бұзушылықтардың саны көрсетіледі, ол 2 бөлімнен тұрады:
1) есептік кезеңде заңды тұлғаларға қатысты анықталған әкімшілік құқық
бұзушылықтардың саны;
2) өткен жылдың ұқсас кезеңінде заңды тұлғаларға қатысты анықталған әкімшілік құқық бұзушылықтардың саны;
8 және 9 бағандарда әкімшілік құқық бұзушылыққа жол берген заңды тұлғаға салынған өндіру сомасы көрсетіледі, ол 2 бөлімнен тұрады:
1) АЕК көрсете отырып есептік кезеңдегі өндіріп алу сомасы;
2) АЕК көрсете отырып өткен жылдың ұқсас кезеңіндегі (ай, тоқсан, жарты жылға, жыл) өндіру сомасы;
10 және 11 – бағандарда тоқтатылған материалдардың саны көрсетіледі, ол 2 бөлімнен тұрады:
1) есептік кезеңде тоқтатылған материалдардың саны;
2) өткен жылдың ұқсас кезеңінде тоқтатылған материалдардың саны;
12 және 13 бағандарда "Іс қозғаудан бас тартылған" - әкімшілік іс өндіріс қозғаудан бас тартылған материалдардың саны көрсетіледі, ол 2 бөлімнен тұрады:

1) количество отказов в возбуждении административного производства за отчетный период;
2) количество отказов в возбуждении административного производства за аналогичный период прошлого года;
в графах 14 и 15 указывается количество административных материалов, находящихся на стадии рассмотрения, которые содержат 2 раздела:
1) количество административных материалов, находящихся на стадии рассмотрения, за отчетный период;
2) количество административных материалов, находившихся на стадии рассмотрения, за аналогичный период прошлого года.
Приложение 5
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 9 июля 2018 года № 1069
Приложение 5
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 15 июля 2014 года № 238
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о регистрации актов гражданского состояния
Отчетный период _ квартал 20___ г.
Индекс: 5 РАГС
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц представляющих: Департаменты юстиции областей, городов Астана, Алматы и Шымкент
Куда представляется: Министерство юстиции Республики Казахстан
Срок представления: ежеквартально к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом
Отчет о регистрации актов гражданского состояния
№ п/н
Наименование региона
Число зарегистрированных актов в отчетном периоде
Рождения
Смерти
Заключения брака
Расторжения брака
Установления отцовства
Усыновления (удочерения)
Всего
В том числе по решению суда либо по заключению
Всего
Всего
В том числе с иностранцами
Всего
В том числе по решению суда
Всего
В том числе по решению суда
Всего
В том числе с иностранцами
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Продолжение:
Число зарегистрированных актов в отчетном периоде
Составлено Заключений (в том числе об отказе)
Число зарегистрированных актов в торжественной обстановке
Сумма государственной пошлины(МРП)
Перемена фамилии, имени и отчетсва (при его наличии)
Всего зарегистрированных актовых записей
О восстановлении записей актов гражданского состояния
Об исправлении, изменений и дополнении записей актов гражданского состояния
Об аннулировании записей актов гражданского состояния
О браке
О рождении
Всего
Регистрирующими органами
Поселками сельскими (аульными) округами
Регистрирующими органами
Поселками сельскими (аульными) округами
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Исполнитель ____________________________________________ Номер телефона _________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Руководитель ___________________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии),             подпись
Дата " " ______________ 20__ года                                     М.П.
Примечание: Пояснение по заполнению согласно приложению к настоящей форме.
Приложение
к форме отчета
о регистрации актов
гражданского состояния
Пояснение по заполнению формы "Отчет о регистрации актов гражданского состояния"

1) есептік кезеңде әкімшілік іс қозғаудан бас тартулардың саны;
2) өткен жылдың ұқсас кезеңінде әкімшілік іс қозғаудан бас тартулардың саны;
14 және 15 бағандарда қарастыру сатысындағы әкімшілік материалдардың саны көрсетіледі, 2 бөлімнен тұрады:
1) есептік кезеңде қарастыру сатысындағы әкімшілік материалдардың саны;
2) өткен жылдың ұқсас кезеңінде қарастыру сатысындағы әкімшілік материалдардың саны.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2018 жылғы 9 шілдедегі
№ 1069 бұйрығына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 15 шілдедегі
№ 238 бұйрығына
5-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Азаматтық хал актілерін тіркеу туралы есеп Есептік кезең 20___ ж. _ тоқсан
Индексі: АХАТ 5
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының
Әділет департаменттері
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне
Тапсыру мерзімі: тоқсан сайын келесі есептік кезеңнен кейінгі 5-і күніне қарай.
Азаматтық хал актілерін тіркеу туралы есеп
р/н
Өңір атауы
Есептік кезеңде тіркелген актілердің саны
Туу
Қайтыс болу
Неке қию
Неке бұзу
Әкелікті анықтау
Бала (қыз) асырап алу
Барлығы
Оның ішінде с от шешімі немесе тіркеуші органның қорытындысы бойынша
Барлығы
Барлығы
Оның ішінде шетелдіктермен
Барлығы
Оның ішінде сот шешімі бойынша
Барлығы
Оның ішінде сот шешімі бойынша
Барлығы
Оның ішінде шетелдіктермен
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
жалғасы:
Есептік кезеңде тіркелген актілердің саны
Жасалған қорытындалар(оның ішінде бас тарту туралы)
Салтанатты жағдайда тіркелгенактілердін саны
Мемлекеттік баж сомасы(АЕК)
Тегін, атын және әкесінің атын (бар болса) өзгерту
Барлығы тіркелген акт жазбалар саны
Азаматтық хал акт жазбаларын қалпына келтіру туралы
Азаматтық хал акт жазбаларына түзету, өзгерту және толықтыру енгізу туралы
Азаматтық хал акт жазбаларын жою туралы
Неке қию туралы
Туу туралы
Барлығы
Тіркеуші органдар
Кенттік, селолық (ауылдық) округтер
Тіркеуші органдар
Кенттік, селосық (ауылдық) округтер
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Орындаушы________________________________ Телефон нөмірі ________________
Тегі, аты және әкесінің аты (бар болса)
Басшы ____________________________________________________________________
Тегі, аты және әкесінің аты (бар болса), қолы
Күні " " _______________20 ___ жыл      М.О.
Ескерту: Осы нысанның қосымшасына сәйкес толтыру туралы түсінік
Азаматтық хал актілерін тіркеу
туралы есептің нысанына
қосымша
"Азаматтық хал актілерін тіркеу туралы есепті" толтыру бойынша түсініктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы "Отчета о регистрации актов гражданского состояния" (далее - Форма).
2. Форма составляется ежеквартально территориальными органами юстиции.
3. Форма подписывается руководителем Департамента юстиции, с указанием его фамилии, имени и отчества (при его наличии), а также даты заполнения.
4. Формы представляются ежеквартально, за полугодие и за год к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
6. Данные указываются в разрезе отчетного квартала текущего года, а также с начала государственной регистрации.
7. Формы заполняются в разрезе административно-территориальной единицы (с указанием области, столицы, города республиканского значения,).
8. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается порядковый номер;
в графе 2 указывается наименование региона;
в графах 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 указывается число зарегистрированных актов в отчетном периоде:
1) количество зарегистрированных актов о рождении, из них с пропуском срока либо по заключению регистрирующего органа;
2) количество зарегистрированных актов о смерти;
3) количество зарегистрированных актов о заключении брака (супружества);
4) количество зарегистрированных актов о расторжении брака (супружества);
5) количество зарегистрированных актов об установлении отцовства;
6) количество зарегистрированных актов об усыновлении (удочерении);
7) количество зарегистрированных актов о перемене фамилии, имени и отчества (при его наличии);
в графе 15 указывается общее количество зарегистрированных актов в отчетном периоде;
в графах 16, 17,18 указывается количество составленных заключений, из них:
1) о восстановлении записей актов гражданского состояния;
2) о внесении исправлений, изменений и дополнений в записи актов гражданского состояния;
3) об аннулировании записей актов гражданского состояния;
в графах 19, 20, 21, 22 указывается число зарегистрированных в торжественной обстановке браков и рождений, из них регистрирующими органами, поселками и сельскими (аульными) округами;
в графе 23 указывается сумма взысканной государственной пошлины за регистрацию актов гражданского состояния в МРП.
Приложение 6
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 9 июля 2018 года № 1069
Приложение 6
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 15 июля 2014 года № 238
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о движении бланков гербовых свидетельств о регистрации актов гражданского состояния
Отчетный период _ квартал 20___ г.
Индекс: 6 РАГС
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц представляющих: Департаменты юстиции областей, городов Астана, Алматы и Шымкент
Куда представляется: Министерство юстиции Республики Казахстан
Срок представления: ежеквартально к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом
Отчет о движении бланков гербовых свидетельств о регистрации актов гражданского состояния
Наименование региона
Наименование гербового свидетельства о регистрации акта гражаданского состояния
Остаток бланков на начало отчетного периода
Получено бланков за отчетный период
Израсходовано бланков за отчетный период
остаток бланков на конец отчетного периода
выдано первичных свидетельств
выдано повторных свидетельств
Испорчено при заполнении
утрачено
Всего израсходовано
1
2
3
4
5
6
7
8
9
О рождении
О заключении брака (супружества)
О расторжении брака (супружества)
Об установлении отцовства
Об усыновлении (удочерении)
О перемене фамилии, имени и отчества (при его наличии)
О смерти
Итого
Исполнитель _____________________________________________ Номер телефона ________
фамилия, имя и отчество (при его наличии), должность
Руководитель ___________________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии),             подпись
Дата "___" ______________ 20__ года                                           М.П.
Примечание: Пояснение по заполнению согласно приложению к настоящей форме.
Приложение
к форме отчета о
движении бланков гербовых свидетельств о регистрации актов гражданского состояния
Пояснение по заполнению "Отчета о движении бланков гербовых свидетельств о регистрации актов гражданского состояния"
1. Предисловие
В соответствии с функциями и задачами, возложенными на органы юстиции, осуществляется контроль за местными исполнительными органами, осуществляющими регистрацию актов гражданского состояния (далее - регистрирующими органами). Регистрирующими органами осуществляется регистрация 7 (семи) видов актов гражданского состояния (регистрация рождения, установления отцовства, заключения и расторжения брака (супружества), усыновления, перемены фамилии, имени и отчества (при его наличии), смерти). На основании актов о регистрации гражданского состояния выдаются гербовые свидетельства.
Услуги регистрации актов гражданского состояния являются социально-значимыми и выдаваемые свидетельства являются основанием для реализации прав граждан в дальнейшем.

1. Осы түсініктеме "Азаматтық хал актілерін тіркеу туралы есеп" нысанын (бұдан әрі - Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды анықтайды.
2. Нысанды аумақтық әділет органдары тоқсан сайын жасайды.
3. Нысанға Әділет департаментінің басшысы тегін, атын және әкесінің атын (бар болған жағдайда), сондай-ақ толтыру күнін көрсете отырып қол қояды.
4. Нысан тоқсан сайын, жартыжылдықта және жылға есептік кезеңнен кейінгі айдың 5-і күніне ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
6. Деректер есептік тоқсанның, ағымдағы жылдың бөлінісінде, сондай-ақ мемлекеттік тіркелген сәттен бастап көрсетіледі.
7. Нысандар әкімшілік-аумақтық бірлік бөлінісінде (облыстық, республикалық маңызы бар қаланы көрсетумен) толтырылады.
8. Нысан келесі түрде толтырылады:
1 - бағанда реттік нөмері көрсетіледі;
2 - бағанда "Өңір атауы" көрсетіледі;
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 бағандарда есептік кезеңде тіркелген актілердін саны көрсетіледі;
1) туу туралы тіркелген актілердін саны, соның ішінде мерзімін өткізіп алған немесе тіркеуші органның қорытындысы бойынша;
2) қайтыс болу туралы тіркелген актілердін саны;
3) неке (ерлі-зайыптылықты) тіркеу туралы тіркелген актілердің саны;
4) неке (ерлі-зайыптылықты) бұзу туралы тіркелген актілердің саны;
5) әкелікті анықтауды тіркеу туралы тіркелген актілердің саны;
6) бала (қыз) асырап алу туралы тіркелген актілердің саны;
7) тегін, атын және әкесінің атын (бар болса) ауыстыру туралы тіркелген актілердің саны;
15 бағанда есептік кезеңде тіркелген актілердін жалпы саны көрсетіледі;
16, 17, 18 бағандарда жасалған қорытындылар саны көрсетіледі, оның ішінде
1) азаматтық хал актілерін қалпына келтіру туралы;
2) азаматтық хал актілеріне түзетулер, өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы;
3) азаматтық хал актілерін жою туралы;
19, 20, 21, 22 бағандарда салтанатты жағдайда тіркеуші органдар, кенттік, селолық (ауылдық) округтар тіркеген неке қию және туу саны көрсетіледі;
23 бағанда азаматтық хал актілерін тіркеу үшін алынған мемлекеттік баж сомасы АЕК көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2018 жылғы 9 шілдедегі
№ 1069 бұйрығына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 15 шілдедегі
№ 238 бұйрығына
6-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Азаматтық хал актілерін тіркеу туралы елтаңбалы куәлік бланктерінің қозғалысы туралы есеп Есептік кезең 20___ ж. _ тоқсан
Индексі: АХАТ 6
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының
Әділет департаменттері
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне
Тапсыру мерзімі: тоқсан сайын келесі есептік кезеңнен кейінгі 5-і күніне қарай.
Азаматтық хал актілерін тіркеу туралы елтаңбалы куәлік бланктерінің қозғалысы туралы есеп
Өңір атауы Азаматтық хал актілерін тіркеу туралы елтаңбалы куәліктерінің атауы
Есептік кезеңінің басына қалған бланктер
Есептік кезеңінде түскен бланктер
Есептік кезеңінде шығындалған бланктер
Есептік кезеңінің соңында қалған бланктер
Берілген бастапқы куәліктер
Берілген қайталама куәліктер
Толтырған кезде бүлінген
Жоғалған
Барлығы жұмсалғандар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Туу туралы
Неке (ерлі-зайыптылықты) қию туралы
Неке (ерлі-зайыптылықты) бұзу туралы
Әке болуды анықтау туралы
Бала (қыз) асырап алу туралы
Тегін, атын, әкесінің атын (бар болса) өзгерту туралы
Қайтыс болу туралы
Барлығы
Орындаушы ___________________________ Телефон нөмірі _____________________
Тегі, аты және әкесінің аты (бар болса)
Басшы __________________________________________________________________
Тегі, аты және әкесінің аты (бар болса), қолы
Күні " " ______________________20 ___ жыл      М.О.
Ескерту: Осы нысанның қосымшасына сәйкес толтыру туралы түсінік
Азаматтық хал актілерін тіркеу
туралы елтаңбалы куәлік
бланктерінің қозғалысының
есептің нысанына қосымша
Азаматтық хал актілерін тіркеу туралы елтаңбалы куәлік блактерінің қозғалысы туралы есепті толтыру бойынша түсінікітеме 1. Алғы сөз
Әділет органдарына жүктелген функциялар мен міндеттеріне сәйкес, азаматтық хал актiлерiн тіркеуді жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдарға (бұдан әрі - тіркеуші орган) бақылау жүргізіледі. Тіркеуші органдар азаматтық хал актілерді тіркеудің 7 (жеті) түрін (тууды, әкелікті анықтауды, неке (ерлі - зайыптылықты) қию мен бұзуды, бала асырап алуды, тегін, атын және әкесiнiң аты (бар болса) өзгертуді, қайтыс болуды тіркеу) жүзеге асырады. Азаматтық хал актілерін тіркеу туралы актілер негізінде елтаңбалы куәліктер беріледі.
Азаматтық хал актілерін тіркеу қызметтері әлеуметтік маңызы бар және берілетін куәліктер азаматтардың құқықтарын болашақта жүзеге асыру үшін негіз болып табылады.

2. Периодичность представления отчетов
Департаменты юстиции представляют отчеты ежеквартально, за полугодие и за год к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
Отчет о работе по апостилированию официальных документов, предназначенных для действия за границей оформляется в табличной форме в разрезе регионов и включает в себя следующие графы:
1 графа – наименование областей;
2 графа – количество поступивших документов через "Государственную корпорацию "Правительство для граждан" (далее - Государственная корпорация );
3 графа – количество апостилированных документов поступившие через Государственную корпорацию;
4 графа – количество неисполненных возвращенных документов поступившие через Государственную корпорацию;
5 графа – количество отказанных документов поступившие через Государственную корпорацию;
6 графа - количество поступивших документов через Портал электронного правительства (далее - ПЭП);
7 графа – количество апостилированных документов, поступившие через ПЭП;
8 графа – количество неисполненных возвращенных документов, поступившие через ПЭП;
9 графа – количество отказанных документов, поступившие через ПЭП;
10 графа – количество апостилированных документов, выданные регистрирующими органами поступившие через Государственную корпорацию и ПЭП;
11 графа – количество апостилированных документов, выданные нотариусами поступившие через Государственную корпорацию и ПЭП;
12 графа – количество апостилированных документов, выданные другими государственными органами поступившие через Государственную корпорацию и ПЭП;
13 графа – количество всего поступивших документов;
14 графа – количество всего апостилированных документов;
15 графа – количество всего возвращенных документов;
16 графа – количество всего отказанных документов;
17 графа – сумма госпошлины взысканной за проставление апостиля.
Количество апостилированных документов по странам за год, полугодие, квартал
1 графа – период;
2 графа – наименование региона;
3-27 графы – наименование стран, для выезда в которую необходимо апостилировать документ;
Форма отчета подписывается руководителем Департамента юстиции, с указанием его фамилии, имени и отчества (при его наличии), а также даты заполнения.
В конце отчета необходимо указать исполнителя (фамилии, имени и отчества (при его наличии), должность, номер телефона).
Приложение 8
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 9 июля 2018 года № 1069
Приложение 8
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 15 июля 2014 года № 238
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о поданных в суды исках о признании недействительными сделок, удостоверенных нотариусами, о жалобах, поданных в суды и в Департамент   юстиции, о частных определениях и постановлениях судов, вынесенных в отношении нотариусов
Отчетный период _ квартал 20___ г.
Индекс: 8 РНП
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц представляющих: Департаменты юстиции областей, городов Астана, Алматы и Шымкент
Куда представляется: Министерство юстиции Республики Казахстан
Срок представления: ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
Отчет о поданных в суды исках о признании недействительными сделок, удостоверенных нотариусами, о жалобах, поданных в суды и Департамент юстиции _______________ области, о частных определениях и постановлениях судов, вынесенных в отношении нотариусов за _квартал____ года (по нарастанию)
№ п/н
Наименование области
Количество поданных исков в суды о признании нотариальных действий недействительными
Из них удовлетворено судами исков о признании нотариальных действий недействительными по вине нотариуса
Количество поданных жалоб в суды на действия нотариусов
Государственных
частных
Государственных
частных
Государственных
частных
1
2
3
4
5
Продолжение:
Количество удовлетворенных жалоб судами на действия нотариусов
Количество жалоб, поданных на действия нотариусов в Департамент юстиции
Количество удовлетворенных жалоб, поданных в Департамент юстиции на действия нотариусов
Количество частных определений и постановлений судов, вынесенных судами в отношении нотариусов
Количество привлеченных к ответственности нотариусов по удовлетворенным искам, подтвержденным жалобам, частным определениям и постановлениям судов
Государственных
частных
Государственных
частных
Государственных
частных
Государственных
частных
Государственных
частных
6
7
8
9
10
Исполнитель __________________________________________ номер телефона ___________
фамилия, имя и отчества (при его наличии)
Руководитель ___________________________________________________________________
фамилия, имя и отчества (при его наличии),             подпись
Дата "___" ______________ 20__ года                               М.П.
Примечание: Пояснение по заполнению согласно приложению к настоящей форме.
Приложение
к форме отчета о поданных в
суды исках о признании
недействительными сделок,
удостоверенных нотариусами, о
жалобах, поданных в суды и в
Департамент юстиции, о
частных определениях и
постановлениях судов,
вынесенных в отношении нотариусов
Пояснение по заполнению "Отчета о поданных в суды исках о признании недействительными сделок, удостоверенных нотариусами, о жалобах, поданных в суды и в Департамент   юстиции, о частных определениях и постановлениях судов, вынесенных в отношении нотариусов"

2. Есеп беру мерзімділігі
Әділет департаменттері есепті тоқсан сайын, жартыжылдық және жыл үшін есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
Шетелде әрекет жасауға арналған ресми құжаттарды апостилдеу бойынша жұмыс туралы есеп өңірлер бөлінісінде кесте түрінде жасалады және келесі бағананы құрайды:
1 баған – облыстың атаулары;
2 баған – "Азаматтарға арналған Үкімет" Мемлекеттік корпорациясы" (бұдан әрі- Мемлекеттік корпорация) арқылы келіп түскен құжаттар саны;
3 баған - Мемлекеттік корпорация арқылы келіп түскен апостилденген құжаттар саны;
4 баған – Мемлекеттік корпорация арқылы келіп түскен орындалмаған қайтарылған құжаттар саны;
5 баған – Мемлекеттік корпорация арқылы келіп түскен бас тартылған құжаттар саны;
6 баған- Электрондық үкімет порталы (бұдан әрі-ЭҮП) арқылы келіп түскен құжаттар саны;
7 баған –ЭҮП арқылы келіп түскен апостильденген құжаттар саны;
8 баған –ЭҮП арқылы келіп түскен орындалмаған, қайтарылған құжаттар саны;
9 баған –ЭҮП арқылы келіп түскен бас тартылған құжаттар саны;
10 баған –ЭҮП және Мемлекеттік корпорация арқылы келіп түскен тіркеуші органдар берген апостильденген құжаттар саны;
11 баған–ЭҮП және Мемлекеттік корпорация арқылы келіп түскен нотариустар берген апостилденген құжаттар саны;
12 баған – Мемлекеттік корпорация және ЭҮП арқылы келіп түскен басқа мемлекеттік органдар берген апостильденген құжаттар саны;
13 баған –келіп түскен барлық құжаттардың саны;
14 баған –апостилденген барлық құжаттардың саны
15 баған – кері қайтарылған барлық құжаттардың саны;
16 баған – бас тартылған барлық құжаттардың саны;
17 баған – апостиль мөртаңбасын қою үшін өндірілетін мемлекеттік баж сомасы.
Тоқсан, жартыжыл, жылда елдер бойынша апостилденген құжаттар саны
1 баған – кезең;
2 баған – аймақтың атауы;
3-27 бағандар –шығу үшін құжатты апостилдеу қажет елдердің атауы;
Есеп нысанына Әдiлет департаментiнiң басшысы тегiн және атын және әкесінің атын (бар болса), сондай-ақ толтыру күнiн көрсете отырып, қол қояды.
Есептің соңында орындаушыны (тегі, аты және әкесінің аты(болған жағдайда) көрсету қажет.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2018 жылғы 9 шілдедегі
№ 1069 бұйрығына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 15 шілдедегі
№ 238 бұйрығына
8-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Нотариустар куәландырған мәмiлелердi жарамсыз деп тану туралы сотқа берiлген талап арыздардың, сотқа және Әдiлет департаментiне берiлген шағымдар туралы, нотариустарға қатысты шығарылған соттың жеке ұйғарымдары және қаулылары туралы есеп
Есептiк кезең 20___ ж. _ тоқсан
Индексi: РНП 8
Кезеңдiлiгi: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының
Әдiлет департаменттерi
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне
Тапсыру мерзiмi: тоқсан сайын келесi есептiк кезеңнен кейiнгi 5-i күнiне қарай.
Нотариустар куәландырған мәмiлелердi жарамсыз деп тану туралы сотқа берiлген талап арыздардың, сотқа және____________ облыстың Әдiлет департаментiне берiлген шағымдар туралы, ______жылдың _______тоқсанында нотариустарға қатысты шығарылған соттың жеке ұйғарымдары және қаулылары туралы есептер (өсу бойынша)
№ р/н
Облыстың атауы
Нотариаттық iс-әрекеттi жарамсыз деп тану туралы сотқа берiлген талап арыздардың саны
Оның iшiнде нотариустыңкiнәсi бойынша нотариаттық iс-әрекеттi жарамсыз деп тану туралы сот канағаттандырған талап арыздар
Нотариустардың iс-әрекеттерiне қатысты сотқа берiлген шағымдардың саны
Мемлекеттiк
Жеке
Мемлекеттiк
Жеке
Мемлекеттiк
Жеке
1
2
3
4
5
жалғасы:
Нотариустардың iс-әрекеттерiне сот қанағаттандырған шағымдардың саны
Әдiлет департаментiне нотариустардың iс-әрекеттерiне берген шағымдардың саны
Әдiлет департаментiне нотариустардың iс-әрекеттерiне берiлген қанағаттандырылған шағымдардың саны
Нотариустарға қатысты сот шығарған жеке ұйғарымдардың және қаулылардың саны
қанағаттандырылған талап арыздар, расталған шағымдар соттардың жеке уйғарымдары мен қаулылары бойынша жауапкершiлiкке тартылған нотариустардың саны
Мемлекеттiк
Жеке
Мемлекеттiк
Жеке
Мемлекеттiк
Жеке
Мемлекеттiк
Жеке
Мемлекеттiк
Жеке
6
7
8
9
10
Орындаушы ___________________________ Телефон нөмірі ______________________
Тегі, аты және әкесінің аты (бар болса)
Басшы ____________________________________________________________________
Тегі, аты және әкесінің аты (бар болса), қолы
Күні " " ______________________20 ___ жыл      М.О.
Ескерту: Осы нысанның қосымшасына сәйкес толтыру туралы түсінік
Нотариустар куәландырған
мәмілелерді жарамсыз деп тану
туралы сотқа берілген талап
арыздардың, сотқа және Әділет
департаментіне берілген
шағымдар туралы,
нотариустарға қатысты
шығарылған соттың жеке
ұйғарымдары және қаулылары
туралы есеп нысанына қосымша
"Нотариустар куәландырған мәмiлелердi жарамсыз деп тану туралы сотқа берiлген талап арыздардың, сотқа және Әдiлет департаментiне берiлген шағымдар туралы, нотариустарға қатысты шығарылған соттың жеке ұйғарымдары және қаулылары туралы есепті" толтыру бойынша түсiнiктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы "Отчет о количестве и движении поданных исков в суды о признании недействительными сделок, удостоверенных нотариусами, жалоб поданных в суды и в Департамент юстиции, частных определений и постановлений судов, вынесенных в отношении нотариусов" (далее - Форма).
2. Форма составляется ежеквартально территориальными органами юстиции.
3. Форма подписывается руководителем Департамента юстиции, с указанием его фамилии, имени и отчества (при его наличии), а также даты заполнения.
4. Формы представляются ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
6. Данные указываются в разрезе отчетного квартала, текущего года, а также с начала государственной регистрации.
7. Формы заполняются в разрезе административно-территориальной единицы (с указанием области, столицы, города республиканского значения).
8. Форма заполняется следующим образом:
Сведения предоставляются в отношении частных и государственных нотариусов
В графе 1 указывается порядковый номер;
В графе 2 Наименование области;
В графе 3 Количество поданных исков в суды о признании нотариально удостоверенных сделок недействительными;
В графе 4 из них удовлетворено судами;
В графе 5 Количество поданных жалоб в суды на действия нотариусов;
В графе 6 из них признаны судами обоснованными;
В графе 7 Количество жалоб, поданных на действия нотариусов в Департамент юстиции;
В графе 8 из них обоснованы;
В графе 9 Количество частных определений и постановлений судов, вынесенных в отношении нотариусов;
В графе 10 Принятые меры в отношении нотариусов по удовлетворенным искам и жалобам.
Приложение 9
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 9 июля 2018 года № 1069
Приложение 9
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 15 июля 2014 года № 238
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет об осуществлении Департаментом юстиции организационно-методического руководства по вопросам нотариальной деятельности
Отчетный период _ квартал 20___ г.
Индекс: 9 РНП
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц представляющих: Департаменты юстиции областей, городов Астана, Алматы и Шымкент
Куда представляется: Министерство юстиции Республики Казахстан
Срок представления: ежеквартально к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом
Отчет об осуществлении Департаментом юстиции организационно-методического руководства по вопросам нотариальной деятельности
_______________________________________________ по итогам _____________
20 __ года в сравнении с аналогичным периодом прошлого года
(наименование области, города)
Наименование региона
Количество подготовленных
Количество проведенных семинаров с участием
Обобщений нотариальной практики
Методические рекомендаций
нотариусов
Должностных лиц
№ п/н
Прошедший год
Текущий год
Прошедший год
Текущий год
Прошедший год
Текущий год
Прошедший год
Текущий год
1
2
3
4
5
6
Продолжение:
Количество проведенных аттестаций должностных лиц
Количество проведенных проверок деятельности
Количество привлеченных к ответственности по итогам проверки
нотариусов
Должностных лиц
нотариусов
Должностных лиц
Прошедший год
Текущий год
Прошедший год
Текущий год
Прошедший год
Текущий год
Прошедший год
Текущий год
7
8
9
10
11
Исполнитель ______________________________________________ Номер телефона _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Руководитель ___________________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии),                   подпись
Дата "___" ______________ 20__ года                                     М.П.
Примечание: Пояснение по заполнению согласно приложению к настоящей форме.
Приложение
к форме отчета об осуществлении
Департаментом юстиции
организационно-методического руководства
по вопросам нотариальной деятельности
Пояснение по заполнению формы "Отчета об осуществлении Департаментом юстиции организационно-методического руководства по вопросам нотариальной деятельности"

1. Осы түсiнiктеме "Нотариустар куәландырған мәмiлелердi жарамсыз деп тану туралы сотқа берiлген талап арыздардың, сотқа және Әдiлет департаментiне берiлген шағымдар туралы, нотариустарға қатысты шығарылған соттың жеке ұйғарымдары және қаулылары туралы есепті" (бұдан әрi - Нысан) толтыру бойынша бiрыңғай талаптарды анықтайды.
2. Нысанды аумақтық әдiлет органдары тоқсан сайын жасайды.
3. Нысанға Әдiлет департаментiнiң басшысы тегiн, атын және әкесінің атын (бар болған жағдайда), сондай-ақ толтыру күнiн көрсете отырып, қол қояды.
4. Нысан тоқсан сайын есептiк кезеңнен кейiнгi 5-i күнiне ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттiк және орыс тiлдерiнде толтырылады.
6. Деректер есептiк тоқсанның, ағымдағы жылдың бөлiнiсiнде, сондай-ақ мемлекеттiк тiркелген сәттен бастап көрсетiледi.
7. Нысандар әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiк бөлiнiсiнде (облысты, республикалық маңызы бар қаланы көрсетумен) толтырылады.
8. Нысан келесi түрде толтырылады:
Мәлiметтер мемлекетiк және жекеше нотариустарға қатысты ұсынылады.
1 - бағанда реттiк нөмірi көрсетiледi;
2 - бағанда "Облыстың атауы";
3 – бағанда Нотариаттық кәуландырылған мәмiлелердi жарамсыз деп тану туралы сотқа берiлген талап арыздардың саны;
4 - бағанда Оның iшiнде сот қанағаттандырылғаны;
5 - бағанда Нотариустардың iс-әрекеттерiне қатысты соттарға берiлген шағымдардың саны;
6 - бағанда оның iшiнде сот негiздi деп танығаны;
7 - бағанда Нотариустардың iс-әрекетiне Әдiлет департаментiне берiлген шағымдардың саны;
8 - бағанда оның iшiнде негiзделгенi;
9 - бағанда нотариустарға қатысты шығарған соттардың жеке ұйғарымдарының және қаулыларының саны;
10 - бағанда Нотариустарға қатысты қанағаттандырылған талап арыздар және шағымдар бойынша қабылданған шаралар.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2018 жылғы 9 шілдедегі
№ 1069 бұйрығына
9-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 15 шілдедегі
№ 238 бұйрығына
9-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Әділет департаментінің нотариаттық қызмет мәселелері бойынша ұйымдастырушылық-әдістемелік басшылықты жүзеге асыруы туралы есеп Есептік кезең 20___ ж. _ тоқсан
Индексі: РНП 9
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының
Әділет департаменттері
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне
Тапсыру мерзімі: тоқсан сайын келесі есептік кезеңнен кейінгі 5-і күніне қарай.
Әділет департаментінің нотариаттық қызмет мәселелері бойынша ұйымдастырушылық-әдістемелік басшылықты (облыстың, қаланың атауы) жүзеге асыру туралы _______________________ 20___жылдың қорытындысы бойынша кесте, өткен жылдың ұқсас мерзімімен салыстырғанда
№р/н
Өңiрлiк атауы
Дайындалғандар саны
Өткiзiлген семинарлардың саны
Нотариат тық практиканы шолу
Әдiстемелiк ұсыным
Нотариустар дың қатысуымен
Лауазымды тұлғалардың қатысуымен
Өткен жыл
Ағымдағы жыл
Өткен жыл
Ағымдағы жыл
Өткен жыл
Ағымдағы жыл
Өткен жыл
Ағымдағы жыл
1
2
3
4
5
6
жалғасы:
Лауазымды тұлғаларға өткiзген аттестаттаудың саны
Қызметтерге жүргiзiлген тексерiстердiң саны
Тексерiс қорытындысы бойынша жауапкершiлiкке тартылғандардың саны
Нотариустардың
Лауазымды тұлғалардың
Нотариустардың
Лауазымды тұлғалардың
Өткен жыл
Ағымдағы жыл
Өткен жыл
Ағымдағы жыл
Өткен жыл
Ағымдағы жыл
Өткен жыл
Ағымдағы жыл
7
8
9
10
11
Орындаушының ______________________________________ телефон нөмірі ________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Басшы ____________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда), қолы
Күні "____" ______________________20 ___ жыл      М.О.
Ескерту: Осы нысанның қосымшасына сәйкес толтыру туралы түсінік.
Әділет департаментінің
нотариаттық қызмет мәселелері
бойынша ұйымдастырушылық-
әдістемелік басшылықты жүзеге
асыру туралы есеп нысанына
қосымша
"Әділет департаментінің нотариаттық қызмет мәселелері бойынша ұйымдастырушылық-әдістемелік басшылықты жүзеге асыру туралы есепті" толтыру бойынша түсiнiктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы "Отчета характеризующих осуществление организационно-методического руководства по вопросам нотариальной деятельности Департаментом юстиции" (далее - Форма).
2. Форма составляется ежеквартально территориальными органами юстиции.
3. Форма подписывается руководителем Департамента юстиции, с указанием его фамилии, имени и отчества (при его наличии), а также даты заполнения.
4. Формы представляются ежеквартально к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
6. Данные указываются в разрезе отчетного квартала, текущего года, а также с начала государственной регистрации.
7. Формы заполняются в разрезе административно-территориальной единицы (с указанием области, столицы, города республиканского значения,).
8. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается номер по порядку;
в графе 2 указывается наименование городов районного значения, поселков и сельских округов;
в графе 3 указывается количество подготовленных обобщений нотариальной практики;
в графе 4 указывается количество подготовленных методических рекомендации;
в графе 5 указывается количество проведенных семинаров с участием нотариусов;
в графе 6 указывается количество проведенных семинаров с участием с должностных лиц;
в графе 7 указывается количество проведенных аттестаций должностных лиц;
в графе 8 указывается количество проведенных проверок деятельности нотариусов;
в графе 9 указывается количество проведенных проверок деятельности должностных лиц;
в графе 10 указывается количество привлеченных к ответственности по итогам проверки нотариусов;
в графе 11 указывается количество привлеченных к ответственности по итогам проверки должностных лиц.
Приложение 10
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 9 июля 2018 года № 1069
Приложение 10
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 15 июля 2014 года № 238
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет по должностным лицам местных исполнительных органов, уполномоченным на совершение нотариальных действий
Отчетный период _ квартал 20___ г.
Индекс: 10 РНП
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц представляющих: Департаменты юстиции областей, городов Астана, Алматы и Шымкент
Куда представляется: Министерство юстиции Республики Казахстан
Срок представления: ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
Отчет по должностным лицам местных исполнительных органов, уполномоченным на совершение нотариальных действий
Наименование городов районного значения, поселков и сельских округов
Количество совершенных нотариальных действий
Среднемесячная нагрузка на одного должностного лица
Сумма взысканной государственной пошлины
Количество должностных лиц, уполномоченных на совершение нот. действий
1
2
3
4
5
6
1
2
3
4
5
удостоверено завещаний
удостоверено доверенностей
свидетельствование верности копий документов
свидетельствование подлинности подписи на документах
итого
Итого:
Исполнитель___________________________________________ номер телефона ___________
фамилия, имя и отчества (при его наличии)
Руководитель ___________________________________________________________________
фамилия, имя и отчества (при его наличии),             подпись
Дата "____" ______________ 20__ года                                     М.П.
Примечание: Пояснение по заполнению согласно приложению к настоящей форме.
Приложение
к форме отчета по должностным
лицам местных исполнительных органов,
уполномоченным на совершение
нотариальных действий
Пояснение по заполнению формы "Отчета по должностным лицам местных исполнительных органов, уполномоченным на совершение нотариальных действий"

1. Осы түсiнiктеме "Әділет департаментінің нотариаттық қызмет мәселелері бойынша ұйымдастырушылық-әдістемелік басшылықты жүзеге асыру туралы есеп" нысанын (бұдан әрi - Нысан) толтыру бойынша бiрыңғай талаптарды анықтайды.
2. Нысанды аумақтық әдiлет органдары тоқсан сайын жасайды.
3. Нысанға Әдiлет департаментiнiң басшысы тегін, атын және әкесінің атын (бар болған жағдайда), сондай-ақ толтыру күнiн көрсете отырып қол қояды.
4. Нысан тоқсан сайын есептiк кезеңнен кейiнгi айдың 5-i күнiне ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттiк және орыс тiлдерiнде толтырылады.
6. Деректер есептiк тоқсанның, ағымдағы жылдың бөлiнiсiнде, сондай-ақ мемлекеттiк тiркелген сәттен бастап көрсетiледi.
7. Нысандар әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiк бөлiнiсiнде (облысты, астананы республикалық маңызы бар қаланы, көрсетумен) толтырылады.
8. Нысан келесi түрде толтырылады:
1 - бағанда реттік нөмiрi көрсетіледі;
2 - бағанда аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдық округтердiң атауы көрсетіледі;
3- бағанда нотариаттық практика бойынша дайындалған қорытындылардың саны көрсетіледі;
4 - бағанда дайындалған әдістемелік ұсынымдардың саны көрсетіледі;
5 - бағанда нотариустардың қатысуымен өткiзiлген семинарлардың саны көрсетіледі;
6 - бағанда лауазымды тұлғалардың қатысуымен өткiзiлген семинарлардың саны көрсетіледі;
7 - бағанда лауазымды тұлғаларға өткiзiлген аттестаттаудың саны көрсетіледі;
8 - бағанда нотариаттық қызметке жүргiзiлген тексерiстердiң саны көрсетіледі;
9 - бағанда лауазымды тұлғалардың қызметіне жүргiзiлген тексерiстердiң саны көрсетіледі;
10 - бағанда нотариустарды тексеру қорытындысы бойынша жауапкершiлiкке тартылғандардың саны көрсетіледі;
11 - бағанда лауазымды тұлғаларды тексеру қорытындысы бойынша жауапкершiлiкке тартылғандардың саны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2018 жылғы 9 шілдедегі
№ 1069 бұйрығына
10-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 15 шілдедегі
№ 238 бұйрығына
10-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Нотариаттық iс-әрекеттер жасауға уәкiлеттi жергiлiктi атқарушы органдардың лауазымды тұлғалары бойынша есеп Есептiк кезең 20___ ж. _ тоқсан
Индексi: РНП 10
Кезеңдiлiгi: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының Әдiлет департаменттерi
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне
Тапсыру мерзiмi: тоқсан сайын келесi есептiк кезеңнен кейiнгi 5-i күнiне қарай.
____________________ Нотариаттық iс-әрекеттер жасауға уәкiлеттi жергiліктi атқарушы органдардың лауазымды тұлғалары бойынша есеп
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң және ауылдық округтердiң атауы
Жасалған нотариаттық iс-әрекеттiң саны
Бiр лауазымды тұлғаның орташа айлық жүктемесi
Өндiрiлген мемлекеттiк баж сомасы
Нотариаттық iс-әрекет жасауға уәкiлеттi лауазымды тұлғалардың саны
1
2
3
4
5
6
№ р/н
1
2
3
4
5
өсиеттердi куәландыу
сенiмхаттарды куәландыру
Құжаттар көшiрмелерiнiң дұрыстығын куәландыру
Қойылған колдың түпнұсқалығын куәландыру
Барлығы:
Барлығы:
Орындаушының_____________________________________телефон нөмірі __________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Басшы ____________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда), қолы
Күні "____" ______________________20 ___ жыл      М.О.
Ескерту: Осы нысанның қосымшасына сәйкес толтыру туралы түсінік
"Нотариаттық iс-әрекеттердi
жасауға уәкiлеттi жергiлiктi
атқарушы органдардың
лауазымды тұлғалары бойынша
есеп нысанына
қосымша
"Нотариаттық iс-әрекеттердi жасауға уәкiлеттi жергiлiктi атқарушы органдардың лауазымды тұлғалары бойынша есеп" нысанын толтыру бойынша түсiнiктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы "Отчета по должностным лицам местных исполнительных органов, уполномоченным на совершение нотариальных действий" (далее – Форма).
2. Форма составляется ежеквартально территориальными органами юстиции.
3. Форма подписывается руководителем Департамента юстиции, с указанием его фамилии, имени и отчества (при его наличии), а также даты заполнения.
4. Формы представляются ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
6. Данные указываются в разрезе отчетного квартала, текущего года, а также с начала государственной регистрации.
7. Формы заполняются в разрезе административно-территориальной единицы (с указанием области, столицы, города республиканского значения).
8. Форма заполняется следующим образом:
В графе 1 номер по порядку;
В графе 2 наименование городов районного значения, поселков и сельских округов;
В графе 3 количество удостоверенных завещаний должностным лицом, аппарата акима городов районного значения, поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов (далее - должностным лицом);
В разделе 1 количество удостоверенных завещаний должностным лицом;
В разделе 2 количество удостоверенных доверенностей должностным лицом;
В разделе 3 количество засвидетельствованных верность копии документов должностным лицом;
В разделе 4 количество документов, на которых засвидетельствована подлинность подписи обратившегося лица, должностным лицом;
В разделе 5 общее количество совершенных должностным лицом нотариальных действий;
В графе 4 среднемесячная нагрузка на одно должностное лицо (определяется путем деления общего количества действий на количество месяцев в отчетном периоде и на количество должностных лиц, уполномоченным на совершение нотариальных действий);
В графе 5 сумма взысканной должностным лицом государственной пошлины за совершение нотариальных действий;
В графе 6 указывается количество должностных лиц, прошедших аттестацию на право совершения нотариальных действий.
Приложение 11
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 9 июля 2018 года № 1069
Приложение 11
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 15 июля 2014 года № 238
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о количественном составе нотариусов
Отчетный период _ квартал 20___ г.
Индекс: 11 РНП
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц представляющих: Департаменты юстиции областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент
Куда представляется: Министерство юстиции Республики Казахстан
Срок представления: ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
Отчет о количественном составе нотариусов ________________________________
(наименование области, города)
по состоянию на "___" _________ 20__г.
Наименование области (городов, районов)
Количество государственных нотариусов
Количество частных нотариусов
1
2
3
4
1
2
3
1
2
3
численность по штату
фактическая численность
количество вакансий
численность по приказу МЮ РК
фактическая численность
количество вакансий
Исполнитель___________________________________________ номер телефона ___________
фамилия, имя и отчества (при его наличии)
Руководитель ____________________________________________________________________
фамилия, имя и отчества (при его наличии),                   подпись
Дата "____" ______________ 20__ года                                     М.П.
Примечание: Пояснение по заполнению согласно приложению к настоящей форме.
Приложение
к форме отчета о количественном
составе нотариусов
Пояснение по заполнению "Отчета о количественном составе нотариусов"

1. Осы түсiнiктеме "Нотариаттық iс-әрекеттер жасауға уәкiлеттi жергiлiктi атқарушы органдардың лауазымды тұлғалары бойынша есеп" нысанын (бұдан әрi - Нысан) толтыру бойынша бiрыңғай талаптарды анықтайды.
2. Нысанды аумақтық әдiлет органдары тоқсан сайын жасайды.
3. Нысанға Әдiлет департаментiнiң басшысы тегiн, атын және әкесінің атын (бар болған жағдайда), сондай-ақ толтыру күнiн көрсете отырып, қол қояды.
4. Нысан тоқсан сайын есептiк кезеңнен кейiнгi 5-i күнiне ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттiк және орыс тiлдерiнде толтырылады.
6. Деректер есептiк тоқсанның, ағымдағы жылдың бөлiнiсiнде, сондай-ақ мемлекеттiк тiркелген сәттен бастап көрсетiледi.
7. Нысандар әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiк бөлiнiсiнде (облысты, астананы, республикалық маңызы бар қаланы көрсетумен) толтырылады.
8. Нысан келесi түрде толтырылады:
1 - бағанда ретi бойынша нөмiрi;
2 - бағанда аудандық маңызы бар қалалардың, кенттiң және ауылдық округтiң атауы;
3 - бағанда аудандық маңызы бар қаланың, кенттiң, ауылдың (село), ауылдық (селолық) округтiң әкiм аппаратының лауазымды тұлғасы (бұдан әрi-лауазымды тұлға) куәландырған өсиеттердiң саны:
1 - бөлiмде лауазымды тұлға куәландырған өсиеттердiң саны;
2 - бөлiмде лауазымды тұлға куәландырған сенiмхаттардың саны;
3 - бөлiмде лауазымды тұлға көшiрмесiнiң дұрыстығын куәландырған құжаттардың саны;
4 - бөлiмде лауазымды тұлғаның өзiне жүгiнген тұлғаның қолының дұрыстығын куәландырған құжаттардың саны;
5 - бөлiмде лауазымды тұлға жасаған нотариаттық iс-әрекеттiң жалпы саны;
4 - бағанда бiр лауазымды тұлғаға орташа айлық жүктеме (iс-әрекеттiң жалпы санын есептiк кезеңдегi айлардың санына және нотариаттық iс-әрекет жасауға уәкiлеттi лауазымды адамдардың санына бөлу арқылы анықталады);
5 - бағанда нотариаттық iс-әрекет жасағаны үшiн лауазымды тұлға өндiрген мемлекеттiк баж сомасы;
6 - бағанда нотариаттық iс-әрекет жасау құқығына аттестаттау өткен лауазымды тұлғалардың саны көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2018 жылғы 9 шілдедегі
№ 1069 бұйрығына
11-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 15 шілдедегі
№ 238 бұйрығына
11-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Нотариустардың сандық құрамы туралы есеп Есептiк кезең 20___ ж. _ тоқсан
Индексi: РНП 11
Кезеңдiлiгi: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының
Әдiлет департаменттерi
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне
Тапсыру мерзiмi: тоқсан сайын келесi есептiк кезеңнен кейiнгi 5-i күнiне қарай.
Нотариустардың сандық құрамы туралы есеп_______________________________
(облыстың, қаланың атауы) 20___ж. "____" _________ жағдайы бойынша
Облыстың (қалалардың, аудандардың) атауы
Мемлекеттiк нотариустардың саны
Жекеше нотариустардың саны
1
2
3
4
№ р/н
1
2
3
1
2
3
Штат бойынша саны
Нақты саны
Бос орындардың саны
ҚР ӘМ бұйрығы бойынша саны
Нақты саны
Бос орындардың саны
Орындаушының_______________________________________ телефон нөмірі _______
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Басшы ____________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда), қолы
Күні "____" ______________________20 ___ жыл      М.О.
Ескерту: Осы нысанның қосымшасына сәйкес толтыру туралы түсінік
Нотариустардың сандық құрамы
туралы есеп нысанына қосымша
"Нотариустардың сандық құрамы туралы есептi" толтыру бойынша түсiнiктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы "Отчета о количественном составе нотариусов" (далее - Форма).
2. Форма составляется ежеквартально территориальными органами юстиции.
3. Форма подписывается руководителем Департамента юстиции, с указанием его фамилии, имени и отчества (при его наличии), а также даты заполнения.
4. Форма представляются ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
5. Формы заполняется на государственном и русском языках.
6. Данные указываются в разрезе отчетного квартала, текущего года, а также с начала государственной регистрации.
7. Формы заполняются в разрезе административно-территориальной единицы (с указанием области, столицы, города республиканского значения).
8. Форма заполняется следующим образом:
В графе 1 номер по порядку;
В графе 2 наименование области (городов, районов);
В графе 3 количество государственных нотариусов которая содержит в себе 3 раздела:
В разделе 1 количество государственных нотариусов, находящихся в штатной численности департамента юстиции;
В разделе 2 количество государственных нотариусов, фактически работающих на конец отчетного периода;
В разделе 3 количество вакансии государственных нотариусов, образованных на конец отчетного периода;
В графе 4 количество частных нотариусов, включает в себя 3 раздела:
В разделе 1 суммарное количество нотариусов с учетом внесенных в приказ МЮ о численности дополнений и изменений;
В разделе 2 количество действующих частных нотариусов, фактически работающих на конец отчетного периода, за исключением нотариусов, действие лицензии которых приостановлено, находящихся в отпуске либо временно не работающих по другим причинам;
В разделе 3 вакансии частных нотариусов, образованные после освобождения имеющихся единиц либо выделения дополнительных единиц.
Приложение 12
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 9 июля 2018 года № 1069
Приложение 12
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 15 июля 2014 года № 238
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о мониторинге движения уголовных дел, возбужденных в отношении нотариусов
Отчетный период _ квартал 20___ г.
Индекс: 12 РНП
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц представляющих: Департаменты юстиции областей, городов Астана, Алматы и Шымкент
Куда представляется: Министерство юстиции Республики Казахстан
Срок представления: ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
Отчет о мониторинге движении уголовных дел, возбужденных в отношении нотариусов ________ области по состоянию на _____________ год
Когда и кем (орган) возбуждено уголовное дело, номер
ФИО (при его наличии)      нотариуса, № и дата выдачи лицензии
Статьи, по которым возбуждены уголовные дела
Ход рассмотрения уголовного дела
Принятые меры в отношении нотариусов
1
2
3
4
5
6
Исполнитель___________________________________________ номер телефона ___________
фамилия, имя и отчества (при его наличии)
Руководитель ___________________________________________________________________
фамилия, имя и отчества (при его наличии),             подпись
Дата "____" ______________ 20__ года                                     М.П.
Примечание: Пояснение по заполнению согласно приложению к настоящей форме.
Приложение
к форме отчета о
мониторинге движении
уголовных дел, возбужденных в
отношении нотариусов
Пояснение по заполнению "Отчета о мониторинге движении уголовных дел, возбужденных в отношении нотариусов"

1. Осы түсiнiктеме "Нотариустардың сандық құрамы туралы есеп" нысанын (бұдан әрi - Нысан) толтыру бойынша бiрыңғай талаптарды анықтайды.
2. Нысанды аумақтық әдiлет органдары тоқсан сайын жасайды.
3. Нысанға Әдiлет департаментiнiң басшысы тегiн, атын және әкесінің атын (бар болған жағдайда), сондай-ақ толтыру күнiн көрсете отырып қол қояды.
4. Нысан тоқсан сайын есептiк кезеңнен кейiнгi 5-i күнiне ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттiк және орыс тiлдерiнде толтырылады.
6. Деректер есептiк тоқсанның, ағымдағы жылдың бөлiнiсiнде, сондай-ақ мемлекеттiк тiркелген сәттен бастап көрсетiледi.
7. Нысандар әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiк бөлiнiсiнде (облысты, астананы, республикалық маңызы бар қаланы көрсетумен) толтырылады.
8. Нысан келесi түрде толтырылады:
1 - бағанда ретi бойынша нөмiрi;
2 - бағанда облыстардың (қалалардың, аудандарының) атауы;
3 - бағанда мемлекеттiк нотариустардың саны 3 бөлiмнен тұрады:
1 - бөлiмде әдiлет департаментiнiң штат санында тұрған мемлекеттiк нотариустардың саны;
2 - бөлiмде есептiк кезеңнiң соңында нақты жұмыс iстейтiн мемлекеттiк нотариустардың саны;
3 - бөлiмде есептiк кезеңнiң соңында қалыптасқан мемлекеттiк нотариустардың бос орнының саны;
4 - бағанда жекеше нотариустардың саны 3 бөлiмнен тұрады:
1 - бөлiмде Әдiлетминiнiң саны туралы бұйрығына енгiзiлген өзгерiстер мен толықтыруларды ескерумен нотариустардың жиынтық саны;
2 - бөлiмде лицензиясының күшi тоқтатыла тұрған, еңбек демалысында не басқа да себептермен уақытша жұмыс iстемейтiн нотариустарды коспағанда, есептiк кезеңнiң соңында нақты жұмыс iстейтiн жекеше нотариустардың саны;
3 - бөлiмде қолда бар бiрлiктер босатылғаннан кейін не қосымша бiрлiк бөлуден қалыптасқан жекеше нотариустардың бос орындары.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2018 жылғы 9 шілдедегі
№ 1069 бұйрығына
12-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 15 шілдедегі
№ 238 бұйрығына
12-қосымша
Әкiмшiлiк деректердi жинауға
арналған нысан
Нотариустарға қатысты қозғалған қылмыстық iстердiң қозғалысына мониторинг туралы есеп
Есептiк кезең 20___ ж. _ тоқсан
Индексi: РНП 12
Кезеңдiлiгi: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының Әдiлет департаменттерi
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне
Тапсыру мерзiмi: тоқсан сайын келесi есептiк кезеңнен кейiнгi 5-i күнiне қарай.
__________________ облысының __________ жылғы жағдайы бойынша нотариустарға қатысты қозғалған қылмыстық iстердiң қозғалысына мониторинг туралы есеп
р/н
Кашан, кiммен (орган)қылмыстық iс қозғалды, оның нөмiрi
Нотариустың АЖТ, лицензияның нөмiрi және берiлген күнi
Қозғалған қылмыстық iстердiң баптары
Қылмыстық iстiң қаралу барысы
Нотариусқа қатысты қабылдаған шаралар
1
2
3
4
5
6
Орындаушының_______________________ телефон нөмірі ________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Басшы ______________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда), қолы
Күні "____" ______________________20 ___ жыл      М.О.
Ескерту: Осы нысанның қосымшасына сәйкес толтыру туралы түсінік
Нотариустарға қатысты
қозғалған қылмыстық iстердiң
қозғалысына мониторинг туралы
есептің нысанына қосымша
"Нотариустарға қатысты қозғалған қылмыстық iстердiң қозғалысына мониторингі туралы есепті" толтыру бойынша түсiктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы "Отчета о мониторинге движении уголовных дел, возбужденных в отношении нотариусов" (далее - Форма).
2. Форма составляется ежеквартально территориальными органами юстиции.
3. Форма подписывается руководителем Департамента юстиции, с указанием его фамилии, имени и отчества (при его наличии), а также даты заполнения.
4. Формы представляются ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
6. Данные указываются в разрезе отчетного квартала, текущего года, а также с начала государственной регистрации.
7. Формы заполняются в разрезе административно-территориальной единицы (с указанием области, столицы, города республиканского значения).
8. Форма заполняется следующим образом:
В графе 1 номер по порядку;
В графе 2 Когда и кем (орган) возбуждено уголовное дело, номер;
В графе 3 Ф.И.О (при его наличии) нотариуса, № и дата выдачи лицензии;
В графе 4 Статьи, по которым возбуждены уголовные дела;
В графе 5 Ход рассмотрения уголовного дела;
В графе 6 Принятые меры в отношении нотариусов.
Приложение 13
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 9 июля 2018 года № 1069
Приложение 13
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 15 июля 2014 года № 238
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о количестве совершенных нотариусами нотариальных действий
Отчетный период _ квартал 20___ г.
Индекс: 13 РНП
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц представляющих: Департаменты юстиции областей, городов Астана, Алматы и Шымкент
Куда представляется: Министерство юстиции Республики Казахстан
Срок представления: ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
Отчет о количестве совершенных нотариальных действий нотариусами за
__________________________________________ года
(Составляется по итогам полугодия и года частными и государственными нотариусами)
А. Количество нотариальных действий
№ п/н
Наименование области (городов, районов)
Виды договоров
Договор ренты
Договор пожизненного содержания с иждивением
Договоры об отчуждении земельных участков
Договоры об отчуждении жилых домов
В том числе на имя иностранных граждан
Договоры об отчуждении квартир
В том числе на имя иностранных граждан
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Всего:
Договоры об отчуждении автотранспорта
Прочие договоры
Свидетельства
Назначено доверительных управляющих наследств. имуществом
Удостоверено завещаний
Удостоверено доверенностей
Свидетельствование верности перевода с одного языка на другой
Свидетельствование копий документов
Выдано свидетельств о праве на наследство
Выдано свидетельств о праве собственности на долю в общем имуществе супругов
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Свидетельства подлинности подписи на документах
Брачные контракты
Обеспечение доказательств
Прочие нотариальные действия
Количество нотариусов

1. Осы түсiнiктеме "Нотариустарға қатысты қозғалған қылмыстық iстердiң қозғалысы мониторнгі туралы мәлiметтер" нысанын (бұдан әрi - Нысан) толтыру бойынша бiрыңғай талаптарды анықтайды.
2. Нысанды аумақтық әдiлет органдары тоқсан сайын жасайды.
3. Нысанға Әдiлет департаментiнiң басшысы тегiн, атын және әкесінің атын (бар болған жағдайда) сондай-ақ толтыру күнiн көрсете отырып қол қояды.
4. Нысанр тоқсан сайын есептiк кезеңнен кейiнгi 5-i күнiне ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттiк және орыс тiлдерiнде толтырылады.
6. Деректер есептiк тоқсанның, ағымдағы жылдың бөлiнiсiнде, сондай-ақ мемлекеттiк тiркелген сәттен бастап көрсетiледi.
7. Нысандар әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiк бөлiнiсiнде (облысты, астананы, республикалық маңызы бар қаланы көрсетумен) толтырылады.
8. Нысан келесi түрде толтырылады:
1 - бағанда ретi бойынша нөмiрi;
2 - бағанда қылмыстық iстi қашан және кiм (орган) қозғаған, нөмiрi;
3 - бағанда нотариустың Т.А.Ә (бар болған жағдайда), № және лицензияның берiлген күнi;
4 - бағанда қозғалған қылмыстық iстердiң баптары;
5 - бағанда қылмыстық iстiң қаралу барысы;
6 - бағанда нотариустарға қатысты қабылданған шаралар.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2018 жылғы 9 шілдедегі
№ 1069 бұйрығына
13-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 15 шілдедегі
№ 238 бұйрығына
13-қосымша
Әкiмшiлiк деректердi жинауға
арналған нысан
Нотариустар жасаған нотариаттық iс-әрекеттердiң саны туралы есеп
Есептiк кезең 20___ ж. _ тоқсан
Индексi: РНП 13
Кезеңдiлiгi: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының
Әдiлет департаменттерi
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне
Тапсыру мерзiмi: тоқсан сайын келесi есептiк кезеңнен кейiнгi 5-i күнiне қарай.
________ жылдары нотариустар жасаған нотариаттық iс-әрекеттер саны бойынша есеп (жекеше және мемлекеттiк нотариустардың жартыжылдық және жылдық қорытындысы бойынша жасалады) А. Нотариаттық iс-әрекеттердiң саны
р/н
Облыстың (қалалар, аудандар) атауы
Шарттардың түрi
Рента шарты
өмiрлiк асырауында болу шарты
Жер учаскесiн иелiктен айыру шарты
Тұрғын үйдi иелiктен айыру туралы шарты
Оның iшiнде шетел азаматтарының аттарына
Пәтердi иелiктен айыру шарты
Оның iшiнде шетел азаматтарының аттарына
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Барлығы:
Автокөлiктi иелiктен айыру шарты
Басқа шарттар
Куәлiктер
Мұралық мүлiкке сенiмгерлiк басқарушыны тағайындалды
өсиеттер куәландырылды
Сенiмхаттар куәландырылды
Құжаттарды бiр тiлден басқа тiлге дұрыс аударылғаны куәландырылды
Құжаттардың көшiрмелерi куәландырылды
Мұраға құқық туралы куәлiк берiлдi
Ерлi-зайыптылардың ортақ бiрлескен меншiк құқығы туралы куәлiк берiлдi
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Құжаттарға қойылған қолдың дұрыстығы куәландырылды
Неке шарты
Дәлелдемелермен қамтамасыз ету
Басқа да нотариаттық iс-әрекеттер
Нотариустардың саны
Барлығы

Итого (гр.1-4, 6, 8-20)
Из них оформлено документов для действия за границей
Среднемесячная нагрузка на одного нотариуса
19
20
21
22
23
24
25
26
Б. Денежные поступления, связанные
В. Депозитные суммы
Г. Вынесено с деятельностью нотариусов постановлений
Освобождено от уплаты государственный пошлины
Взыскано за оказание платных услуг
Сумма, перечисления в государственный бюджет частными нотариусами в виде налогов
Принято денег в депозит
Передано денег кредитору
Возвращено лицу, внесшему деньги в депозит
Перечислено в доход государства
Остаток на конец отчетного периода
Вынесено постановлений об отказе в совершении нотариальных действий
1 Б
Исполнитель___________________________________________ номер телефона ___________
фамилия, имя и отчества (при его наличии)
Руководитель ___________________________________________________________________
фамилия, имя и отчества (при его наличии),             подпись
Дата "____" ______________ 20__ года                                     М.П.
Примечание: Пояснение по заполнению согласно приложению к настоящей форме.
Приложение
к форме отчета о количестве
совершенных нотариусами
нотариальных действий
Пояснение по заполнению "Отчета о количестве совершенных нотариусами нотариальных действий"
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы "Отчета о количестве совершенных нотариальных действий нотариусами" (далее - Форма).
2. Форма составляется ежеквартально территориальными органами юстиции.
3. Форма подписывается руководителем Департамента юстиции, с указанием его фамилии, имени и отчества (при его наличии), а также даты заполнения.
4. Формы представляются ежеквартально к 5 числу следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
6. Данные указываются в разрезе отчетного квартала, текущего года, а также с начала государственной регистрации.
7. Формы заполняются в разрезе административно-территориальной единицы (с указанием области, столицы, города республиканского значения).
8. Форма заполняется следующим образом:
Статистические отчет необходимо заполнять в разрезе административно-территориальной единицы, а именно с указанием области, города, района.
Составляется по итогам полугодия и года частными и государственными нотариусами.
Состоит из: А. количество нотариальных действий:
В графе 1 номер по порядку;
В графе 2 наименование области (районов, городов)
В графах 3-11 виды договоров (договор ренты, договор пожизненного содержания с иждивением, договоры об отчуждении земельных участков, договоры об отчуждении жилых домов, в том числе на имя иностранных граждан, договоры об отчуждении, квартир, в том числе на имя иностранных граждан, договоры об отчуждении автотранспорта, прочие договоры)

(баған.1-4, 6, 8-20)
Оның iшiнде шетелде iс-әрекет үшiн ресiмделген құжаттар
Бiр нотариусқа орташа айлық жүктеме
19
20
21
22
23
24
25
26
Б. Нотариустардың қызметiмен В. Депозиттiк сома Г. Шығарылған қаулылар байланысты түскен ақшалай қаражат
Мемлекеттiк баж төлеуден босатылды
Ақылы қызмет көрсеткенi үшiн өндiрiлiп алынды
Жекеше нотариустардың салық түрiнде мемлекеттiк бюджетке аударған сомасы
Депозитке қабылданған ақша
Кредиторға берiлген ақша
Депозитке ақша салған тұлғаға қайтарылды
Мемлекеттiң кiрiсiне аударылды
Есептiк кезеңiнiң соңындағы калдығы
Нотариаттық iс-әрекет жасаудан бас тарту бойынша шығарылған қаулылар
1 Б
Орындаушының _____________________________ телефон нөмірі _______________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Басшы ____________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда), қолы
Күні "____" ______________________20 ___ жыл      М.О.
Ескерту: Осы нысанның қосымшасына сәйкес толтыру туралы түсінік
Нотариустар жасаған
нотариаттық iс-әрекеттердiң
саны туралы есептiң нысанына
қосымша
"Нотариустар жасаған нотариаттық iс-әрекеттердiң саны туралы есептi" толтыру бойынша түсiнiктеме
1. Осы түсiнiктеме "Нотариустар жасаған нотариаттық iс-әрекеттердiң саны туралы есептi" нысанын (бұдан әрi - Нысан) толтыру бойынша бiрыңғай талаптарды анықтайды.
2. Нысанды аумақтық әдiлет органдары тоқсан сайын жасайды.
3. Нысанға Әдiлет департаментiнiң басшысы тегiн, атын және әкесінің атын (бар болған жағдайда), сондай-ақ толтыру күнiн көрсете отырып қол қояды.
4. Нысан тоқсан сайын есептiк кезеңнен кейiнгi 5-i күнiне ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттiк және орыс тiлдерiнде толтырылады.
6. Деректер есептiк тоқсанның, ағымдағы жылдың бөлiнiсiнде, сондай-ақ мемлекеттiк тiркелген сәттен бастап көрсетiледi.
7. Нысандар әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiк бөлiнiсiнде (облысты, астананы, республикалық маңызы бар қаланы көрсетумен) толтырылады.
8. Нысан келесi түрде толтырылады:
Статистикалық есеп облысы, қаласы, ауданы көрсетiле отырып, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiк бөлiнiсiнде толтырыуы қажет.
Жартыжылдық және жылдық қорытынды бойынша жекеше және мемлекеттiк нотариустар жасайды.
Мыналардан тұрады: А нотариаттық iс-әрекеттердiң саны:
1 - бағанда реттiк нөмірi;
2 - бағанда облыстардың (аудандардың, қалалардың) атауы;
3-11 - бағандарда шарттардың түрлерi (рента шарты, өмiр бойы асырау шарты, жер учаскелерiн иелiктен айыру туралы шарт, тұрғын үйдi, оның iшiнде шетел азаматтарының атына иелiктен айыру туралы шарт, пәтердi оның iшiнде шетел азаматтарының атына иелiктен айыру туралы шарт, автокөлiктi иелiктен айыру туралы шарттар, басқа да шарттар)

В графах 12-13 графа свидетельства (выдано свидетельств о праве на наследство, выдано свидетельств о праве собственности на долю в общем имуществе супругов);
В графе 14 назначено доверительных управляющих наследств. имуществом;
В графе 15 удостоверено завещаний;
В графе 16 удостоверено доверенностей;
В графе 17 свидетельствование верности перевода с одного языка на другой;
В графе 18 свидетельствование копий документов;
В графе 19 свидетельствование подлинности подписи на документах;
В графе 20 брачные контракты;
В графе 21 обеспечение доказательств;
В графе 22 прочие нотариальные действия;
В графе 23 количество нотариусов;
В графе 24 итого (гр.1-4, 6, 8-20);
В графе 25 из них оформлено документов для действия за границей;
В графе 26 среднемесячная нагрузка на одного нотариуса;
Б. денежные поступления, связанные с деятельностью нотариусов:
В графе 1Б: освобождено от уплаты государственной пошлины;
В графе 2Б: взыскано за оказание платных услуг;
В графе 3Б: сумма, перечисленная в государственный бюджет частными нотариусами в виде налогов.
В. депозитные суммы:
В графе 1В: принято денег в депозит;
В графе 1В: передано денег кредитору;
В графе 1В: возвращено лицу, внесшему деньги в депозит;
В графе 1В: перечислено в доход государства;
В графе 1В: остаток на конец отчетного периода.
Г. вынесено постановлений:
В графе 1Г: Вынесено постановлений об отказе в совершении нотариальных действий.
Приложение 14
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 9 июля 2018 года № 1069
Приложение 14
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 15 июля 2014 года № 238
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о количестве постановлений, вынесенных в рамках   гарантированной государством юридической помощи судами, органами следствия и дознания
Отчетный период _ квартал 20___ г.
Индекс: 14 ГЮП
Периодичность: ежеквартальная
Круг лиц представляющих: Департаменты юстиции областей, городов Астана, Алматы и Шымкент
Куда представляется: Министерство юстиции Республики Казахстан
Срок представления: ежеквартально к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом
Отчет о количестве постановлений, вынесенных в рамках гарантированной государством юридической помощи судами, органами следствия и дознания
Областные и городские Департаменты юстиции
Общее количество постановлений
Постановления, вынесенные судами
Общее количество постановлений, вынесенных органами следствия и дознания
Количество постановлений по уголовным делам
Количество постановлений по гражданским делам
Количество постановлений по административным делам
1
2
3
4
5
6
7
Итого
Исполнитель __________________________________________ номер телефона ___________
фамилия, имя и отчества (при его наличии)
Руководитель ___________________________________________________________________
фамилия, имя и отчества (при его наличии),             подпись
Дата "____" ______________ 20__ года                                     М.П.
Примечание: Пояснение по заполнению согласно приложению к настоящей форме.
Приложение
к форме отчета о количестве
постановлений, вынесенных в
рамках гарантированной государством
юридической помощи судами,
органами следствия и дознания
Пояснение по заполнению формы "Отчета о количестве постановлений, вынесенных в рамках гарантированной государством юридической помощи судами, органами следствия и дознания"

12-13 - бағандарда куәлiк бағаны (мұраға құқық туралы куәлiк берiлдi, ерлi-зайыптылардың ортақ мүлкiндегi үлеске меншiк құқығы туралы куәлiк);
14 - бағанда мұралық мүлiкке сенiмгерлiк басқарушы тағайындалды;
15 - бағанда өсиеттер куәландырылды;
16 - бағанда сенiмхаттар куәландырылды;
17 - бағанда бiр тiлден басқа тiлге дұрыс аударылғаны куәландырылды;
18 - бағанда құжаттардың көшiрмелерi куәландырылды;
19 - бағанда құжаттарға қойылған қолдың дұрыстығы куәландырылды;
20 - бағанда неке шарттары;
21 - бағанда дәлелдемелермен қамтамасыз ету;
22 - бағанда басқа да нотариаттық iс-әрекеттер;
23 - бағанда нотариусардың саны;
24 - бағанда барлығы(1-4, 6, 8-20 бағ.);
25 - бағанда оның iшiнде шетелде iс-әрекет ету үшiн ресiмделген құжаттар;
26 - бағанда бiр нотариусқа орташа айлық жүктеме;
Б. нотариустың қызметiмен байланысты ақшалай түсiм:
1Б бағанда: мемлекеттiк баж төлеуден босатылды;
2Б бағанда: ақылы қызмет көрсеткенi үшiн өндiрiп алынды;
3Б бағанда: жекеше нотариустардың салық түрiнде мемлекеттiк бюджетке аударған сомасы.
В. депозиттiк сомалар:
1В бағанда: депозитке қабылданған ақша;
1В бағанда: кредиторға берiлген ақша;
1В бағанда: депозитке ақша салған тұлғаға қайтарылды;
1В бағанда: мемлекеттiң кiрiсiне аударылды;
1В бағанда: есептiк кезеңнiң соңындағы қалдығы.
Г. шығарылған қаулылар:
1Г бағанда: нотариаттық iс-әрекеттен жасаудан бас тарту бойынша шығарылған қаулылар.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2018 жылғы 9 шілдедегі
№ 1069 бұйрығына
14-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2014 жылғы 15 шілдедегі
№ 238 бұйрығына
14-қосымша
Әкiмшiлiк деректердi жинауға
арналған нысан
Соттар, тергеу және анықтау органдарының мемлекет кепілдік берген заң көмегі шеңберінде шығарған қаулыларының саны туралы есеп Есептiк кезең 20___ ж. _ тоқсан
Индексi: КБЗК 14
Кезеңдiлiгi: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының
Әдiлет департаменттерi
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне
Тапсыру мерзiмi: тоқсан сайын келесi есептiк кезеңнен кейiнгi 5-i күнiне қарай.
Соттар, тергеу және анықтау органдарының мемлекет кепілдік берген заң көмегі шеңберінде шығарған қаулыларының саны туралы есеп
Облыстардың және қалалық Әдiлет департаменттерi
Қаулылардың жалпы саны
Сот органдары шығарған қаулылар
Тергеу және анықтау органдары шығарған қаулылардың жалпы саны
Қылмыстық iстер бойынша қаулылар саны
Азаматтық iстер бойынша қаулылар саны
Әкiмшiлiк iстер бойынша қаулылар саны
1
2
3
4
5
6
7
Барлығы
Орындаушының ______________________ телефон нөмірі _______________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Басшы ____________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда), қолы
Күні "____" ______________________20 ___ жыл      М.О.
Ескерту: Осы нысанның қосымшасына сәйкес толтыру туралы түсінік
Соттар, тергеу және анықтау
органдарының мемлекет
кепілдік берген заң көмегі
шеңберінде шығарылған
қаулыларының саны туралы
есептің нысанына қосымша
"Соттар, тергеу және анықтау органдарының мемлекет кепілдік берген заң көмегі шеңберінде шығарылған қаулыларының саны туралы есепті" толтыру бойынша түсiнiктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы "Отчета о количестве постановлений, вынесенных в рамках гарантированной государством юридической помощи судами, органами следствия и дознания" (далее – Форма).
2. Форма составляется ежеквартально территориальными органами юстиции.
3. Форма подписывается руководителем Департамента юстиции, с указанием его фамилии, имени и отчества (при его наличии), а также даты заполнения.
4. Формы представляются ежеквартально к 5 числу месяца следующего за отчетным периодом.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
6. Данные указываются в разрезе отчетного квартала, текущего года.
7. Формы заполняются в разрезе административно-территориальной единицы (с указанием области, столицы, города республиканского значения).
8. Форма заполняется следующим образом:
В графе 1 указывается порядковый номер;
В графе 2 указывается наименование Департамента юстиции;
В графе 3 указывается общее количество постановлений за отчетный период (квартал);
В графах 4, 5, 6 указываются постановления, вынесенные судами, которые включают в себя 3 раздела:
1) количество постановлений по уголовным делам за отчетный период (квартал);
2) количество постановлений по гражданским делам за отчетный период (квартал);
3) количество постановлений по административным делам за отчетный период (квартал);
в графе 7 указывается общее количество постановлений, вынесенных органами следствия и дознания.

1. Осы түсiнiктеме "Соттар, тергеу және анықтау органдарының мемлекет кепілдік берген заң көмегі шеңберінде шығарған қаулыларының саны туралы есеп" нысанын (бұдан әрi - Нысан) толтыру бойынша бiрыңғай талаптарды анықтайды.
2. Нысанды аумақтық әдiлет органдары тоқсан сайын жасайды.
3. Нысанға Әдiлет департаментiнiң басшысы тегін, атын және әкесінің аты (бар болған жағдайда), сондай-ақ толтыру күнiн көрсете отырып қол қояды.
4. Нысан тоқсан сайын есептiк кезеңнен кейiнгi айдың 5-i күнiне ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттiк және орыс тiлдерiнде толтырылады.
6. Деректер есептiк тоқсанның, ағымдағы жылдың бөлiнiсiнде көрсетiледi.
7. Нысандар әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiк бөлiнiсiнде (облысты, астананы республикалық маңызы бар қаланы көрсетумен) толтырылады.
8. Нысан келесi түрде толтырылады:
1 - бағанда реттiк нөмiрi көрсетiледi;
2 - бағанда Әдiлет департаментінің атауы көрсетiледi:
3 - бағанда қаулылардың есептiк кезеңдегi (тоқсандағы) жалпы саны көрсетiледi:
4, 5, 6- бағандарда соттар шығарған қаулылары көрсетіледі, ол 3 бөлiмнен тұрады:
1) - есептiк кезеңдегi (тоқсандағы) қылмыстық iстер бойынша қаулылардың саны;
2) - есептiк кезеңдегi (тоқсандағы) азаматтық iстер бойынша қаулылардың саны;
3) - есептiк кезеңдегi (тоқсандағы) әкiмшiлiк iстер бойынша қаулылардың саны;
7 - бағанда тергеу және анықтау органдары шығарған қаулылардың жалпы саны көрсетіледі.