О внесении изменений и дополнений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 500 "Об утверждении типовых учебных планов начального, основного среднего, общего среднего образования Республики Казахстан"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 4 сентября 2018 года № 441. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 сентября 2018 года № 17338
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие настоящего приказа см. п. 4.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 500 "Об утверждении типовых учебных планов начального, основного среднего, общего среднего образования Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8170, опубликован в газете "Казахстанская правда" 23 февраля 2013 года за № 69-70 (27343-27344) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить:
1) типовой учебный план начального образования с казахским языком обучения согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) типовой учебный план начального образования с русским языком обучения согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) типовой учебный план начального образования с уйгурским, узбекским, таджикским языками обучения согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) типовой учебный план начального образования для обучающихся с особыми образовательными потребностями с казахским языком обучения согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) типовой учебный план начального образования для обучающихся с особыми образовательными потребностями с русским языком обучения согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) типовой учебный план (обновленного содержания) начального образования для классов с казахским языком обучения согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) типовой учебный план (обновленного содержания) начального образования для классов с русским языком обучения согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) типовой учебный план (обновленного содержания) начального образования для классов с уйгурским/узбекским/таджикским языком обучения согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) типовой учебный план (обновленного содержания) начального образования для обучающихся с особыми образовательными потребностями с казахским языком обучения согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) типовой учебный план (обновленного содержания) начального образования для обучающихся с особыми образовательными потребностями с русским языком обучения согласно приложению 10 к настоящему приказу;

"Қазақстан Республикасындағы бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспарларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 500 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2018 жылғы 4 қыркүйектегі № 441 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 5 қыркүйекте № 17338 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4 т. қараңыз.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасындағы бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспарларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 500 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8170 болып тіркелген, 2013 жылдың 23 ақпанында № 69-70 (27343-27344) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес оқыту ұйғыр, өзбек, тәжік тілдерінде жүргізілетін бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін сыныптарға арналған бастауыш білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін сыныптарға арналған бастауыш білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес оқыту ұйғыр/өзбек/тәжік тілінде жүргізілетін сыныптарға арналған бастауыш білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған бастауыш білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған бастауыш білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;

11) типовой учебный план основного среднего образования с казахским языком обучения согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) типовой учебный план основного среднего образования с русским языком обучения согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) типовой учебный план основного среднего образования с уйгурским/узбекским/таджикским языком обучения согласно приложению 13 к настоящему приказу;
14) типовой учебный план основного среднего образования для обучающихся с особыми образовательными потребностями с казахским языком обучения согласно приложению 14 к настоящему приказу;
15) типовой учебный план основного среднего образования для обучающихся с особыми образовательными потребностями с русским языком обучения согласно приложению 15 к настоящему приказу;
16) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для классов с казахским языком обучения согласно приложению 16 к настоящему приказу;
17) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для классов с русским языком обучения согласно приложению 17 к настоящему приказу;
18) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для классов с уйгурским/узбекским/таджикским языком обучения согласно приложению 18 к настоящему приказу;
19) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для обучающихся с особыми образовательными потребностями с казахским языком обучения согласно приложению 19 к настоящему приказу;
20) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для обучающихся с особыми образовательными потребностями с русским языком обучения согласно приложению 20 к настоящему приказу;
21) типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления с казахским языком обучения согласно приложению 21 к настоящему приказу;
22) типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления с казахским языком обучения согласно приложению 22 к настоящему приказу;
23) типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления с русским языком обучения согласно приложению 23 к настоящему приказу;
24) типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления с русским языком обучения согласно приложению 24 к настоящему приказу;
25) типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления с уйгурским/узбекским/таджикским языком обучения согласно приложению 25 к настоящему приказу;

11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
13) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес оқыту ұйғыр/өзбек/тәжік тілінде жүргізілетін негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
14) осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
15) осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
16) осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін сыныптарға арналған негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
17) осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін сыныптарға арналған негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
18) осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес, оқыту ұйғыр/өзбек/тәжік тілінде жүргізілетін сыныптарға арналған негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
19) осы бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
20) осы бұйрыққа 20-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
21) осы бұйрыққа 21-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
22) осы бұйрыққа 22-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
23) осы бұйрыққа 23-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
24) осы бұйрыққа 24-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
25) осы бұйрыққа 25-қосымшаға сәйкес, оқыту ұйғыр/өзбек/тәжік тілінде жүргізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;

26) типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления с уйгурским/узбекским/таджикским языком обучения согласно приложению 26 к настоящему приказу;
27) типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления для обучающихся с особыми образовательными потребностями с казахским языком обучения согласно приложению 27 к настоящему приказу;
28) типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления для обучающихся с особыми образовательными потребностями с казахским языком обучения согласно приложению 28 к настоящему приказу;
29) типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления для обучающихся с особыми образовательными потребностями с русским языком обучения согласно приложению 29 к настоящему приказу;
30) типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления для обучающихся с особыми образовательными потребностями с русским языком обучения согласно приложению 30 к настоящему приказу;
31) типовой учебный план начального образования для классов с казахским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 31 к настоящему приказу;
32) типовой учебный план начального образования для классов с русским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 32 к настоящему приказу;
33) типовой учебный план начального образования для классов с уйгурским/узбекским/таджикским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 33 к настоящему приказу;
34) типовой учебный план начального образования для гимназических классов с казахским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 34 к настоящему приказу;
35) типовой учебный план начального образования для гимназических классов с русским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 35 к настоящему приказу;
36) типовой учебный план основного среднего образования с казахским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 36 к настоящему приказу;
37) типовой учебный план основного среднего образования с русским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 37 к настоящему приказу;
38) типовой учебный план основного среднего образования (с сокращением учебной нагрузки) с уйгурским/узбекским/таджикским языком обучения согласно приложению 38 к настоящему приказу;
39) типовой учебный план основного среднего образования для гимназических/лицейских классов с казахским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 39 к настоящему приказу;

26) осы бұйрыққа 26-қосымшаға сәйкес, оқыту ұйғыр/өзбек/тәжік тілінде жүргізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
27) осы бұйрыққа 27-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
28) осы бұйрыққа 28-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
29) осы бұйрыққа 29-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
30) осы бұйрыққа 30-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
31) осы бұйрыққа 31-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін сыныптарға арналған бастауыш білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
32) осы бұйрыққа 32-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін сыныптарға арналған бастауыш білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
33) осы бұйрыққа 33-қосымшаға сәйкес оқыту ұйғыр/өзбек/тәжік тілінде жүргізілетін сыныптарға арналған бастауыш білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
34) осы бұйрыққа 34-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін гимназия сыныптарына арналған бастауыш білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
35) осы бұйрыққа 35-қосымшаға сәйкес оқыту орыс тілінде жүргізілетін гимназия сыныптарына арналған бастауыш білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
36) осы бұйрыққа 36-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін сыныптарға арналған негізгі орта білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
37) осы бұйрыққа 37-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін сыныптарға арналған негізгі орта білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
38) осы бұйрыққа 38-қосымшаға сәйкес, оқыту ұйғыр/өзбек/тәжік тілінде жүргізілетін сыныптарға арналған негізгі орта білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен)үлгілік оқу жоспары;
39) осы бұйрыққа 39-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін гимназия/лицей сыныптарына арналған негізгі орта білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;

40) типовой учебный план основного среднего образования для гимназических/лицейских классов с русским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 40 к настоящему приказу;
41) типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления с казахским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 41 к настоящему приказу;
42) типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления с казахским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 42 к настоящему приказу;
43) типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления с русским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 43 к настоящему приказу;
44) типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления с русским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 44 к настоящему приказу;
45) типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления с уйгурским/ узбекским/ таджикским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 45 к настоящему приказу;
46) типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления с уйгурским/ узбекским/ таджикским языком обучения (с сокращением учебной нагрузки) согласно приложению 46 к настоящему приказу;
47) типовой учебный план (обновленного содержания) общего среднего образования естественно-математического направления для гимназических/лицейских классов с казахским языком обучения согласно приложению 47 к настоящему приказу;
48) типовой учебный план (обновленного содержания) общего среднего образования естественно-математического направления для гимназических/лицейских классов с русским языком обучения согласно приложению 48 к настоящему приказу;
49) типовой учебный план (обновленного содержания) общего среднего образования общественно-гуманитарного направления для гимназических/лицейских классов с казахским языком обучения согласно приложению 49 к настоящему приказу;
50) типовой учебный план (обновленного содержания) общего среднего образования общественно-гуманитарного направления для гимназических/лицейских классов с русским языком обучения согласно приложению 50 к настоящему приказу;
51) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего, общего среднего образования для вечерних школ с казахским языком обучения (очная форма обучения) согласно приложению 51 к настоящему приказу;

40) осы бұйрыққа 40-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін гимназия/лицей сыныптарына арналған негізгі орта білім берудің (төмендетілген оқу жүктемесімен) үлгілік оқу жоспары;
41) осы бұйрыққа 41-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары (төмендетілген оқу жүктемесімен);
42) осы бұйрыққа 42-қосымшаға сәйкес оқыту қазақ тілінде жүргізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары (төмендетілген оқу жүктемесімен);
43) осы бұйрыққа 43-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары (төмендетілген оқу жүктемесімен);
44) осы бұйрыққа 44-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары (төмендетілген оқу жүктемесімен);
45) осы бұйрыққа 45-қосымшаға сәйкес, оқыту ұйғыр/өзбек/тәжік тілінде жүргізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары (төмендетілген оқу жүктемесімен);
46) осы бұйрыққа 46-қосымшаға сәйкес, оқыту ұйғыр/өзбек/тәжік тілінде жүргізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары (төмендетілген оқу жүктемесімен);
47) осы бұйрыққа 47-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін гимназия/лицей сыныптарына арналған жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
48) осы бұйрыққа 48-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін гимназия/лицей сыныптарына арналған жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
49) осы бұйрыққа 49-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін гимназия/лицей сыныптарына арналған қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
50) осы бұйрыққа 50-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін гимназия/лицей сыныптарына арналған қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
51) осы бұйрыққа 51-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін кешкі мектептерге арналған негізгі орта, жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары (күндізгі оқу бөлімі);

52) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего, общего среднего образования для вечерних школ с русским языком обучения (очная форма обучения) согласно приложению 52 к настоящему приказу;
53) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего, общего среднего образования для вечерних школ с казахским языком обучения (заочная форма обучения) согласно приложению 53 к настоящему приказу;
54) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего, общего среднего образования для вечерних школ с русским языком обучения (заочная форма обучения) согласно приложению 54 к настоящему приказу;
55) типовой учебный план (обновленного содержания) индивидуальных занятий начального, основного среднего образования для вечерних школ с казахским языком обучения (заочная форма) согласно приложению 55 к настоящему приказу;
56) типовой учебный план (обновленного содержания) индивидуальных занятий начального, основного среднего образования для вечерних школ с русским языком обучения (заочная форма) согласно приложению 56 к настоящему приказу;
57) типовой учебный план (обновленного содержания) начального образования для временно обучающихся вне организации образования с казахским языком обучения согласно приложению 57 к настоящему приказу;
58) типовой учебный план (обновленного содержания) начального образования для временно обучающихся вне организации образования с русским языком обучения согласно приложению 58 к настоящему приказу;
59) типовой учебный план (обновленного содержания) индивидуальных занятий начального образования для временно обучающихся вне организации образования с казахским языком обучения согласно приложению 59 к настоящему приказу;
60) типовой учебный план (обновленного содержания) индивидуальных занятий начального образования для временно обучающихся вне организации образования с русским языком обучения согласно приложению 60 к настоящему приказу;
61) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для временно обучающихся вне организации образования с казахским языком обучения согласно приложению 61 к настоящему приказу;
62) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для временно обучающихся вне организации образования с русским языком обучения согласно приложению 62 к настоящему приказу;
63) типовой учебный план (обновленного содержания) индивидуальных занятий основного среднего образования для временно обучающихся вне организации образования с казахским языком обучения согласно приложению 63 к настоящему приказу;

52) осы бұйрыққа 52-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін кешкі мектептерге арналған негізгі орта, жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары (күндізгі оқу бөлімі);
53) осы бұйрыққа 53-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін кешкі мектептерге арналған негізгі орта, жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары (сырттай оқу бөлімі);
54) осы бұйрыққа 54-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін кешкі мектептерге арналған негізгі орта, жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары (сырттай оқу бөлімі);
55) осы бұйрыққа 55-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін кешкі мектептер үшін бастауыш, негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) жеке сабақтарының үлгілік оқу жоспары (сырттай оқу бөлімі);
56) осы бұйрыққа 56-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін кешкі мектептер үшін бастауыш, негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) жеке сабақтарының үлгілік оқу жоспары (сырттай оқу бөлімі);
57) осы бұйрыққа 57-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған бастауыш білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
58) осы бұйрыққа 58-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған бастауыш білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
59) осы бұйрыққа 59-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған бастауыш білім берудің (жаңартылған мазмұнның) жеке сабақтарының үлгілік оқу жоспары;
60) осы бұйрыққа 60-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған бастауыш білім берудің (жаңартылған мазмұнның) жеке сабақтарының үлгілік оқу жоспары;
61) осы бұйрыққа 61-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
62) осы бұйрыққа 62-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
63) осы бұйрыққа 63-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) жеке сабақтарының үлгілік оқу жоспары;

64) типовой учебный план (обновленного содержания) индивидуальных занятий основного среднего образования для временно обучающихся вне организации образования с русским языком обучения согласно приложению 64 к настоящему приказу;
65) типовой учебный план (обновленного содержания) общего среднего образования естественно-математического направления для временно обучающихся вне организации образования с казахским языком обучения согласно приложению 65 к настоящему приказу;
66) типовой учебный план (обновленного содержания) общего среднего образования естественно-математического направления для временно обучающихся вне организации образования русским языком обучения согласно приложению 66 к настоящему приказу;
67) типовой учебный план (обновленного содержания) индивидуальных занятий общего среднего образования естественно-математического направления для временно обучающихся вне организации образования с казахским языком обучения согласно приложению 67 к настоящему приказу;
68) типовой учебный план (обновленного содержания) индивидуальных занятий общего среднего образования естественно-математического направления для временно обучающихся вне организации образования с русским языком обучения согласно приложению 68 к настоящему приказу;
69) типовой учебный план (обновленного содержания) общего среднего образования общественно-гуманитарного направления для временно обучающихся вне организации образования с казахским языком обучения согласно приложению 69 к настоящему приказу;
70) типовой учебный план (обновленного содержания) общего среднего образования общественно-гуманитарного направления для временно обучающихся вне организации образования русским языком обучения согласно приложению 70 к настоящему приказу;
71) типовой учебный план (обновленного содержания) индивидуальных занятий общего среднего образования общественно-гуманитарного направления для временно обучающихся вне организации образования с казахским языком обучения согласно приложению 71 к настоящему приказу;
72) типовой учебный план (обновленного содержания) индивидуальных занятий общего среднего образования общественно-гуманитарного направления для временно обучающихся вне организации образования русским языком обучения согласно приложению 72 к настоящему приказу;
73) типовой учебный план (обновленного содержания) начального образования для обучения на дому с казахским языком обучения согласно приложению 73 к настоящему приказу;
74) типовой учебный план (обновленного содержания) начального образования для обучения на дому с русским языком обучения согласно приложению 74 к настоящему приказу;

64) осы бұйрыққа 64-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) жеке сабақтарының үлгілік оқу жоспары;
65) осы бұйрыққа 65-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
66) осы бұйрыққа 66-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
67) осы бұйрыққа 67-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) жеке сабақтарының үлгілік оқу жоспары;
68) осы бұйрыққа 68-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) жеке сабақтарының үлгілік оқу жоспары;
69) осы бұйрыққа 69-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
70) осы бұйрыққа 70-қосымшаға сәйкес, орыс тілінде жүргізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша оқыту білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
71) осы бұйрыққа 71-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) жеке сабақтарының үлгілік оқу жоспары;
72) осы бұйрыққа 72-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша білім беру ұйымдарынан тыс уақытша білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) жеке сабақтарының үлгілік оқу жоспары;
73) осы бұйрыққа 73-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін үйде оқитын білім алушыларға арналған бастауыш білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
74) осы бұйрыққа 74-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін үйде оқитын білім алушыларға арналған бастауыш білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;

75) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для обучения на дому с казахским языком обучения согласно приложению 75 к настоящему приказу;
76) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для обучения на дому с русским языком обучения согласно приложению 76 к настоящему приказу;
77) типовой учебный план (обновленного содержания) общего среднего образования естественно-математического направления для обучения на дому с казахским языком обучения согласно приложению 77 к настоящему приказу;
78) типовой учебный план (обновленного содержания) общего среднего образования естественно-математического направления для обучения на дому с русским языком обучения согласно приложению 78 к настоящему приказу;
79) типовой учебный план (обновленного содержания) общего среднего образования общественно-гуманитарное направления для обучения на дому с казахским языком обучения согласно приложению 79 к настоящему приказу;
80) типовой учебный план (обновленного содержания) общего среднего образования естественно-математического направления для обучения на дому с русским языком обучения согласно приложению 80 к настоящему приказу;
81) типовой учебный план начального образования для специализированных организаций образования с казахским языком обучения согласно приложению 81 к настоящему приказу;
82) типовой учебный план начального образования для специализированных организаций образования с русским языком обучения согласно приложению 82 к настоящему приказу;
83) типовой учебный план основного среднего образования для специализированных организаций образования с казахским языком обучения согласно приложению 83 к настоящему приказу;
84) типовой учебный план основного среднего образования для специализированных организаций образования с русским языком обучения согласно приложению 84 к настоящему приказу;
85) типовой учебный план общего среднего образования для специализированных организаций образования с казахским языком обучения (общественно-гуманитарное направление) согласно приложению 85 к настоящему приказу;
86) типовой учебный план общего среднего образования для специализированных организаций образования с русским языком обучения (общественно-гуманитарное направление) согласно приложению 86 к настоящему приказу;
87) типовой учебный план общего среднего образования для специализированных организаций образования с казахским языком обучения (естественно-математическое направление) согласно приложению 87 к настоящему приказу;

75) осы бұйрыққа 75-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін үйде оқитын білім алушыларға арналған негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
76) осы бұйрыққа 76-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін үйде оқитын білім алушыларға арналған негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
77) осы бұйрыққа 77-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша үйде оқитын білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
78) осы бұйрыққа 78-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша үйде оқитын білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
79) осы бұйрыққа 79-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша үйде оқытылатын білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
80) осы бұйрыққа 80-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша үйде оқитын білім алушыларға арналған жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
81) осы бұйрыққа 81-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары;
82) осы бұйрыққа 82-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары;
83) осы бұйрыққа 83-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
84) осы бұйрыққа 84-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
85) осы бұйрыққа 85-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған жалпы орта білім берудің (қоғамдық-гуманитарлық бағыт) үлгілік оқу жоспары;
86) осы бұйрыққа 86-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған жалпы орта білім берудің (қоғамдық-гуманитарлық бағыт) үлгілік оқу жоспары;
87) осы бұйрыққа 87-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған жалпы орта білім берудің (жаратылыстану-математикалық бағыт) үлгілік оқу жоспары;

88) типовой учебный план общего среднего образования для специализированных организаций образования с русским языком обучения (естественно-математическое направление) согласно приложению 88 к настоящему приказу;
89) типовой учебный план основного среднего образования для специализированных организаций образования с обучением на трех языках (для школ с казахским языком обучения) согласно приложению 89 к настоящему приказу;
90) типовой учебный план основного среднего образования для специализированных организаций образования с обучением на трех языках (для школ с русским языком обучения) согласно приложению 90 к настоящему приказу;
91) типовой учебный план общего среднего образования для специализированных организаций образования с обучением на трех языках (для школ с казахским языком обучения) согласно приложению 91 к настоящему приказу;
92) типовой учебный план общего среднего образования для специализированных организаций образования с обучением на трех языках (для школ с русским языком обучения) согласно приложению 92 к настоящему приказу;
93) типовой учебный план начального, основного среднего, общего среднего образования для специализированных музыкальных школ-интернатов с казахским языком обучения согласно приложению 93 к настоящему приказу;
94) типовой учебный план начального, основного среднего, общего среднего образования для специализированных музыкальных школ-интернатов с русским языком обучения согласно приложению 94 к настоящему приказу;
95) типовой учебный план (обновленного содержания) начального образования для специализированных организаций образования с казахским языком обучения согласно приложению 95 к настоящему приказу;
96) типовой учебный план (обновленного содержания) начального образования для специализированных организаций образования с русским языком обучения согласно приложению 96 к настоящему приказу;
97) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для специализированных организаций образования с казахским языком обучения согласно приложению 97 к настоящему приказу;
98) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для специализированных организаций образования с русским языком обучения согласно приложению 98 к настоящему приказу;
99) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для специализированных организаций образования с обучением на трех языках (для школ с казахским языком обучения) согласно приложению 99 к настоящему приказу;
100) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для специализированных организаций образования с обучением на трех языках (для школ с русским языком обучения) согласно приложению 100 к настоящему приказу;

88) осы бұйрыққа 88-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған жалпы орта білім берудің (жаратылыстану-математикалық бағыт) үлгілік оқу жоспары;
89) осы бұйрыққа 89-қосымшаға сәйкес, үш тілде оқытатын мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары (оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мектептер үшін);
90) осы бұйрыққа 90-қосымшаға сәйкес, үш тілде оқытатын мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары (оқыту орыс тілінде жүргізілетін мектептер үшін);
91) осы бұйрыққа 91-қосымшаға сәйкес, үш тілде оқытатын мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары (оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мектептер үшін);
92) осы бұйрыққа 92-қосымшаға сәйкес, үш тілде оқытатын мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары (оқыту орыс тілінде жүргізілетін мектептер үшін);
93) осы бұйрыққа 93-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттарға арналған бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
94) осы бұйрыққа 94-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттарға арналған бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары;
95) осы бұйрыққа 95-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған бастауыш білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
96) осы бұйрыққа 96-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған бастауыш білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
97) осы бұйрыққа 97-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
98) осы бұйрыққа 98-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
99) осы бұйрыққа 99-қосымшаға сәйкес, үш тілде оқытатын мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары (оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мектептер үшін);
100) осы бұйрыққа 100-қосымшаға сәйкес, үш тілде оқытатын мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары (оқыту орыс тілінде жүргізілетін мектептер үшін);

101) типовой учебный план (обновленного содержания) общего среднего образования естественно-математического направления для специализированных организаций образования с казахским языком обучения согласно приложению 101 к настоящему приказу;
102) типовой учебный план (обновленного содержания) общего среднего образования естественно-математического направления для специализированных организаций образования с русским языком обучения согласно приложению 102 к настоящему приказу;
103) типовой учебный план (обновленного содержания) общего среднего образования общественно-гуманитарного направления для специализированных организаций образования с казахским языком обучения согласно приложению 103 к настоящему приказу;
104) типовой учебный план (обновленного содержания) общего среднего образования общественно-гуманитарного направления для специализированных организаций образования с русским языком обучения согласно приложению 104 к настоящему приказу;
105) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для специализированных организаций образования с казахским языком обучения ( в том числе "Білім инновация- лицеи") согласно приложению 105 к настоящему приказу;
106) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для специализированных организаций образования с русским языком обучения (в том числе "Білім инновация- лицеи") согласно приложению 106 к настоящему приказу;
107) типовой учебный план (обновленного содержания) начального образования для специализированных музыкальных школ-интернатов и специализированных школ в сфере искусств с казахским языком обучения согласно приложению 107 к настоящему приказу;
108) типовой учебный план (обновленного содержания) начального образования для специализированных музыкальных школ-интернатов и специализированных школ в сфере искусств с русским языком обучения согласно приложению 108 к настоящему приказу;
109) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для специализированных музыкальных школ-интернатов и специализированных школ в сфере искусств с казахским языком согласно приложению 109 к настоящему приказу;
110) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для специализированных музыкальных школ-интернатов и специализированных школ в сфере искусств с русским языком обучения согласно приложению 110 к настоящему приказу;
111) типовой учебный план (обновленного содержания) общего среднего образования для специализированных музыкальных школ-интернатов и специализированных школ в сфере искусств с казахским языком обучения согласно приложению 111 к настоящему приказу;

101) осы бұйрыққа 101-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
102) осы бұйрыққа 102-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
103) осы бұйрыққа 103-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
104) осы бұйрыққа 104-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
105) осы бұйрыққа 105-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына (соның ішінде "Білім инновация- лицейі") арналған негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
106) осы бұйрыққа 106-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған білім беру ұйымдарына арналған (соның ішінде "Білім инновация- лицейі") негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
107) осы бұйрыққа 107-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттары мен өнер саласында мамандандырылған музыкалық мектептерге арналған бастауыш білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
108) осы бұйрыққа 108-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттары мен өнер саласында мамандандырылған мектептерге арналған бастауыш білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
109) осы бұйрыққа 109-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттары мен өнер саласында мамандандырылған музыкалық мектептерге арналған негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
110) осы бұйрыққа 110-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттары мен өнер саласында мамандандырылған музыкалық мектептерге арналған негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
111) осы бұйрықа 111-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттары мен өнер саласында мамандандырылған мектептерге арналған жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;

112) типовой учебный план (обновленного содержания) общего среднего образования для специализированных музыкальных школ-интернатов и специализированных школ в сфере искусств с русским языком обучения согласно приложению 112 к настоящему приказу;
113) типовой учебный план (обновленного содержания) начального образования для физико-математических школ с казахским языком обучения (в том числе "Республиканская физико-математическая школа") согласно приложению 113 к настоящему приказу;
114) типовой учебный план (обновленного содержания) начального образования для физико-математических школ с русским языком обучения (в том числе "Республиканская физико-математическая школа") согласно приложению 114 к настоящему приказу;
115) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для физико-математических школ с казахским языком обучения (в том числе "Республиканская физико-математическая школа") согласно приложению 115 к настоящему приказу;
116) типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для физико-математических школ с русским языком обучения (в том числе "Республиканская физико-математическая школа") согласно приложению 116 к настоящему приказу;
117) типовой учебный план (обновленного содержания) общего среднего образования для физико-математических школ с казахским языком обучения (в том числе "Республиканская физико-математическая школа") согласно приложению 117 к настоящему приказу;
118) типовой учебный план (обновленного содержания) общего среднего образования для физико-математических школ с русским языком обучения (в том числе "Республиканская физико-математическая школа") согласно приложению 118 к настоящему приказу";
заголовок приложения 3-1) изложить в следующей редакции:
"Типовой учебный план начального образования для обучающихся с особыми образовательными потребностями с казахским языком обучения";
заголовок приложения 3-2) изложить в следующей редакции:
"Типовой учебный план начального образования для обучающихся с особыми образовательными потребностями с русским языком обучения";
заголовок приложения 3-6) изложить в следующей редакции:
"Типовой учебный план (обновленного содержания) начального образования для классов с казахским языком обучения Типовые учебные планы начального образования для обучающихся с особыми образовательными потребностями с казахским языком обучения";
заголовок приложения 3-7) изложить в следующей редакции:
"Типовой учебный план (обновленного содержания) начального образования для обучающихся с особыми образовательными потребностями с русским языком обучения";
заголовок приложения 6-1) изложить в следующей редакции:
"Типовой учебный план основного среднего образования для обучающихся с особыми образовательными потребностями с казахским языком обучения";
заголовок приложения 6-2) изложить в следующей редакции:
"Типовой учебный план основного среднего образования для обучающихся с особыми образовательными потребностями с русским языком обучения";
заголовок приложения 6-6) изложить в следующей редакции:
"Типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для обучающихся с особыми образовательными потребностями с казахским языком обучения";
заголовок приложения 6-7) изложить в следующей редакции:
"Типовой учебный план (обновленного содержания) основного среднего образования для обучающихся с особыми образовательными потребностями с русским языком обучения";
заголовок приложения 13) изложить в следующей редакции:
"Типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления для обучающихся с особыми образовательными потребностями с казахским языком обучения";
заголовок приложения 14) изложить в следующей редакции:
"Типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления для обучающихся с особыми образовательными потребностями с казахским языком обучения";
заголовок приложения 15) изложить в следующей редакции:
"Типовой учебный план общего среднего образования общественно-гуманитарного направления для обучающихся с особыми образовательными потребностями с русским языком обучения";
заголовок приложения 16) изложить в следующей редакции:
"Типовой учебный план общего среднего образования естественно-математического направления для обучающихся с особыми образовательными потребностями с русским языком обучения";
в приложении 6-6):
в разделе "С нарушением зрения (незрячие и слабовидящие)"
в подразделе "Вариативный компонент":
строку:
"
Объем максимальной учебной нагрузки
33
33
34
36
38
39
212
7208
"
изложить в следующей редакции:
"
Объем максимальной учебной нагрузки
32
33
34
36
38
39
212
7208
"
в приложении 3-1) правый верхний угол изложить в следующей редакции:

112) осы бұйрыққа 112-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін мамандандырылған музыкалық мектеп-интернаттары мен өнер саласында мамандырылған мектептерге арналған жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
113) осы бұйрыққа 113-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін физика-математикалық мектептерге (оның ішінде "Республикалық физика-математика мектебі") арналған бастауыш білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
114) осы бұйрыққа 114-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін физика-математикалық мектептерге (оның ішінде "Республикалық физика-математика мектебі") арналған бастауыш білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
115) осы бұйрыққа 115-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін физика-математикалық мектептерге (оның ішінде "Республикалық физика-математика мектебі") арналған негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
116) осы бұйрыққа 116-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін физика-математикалық мектептерге (оның ішінде "Республикалық физика-математика мектебі") арналған негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
117) осы бұйрыққа 117-қосымшаға сәйкес, оқыту қазақ тілінде жүргізілетін физика-математикалық мектептерге (оның ішінде "Республикалық физика-математика мектебі") арналған жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары;
118) осы бұйрыққа 118-қосымшаға сәйкес, оқыту орыс тілінде жүргізілетін физика-математикалық мектептерге (оның ішінде "Республикалық физика-математика мектебі") арналған жалпы орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары бекітілсін.";
3-1) қосымшаның тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Оқыту қазақ тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары";
3-2) қосымшаның тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Оқыту орыс тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған бастауыш білім берудің үлгілік оқу жоспары";
3-6) қосымшаның тақырыбы мынадай редакцияда ұсынылсын:
"Оқыту қазақ тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған бастауыш білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары";
3-7) қосымшаның тақырыбы мынадай редакцияда ұсынылсын:
"Оқыту орыс тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған бастауыш білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары";
6-1) қосымшаның тақырыбы мынадай редакцияда ұсынылсын:
"Оқыту қазақ тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары";
6-2) қосымшаның тақырыбы мынадай редакцияда ұсынылсын:
"Оқыту орыс тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған негізгі орта білім берудің үлгілік оқу жоспары";
6-6) қосымшаның тақырыбы мынадай редакцияда ұсынылсын:
"Оқыту қазақ тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары";
6-7) қосымшаның тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Оқыту орыс тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған негізгі орта білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары";
13) қосымшаның тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Оқыту қазақ тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары";
14) қосымшаның тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Оқыту қазақ тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары";
15) қосымшаның тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Оқыту орыс тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары";
16) қосымшаның тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Оқыту қазақ тілінде жүргізілетін ерекше білім беруге қажеттілігі бар білім алушыларға арналған жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша жалпы орта білім берудің үлгілік оқу жоспары";
6-6) қосымшада көрсетілген:
"Көру қабілеті бұзылған (көрмейтін және нашар көретіндер) балалар" деген бөлімде "Вариативті компонент" деген кіші бөлімде:
"
Оқу жүктемесінің жоғарғы шекті көлемі
33
33
34
36
38
39
212
7208
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Оқу жүктемесінің жоғарғы шекті көлемі
32
33
34
36
38
39
212
7208
"
3-1) қосымшаның оң жағындағы жоғары бұрышы келесі редакцияда жазылсын:

"Приложение 4 к приказу Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 500";
в приложении 3-2) правый верхний угол изложить в следующей редакции:
"Приложение 5 к приказу Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 500";
в приложении 3-3) правый верхний угол изложить в следующей редакции:
"Приложение 6 к приказу Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 500";
в приложении 3-4) правый верхний угол изложить в следующей редакции:
"Приложение 7 к приказу Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 500";
в приложении 3-5) правый верхний угол изложить в следующей редакции:
"Приложение 8 к приказу Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 500";
в приложении 3-6) правый верхний угол изложить в следующей редакции:
"Приложение 9 к приказу Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 500";
в приложении 3-7) правый верхний угол изложить в следующей редакции:
"Приложение 10 к приказу Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 500";
в приложении 4) правый верхний угол изложить в следующей редакции:
"Приложение 11 к приказу Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 500";
в приложении 5) правый верхний угол изложить в следующей редакции:
"Приложение 12 к приказу Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 500";
в приложении 6) правый верхний угол изложить в следующей редакции:
"Приложение 13 к приказу Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 500";
в приложении 6-1) правый верхний угол изложить в следующей редакции:
"Приложение 14 к приказу Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 500";
в приложении 6-2) правый верхний угол изложить в следующей редакции:
"Приложение 15 к приказу Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 500";
в приложении 6-3) правый верхний угол изложить в следующей редакции:
"Приложение 16 к приказу Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 500";
в приложении 6-4) правый верхний угол изложить в следующей редакции:
"Приложение 17 к приказу Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 500";
в приложении 6-5) правый верхний угол изложить в следующей редакции:
"Приложение 18 к приказу Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 500";
в приложении 6-6) правый верхний угол изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 500 бұйрығына 4-қосымша";
3-2) қосымшаның оң жағындағы жоғары бұрышы келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 500 бұйрығына 5-қосымша";
3-3) қосымшаның оң жағындағы жоғары бұрышы келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 500 бұйрығына 6-қосымша";
3-4) қосымшаның оң жағындағы жоғары бұрышы келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 500 бұйрығына 7-қосымша";
3-5) қосымшаның оң жағындағы жоғары бұрышы келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 500 бұйрығына 8-қосымша";
3-6) қосымшаның оң жағындағы жоғары бұрышы келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 500 бұйрығына 9-қосымша";
3-7) қосымшаның оң жағындағы жоғары бұрышы келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 500 бұйрығына 10-қосымша";
4) қосымшаның оң жағындағы жоғары бұрышы келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 500 бұйрығына 11-қосымша";
5) қосымшаның оң жағындағы жоғары бұрышы келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 500 бұйрығына 12-қосымша";
6) қосымшаның оң жағындағы жоғары бұрышы келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 500 бұйрығына 13-қосымша";
6-1) қосымшаның оң жағындағы жоғары бұрышы келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 500 бұйрығына 14-қосымша";
6-2) қосымшаның оң жағындағы жоғары бұрышы келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 500 бұйрығына 15-қосымша";
6-3) қосымшаның оң жағындағы жоғары бұрышы келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 500 бұйрығына 16-қосымша";
6-4) қосымшаның оң жағындағы жоғары бұрышы келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 500 бұйрығына 17-қосымша";
6-5) қосымшаның оң жағындағы жоғары бұрышы келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 500 бұйрығына 18-қосымша";
6-6) қосымшаның оң жағындағы жоғары бұрышы келесі редакцияда жазылсын:

2. Департаменту дошкольного и среднего образования Министерства образования и науки Республики Казахстан (Каринова Ш.Т.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы и международного сотрудничества Министерства образования и науки Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра образования и науки Республики Казахстан Аймагамбетова А.К.

2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім департаменті (Ш.Т. Каринова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ресми интернет-ресурсында тіркелуін;
4) осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Заң қызметі және халықаралық ынтымақтастық департаментіне осы тармақтың 1), 2), және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі А.Қ. Аймағамбетовке жүктелсін.

4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования, за исключением абзацев девятого, десятого и одиннадцатого пункта 1 настоящего приказа, которые вводятся в действие с 1 сентября 2019 года для 4 классов, с 1 сентября 2020 года для 1 классов, с 1 сентября 2021 года для 2 классов, абзацев девятнадцатого, двадцатого, двадцать первого, тридцать четвертого, тридцать пятого, тридцать шестого, тридцать седьмого, тридцать восьмого, тридцать девятого, сорокового, сорок первого, сорок второго, сорок третьего, сорок четвертого, сорок пятого, сорок шестого, сорок седьмого, сорок восьмого, сорок девятого, пятидесятого, пятьдесят первого, пятьдесят второго, пятьдесят третьего, пятьдесят четвертого, пятьдесят пятого, пятьдесят шестого, пятьдесят седьмого, пятьдесят восьмого, пятьдесят девятого, шестидесятого, шестьдесят первого, шестьдесят второго, шестьдесят третьего, шестьдесят четвертого, шестьдесят пятого, шестьдесят шестого, шестьдесят седьмого, шестьдесят восьмого, шестьдесят девятого, семидесятого, семьдесят первого, семьдесят второго, семьдесят третьего, семьдесят четвертого, семьдесят пятого, семьдесят шестого, семьдесят седьмого, семьдесят восьмого, семьдесят девятого, восьмидесятого, восемьдесят первого, восемьдесят второго, восемьдесят третьего, восемьдесят четвертого, восемьдесят пятого, восемьдесят шестого, восемьдесят седьмого, восемьдесят восьмого, восемьдесят девятого, девяностого, девяносто первого, девяносто второго, девяносто третьего, девяносто четвертого, девяносто пятого, девяносто шестого, девяносто седьмого, девяносто восьмого, девяносто девятого, сотого, сто первого, сто второго, сто третьего, сто четвертого, сто пятого, сто шестого, сто седьмого, сто восьмого, сто девятого, сто десятого, сто одиннадцатого, сто двенадцатого, сто тринадцатого, сто четырнадцатого, сто пятнадцатого, сто шестнадцатого, сто семнадцатого, сто восемнадцатого, сто девятнадцатого, сто двадцатого и сто двадцать первого пункта 1 настоящего приказа, которые вводятся в действие с 1 сентября 2019 года для 4, 9 и 10 классов, с 1 сентября 2020 года для 11 классов.
Министр образования и науки
Республики Казахстан
Е. Сагадиев
Приложение 1
к приказу Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 4 сентября 2018 года № 441
Приложение 6
к приказу Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 8 ноября 2012 года № 500
Типовой учебный план (обновленного содержания) начального образования для классов с казахским языком обучения
Образовательные области и учебные предметы
Количество часов в неделю по классам
Общая нагрузка, часы
1
2
3
4
недельная
годовая
Инвариантный компонент
I
Язык и литература
10
11
11
11
43

4. Осы бұйрық 2019 жылғы 1 қыркүйектен бастап 4-сыныптар үшін енгізілетін, 2020 жылғы 1 қыркүйектен бастап 1-сыныптар үшін, 2021 жылғы 1 қыркүйектен бастап 2-сыныптар үшін енгізілетін 1-тармақтың тоғызыншы, оныншы және он бірінші абзацтарды, 2019 жылғы 1 қыркүйектен бастап 4, 9 және 10-сыныптар үшін, 2020 жылғы 1 қыркүйектен бастап 11-сыныптар үшін енгізілетін 1-тармақтың он тоғызыншы, жиырмасыншы, жиырма бірінші, отыз төртінші, отыз бесінші, отыз алтыншы, отыз жетінші, отыз сегізінші, отыз тоғызыншы, қырықыншы, қырық бірінші, қырық екінші, қырық үшінші, қырық төртінші, қырық бесінші, қырық алтыншы, қырық жетінші, қырық сегізінші, қырық тоғызыншы, елуінші, елу бірінші, елу екінші, елу үшінші, елу төртінші, елу бесінші, елу алтыншы, елу жетінші, елу сегізінші, елу тоғызыншы, алпысыншы, алпыс бірінші, алпыс екінші, алпыс үшінші, алпыс төртінші, алпыс бесінші, алпыс алтыншы, алпыс жетінші, алпыс сегізінші, алпыс тоғызыншы, жетпісінші, жетпіс бірінші, жетпіс екінші, жетпіс үшінші, жетпіс төртінші, жетпіс бесінші, жетпіс алтыншы, жетпіс жетінші, жетпіс сегізінші, жетпіс тоғызыншы, сексенінші, сексен бірінші, сексен екінші, сексен үшінші, сексен төртінші, сексен бесінші, сексен алтыншы, сексен жетінші, сексен сегізінші, сексен тоғызыншы, тоқсаныншы, тоқсан бірінші, тоқсан екінші, тоқсан үшінші, тоқсан төртінші, тоқсан бесінші, тоқсан алтыншы, тоқсан жетінші, тоқсан сегізінші, тоқсан тоғызыншы, жүзінші, жүз бірінші, жүз екінші, жүз үшінші, жүз төртінші, жүз бесінші, жүз алтыншы, жүз жетінші, жүз сегізінші, жүз тоғызыншы, жүз оныншы, жүз он бірінші, жүз он екінші, жүз он үшінші, жүз он төртінші, жүз он бесінші, жүз он алтыншы, жүз он жетінші, жүз он сегізінші, жүз он тоғызыншы, жүз жиырмасыншы, жүз жиырма бірінші абзацтарын қоспағанда алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
Е. Сағадиев
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2018 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 441 бұйрығына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2012 жылғы 8 қарашадағы
№ 500 бұйрығына 6-қосымша
Оқыту қазақ тілінде жүргізілетін сыныптарға арналған бастауыш білім берудің (жаңартылған мазмұнның) үлгілік оқу жоспары
Білім салалары және оқу пәндері
Сыныптар бойынша апталық сағат саны
Жалпы жүктеме, сағат
1
2
3
4
апталық
жылдық
Инварианттық компонент
I
Тіл және әдебиет
10
11
11
11
43

986
Объем максимальной учебной нагрузки
29
30
31
32
34
156
5304
*Примечание
Для обеспечения ранней профилизации обучающихся в вариативном компоненте предусмотрена следующая комбинация учебных предметов (каждый по 2 часа) по выбору из инвариантного компонента:
1) учебные предметы: "Алгебра", "Физика" и один предмет по выбору из инвариантного компонента;
2) учебные предметы: "Алгебра", "География" и один предмет по выбору из инвариантного компонента;

986
Оқу жүктемесінің жоғарғы шекті көлемі
29
30
31
32
34
156
5304
*Ескерту
Білім алушылардың ерте кәсіби бейімделуін қамтамасыз ету мақсатында вариативті компонентте инвариантты компоненттен таңдалатын оқу пәндерінің (әрқайсысы 2 сағаттан) келесі комбинациясы қарастырылған:
1) оқу пәндері: "Алгебра", "Физика" және инвариантты компоненттен таңдалатын бір пән;
2) оқу пәндері: "Алгебра", "География" және инвариантты компоненттен таңдалатын бір пән;

3) учебные предметы: "Биология", "Химия" и один предмет по выбору из инвариантного компонента;
4) учебные предметы: "Биология", "География" и один предмет по выбору из инвариантного компонента;
5) учебные предметы: "Иностранный язык", "История Казахстана" и один предмет по выбору из инвариантного компонента;
6) учебные предметы: "География", "Иностранный язык" и один предмет по выбору из инвариантного компонента;
7) учебные предметы: "История Казахстана", "География" и другой предмет по выбору из инвариантного компонента;

3) оқу пәндері: "Биология", "Химия" және инвариантты компоненттен таңдалатын бір пән;
4) оқу пәндері: "Биология", "География" және инвариантты компоненттен таңдалатын бір пән;
5) оқу пәндері: "Шетел тілі", "Қазақстан тарихы" және инвариантты компоненттен таңдалатын бір пән;
6) оқу пәндері: "География", "Шетел тілі" және инвариантты компоненттен таңдалатын бір пән;
7) оқу пәндері: "Қазақстан тарихы", "География" және инвариантты компоненттен таңдалатын бір пән;