О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 февраля 2015 года № 108 "Об утверждении Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 5 октября 2018 года № 888. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 ноября 2018 года № 17685
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 февраля 2015 года № 108 "Об утверждении Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10498, опубликован 1 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах, (далее – Инструкция), утвержденной указанным приказом:
пункты 18 и 19 изложить в следующей редакции:
"18. Уполномоченный орган по исполнению бюджета района (города областного значения) составляет сведения по бюджету района (города областного значения) по форме 2, предварительно согласовав плановые показатели с соответствующим уполномоченным органом по государственному планированию, и до 15 марта года, следующего за отчетным, представляет их в местный уполномоченный орган области (городов республиканского значения и столицы).
19. Местный уполномоченный орган по исполнению бюджета на основании сводных сведений администраторов местных бюджетных программ, финансирующихся из областного бюджета (бюджета городов республиканского значения и столицы), сведений бюджетов районов (городов областного значения) составляет форму 2 по бюджету области (городов республиканского значения и столицы) и до 1 апреля года, следующего за отчетным, представляет в электронном виде и на бумажном носителе в центральный уполномоченный орган по бюджетному планированию и исполнению бюджета.";
приложение 2 к Инструкции изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

"Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 108 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 5 қазандағы № 888 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 3 қарашада № 17685 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулығын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 108 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10498 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 1 сәуірде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулықта (бұдан әрі - Нұсқаулық):
18 және 19-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органы жоспарлы көрсеткіштерді алдын ала тиісті мемлекеттік жоспарлау жөніндегі жергілікті уәкілетті органмен келісе отырып, 2-нысан бойынша аудан (облыстық мәні бар қала) бюджеті бойынша мәлiметтердi жасайды және есептіден кейiнгi жылдың 15 наурызына дейiн оларды облыстың (республикалық маңызы бар қалалардың және астананың) жергiлiктi уәкiлеттi органына ұсынады.
19. Бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті орган облыстық бюджеттен (республикалық маңызы бар қалалардың және астананың бюджетiнен) қаржыландырылатын жергілікті бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің жиынтық мәліметтері, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінiң мәлiметтерi негiзiнде облыстың (республикалық маңызы бар қалалардың және астананың) бюджетi бойынша 2-нысанды жасайды және есептiден кейiнгi жылдың 1 сәуiріне дейiн электронды түрде және қағаз тасығышта бюджеттік жоспарлау және бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органға ұсынады.";
Нұсқаулықтың 2-қосымшасы осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (З.А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
А. Смаилов
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Комитета по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
________________ Н. Айдапкелов
"____"__________ 2018 года
Приложение к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 5 октября 2018 года № 888
Приложение 2
к Инструкции по составлению
сведений о сети, штатах, контингентах
Форма 2
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Сводные сведения о сети, штатах, контингентах по состоянию на 1-ое января 20___года
________________________________________________________________
администратора бюджетных программ / соответствующего бюджета
Индекс: форма: 2-ССШК
Периодичность: ежегодная
Срок представления: до 1 марта года, следующего за отчетным
Круг представляющих лиц: администратор республиканских бюджетных программ ________________
Куда представляется: центральному уполномоченному органу по бюджетному планированию и исполнению бюджета
Срок представления: до 1 марта года, следующего за отчетным
Круг представляющих лиц: администратор местных бюджетных программ ________________
Куда представляется: соответствующему уполномоченному органу по исполнению бюджета
Срок представления: до 15 марта года, следующего за отчетным
Круг представляющих лиц: уполномоченный орган по исполнению бюджета района (города областного значения) ________________
Куда представляется: местному уполномоченному органу области (городов республиканского значения и столице)
Срок представления: до 1 апреля года, следующего за отчетным
Круг представляющих лиц: местный уполномоченный орган по исполнению бюджета ________________
Куда представляется: центральному уполномоченному органу по бюджетному планированию и исполнению бюджета
Функциональная группа
администратор
программа
подпрограмма группа
Код
Наименование количественных показателей
Единица измерения
План 20____
года
Фактическое
вид
группа
показатель
на начало года
на конец года
на начало года
на конец года
среднегодовое
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Руководитель администратора бюджетных программ/ уполномоченного органа по исполнению
бюджета ______________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность)
Руководитель финансовой ______________________________________________________________
службы                         (фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность)
Место для печати

3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шараларды орындау туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі Ә. Смайылов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитетінің төрағасы
_______________ Н. Айдапкелов
2018 жылғы "_____" _____________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 5 қазандағы
№ 888 бұйрығына
қосымша
Желi, штаттар, контингенттер
туралы мәлiметтердi жасау
жөнiндегi нұсқаулыққа
2-қосымша
2-нысан
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан 20___ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша _________________________________________________________ тиісті бюджеттің / бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiнiң желісi, штаттары, контингенттерi туралы жиынтық мәлiметтер
Индекс: 2-ЖЖШК нысаны
Мерзімділігі: жылсайын
Ұсынылу мерзімі: есептiден кейiнгi жылдың 1 наурызына дейiн
Білдіретін тұлғалар тобы: республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi
Қайда ұсынылады: бюджеттік жоспарлау және бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті
органға
Ұсынылу мерзімі: есептiден кейiнгi жылдың 1 наурызына дейiн
Білдіретін тұлғалар тобы: жергіліктi бюджеттік бағдарламалардың
әкiмшiсi________________
Қайда ұсынылады: тиiстi бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органға
Ұсынылу мерзімі: есептіден кейiнгi жылдың 15 наурызына дейiн
Білдіретін тұлғалар тобы: ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетті атқару
жөніндегі уәкілетті органы ________________
Қайда ұсынылады: облыстың (республикалық маңызы бар қалалардың және
астананың) жергiлiктi уәкiлеттi органына
Ұсынылу мерзімі: есептiден кейiнгi жылдың 1 сәуiріне дейiн
Білдіретін тұлғалар тобы: бюджетті атқару жөніндегі жергілікті
уәкілетті орган ________________
Қайда ұсынылады: бюджеттік жоспарлау және бюджетті атқару жөніндегі
орталық уәкілетті органға
Функциональдық топ
әкiмшi
бағдарлама
кіші бағдарлама
Код
Сандық көрсеткiштердiң атауы
Өлшем бірлігі
20____
жылға жоспар
Іс жүзінде
түрі
тобы
көрсеткіші
жылдың басына
жылдың аяғына
жылдың басына
жылдың аяғына
орташа жылдық
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің/
бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органның басшысы _____________________________
(тегі, аты, болған кездегі - әкесінің аты), лауазымы))
Қаржы қызметінің _______________________________________________
басшысы (тегі, аты, болған кездегі - әкесінің аты), лауазымы))
Мөр орны