О внесении изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 22 октября 2014 года № 210 "Об утверждении Правил регистрации сделок с эмиссионными ценными бумагами, переданными в номинальное держание, заключенных на организованном или неорганизованном рынке, в системе номинального держания (системе учета центрального депозитария), предоставления выписки с лицевого счета держателя ценных бумаг в системе учета номинального держания и (или) в системе учета центрального депозитария и предоставления номинальным держателем информации о клиентах, ценные бумаги которых находятся в его номинальном держании, по требованию регистратора, центрального депозитария и эмитента"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 июля 2018 года № 166. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 августа 2018 года № 17296
В целях совершенствования нормативных правовых актов Республики Казахстан Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 22 октября 2014 года № 210 "Об утверждении Правил регистрации сделок с эмиссионными ценными бумагами, переданными в номинальное держание, заключенных на организованном или неорганизованном рынке, в системе номинального держания (системе учета центрального депозитария), предоставления выписки с лицевого счета держателя ценных бумаг в системе учета номинального держания и (или) в системе учета центрального депозитария и предоставления номинальным держателем информации о клиентах, ценные бумаги которых находятся в его номинальном держании, по требованию регистратора, центрального депозитария и эмитента" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9876, опубликовано 28 ноября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в Правилах регистрации сделок с эмиссионными ценными бумагами, переданными в номинальное держание, заключенных на организованном или неорганизованном рынке, в системе номинального держания (системе учета центрального депозитария), предоставления выписки с лицевого счета держателя ценных бумаг в системе учета номинального держания и (или) в системе учета центрального депозитария и предоставления номинальным держателем информации о клиентах, ценные бумаги которых находятся в его номинальном держании, по требованию регистратора, центрального депозитария и эмитента, утвержденных указанным постановлением:

"Номиналды ұстауға берілген, ұйымдастырылған немесе ұйымдастырылмаған нарықта эмиссиялық бағалы қағаздармен жасалған мәмілелерді номиналды ұстау жүйесінде (орталық депозитарийдің есепке алу жүйесінде) тіркеу, номиналды ұстаушының есепке алу жүйесінде және (немесе) орталық депозитарийдің есепке алу жүйесінде бағалы қағаздарды ұстаушының жеке шотынан үзінді көшірмені беру және номиналды ұстаушының өзiнiң номиналды ұстауындағы бағалы қағаздары бар клиенттер туралы ақпаратты тіркеушінің, орталық депозитарийдің және эмитенттің талап етуі бойынша табыс ету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2014 жылғы 22 қазандағы № 210 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2018 жылғы 30 шiлдедегi № 166 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 17 тамызда № 17296 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Номиналды ұстауға берілген, ұйымдастырылған немесе ұйымдастырылмаған нарықта эмиссиялық бағалы қағаздармен жасалған мәмілелерді номиналды ұстау жүйесінде (орталық депозитарийдің есепке алу жүйесінде) тіркеу, номиналды ұстаушының есепке алу жүйесінде және (немесе) орталық депозитарийдің есепке алу жүйесінде бағалы қағаздарды ұстаушының жеке шотынан үзінді көшірмені беру және номиналды ұстаушының өзiнiң номиналды ұстауындағы бағалы қағаздары бар клиенттер туралы ақпаратты тіркеушінің, орталық депозитарийдің және эмитенттің талап етуі бойынша табыс ету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2014 жылғы 22 қазандағы № 210 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9876 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Номиналды ұстауға берілген, ұйымдастырылған немесе ұйымдастырылмаған нарықта эмиссиялық бағалы қағаздармен жасалған мәмілелерді номиналды ұстау жүйесінде (орталық депозитарийдің есепке алу жүйесінде) тіркеу, номиналды ұстаушының есепке алу жүйесінде және (немесе) орталық депозитарийдің есепке алу жүйесінде бағалы қағаздарды ұстаушының жеке шотынан үзінді көшірмені беру және номиналды ұстаушының өзiнiң номиналды ұстауындағы бағалы қағаздары бар клиенттер туралы ақпаратты тіркеушінің, орталық депозитарийдің және эмитенттің талап етуі бойынша табыс ету қағидаларында:

в подпункте 4) пункта 9:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"4) документа, содержащего нотариально засвидетельствованные образцы подписей представителей юридического лица, обладающих правом подписывать документы на регистрацию операций по лицевым счетам и информационных операций, включающего сведения о (об):";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"должности, фамилии, имени, отчестве (при его наличии) представителя клиента номинального держателя, данных документа, удостоверяющего его личность;";
в подпункте 2) пункта 10:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) документа, содержащего нотариально засвидетельствованные образцы подписей представителей управляющего инвестиционным портфелем, обладающих правом подписывать документы на регистрацию операций по лицевым счетам и информационных операций, включающего сведения о (об):";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"должности, фамилии, имени, отчестве (при его наличии) представителей управляющего инвестиционным портфелем, данных документа, удостоверяющего его личность;";
подпункт 4) пункта 11 изложить в следующей редакции:
"4) документа, содержащего нотариально засвидетельствованные образцы подписей представителей управляющего инвестиционным портфелем, обладающих правом подписывать документы на регистрацию операций по лицевым счетам и информационных операций, включающего сведения о (об):
наименовании номинального держателя;
наименовании (фамилии, имени, отчестве (при его наличии) клиента номинального держателя, предоставляющего право на подписание документа;
наименовании управляющего инвестиционным портфелем;
должности, фамилии, имени, отчестве (при его наличии) представителей управляющего инвестиционным портфелем, данных документа, удостоверяющего его личность;
указании на то, что образцы подписей, содержащиеся в данном документе, считаются обязательными при осуществлении всех операций по лицевому счету клиента, открытому в системе номинального держания;";
в пункте 15:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) наименование юридического лица (фамилия, имя, отчество (при его наличии) физического лица);";
подпункт 9) изложить в следующей редакции:
"9) банковские реквизиты (при наличии);";
пункт 33-2 изложить в следующей редакции:
"33-2. В случае реорганизации номинальных держателей в форме присоединения номинальный держатель, к которому производится присоединение, осуществляет подачу приказа центральному депозитарию на совершение операций, указанных в подпункте 2) пункта 39-1 Правил № 254, в течение 10 (десяти) рабочих дней со дня подписания сторонами передаточного акта в соответствии с законодательством Республики Казахстан об акционерных обществах.";
части первую и вторую пункта 39 изложить в следующей редакции:

9-тармақтың 4) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"4) жеке шоттар бойынша операциялар мен ақпараттық операцияларды тіркеу құжаттарына қол қою құқығына ие заңды тұлға өкілдерінің мыналар туралы мәліметтер қамтылатын нотариалды куәландырылған қол қою үлгілері бар құжат:";
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"номиналды ұстаушының клиенті өкілінің лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса), оның жеке басын куәландыратын құжаттың деректері;";
10-тармақтың 2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) жеке шоттар бойынша операциялар мен ақпараттық операцияларды тіркеу құжаттарына қол қою құқығына ие инвестициялық портфельді басқарушы өкілдерінің мыналар туралы мәліметтер қамтылатын нотариалды куәландырылған қол қою үлгілері бар құжат:";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"инвестициялық портфельді басқарушы өкілдерінің лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса), оның жеке басын куәландыратын құжаттың деректері;";
11-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) жеке шоттар бойынша операциялар мен ақпараттық операцияларды тіркеу құжаттарына қол қою құқығына ие инвестициялық портфельді басқарушы өкілдерінің мыналар туралы мәліметтер қамтылатын нотариалды куәландырылған қол қою үлгілері бар құжат:
номиналды ұстаушының атауы;
құжатқа қол қоюға құқық беретін номиналды ұстаушы клиентінің атауы (тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса);
инвестициялық портфельді басқарушының атауы;
инвестициялық портфельді басқарушы өкілдерінің лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса), оның жеке басын куәландыратын құжаттың деректері;
осы құжаттағы қол қою үлгілері номиналды ұстау жүйесінде ашылған клиенттің жеке шоты бойынша барлық операцияларды жүзеге асыру кезінде міндетті болып саналатындығына нұсқау;";
15-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) заңды тұлғаның атауы (жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса);";
9) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"9) банк деректемелері (бар болса);";
33-2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"33-2. Номиналды ұстаушылар біріктіру нысанында қайта ұйымдастырылған жағдайда біріктіру жүргізілген номиналды ұстаушы Қазақстан Республикасының акционерлік қоғамдар туралы заңнамасына сәйкес тараптар беру актісіне қол қойған күннен бастап 10 (он) жұмыс күні ішінде № 254 қағидалардың 39-1-тармағының 2) тармақшасында көрсетілген операцияларды жасау жөніндегі бұйрықты орталық депозитарийге беруді жүзеге асырады.";
39-тармақтың бірінші және екінші бөліктері мынадай редакцияда жазылсын:

"39. Приказ на проведение операции по лицевым счетам подписывается лицом, участвующим в сделке, или его представителем, или номинальным держателем в случае, указанном в пункте 35 Правил.
Приказ управляющей компании паевого инвестиционного фонда на проведение операций с паями, за исключением информационных, подписывается ее представителем, а также подписывается руководителем подразделения кастодиана, обеспечивающего учет активов паевого инвестиционного фонда, либо подтверждается кастодианом путем направления им номинальному держателю своего подтверждения приказа управляющей компании паевого инвестиционного фонда на проведение операций с паями в письменном виде или в форме электронного документа с использованием информационных систем в соответствии с законодательством Республики Казахстан об электронном документе и электронной цифровой подписи, за исключением информационных.";
пункт 49 изложить в следующей редакции:
"49. Выписка с лицевого счета составляется по форме, согласно приложению 1 к Правилам и содержит следующие сведения:
1) номер лицевого счета;
2) наименование юридического лица (фамилию, имя, отчество (при его наличии) физического лица) держателя ценных бумаг;
3) номер и дату государственной (перерегистрации) юридического лица (наименование и реквизиты документа, удостоверяющего личность физического лица);
4) наименование эмитента и его место нахождения либо наименование паевого инвестиционного фонда, а также управляющей компании данного фонда и ее место нахождения;
5) виды и идентификационные номера ценных бумаг или иные идентификаторы финансовых инструментов;
6) дата погашения облигаций (исламских ценных бумаг);
7) общее количество ценных бумаг (сведения о правах требования по обязательствам эмитента по эмиссионным ценным бумагам) определенного вида с указанием количества обремененных и (или) блокированных и (или) переданных в "репо", зарегистрированных на лицевом счете по состоянию на дату и время составления выписки;
8) наименование номинального держателя, номер лицензии на осуществление профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг, его юридический адрес, номер телефона, номер факса;
9) время и дата, по состоянию на которые сформирована выписка с лицевого счета;
10) иные сведения, предусмотренные внутренним документом номинального держателя.
Выписка с лицевого счета, предоставляемая центральным депозитарием, составляется по форме, установленной внутренним документом центрального депозитария.
Выписка с лицевого счета подписывается руководителем структурного подразделения номинального держателя, осуществляющего информационные операции в соответствии с внутренним документом номинального держателя, либо лицом, его замещающим.
Допускается составление выписки с лицевого счета в форме электронного документа.";
части первую и вторую пункта 56 изложить в следующей редакции:

"39. Жеке шоттар бойынша операцияны жүргізу жөніндегі бұйрыққа мәмілеге қатысушы адам немесе оның өкілі немесе Қағидалардың 35-тармағында көрсетілген жағдайда номиналды ұстаушы қол қояды.
Инвестициялық пай қорының ақпараттық операцияларын қоспағанда, басқарушы компанияның пайлармен операцияны жүргізу жөніндегі бұйрығына оның өкілі қол қояды, сондай-ақ инвестициялық пай қоры активтерінің есебін қамтамасыз ететін кастодиан бөлімшесінің басшысы қол қояды не ақпараттық операцияларды қоспағанда, Қазақстан Республикасының электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы заңнамасына сәйкес ақпараттық жүйелерді пайдалана отырып, жазбаша түрде немесе электрондық құжат нысанында пайлармен операциялар жүргізу жөніндегі инвестициялық пай қорын басқарушы компанияның бұйрығын өзінің растайтынын номиналды ұстаушыға жіберу арқылы кастодиан растайды.";
49-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"49. Жеке шоттың үзінді көшірмесі Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жасалады және мынадай мәліметтерді қамтиды:
1) жеке шоттың нөмірі;
2) бағалы қағаздарды ұстаушы заңды тұлғаның атауы (жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса);
3) заңды тұлғаны мемлекеттік (қайта) тіркеу нөмірі және күні (жеке тұлғаның жеке басын куәландыратын құжаттың атауы және деректемелері);
4) эмитенттің атауы және оның орналасқан орны не инвестициялық пай қорының, сондай-ақ осы қордың басқарушы компаниясының атауы және оның орналасқан орны;
5) бағалы қағаздардың түрлері және сәйкестендіру нөмірлері немесе қаржы құралдарының өзге сәйкестендіргіштері;
6) облигацияларды (исламдық бағалы қағаздарды) өтеу күні;
7) ауыртпалығы бар және (немесе) оқшауланған және (немесе) "репоға" берілген, үзінді көшірмені жасаған күнгі және уақыттағы жағдай бойынша жеке шотта тіркелген бағалы қағаздардың санын көрсете отырып, белгілі бір түрінің жалпы саны (эмитенттің эмиссиялық бағалы қағаздар жөніндегі міндеттемелері бойынша талап ету құқықтары туралы мәліметтер);
8) номиналды ұстаушының атауы, бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызметті жүзеге асыруға берілген лицензияның нөмірі, оның заңды мекенжайы, телефон нөмірі, факс нөмірі;
9) жеке шоттан үзінді көшірме алынған кездегі жағдай бойынша уақыты мен күні:
10) номиналды ұстаушының ішкі құжатында көзделген өзге де мәліметтер.
Орталық депозитарий ұсынатын жеке шоттан алынатын үзінді көшірме орталық депозитарийдің ішкі құжатында белгіленген нысан бойынша жасалады.
Жеке шоттан алынатын үзінді көшірмеге номиналды ұстаушының ішкі құжатына сәйкес ақпараттық операцияларды жүзеге асыратын номиналды ұстаушының құрылымдық бөлімшесінің басшысы не оның орнындағы адам қол қояды.
Электрондық құжат нысанында жеке шоттан үзінді көшірме жасауға жол беріледі.";
56-тармақтың бірінші және екінші бөліктері мынадай редакцияда жазылсын:

"56. Список акционеров составляется по форме, согласно приложениям 2 и 3 к Правилам и содержит информацию о собственниках, чьи акции находятся в номинальном держании с указанием количества принадлежащих им акций, сведения о наличии льгот по налогообложению, предоставленных акционеру в соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", а также информацию о количестве акций, принадлежащих собственникам, сведения о которых отсутствуют в системе учета центрального депозитария.
Список акционеров подписывается руководителем структурного подразделения номинального держателя, осуществляющего учет ценных бумаг, переданных в номинальное держание, в соответствии с внутренним документом номинального держателя.";
часть первую пункта 57 изложить в следующей редакции:
"57. Документы клиентов, передаваемые номинальному держателю, в случае использования услуг трансфер-агента оформляются по формам согласно приложению 4 к Правилам.";
Выписку с лицевого счета по форме согласно приложению 1 изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
Список акционеров по форме согласно приложению 2 изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
Список акционеров по форме согласно приложению 3 изложить в редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
приложение 4 изложить в редакции согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
2. Департаменту регулирования небанковских финансовых организаций (Кошербаева А.М.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) совместно с Юридическим департаментом (Сарсенова Н.В.) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на официальном интернет-ресурсе Национального Банка Республики Казахстан после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в Юридический департамент сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2), 3) настоящего пункта и пунктом 3 настоящего постановления.

"56. Акционерлер тізімі Қағидаларға 2 және 3-қосымшаларға сәйкес нысан бойынша жасалады және оларға тиесілі акциялар санын көрсете отырып, номиналды ұстаудағы акциялары бар меншік иелері туралы ақпаратты, 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексіне сәйкес акционерге берілген салық салу бойынша жеңілдіктің бар екендігі туралы мәліметтерді, сондай-ақ орталық депозитарийдің есепке алу жүйесінде мәліметтері жоқ меншік иелеріне тиесілі акциялардың саны туралы ақпаратты қамтиды.
Акционерлер тізіміне номиналды ұстаушының ішкі құжатына сәйкес номиналды ұстаушыға берілген бағалы қағаздардың есебін жүзеге асыратын номиналды ұстаушының құрылымдық бөлімшесінің басшысы қол қояды.";
57-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"57. Клиенттердің номиналды ұстаушыға берілетін құжаттары трансфер-агент көрсететін қызметтерді пайдаланған жағдайда Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ресімделеді.";
1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Жеке шоттан алынатын үзінді көшірме осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Акционерлер тізімі осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Акционерлер тізімі осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
4-қосымша осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Банктік емес қаржы ұйымдарын реттеу департаменті (Көшербаева А.М.) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Заң департаментімен (Сәрсенова Н.В.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
3) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ресми интернет-ресурсына орналастыруды;
4) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Заң департаментіне осы қаулының осы тармағының 2), 3) тармақшаларында және 3-тармағында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.

Биржевой сектор (заполняется при внесении гарантийного взноса одним из ниже перечисленных значений: 1 - иностранные валюты, 2 - срочные контракты, 3 - государственные ценные бумаги, 4 - негосударственные ценные бумаги)
1
2
3
4
Дополнительные сведения
_________
(подпись)
_________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Форма 8
Приказ на регистрацию операции "репо"
в ____________________________________________
(полное наименование номинального держателя)
Дата _______________
Исходящий номер ______________________
Полное наименование клиента
________________________________________________________________________________________
Дата расчета
□ □/ □ □/ □ □ □ □
Вид операции
□ Открытие
□ Закрытие
Тип операции
□ "репо"
□ Обратное "репо"
Счета участников операции:
счет продавца
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
счет покупателя
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Реквизиты ценных бумаг и параметры операции:
Наименование эмитента или паевого инвестиционного фонда
_____________________________________________
Вид ценных бумаг
_____________________________________________
Идентификатор ценной бумаги (указывается национальный идентификационный номер (НИН) или международный идентификационный номер (ISIN) или другой идентификатор ценной бумаги)
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Количество ценных бумаг
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Цена за одну ценную бумагу
□ □ □ □ □ □ □ □, □ □/ □ □ □
Валюта расчета
□ □ □
Сумма операции
(цифрами и прописью)
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □, □ □
_____________________________________________
Ставка "репо"
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Дата открытия
□ □ □ □ □ □ □ □
Дата закрытия
□ □/ □ □/ □ □ □ □
Дополнительные сведения
_________________________________________
______________
(подпись)
__________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Форма 9
Приказ на зачисление выпуска казахстанских депозитарных расписок
в _______________________________________________
(полное наименование номинального держателя)
Дата______________
Исходящий номер _________________
Полное наименование эмитента казахстанских депозитарных расписок
_______________________________________________________________________________
Дата расчета
□ □/ □ □/ □ □ □ □
Номер счета эмитента
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Реквизиты выпуска казахстанских депозитарных расписок, базового актива и параметры сделки:
Идентификатор базового актива
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Эмитент базового актива
_________________________________________
Национальный идентификационный номер казахстанских депозитарных расписок
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Количество казахстанских депозитарных расписок
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Цена за одну казахстанскую депозитарную расписку
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Валюта выпуска казахстанских депозитарных расписок
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Сумма сделки
(цифрами и прописью)
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
___________________________________________
Дополнительные сведения
___________________________________________
____________
(подпись)
___________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Форма 10
Приказ на регистрацию обмена казахстанских депозитарных расписок на
базовый актив
в _________________________________________________
(полное наименование номинального держателя)
Дата________________
Исходящий номер ____________________________________
Полное наименование клиента
_______________________________________________________________________________
Дата расчета
□ □/ □ □/ □ □ □ □
Реквизиты выпуска казахстанских депозитарных расписок, базового актива и параметры сделки:
Номер счета отправителя казахстанских депозитарных расписок
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Наименование эмитента базового актива
___________________________________________
___________________________________________
Идентификатор базового актива
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Наименование эмитента казахстанских депозитарных расписок
___________________________________________
___________________________________________
Номер счета эмитента казахстанских депозитарных расписок
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Национальный идентификационный номер казахстанских депозитарных расписок
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Количество казахстанских депозитарных расписок
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Цена за одну казахстанскую депозитарную расписку
□ □ □ □ □ □ □ □, □ □/ □ □ □
Валюта выпуска
□ □ □
Сумма сделки
(цифрами и прописью)
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □, □ □
___________________________________________
Дополнительные сведения
___________________________________________
__________
(подпись)
___________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Форма 11
Приказ на выдачу списка держателей ценных бумаг и отчета о
зарегистрированных сделках
Дата _____________________
Исходящий номер ___________________
Полное наименование эмитента
______________________________________________________________________________
Тип отчетного документа (нужное отметить)
□ Список держателей ценных бумаг
□ Отчет о зарегистрированных сделках
Дополнительная информация отчетного документа
_______________________________________________________________________________
Национальный идентификационный номер
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □
□ □
Для списка держателей ценных бумаг: Для отчета о зарегистрированных сделках:
На □ □/ □ □/ □ □ □ □
(дата, на которую составляется список держателей ценных бумаг)
С □ □/ □ □/ □ □ □ □
(начало периода отчета о зарегистрированных сделках)
По □ □/ □ □/ □ □ □ □
(окончание периода отчета о зарегистрированных сделках)
Дополнительные сведения
________________________________________________________________________________
________________                   _____________________________________
(подпись)                         (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Форма 12
Клиентский заказ на покупку (продажу) ценных бумаг
Дата приема клиентского заказа: _____________
Время приема клиентского заказа ______________
Покупка
Продажа
□ на аукционе
□ на вторичном рынке
на бирже
вне биржи
Данные о Клиенте:
Полное наименование или фамилия, имя, отчество (при его наличии)
________________________________________
счет
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Справка о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица:
Дата выдачи _________________
Кем выдано _____________________________
Наименование эмитента ценной бумаги
________________________________________
Вид ценной бумаги
________________________________________
Национальный идентификационный номер (НИН)
________________________________________
Срок действия заказа
________________________________________
Количество ценных бумаг
Цена сделки (тенге)
Объем сделки (тенге)
Тип заказа (отметить нужное)
Рыночный заказ
Лимитный заказ
Буферный заказ
1
2
3
4
5
6
7
Наличие рекомендаций о совершении сделки
_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
Дополнительные сведения _________________________________________
_______________
(подпись)
_________________________________________ (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Форма 13
Приказ на регистрацию перевода ценных бумаг
в _______________________________________________
(полное наименование номинального держателя)
Дата _____________________
Исходящий номер __________________
Полное наименование депонента
_______________________________________________________________________________________
Дата расчета
□ □/ □ □/ □ □ □ □
Вид перевода
(нужное отметить)
□ Основной
Указать наименование раздела
□ Зачисление базового актива
□ Раздел "Базовый актив казахстанских депозитарных расписок"
□ Раздел "базовый актив американских депозитарных расписок (глобальных депозитарных расписок)"
□ Списание базового актива
□ Раздел "Базовый актив казахстанских депозитарных расписок"
□ Раздел "базовый актив американских депозитарных расписок (глобальных депозитарных расписок)"
□ Перевод (корректирующие действия)
□ Смена номинального держателя
Тип перевода (заполняется при выборе опции "Смена номинального держателя")
_______________________________________________________________________________
□ Перевод всех выпусков ценных бумаг
□ Перевод одного выпуска ценных бумаг
□ Перевод одного выпуска ценных бумаг с раздела
___________________________________________
(указать наименование раздела)
Участники операции:
Субсчет отправителя
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Субсчет получателя
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Реквизиты ценных бумаг и параметры операции:
(не заполняется при выборе типа перевода "Перевод всех выпусков ценных бумаг")
Наименование эмитента или паевого инвестиционного фонда
_________________________________________
_________________________________________
Вид ценных бумаг
_________________________________________
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Идентификатор ценной бумаги (указывается национальный идентификационный номер (НИН) или международный идентификационный номер (ISIN) или другой идентификатор ценной бумаги)
Количество ценных бумаг
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Цена за одну ценную бумагу
□ □ □ □ □ □ □ □, □ □/ □ □ □
Валюта выпуска
□ □ □
Сумма операции
(цифрами и прописью)
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □, □ □
_________________________________________
Дополнительные сведения
___________________
(подпись)
_________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Форма 14
Приказ на выдачу отчетных документов
в _______________________________________________
(полное наименование номинального держателя)
Дата ____________________
Исходящий номер ___________
Полное наименование клиента
_____________________________________________________________________________
Тип отчетного документа
(нужное отметить)
□ Выписка с лицевого счета
□ Отчет о проведенных операциях по счету
Дополнительная информация отчетного документа
______________________________________________________________________________
счет
□ □ □ □ □ □ □ □
□ □
(заполняется только для получения выписки с лицевого счета и отчета о проведенных операциях по счету)
Идентификатор ценной бумаги (указывается национальный идентификационный номер (НИН) или международный идентификационный номер (ISIN) или другой идентификатор ценной бумаги)
□ □ □ □ □ □ □ □
□ □ □ □
(заполняется при необходимости получения выписки с лицевого счета по счету клиента и определенному выпуску ценных бумаг)
Для выписки с лицевого счета
На □ □/ □ □/ □ □ □ □
(дата, на которую составляется выписка)
Для отчета об операциях
С □ □/ □ □/ □ □ □ □
(начало периода отчета)
По □ □/ □ □/ □ □ □ □
(окончание периода отчета)
Примечание (заполняется при получении отчетных документов на регулярной основе)
______________________________________________________________________________
Дополнительные сведения
___________________________________________________
________________
(подпись)
_________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Форма 15
Отчет об исполнении (неисполнении) приказа
в _________________________________________________
(полное наименование номинального держателя)
Дата и время ___________________
Исходящий номер __________________
Полное наименование клиента
______________________________________________________________________________
Номер приказа клиента на регистрацию сделки ___________________________
Дата приказа клиента на регистрацию сделки
□ □/ □ □/ □ □ □ □
Дата регистрации
□ □/ □ □/ □ □ □ □
Время регистрации
□ □:□ □
Лицевой счет
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Статус приказа (нужное отметить)
□ Исполнен
□ Не исполнен
Дополнительная информация по выдаваемому документу
______________________________________________________________________________
Причина не исполнения приказа (заполняется в случае не исполнения приказа)
___________
(подпись)
_________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Форма 16
Приказ на передачу клиентских заказов
в ________________________________________________
(полное наименование номинального держателя)
Дата _____________________
Исходящий номер _________________
Полное наименование клиента
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
Тип заказа
(нужное отметить)
_______________________________________________________________________________
□ Лимитный заказ
□ Буферный заказ
□ Рыночный заказ
□ Иной заказ (предусмотренные внутренними документами номинального держателя)
Реквизиты ценных бумаг и параметры сделки:
Наименование эмитента или паевого инвестиционного фонда
________________________________________
________________________________________
Вид ценных бумаг
________________________________________
Идентификатор ценной бумаги (указывается национальный идентификационный номер (НИН) или международный идентификационный номер (ISIN) или другой идентификатор ценной бумаги)
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Количество ценных бумаг
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Цена одной ценной бумаги
□ □ □ □ □ □ □ □, □ □
Валюта расчета
□ □ □
Сумма сделки
(цифрами и прописью)
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □, □ □
Дополнительные сведения
____________
(подпись)
_________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)

Биржалық сектор (кепіл жарнасын төменде аталған мәндердің бірімен енгізген кезде толтырылады: 1 - шетелдік валюталар, 2 - мерзімді келісімшарттар, 3 - мемлекеттік бағалы қағаздар, 4 - мемлекеттік емес бағалы қағаздар)
1
2
3
4
Қосымша мәліметтер
________________________________________
_________
(қолы)
_______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)
8-нысан
____________________________________________ (номиналды ұстаушының толық атауы) "репо" операциясын тіркеуге бұйрық
Күні _______________
Шығыс нөмірі______________________
Клиенттің толық атауы ________________________________________________________________________________________
Есептеу күні
□ □/ □ □/ □ □ □ □
Операция түрі
□ Ашу
□ Жабу
Операция түрі
□ "репо"
□ Кері "репо"
Операцияға қатысушылардың шоттары:
сатушының шоты
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
сатып алушының шоты
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Бағалы қағаздардың деректемелері және операция өлшемдері:
Эмитенттің немесе инвестициялық пай қорының атауы
_____________________________________________
Бағалы қағаздардың түрі
_____________________________________________
Бағалы қағаздың сәйкестендіргіші (ұлттық сәйкестендіру нөмірі (ҰСН) немесе халықаралық сәйкестендіру нөмірі (ISIN) немесе бағалы қағаздың басқа сәйкестендіргіші көрсетіледі)
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Бағалы қағаздардың саны
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Бір бағалы қағаздың бағасы
□ □ □ □ □ □ □ □, □ □/ □ □ □
Есептеу валютасы
□ □ □
Операция сомасы (цифрмен және жазумен)
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □, □ □
_____________________________________________
"репо" ставкасы
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □%
Ашылу күні
□ □ □ □ □ □ □ □
Жабылу күні
□ □/ □ □/ □ □ □ □
Қосымша мәліметтер
_________________________________________
__________
(қолы)
_______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)
9-нысан
_____________________________________ (номиналды ұстаушының толық атауы) қазақстандық депозитарлық қолхаттардың шығарылымын есептеуге бұйрық
Күні______________
Шығыс нөмірі_________________
Қазақстандық депозитарлық қолхаттар эмитентінің толық атауы
______________________________________________________________________________________
Есептеу күні
□ □/ □ □/ □ □ □ □
Эмитент шотының нөмірі
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Қазақстандық депозитарлық қолхаттар, базалық актив шығарылымының деректемелері және мәміле өлшемдері:
Базалық активтің сәйкестендіргіші
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Базалық актив эмитенті
_________________________________________
Қазақстандық депозитарлық қолхаттардың ұлттық сәйкестендіру нөмірі
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Қазақстандық депозитарлық қолхаттардың саны
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Бір қазақстандық депозитарлық қолхаттың бағасы
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Қазақстандық депозитарлық қолхаттар шығарылымының валютасы
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Мәміле сомасы
(цифрмен және жазумен)
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
___________________________________________
Қосымша мәліметтер
___________________________________________
__________
(қолы)
_______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)
10-нысан
______________________________________ (номиналды ұстаушының толық атауы) қазақстандық депозитарлық қолхаттарды базалық активке айырбастауды тіркеуге бұйрық
Күні________________
Шығыс нөмірі____________________________
Клиенттің толық атауы
________________________________________________________________________________
Есептеу күні
□ □/ □ □/ □ □ □ □
Қазақстандық депозитарлық қолхаттар, базалық актив шығарылымының деректемелері және мәміле өлшемдері:
Қазақстандық депозитарлық қолхаттарды жөнелтуші шотының нөмірі
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Базалық актив эмитентінің атауы
___________________________________________
___________________________________________
Базалық активтің сәйкестендіргіші
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Қазақстандық депозитарлық қолхаттар эмитентінің атауы
___________________________________________
___________________________________________
Қазақстандық депозитарлық қолхаттар эмитент шотының нөмірі
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Қазақстандық депозитарлық қолхаттардың ұлттық сәйкестендіру нөмірі
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Қазақстандық депозитарлық қолхаттардың саны
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Бір қазақстандық депозитарлық қолхаттың бағасы
□ □ □ □ □ □ □ □, □ □/ □ □ □
Шығарылым валютасы
□ □ □
Мәміле сомасы (цифрмен және жазумен)
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □, □ □
___________________________________________
Қосымша мәліметтер
________________________________________
___________
(қолы)
_________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)
11-нысан
Бағалы қағаздарды ұстаушыларының тізімін және тіркелген мәмілелер туралы есепті беруге бұйрық
Күні _____________________
Шығыс нөмірі___________________
Эмитенттің толық атауы
______________________________________________________________________________
Есептілік құжатының түрі (қажеттісін белгілеу)
□ Бағалы қағаздарды ұстаушылардың тізімі
□ Тіркелген мәмілелер туралы есеп
Есептілік құжатының қосымша ақпараты
_______________________________________________________________________________
Ұлттық сәйкестендіру нөмірі
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □
□ □
Бағалы қағаздарды ұстаушылардың тізімі үшін:
Тіркелген мәмілелер туралы есеп үшін:
□ □/ □ □/ □ □ □ □
(бағалы қағаздар ұстаушылардың тізімі жасалатын күн)
□ □/ □ □/ □ □ □ □
(тіркелген мәмілелер туралы есеп кезеңінің басталуы)
□ □/ □ □/ □ □ □ □ аралығы (тіркелген мәмілелер туралы есеп кезеңінің аяқталуы)
Қосымша мәліметтер __________________________________________________________________________________________
__________
(қолы)
_________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)
12-нысан
Бағалы қағаздарды сатып алуға (сатуға) клиенттік тапсырыс
Клиенттік тапсырысты қабылдау күні: _____________
Клиенттік тапсырысты қабылдау уақыты ___________
Сатып алу □
Сату □
аукционда □
қайталама нарықта □
биржада
биржадан тыс
Клиент туралы деректер:
Толық атауы немесе тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)
________________________________________
шоты
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу
(қайта тіркеу) туралы анықтама:
Берілген күні _________________
Кім берді _____________________________
Бағалы қағаз эмитентінің атауы
________________________________________
Бағалы қағаздың түрі
________________________________________
Ұлттық сәйкестендіру
нөмірі (ҰСН):
________________________________________
Тапсырыстың қолданылу мерзімі
________________________________________
Бағалы қағаздардың саны
Мәміле бағасы (теңге)
Мәміле көлемі (теңге)
Тапсырыс түрі (қажеттісін белгілеу)
Нарықтық тапсырыс
Лимитті тапсырыс
Буферлік тапсырыс
1
2
3
4
5
6
7
Мәміленің жасалғаны туралы ұсынымдардың болуы
_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
Қосымша мәліметтер _________________________________________
_____________
(қолы)
_______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)
13-нысан
_____________________________________________ (номиналды ұстаушының толық атауы) бағалы қағаздар аударымын тіркеуге бұйрық
Күні _____________________
Шығыс нөмірі __________________
Депоненттің толық атауы _______________________________________________________________________________________
Есептеу күні
□ □/ □ □/ □ □ □ □
Аударым түрі (қажеттісін белгілеу)
□ Негізгі
Бөлімнің атауы көрсетілсін
□ Базалық активті есептеу
□ "Қазақстандық депозитарлық қолхаттардың базалық активі" бөлімі
□ "Америкалық депозитарлық қолхаттардың (жаһандықдепозитарлық қолхаттардың ) базалық активі" бөлімі
□ Базалық активті есептен шығару
□ "Қазақстандық депозитарлық қолхаттардың базалық активі" бөлімі
□ "Америкалық депозитарлық қолхаттардың (жаһандықдепозитарлық қолхаттардың ) базалық активі" бөлімі
□ Аудару (түзету әрекеттері)
□ Номиналды ұстаушының ауысуы
Аударым түрі ("Номиналды ұстаушының ауысуы" опциясын таңдаған кезде толтырылады)
_______________________________________________________________________________
□ Бағалы қағаздардың барлық шығарылымдарын аудару
□ Бір бағалы қағаз шығарылымын аудару
□ Бөлімнен бір бағалы қағаз шығарылымын аудару
______________________________________________
(бөлімнің атауын көрсету)
Операцияға қатысушылар:
Жөнелтушінің қосалқы шоты
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Алушының қосалқы шоты
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Бағалы қағаздардың деректемелері және операция өлшемдері:
("Бағалы қағаздардың барлық шығарымдарын аудару" деген аударым түрін таңдау кезінде толтырылмайды)
Эмитенттің немесе инвестициялық пай қорының атауы
_________________________________________
_________________________________________
Бағалы қағаздардың түрі
_________________________________________
Бағалы қағаздардың сәйкестендіргіші (ұлттық сәйкестендіру нөмірі (ҰСН) немесе халықаралық сәйкестердіру нөмірі (ISIN) немесе бағалы қағаздардың басқа сәйкестендіргіші көрсетіледі)
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Бағалы қағаздардың саны
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Бір бағалы қағаздың бағасы
□ □ □ □ □ □ □ □, □ □/ □ □ □
Шығарылым валютасы
□ □ □
Мәміле сомасы
(цифрмен және жазумен)
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □, □ □
_________________________________________
Қосымша мәліметтер
____________
(қолы)
_______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)
14-нысан
______________________________________ (номиналды ұстаушының толық атауы) есептілік құжаттарды беруге бұйрық
Күні ____________________
Шығыс нөмірі_________________
Клиенттің толық атауы
_____________________________________________________________________________
Есептілік құжаттарының түрі
(қажеттісін белгілеу)
□ Жеке шоттан үзінді көшірме
□ Шот бойынша жүргізілген операциялар туралы есеп
Есептілік құжатының қосымша ақпараты
______________________________________________________________________________
шоты
□ □ □ □ □ □ □ □
□ □
(жеке шоттан үзінді көшірмені және шот бойынша жүргізілген операциялар туралы есепті алу үшін ғана толтырылады)
Бағалы қағаздың сәйкестендіргіші (ұлттық сәйкестендіру нөмір (ҰСН) немесе халықаралық сәйкестендіру нөмірі (ISIN) немесе бағалы қағаздың басқа сәйкестендіргіші көрсетіледі)
□ □ □ □ □ □ □ □
□ □ □ □
(клиенттің шоты бойынша жеке шоттан және бағалы қағаздардың белгілі бір шығарылымынан үзінді көшірмені алу қажет болған кезде толтырылады)
Жеке шоттан үзінді көшірме үшін
□ □/ □ □/ □ □ □ □
(үзінді көшірме жасалатын күн)
Операциялар туралы есеп үшін
□ □/ □ □/ □ □ □ □
(есеп кезеңінің басталуы)
□ □/ □ □/ □ □ □ □ аралығы (есеп кезеңінің аяқталуы)
Ескертпе (тұрақты негізде есептілік құжаттарды алған кезде толтырылады)
______________________________________________________________________________
Қосымша мәліметтер
___________________________________________________
_____________
(қолы)
_______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)
15-нысан
_____________________________________ (номиналды ұстаушының толық атауы) бұйрықтың орындалғаны (орындалмағаны) туралы есеп
Күні және уақыты ___________________
Шығыс нөмірі__________________
Клиенттің толық атауы
______________________________________________________________________________
Мәмілені тіркеуге клиент бұйрығының нөмірі __________________________
Мәмілені тіркеуге клиент бұйрығының күні
□ □/ □ □/ □ □ □ □
Тіркеу күні
□ □/ □ □/ □ □ □ □
Тіркеу уақыты
□ □: □ □
Жеке шот
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Бұйрықтың дәрежесі (қажеттісін белгілеу)
□ Орындалды
□ Орындалмады
Берілетін құжат бойынша қосымша ақпарат
______________________________________________________________________________
Бұйрықтың орындалмау себебі (бұйрық орындалмаған жағдайда толтырылады)
__________
(қолы)
_______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)
16-нысан
_______________________________________ (номиналды ұстаушының толық атауы) клиенттік тапсырыстарды беруге бұйрық
Күні _____________________
Шығыс нөмірі_________________
Клиенттің толық атауы
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
Тапсырыс түрі (қажеттісін белгілеу)
_______________________________________________________________________________
□ Лимитті тапсырыс
□ Буферлік тапсырыс
□ Нарықтық тапсырыс
□ Өзге тапсырыс (номиналды ұстаушының ішкі құжаттарында көзделген)
Бағалы қағаздардың деректемелері және мәміле өлшемдері:
Эмитенттің немесе инвестициялық пай қорының атауы
________________________________________
________________________________________
Бағалы қағаздың түрі
________________________________________
Бағалы қағаздың сәйкестендіргіші (ұлттық сәйкестендіру нөмірі (ҰСН) немесе халықаралық сәйкестендіру нөмірі (ISIN) немесе бағалы қағаздың басқа сәйкестендіргіші көрсетіледі)
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Бағалы қағаздар саны
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □
Бір бағалы қағаздың бағасы
□ □ □ □ □ □ □ □, □ □
Есептеу валютасы
□ □ □
Мәміле сомасы (цифрмен және жазумен)
□ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □ □, □ □
Қосымша мәліметтер
___________
(қолы)
_______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)