О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 сентября 2018 года № ҚР ДСМ-10 "Об утверждении тарифов на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 6 ноября 2018 года № ҚР ДСМ-31. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 ноября 2018 года № 17708. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 октября 2020 года № ҚР ДСМ-170/2020.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 30.10.2020 № ҚР ДСМ-170/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 23 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 сентября 2018 года № ҚР ДСМ-10 "Об утверждении тарифов на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17353, опубликован 12 сентября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов) следующие изменения:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования, за исключением подпунктов 2) и 3) пункта 1 настоящего приказа, которые вводятся в действие с 1 января 2019 года.";
тарифы на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется по клинико-затратным группам, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
в тарифах на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется по клинико-затратным группам с учетом уровня сложности пролеченного случая по акушерско-гинекологическому профилю, утвержденных указанным приказом:
приложения 1 и 2 изложить в новой редакции согласно приложениям 2 и 3 к настоящему приказу;

"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тарифтерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2018 жылғы 5 қыркүйектегі № ҚР ДСМ-10 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2018 жылғы 6 қарашадағы № ҚР ДСМ-31 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 8 қарашада № 17708 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2020 жылғы 30 қазандағы № ҚР ДСМ-170/2020 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің м.а. 30.10.2020 № ҚР ДСМ-170/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4 т. қараңыз.
2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 23-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тарифтерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2018 жылғы 5 қыркүйектегі № ҚР ДСМ-10 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17353 болып тіркелген, Нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 12 қыркүйекте жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Осы бұйрық 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін осы бұйрықтың 1-тармағының 2) және 3) тармақшаларын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу клиникалық-шығындық топтар бойынша жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тарифтер осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу акушерлік-гинекологиялық бейін бойынша емделіп шығу жағдайының күрделілігін ескере отырып, клиникалық-шығындық топтар бойынша жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тарифтерде:
1 және 2-қосымшалар осы бұйрыққа 2 және 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

приложение 12 изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему приказу;
в тарифах на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется по клинико-затратным группам с учетом уровня сложности пролеченного случая по неонатологическому профилю, утвержденных указанным приказом:
приложения 1 и 2 изложить в новой редакции согласно приложениям 5 и 6 к настоящему приказу;
приложение 14 изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему приказу;
приложения 1 и 2 к тарифам на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденным указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложениям 8 и 9 к настоящему приказу;
приложение 1 к тарифам на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется по передвижным медицинским комплексам, утвержденным указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему приказу;
тарифы на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется республиканским медицинским организациям, оказывающим специализированную медицинскую помощь в форме стационарной помощи, за один койко-день, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему приказу;
тарифы на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется при оказании амбулаторно-поликлинической помощи по комплексному подушевому нормативу, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему приказу;
комплексный тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, возмещение затрат на которые осуществляется на одного онкологического больного в месяц, зарегистрированного в электронном регистре онкологических больных, за исключением больных со злокачественными новообразованиями лимфоидной и кроветворной ткани для областных, региональных, городских онкологических организаций и онкологических отделений многопрофильных клиник, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 13 к настоящему приказу;
комплексный тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется на одного больного с психическими и поведенческими расстройствами в месяц, зарегистрированного в Регистре психических больных в разрезе регионов, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 14 к настоящему приказу;
комплексный тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется на одного больного с психическими и поведенческими расстройствами, вызванными употреблением психоактивных веществ в месяц, зарегистрированного в Регистре наркологических больных в разрезе регионов, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 15 к настоящему приказу;
комплексный тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется на одного ВИЧ-инфицированного и (или) больного синдромом приобретенного иммунодефицита в месяц в разрезе регионов, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 16 к настоящему приказу;
комплексный тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется на одного больного туберкулезом в месяц, зарегистрированного в Национальном регистре больных туберкулезом в разрезе регионов, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 17 к настоящему приказу;
тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется медицинским организациям, оказывающим медицинскую помощь по восстановительному лечению и реабилитации лиц с неактивным туберкулезом и с повышенным риском заболевания туберкулезом, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 18 к настоящему приказу;
тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется медицинским организациям за один пролеченный случай инфекционного профиля, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 19 к настоящему приказу;
подушевой норматив скорой помощи на одного прикрепленного человека для станции скорой медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 20 к настоящему приказу;
тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется за один вызов по транспортировке квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным автотранспортом, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 21 к настоящему приказу;
тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется по восстановительному лечению и реабилитации за один койко-день, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 22 к настоящему приказу;
тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется по сестринскому уходу за один койко-день, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 23 к настоящему приказу;
тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется медицинским организациям (соисполнителям), оказывающим медицинскую помощь больным туберкулезом, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 24 к настоящему приказу.

12-қосымша осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу неонатологиялық бейін бойынша емделіп шығу жағдайының күрделілігін ескере отырып клиникалық-шығындық топтар бойынша жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тарифтерде:
1 және 2-қосымшалар осы бұйрыққа 5 және 6-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
14-қосымша осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тарифтерге 1 және 2-қосымшалар осы бұйрыққа 8 және 9-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу жылжымалы медициналық кешендер бойынша жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тарифтерге 1-қосымша осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу стационарлық көмек нысанында мамандандырылған медициналық көмек көрсететін республикалық медициналық ұйымдарға бір төсек күн үшін жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тарифтер осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу амбулаториялық-емханалық көмек көрсету кезінде кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тарифтер осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсететін облыстық, өңірлік, қалалық онкологиялық ұйымдар және көпбейінді клиникалардың онкологиялық бөлімшелері үшін лимфоидты және қан өндіру тіндерінің қатерлі ісіктері бар науқастарды қоспағанда, онкологиялық науқастардың электрондық тіркелімінде тіркелген айына бір онкологиялық науқасқа жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге кешенді тарифтер осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу Психикалық науқастардың тіркелімінде тіркелген, психикалық және мінез-құлық бұзылулары бар бір науқасқа айына өңірлер бөлінісінде жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге кешенді тариф осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу Наркологиялық науқастар тіркелімінде тіркелген, психикаға белсенді әсер ететін заттарды тұтынудан туындаған психикалық және мінез-құлық бұзылулары бар бір науқасқа айына өңірлер бөлінісінде жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық кызметтерге кешенді тариф осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу АИТВ жұқтырған және (немесе) жұқтырылған иммун тапшылығы синдромымен ауыратын бір науқасқа айына өңірлер бөлінісінде жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге кешенді тариф осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу Туберкулезбен ауыратын науқастардың ұлттық тіркелімінде тіркелген бір науқасқа айына өңірлер бөлінісінде жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге кешенді тариф осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу белсенді емес туберкулезбен ауыратын және туберкулезбен сырқаттанудың жоғары қаупі бар адамдарға қалпына келтіру емі және оңалту бойынша медициналық көмек көрсететін медициналық ұйымдарға жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тариф осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу инфекциялық бейіннің бір емделіп шығу жағдайына жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тариф осы бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде жедел медициналық көмек стансасы үшін бір бекітілген адамға жан басына шаққандағы норматив осы бұйрыққа 20-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу білікті мамандарды және (немесе) науқастарды санитариялық автокөлікпен тасымалдау бойынша бір шақыру үшін жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тариф осы бұйрыққа 21-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу қалпына келтіру емі және оңалту бойынша бір төсек-күн үшін жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тариф осы бұйрыққа 22-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу мейіргерлік күтім бойынша бір төсек-күн үшін жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тариф осы бұйрыққа 23-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген шығындарын өтеу туберкулезбен ауыратын науқастарға медициналық көмек көрсететін медициналық ұйымдар (бірлесіп орындаушылар) үшін жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тариф осы бұйрыққа 24-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Департаменту координации обязательного социального медицинского страхования Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Актаеву Л.М.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 октября 2018 года, за исключением пятого и восьмого абзацев пункта 1 настоящего приказа, которые вводятся в действие с 1 января 2019 года.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
Е. Биртанов
Приложение 1
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан

2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруды үйлестіру департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және қосу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
4) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі Л.М. Ақтаеваға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін осы бұйрықтың 1-тармағының бесінші және сегізінші абзацтарын қоспағанда, 2018 жылғы 1 қазаннан бастап туындайтын құқықтық қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
Е. Біртанов
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің

10026
Эндоваскулярная имплантация протеза в грудную аорту
39.73
5064
25,2235
25,2235
2 519 563,06
2 519 563,06
Примечание:
*Тариф за один пролеченный случай по клинико-затратным группам (далее – Тарифы по КЗГ) для субъектов здравоохранения, оказывающих специализированную медицинскую помощь по формам стационарная и (или) стационарозамещающая помощь определяется:
при оказании стационарной медицинской помощи тариф за один пролеченный случай по КЗГ с учетом коэффициентов затратоемкости каждого вида КЗГ, базовой ставки, которая составляет 99 889,51 тенге и следующих поправочных коэффициентов согласно Методике формирования тарифов на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденной приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 ноября 2009 года №801 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5946):

10026
Кеуде ортасына эндоваскулярлық имплантант
39.73
5064
25,2235
25,2235
2 519 563,06
2 519 563,06
Ескерту:
*Стационарлық және (немесе) стационарды алмастыратын көмек нысандары бойынша мамандандырылған медициналық көмек көрсететін денсаулық сақтау субъектілері үшін КШТ бойынша бір емделіп шығу жағдайына тариф (бұдан әрі – КШТ бойынша тариф) айқындалады:
стационарлық медициналық көмек көрсету кезінде КШТ бойынша бір емделіп шығу жағдайы үшін тариф КШТ әрбір түрінің шығын сыйымдылығы коэффициенттерін, 99 889,51 теңгені құрайтын базалық мөлшерлемені және Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау Министрінің 2009 жылғы 26 қарашадағы № 801 бұйрығымен бекетілген (Нормативтік құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5946 болып тіркелген), Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және мемлекеттік әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйісінде ұсынылатын, республикалық бюджеттен қаржыландырылатын медициналық қызметтерге арналған тарифтерді қалыптастыру әдістемесіне сәйкес мынадай түзету коэффициенттерін ескере отырып:

Коэффициент сельской территории к настоящим Тарифам по КЗГ на медицинские услуги при оказании специализированной медицинской помощи по формам стационарная и (или) стационарозамещающая медицинская помощь, возмещение затрат на которые осуществляется по клинико-затратным группам в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования – 1,1298;
Коэффициенты продолжительности отопительного сезона согласно приложению 1 к настоящим Тарифам по КЗГ;
Экологические коэффициенты согласно приложению 2 к настоящим Тарифам по КЗГ;
Тариф для медицинских организаций, имеющих свидетельство о прохождении аккредитации по стандартам Международной объединенной комиссии (JCI, США) согласно приложению 3 к настоящим Тарифам по КЗГ;
Тарифы для внедрения интегрированной модели по службам родовспоможения и детства, оказания медицинской помощи при остром инфаркте миокарда и травмах, управлению острыми инсультами и онкологическими заболеваниями согласно приложению 4 к настоящим Тарифам по КЗГ.
при оказании стационарозамещающей медицинской помощи в условиях дневного стационара за один пролеченный случай по КЗГ составляет 1/4 от тарифа за один пролеченный случай по КЗГ при оказании стационарной медицинской помощи. За исключением пролеченных случаев по перечню операций и манипуляций по МКБ-9 для преимущественного лечения в дневном стационаре согласно приложению 5 к настоящим Тарифам по КЗГ, по которым тариф за один пролеченный случай по КЗГ определяется в размере 3/4 от тарифа.за один пролеченный случай по КЗГ при оказании стационарной медицинской помощи.
при оказании стационарозамещающей медицинской помощи в условиях стационара на дому тариф за один пролеченный случай по КЗГ составляет 1/6 от стоимости КЗГ от тарифа за один пролеченный случай по КЗГ при оказании стационарной медицинской помощи.
Перечень диагнозов по МКБ-10 и операций и манипуляций по МКБ-9, подлежащих оплате по клинико-затратным группам с дополнительным возмещением затрат в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования согласно приложению 6 к настоящим Тарифам по КЗГ.
Перечень операций и манипуляций по МКБ-9, подлежащих оплате за фактически понесенные расходы в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования согласно приложению 7 к настоящим Тарифам по КЗГ.
Поправочный коэффициент для медицинских организаций, оказывающих медицинские услуги гражданам Республики Казахстан, проживающим в городе Байконыр, поселках Торетам и Акай в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, согласно приложению 8 к настоящим Тарифам по КЗГ.
Расшифровка аббревиатур:
КЗГ – клинико-затратная группа;
ВК дет – детский весовой коэффициент;
ВК взр – взрослый весовой коэффициент;

Осы Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде және мемлекеттік әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйісінде шығындарын өтеу клиникалық-шығындық топтар бойынша жүзеге асырылатын, стационарлық және (немесе) стационарды алмастыратын медициналық көмек нысандары бойынша мамандандырылған медициналық көмек көрсету кезінде медициналық қызметтерге КШТ бойынша тарифтерге ауыл аумағының коэффициенттері – 1,1298;
Осы КШТ бойынша тарифтерге жылу беру маусымының ұзақтығының 1 қосымшаға сәйкес коэффициенттері;
Осы КШТ бойынша тарифтерге экологиялық 2 қосымшаға сәйкес коэффициенттері;
Осы КШТ бойынша тарифтерге Халықаралық біріккен комиссиясының (JCI, АҚШ) стандарттары бойынша аккредиттеу өткені туралы куәлік бар медициналық ұйымдар үшін 3 қосымшаға сәйкес тариф;
Осы КШТ бойынша тарифтерге Онкологиялық аурулар және жіті инсульт басқару, жарақаттар және жіті миокард инфарктісіне медициналық көмек көрсету, босандыру мен балалар қызметтері бойынша ықпалдастырылған моделін енгізуіна 4 қосымшаға сәйкес коэффициент;
Күндізгі стационардың жағдайында стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсету көрсету кезінде, КШТ бойынша бір емделіп шығу жағдайы үшін стационарлық медициналық көмек көрсету кезінде КШТ бойынша бір емделіп шығу жағдайы үшін тарифтің 1/4-ін құрайды. Күндізгі стационарда емдеуі басым АХЖ-9 бойынша операциялар мен манипуляциялардың тізбесі бойынша емделіп шығу жағдайларын қоспағанда КШТ бойынша тарифтерге сәйкес 5 қосымшасы бойынша бір емделген жағдай үшін КШТ бойынша тариф стационарлық медициналық көмек көрсету кезінде КШТ бойынша бір емделіп шығу жағдайы үшін тарифтің 3/4 мөлшерінде айқындалады;
Үйдегі стационар жағдайында стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсету кезінде бір емделген жағдай үшін КШТ бойынша тариф стационарлық медициналық көмек көрсету кезінде КШТ бойынша бір емделіп шығу жағдайы үшін тарифтің 1/6 мөлшерінде айқындалады;
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде шығындарды қосымша өтей отырып клиникалық-шығындық топтар бойынша ақы төлеуге жататын АХЖ-10 диагноздары және АХЖ-9 операциялар мен манипуляциялар тізбесі осы КШТ бойынша тарифтерге 6 қосымшаға сәйкес;
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде нақты жұмсалған шығыстар бойынша ақы төлеуге жататын АХЖ-9 операциялар мен манипуляциялар тізбесі осы КШТ бойынша тарифтерге 7 қосымшаға сәйкес;
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде Байқоңыр қаласында, Төретам және Ақай кенттерінде тұратын Қазақстан Республикасының азаматтарына медициналық қызмет көрсететін медициналық ұйымдарға түзету коэффициенттері осы КШТ бойынша тарифтерге 8 қосымшаға сәйкес.
Қысқартулардың анықтамасы:
КШТ – клиникалық-шығындық топ;
СК бала – балаларға арналған салмақтық коэффициент;
СК ересек – ересектерге арналған салмақтық коэффициент;

МКБ 9 – международная статистическая классификация болезней и проблем, связанных со здоровьем 9 пересмотра;
МКБ 10 – международная статистическая классификация болезней и проблем, связанных со здоровьем 10 пересмотра;
† – основной заключительный диагноз;
* – уточняющий заключительный диагноз.
Приложение 1
к Тарифам на медицинские услуги,
оказываемые в рамках гарантированного объема
бесплатной медицинской помощи
и в системе обязательного социального
медицинского страхования, возмещение затрат
на которые осуществляется по
клинико-затратным группам
Коэффициенты продолжительности отопительного сезона
Код региона
Регион
Коэффициенты продолжительности отопительного сезона
1
11
Акмолинская область

АХЖ-9 – 9 қайта қараудың денсаулыққа байланысты аурулар мен сыркаттардың халықаралық статистикалық жіктемесі;
АХЖ-10 – 10 қайта қараудың денсаулыққа байланысты аурулар мен сыркаттардың халықаралық статистикалық жіктемесі;
† – негізгі соңғы диагноз;
* – анықтайтын соңғы диагноз.
Шығындарын өтеу клиникалық-
шығындық топтар бойынша
жүзеге асырылатын, тегін
медициналық көмектің кепілдік
берілген көлемі шеңберінде
және міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде көрсетілетін
медициналық қызметтерге
тарифтерге 1-қосымша
Жылу беру маусымының ұзақтығының коэффициенттері
№ р/с
Өңірдің коды
Облысы
Жылу беру маусымы ұзақтығының коэффициенті
1
11
Ақмола облысы

99.0601
Введение наследственного фактора VIII при его дефиците
33
99.0602
Введение наследственного фактора IX при его дефиците
34
B06.573.008
Иммунофенотипирование "панель для миеломной болезни" в крови методом проточной цитофлуориметрии
35
B06.574.008
Иммунофенотипирование "панель для острых лейкозов" в крови методом проточной цитофлуориметрии
36
B06.576.008
Иммунофенотипирование "панель для хронических лейкозов/ лимфопролиферативных заболеваний" в крови методом проточной цитофлуориметрии
37
B09.766.016
Молекулярно-цитогенетическое исследование с использованием ДНК-зондов (ФИШ-метод) клеток костного мозга (1 зонд)
38
B09.767.016
Молекулярно-цитогенетическое исследование с использованием ДНК-зондов (ФИШ-метод) лимфоцитов периферической крови (1 зонд)
39
B09.769.016
Молекулярно-цитогенетическое исследование с использованием ДНК-зондов (ФИШ-метод) цитологических препаратов, гистологических срезов (1 зонд)
40
B09.800.017
Проведение HLA-типирования крови 2 класса молекулярно-генетический методом
41
B09.799.017
Проведение HLA-типирования крови 1 класса молекулярно-генетический методом
42
D92.320.024
Дистанционная лучевая терапия
43
D92.320.025
Дистанционная лучевая терапия, РОД Гр
44
D92.201.029
Внутриполостная гамматерапия (при раке шейки матки и прямой кишки), РОД 5Гр
45
D92.060.023
Предлучевая топометрическая подготовка - центрация
46
B06.660.011
Исследование блок-препарата опухолевой ткани иммуногистохимическим методом с использованием 1-4 маркеров
47
B06.670.011
Исследование блок-препарата опухолевой ткани иммуногистохимическим методом с использованием 5-10 маркеров
48
B06.671.011
Исследование блок-препарата опухолевой ткани иммуногистохимическим методом с использованием более 10 маркеров
49
B06.667.011
Исследование чувствительности опухолевых клеток к заместительной терапии иммуногистохимическим методом
50
B06.668.011
Исследование чувствительности опухолевых клеток к химиопрепаратам иммуногистохимическим методом
51
B06.669.011
Исследование на лимфопролиферативные заболевания иммуногистохимическим методом (стандарт-панель)
52
B06.673.011
Исследование лимфопролиферативных заболеваний иммуногистохимическим методом (расширенная панель)
53
C04.010.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография перфузионная статическая головного мозга (3 проекции)
54
C04.011.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография перфузионная динамическая головного мозга
55
C04.001.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография статическая миокарда (3 проекции)
56
C04.002.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография статическая скелета (1 проекция)
57

99.0601
Оның дефицитiнде VIII-шi тұқым қуалайтын факторды енгізу
33
99.0602
Оның дефицитiнде IX-шi тұқым қуалайтын факторды енгізу
34
B06.573.008
Ағымды цитофлуориметрия әдісімен қандағы "миеломдық ауруға арналған панельді" иммунофенотиптеу
35
B06.574.008
Ағымды цитофлуориметрия әдісімен қандағы "жіті лейкоздарға арналған панельді" иммунофенотиптеу
36
B06.576.008
Ағымды цитофлуориметрия әдісімен қандағы "созылмалы лейкоздарға арналған панельді" иммунофенотиптеу
37
B09.766.016
Сүйек кемігі жасушаларын ДНҚ-зондтарын пайдалану арқылы (ФИШ-әдісі)молекулярлық-цитогенетикалық зерттеу
38
B09.767.016
Перифериялық қан лимфоциттерінің (1 зонд) ДНҚ-зондтарын пайдалану арқылы (ФИШ-әдісі) молекулярлық-цитогенетикалық зерттеуін жүргізу
39
B09.769.016
ДНҚ-зондтарын пайдалану арқылы (ФИШ-әдісі) цитологиялық препараттардың, гистологиялық қималардың молекулярлық-цитогенетикалық зерттеуін жүргізу (1зонд)
40
B09.800.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен 2 класстық қанның HLA-типтендіруін жүргізу
41
B09.799.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен 1 класстық қанның HLA-типтендіруін жүргізу
42
D92.320.024
Қашықтықтан сәулелік терапия
43
D92.320.025
Қашықтықтан сәулелік терапия, РОД Гр
44
D92.201.029
Жолақішілік гамматерапия (жатыр мойыны және тоқ ішек обыры кезінде), РОД 5Гр
45
D92.060.023
Сәуле алдыңғы топометриялық дайындау-центрация
46
B06.660.011
1-4 маркерлерді қолданып, иммуногистохимиялық әдіспен қатерлі ісіктердің блок-препараттарын зерттеу
47
B06.670.011
Қатерлі ісік тінінің блок-препаратын 5-10 маркерлерін қолдана отырып, иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу
48
B06.671.011
Қатерлі ісік тінінің блок-препаратын10-нан көп маркерлерді қолдана отырып, иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу
49
B06.667.011
Иммуногистохимиялық әдіспен орнын басушы терапияға ісік жасушаларының сезімталдығын зерттеу
50
B06.668.011
Иммуногистохимиялық әдіспен химиялық препараттарға ісік жасушаларының сезімталдығын зерттеу
51
B06.669.011
лимфопролиферативті ауруға иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу (стандарт-панель)
52
B06.673.011
лимфопролиферативті ауруға иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу (кеңейтілген-панель)
53
C04.010.009
Мидың перфузиялық статистикалық сцинтиграфиясы бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы (3 кескінде)
54
C04.011.009
Мидың перфузиялық динамикалық сцинтиграфиясы бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы
55
C04.001.009
Миокардттың статистикалық бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы (3 кескінде)
56
C04.002.009
Скелеттің статистикалық бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы (1 кескінде)
57

C04.003.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография динамическая скелета (1 проекция)
58
C04.004.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография статическая скелета - каждая последующая проекция
59
C04.013.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография (сцинтиграфия динамическая гепатобилиарной системы)
60
C04.014.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография (сцинтиграфия динамическая почек)
61
C04.006.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография статическая щитовидной железы
62
C04.012.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография (сцинтиграфия динамическая сердца)
63
C04.001.010
Позитронно-эмиссионная томография (ПЭТ) + компьютерная томография одной анатомической зоны
64
C04.002.010
Позитронно-эмиссионная томография (ПЭТ) + компьютерная томография всего тела
65
B08.851.021
Исследование биопсийного материала методом иммунофлюоресцентной микроскопии
66
B08.851.022
Исследование гистологического/цитологического материала методом электронной микроскопии
67
B09.801.019
Диагностика орфанных заболеваний в крови методом масс-спектрометрии
68
B09.802.019
Лекарственный мониторинг орфанных заболеваний методом масс-спектрометрии
69
D39.955.703
Гемодиализ в условиях круглосуточного стационара
70
D50.920.035
Альбуминовый диализ на аппарате искусственная печень - MARS (экстракорпоральное печеночное пособие)
71
D54.980.704
Имплантация перитонеального катетера у взрослых
72
D54.980.705
Имплантация перитонеального катетера у детей
73
D54.985.728
Автоматизированный перитонеальный диализ с бикарбонатным буфером на уровне круглосуточного стационара (взрослые)
74
D54.985.709
Автоматизированный перитонеальный диализ с бикарбонатным буфером на уровне круглосуточного стационара (дети)
75
D54.986.710
Автоматизированный перитонеальный диализ с лактатным буфером на уровне круглосуточного стационара (взрослые)
76
D54.985.725
Автоматизированный перитонеальный диализ с лактатным буфером на уровне круглосуточного стационара (дети)
77
D54.985.718
Постоянный перитонеальный диализ с лактатным буфером на уровне круглосуточного стационара (взрослые)
78
D54.985.719
Постоянный перитонеальный диализ с лактатным буфером на уровне круглосуточного стационара (дети)
79
D54.985.720
Постоянный перитонеальный диализ с бикарбонатным буфером на уровне круглосуточного стационара (взрослые)
80
D54.985.722
Постоянный перитонеальный диализ с бикарбонатным буфером на уровне круглосуточного стационара (дети)
Перечень основных кодов заболеваний по МКБ-10, при которых проводится оплата по стоимости КЗГ с дополнительным возмещением затрат
Ишемические инсульты с применением тромболитических препаратов
81

C04.003.009
Скелеттің динамикалық бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы (1 кескінде)
58
C04.004.009
Скелеттің статистикалық бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы - одан кейінгі әрбір кескін
59
C04.013.009
Гепатобилиярлы жүйенің динамикалық сцинтиграфиясы бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы
60
C04.014.009
Бүйректі динамикалық сцинтиграфиясы бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы
61
C04.006.009
Қалқанша безінің статистикалық бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы
62
C04.012.009
Жүректің динамикалық сцинтиграфиясы бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы
63
C04.001.010
Бір анатомиялық аймақтың позитрондық-эмиссиондық томографиясы (ПЭТ) + компьютерлік томографиясы
64
C04.002.010
Барлық дененің позитрондық-эмиссиондық томографиясы (ПЭТ) + компьютерлік томографиясы
65
B08.851.021
Биопсиялық материалды иммундық флюоресценттік микроскопия әдісімен зерттеу
66
B08.851.022
Гистологиялық/цитологиялық материалды электрондық микроскопия әдісімен зерттеу
67
B09.801.019
Масс-спектрометрия әдісімен қандағы орфан ауруларын диагностикалау
68
B09.802.019
Масс-спектрометрия әдісімен орфан ауруларын дәрілік мониторингілеу
69
D39.955.703
Тәуліктік стационардың деңгейінде гемодиализ
70
D50.920.035
MARS - жасанды бауыр аппаратында альбуминдік диализ (экстракорпорлық бауырлық жәрдем)
71
D54.980.704
Перитонеалдық катетерді ересектерге имплантанттау
72
D54.980.705
Балалардың перитонеалдық катетерінің имплантациясы
73
D54.985.728
Тәуліктік стационар деңгейінде бикарбонатты буфермен автоматтандырылған перитонеалды диализ (ересектер)
74
D54.985.709
Тәуліктік стационар деңгейінде бикарбонатты буфермен автоматтандырылған перитонеалды диализ (балалар)
75
D54.986.710
Тәуліктік стационар деңгейінде лактатты буфермен автоматтандырылған перитонеалды диализ (ересектер)
76
D54.985.725
Тәуліктік стационар деңгейінде лактатты буфермен автоматтандырылған перитонеалды диализ (балалар)
77
D54.985.718
Тәуліктік стационар деңгейінде лактатты буфермен тұрақты перитонеалды диализ (ересектер)
78
D54.985.719
Тәуліктік стационар деңгейінде лактатты буфермен автоматтандырылған перитонеалды диализ (ересектер)
79
D54.985.720
Тәуліктік стационар деңгейінде бикарбонатты буфермен тұрақты перитонеалды диализ (ересектер)
80
D54.985.722
Тәуліктік стационар деңгейінде бикарбонатты буфермен тұрақты перитонеалды диализ (балалар)
Шығындарды қосымша өтей отырып, КШТ құны бойынша ақы төлеу жүргізілетін АХЖ-10 бойынша аурулардың негізгі кодтарының тізбесі
Тромболитикалық препараттарды қолданумен ишемиялық инсульттер
81

Комплекс аминокислот для парентерального питания не менее 14 аминокислот 4% или 5%
раствор для инфузий во флаконе 500 мл
18
Комплекс аминокислот для парентерального питания не менее 19 аминокислот
раствор для инфузий во флаконе 250 мл
19
Комплекс аминокислот для парентерального питания не менее 19 аминокислот 10%
раствор для инфузий во флаконе 500 мл
20
Жировая эмульсия для парентерального питания
эмульсия для внутривенных инфузий МСТ/ЛCT 10 % 500 мл
21

4% немесе 5% 14 амин қышқылы кем емес парентералды енгізуге арналған амин қышқылы жиынтағы
500 мл құтыда инфузияға арналған ерітінді
18
19 амин қышқылы кем емес парентералды енгізуге арналған амин қышқылы жиынтағы
250 мл құтыда инфузияға арналған ерітінді
19
10% 19 амин қышқылы кем емес парентералды енгізуге арналған амин қышқылы жиынтағы
500 мл құтыда инфузияға арналған ерітінді
20
Парентералды енгізуге арналған май эмульсиясы
10 % 500 мл вена ішілік инфузияға арналған эмульсиясы МСТ/ЛCT
21

99.293
Применение орфанных препаратов при наследственных, генетических заболеваниях
Ларонидаза
концентрат для приготовления раствора для инфузий 100 ЕД/ мл, флакон 5 мл
22
Галсульфаза
раствор для инъекций 1мг/мл, флакон 5 мл
23
Идурсульфаза
концентрат для приготовления раствора для инъекций 6 мг/3 мл
24
Имиглюцераза
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий 400 ЕД
25
Дорназа-Альфа
раствор для ингаляций, 2,5 мг/2,5 мл
26
Тиамфеникол
лиофилизат для приготовления раствора для инъекций и ингаляций. 500 мг, в комплекте с растворителем
* Стоимость дорогостоящих услуг, лекарственных средств и изделий медицинского назначения включена в стоимость КЗГ (в весовой коэффициент), необходимо отметить в портале "Электронный регистр стационарных больных" использование данных затрат, чтобы случай был включен в соответствующую КЗГ
Приложение 8
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан

99.293
Тұқымқуалайтын, генетикалық аурулар кезінде орфанндық препараттарды пайдалануы
Ларонидаза
100 ЕД/ мл инфузияға арналған ерітіндіні дайындайтын концентрат, 5 мл кұты
22
Галсульфаза
1мг/мл инфузияға арналған ерітінді, 5 мл құты
23
Идурсульфаза
6 мг/3 мл инъекцияға арналған ерітіндіні дайындайтын концентрат
24
Имиглюцераза
400 ЕД инфузияға арналған ерітіндіні дайындайтын концентрат
25
Дорназа-Альфа
2,5 мг/2,5 мл ингаляцияға арналған ерітінді
26
Тиамфеникол
500 мг инъекция және ингаляцияға арналған ерітіндіні дайындайтын, еріткішпен жиынтықта
*Қымбат қызметтердің, дәрілік заттардың және медициналық мақсаттағы бұйымдардың бағалары КШТ-на (салмақ коэффициентіне) құнына енгізілген, тиісті КШТ-ға жағдайды қосу үшін "Стационарлық науқастардың электрондық тіркелімі" порталында осы шығындарды белгілеу қажет
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің

от 5 сентября 2018 года
№ ҚР ДСМ-10
Тарифы на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется республиканским медицинским организациям, оказывающим специализированную медицинскую помощь в форме стационарной помощи, за один койко-день
№ п/п
Наименование медицинской организации
Тариф (тенге)
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский научно-практический центр психического здоровья" г.Павлодар

2018 жылғы 5 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-10 бұйрығына
5-қосымша
Шығындарын өтеу стационарлық көмек нысанында мамандандырылған медициналық көмек көрсететін республикалық медициналық ұйымдарға бір төсек күн үшін жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тарифтер
№ р/с
Медициналық ұйымның атауы
Тариф
(теңге)
1
Павлодар қаласындағы "Республикалық психикалық денсаулық ғылыми-практикалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

7 694
2
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр фтизиопульмонологии Республики Казахстан" г. Алматы
25 257,36
Приложение 12
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 6 ноября 2018 года
№ ҚР ДСМ-31
Приложение 9
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 сентября 2018 года
№ ҚР ДСМ-10
Тарифы на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется при оказании амбулаторно-поликлинической помощи по комплексному подушевому нормативу
№ п/п
Регион
Базовый комплексный подушевой норматив амбулаторно-поликлинической помощи на одного прикрепленного человека в месяц для субъектов здравоохранения, оказывающих первичную медико-санитарную помощь
(тенге)
1
Акмолинская область
819,21
2
Актюбинская область
819,21
3
Алматинская область
819,21
4
Атырауская область
819,21
5
Восточно-Казахстанская область
*
6
Жамбылская область
819,21
7
Западно-Казахстанская область
*
8
Карагандинская область
*
9
Костанайская область
819,21
10
Кызылординская область
819,21
11
Мангистауская область
819,21
12
Павлодарская область
*
13
Северо-Казахстанская область
*
14
Туркестанская область
819,21
15
г. Астана
819,21
16
г. Алматы
819,21
17
г.Шымкент
819,21
Примечание:
*С целью обеспечения устойчивого функционирования субъектов районного значения и села в случаях малочисленности населения, высокой протяженности территории с низкой плотностью, малокомплектности и других территориальных особенностей, определенных местными исполнительными органами областей, комплексный подушевой норматив АПП для субъектов здравоохранения, оказывающих первичную медико-санитарную помощь городского значения и районного значения и села определяется с учетом базового комплексного подушевого норматива АПП на одного прикрепленного человека в месяц согласно приложению 1 к настоящим тарифам на медицинские услуги при оказании амбулаторно-поликлинической помощи по комплексному подушевому нормативу, возмещение затрат которым осуществляется в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования.
Поправочные коэффициенты к базовому комплексному подушевому нормативу амбулаторно-поликлинической помощи на одного прикрепленного человека в месяц для субъектов здравоохранения, оказывающих первичную медико-санитарную помощь в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, согласно приложению 2 к настоящим тарифам на медицинские услуги при оказании амбулаторно-поликлинической помощи по комплексному подушевому нормативу, возмещение затрат которым осуществляется в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования.
Подушевой норматив круглосуточной неотложной медицинской помощи на одного прикрепленного человека в месяц для организаций первичной медико-социальной помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования согласно приложению 3 к настоящим тарифам на медицинские услуги при оказании амбулаторно-поликлинической помощи по комплексному подушевому нормативу, возмещение затрат которым осуществляется в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования.
Поправочные коэффициенты к базовому комплексному подушевому нормативу амбулаторно-поликлинической помощи на одного прикрепленного человека в месяц для для медицинских организаций, оказывающих медицинские услуги гражданам Республики Казахстан, проживающим в городе Байконыр, поселках Торетам и Акай в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, согласно приложению 4 к настоящим тарифам на медицинские услуги при оказании амбулаторно-поликлинической помощи по комплексному подушевому нормативу, возмещение затрат которым осуществляется в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования.
Приложение 1
к Тарифам на медицинские услуги,
оказываемые в рамках гарантированного объема
бесплатной медицинской помощи и в системе
обязательного социального медицинского страхования,
возмещение затрат на которые осуществляется при оказании
амбулаторно-поликлинической помощи
по комплексному подушевому нормативу
Базовый комплексный подушевой норматив для субъектов здравоохранения, оказывающих первичную медико-санитарную помощь, с целью обеспечения их устойчивого функционирования в случаях малочисленности населения, высокой протяженности территории с низкой плотностью, малокомплектности и других территориальных особенностей, определенных местными исполнительными органами областей
№ п/п
Наименование региона
Базовый комплексный подушевой норматив АПП на одного прикрепленного человека в месяц для субъектов здравоохранения, оказывающих ПМСП, (тенге)
Для субъектов здравоохранения, оказывающих ПМСП городского значения
Для субъектов здравоохранения, оказывающих ПМСП районного значения и села
1
Восточно-Казахстанская область

7 694
2
Алматы қаласындағы "Қазақстан Республикасының Ұлттық фтизиопульмонология ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
25 257,36
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 6 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-31 бұйрығына
12-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 5 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-10 бұйрығына
9-қосымша
Шығындарын өтеу амбулаториялық-емханалық көмек көрсету кезінде кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тарифтер
№ р/с
Өңір
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін денсаулық сақтау субъектілері үшін бір бекітілген адамға амбулаториялық-емханалық көмектің базалық кешенді жан басына шаққандағы нормативі
(теңге)
1
Ақмола облысы
819,21
2
Ақтөбе облысы
819,21
3
Алматы облысы
819,21
4
Атырау облысы
819,21
5
Шығыс Қазақстан облысы
*
6
Жамбыл облысы
819,21
7
Батыс Қазақстан облысы
*
8
Қарағанды облысы
*
9
Қостанай облысы
819,21
10
Қызылорда облысы
819,21
11
Маңғыстау облысы
819,21
12
Павлодар облысы
*
13
Солтүстік Қазақстан облысы
*
14
Түркістан облысы
819,21
15
Астана
819,21
16
Алматы
819,21
17
Шымкент
819,21
Ескертпе:
*Халық санының аздығы, халық тығыздығы төмен аумақтың жоғары ұзақтығы, аз жиынтықталуы және облыстық жергілікті атқарушы органдар айқындаған басқа ерекшеліктер жағдайында олардың тұрақты жұмыс істеуін қамтамасыз ету мақсатында медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін қалалық маңызы бар және аудандық маңызы бар және ауылдық денсаулық сақтау субъектілері үшін амбулаториялық-емханалық көмектің кешенді жан басына шаққандағы нормативі шығындарын өтеу тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде жүзеге асырылатын кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша амбулаториялық-емханалық көмек көрсету кезінде осы медициналық қызметтерге тарифтерге 1-қосымшаға сәйкес айына бір бекітілген адамға АЕК-тің базалық кешенді жан басына шаққандағы нормативін ескере отырып айқындалады.
Осы шығындарын өтеу амбулаториялық-емханалық көмек көрсету кезінде кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тарифтерге 2-қосымшаға сәйкес тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін денсаулық сақтау субъектілері үшін айына бір бекітілген адамға амбулаториялық-емханалық көмектің базалық кешенді жан басына шаққандағы нормативіне түзету коэффициенттері.
Осы шығындарын өтеу амбулаториялық-емханалық көмек көрсету кезінде кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тарифтерге 3-қосымшаға сәйкес тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде мединицалық-санитариялық алғашқы көмек ұйымдары үшін айына бір бекітілген адамға тәулік бойы кезек күттірмейтін медициналық көмектің жан басына шаққандағы нормативі.
Осы шығындарын өтеу амбулаториялық-емханалық көмек көрсету кезінде кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тарифтер 4-қосымшаға сәйкес тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде Байқоңыр қаласында, Төретам және Ақай кенттерінде тұратын Қазақстан Республикасының азаматтарына медициналық қызметтер көрсететін медициналық ұйымдар үшін айына бір бекітілген адамға амбулаториялық емханалық көмектің базалық кешенді жан басына шаққандағы кормативіне түзету коэффициенттері.
Шығындарын өтеу
амбулаториялық-емханалық
көмек көрсету кезінде кешенді
жан басына шаққандағы
норматив бойынша жүзеге
асырылатын, тегін медициналық
көмектің кепілдік берілген
көлемі шеңберінде және
міндетті әлеуметтік
медициналық сақтандыру
жүйесінде көрсетілетін
медициналық қызметтерге
тарифтерге 1-қосымша
Халық санының аздығы, халық тығыздығы төмен аумақтың жоғары ұзақтығы, аз жиынтықталуы және облыстардың жергілікті атқарушы органдары айқындаған басқа ерекшеліктер жағдайында олардың тұрақты жұмыс істеуін қамтамасыз ету мақсатында медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін денсаулық сақтау субъектілері үшін базалық кешенді жан басына шаққандағы норматив
№ р/с
Өңірлердің атауы
МСАК көрсететін денсаулық сақтау субъектілері үшін айына бір АЕК-тің базалық кешенді жан басына шаққандағы нормативі (теңге)
МСАК көрсететін қалалық маңызы бар денсаулық сақтау субъектілері үшін
МСАК көрсететін аудандық маңызы бар және ауылдық денсаулық сақтау субъектілері үшін
1
Шығыс Қазақстан облысы

1,0691
Приложение 13
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 6 ноября 2018 года
№ ҚР ДСМ-31
Приложение 10
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 сентября 2018 года
№ ҚР ДСМ-10
Комплексный тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, возмещение затрат на которые осуществляется на одного онкологического больного в месяц, зарегистрированного в электронном регистре онкологических больных, за исключением больных со злокачественными новообразованиями лимфоидной и кроветворной ткани для областных, региональных, городских онкологических организаций и онкологических отделений многопрофильных клиник, оказывающих медицинскую помощь онкологическим больным
№ п/п
Наименование регионов
Комплексный тариф, тенге
1
Акмолинская область

1,0691
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 6 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-31 бұйрығына
13-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 5 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-10 бұйрығына
10-қосымша
Шығындарын өтеу онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсететін облыстық, өңірлік, қалалық онкологиялық ұйымдар және көпбейінді клиникалардың онкологиялық бөлімшелері үшін лимфоидты және қан өндіру тіндерінің қатерлі ісіктері бар науқастарды қоспағанда, онкологиялық науқастардың электрондық тіркелімінде тіркелген айына бір онкологиялық науқасқа жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге кешенді тарифтер
№ р/с
Өңірлердің атауы
Кешенді тариф, тенге
1
Ақмола облысы

156 400 68
15
город Алматы
104 120,07
16
город Астана
142 302,10
17
город Шымкент
156 400 68
Приложение 18
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 6 ноября 2018 года
№ ҚР ДСМ-31
Приложение 20
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 сентября 2018 года
№ ҚР ДСМ-10
Тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется медицинским организациям, оказывающим медицинскую помощь по восстановительному лечению и реабилитации лиц с неактивным туберкулезом и с повышенным риском заболевания туберкулезом
№ п/п
Наименование медицинских организаций
Тариф за один койко-день (тенге)
1
2
3
1
ГКП на ПХВ "Областной специализированный противотуберкулезный санаторий" при управлении здравоохранения Акмолинской области
5 864,50
2
ГККП "Актюбинский областной детский костно-туберкулезный санаторий "Чайка" Управления здравоохранения Актюбинской области
6 268,78
3
ГККП "Противотуберкулезный санаторий "БерЧогур" Управления здравоохранения Актюбинской области
5 443,57
4
КГП "Детский реабилитационный фтизио-пульмонологический санаторий "Шымбулак" Управление здравоохранения государственного учреждения Алматинской области
7 065,53
5
КГП "Областной детский реабилитационный фтизио-пульмонологический санаторий "Куншуак" ГУ Управления здравоохранения Алматинской области
5 483,69
6
КГКП "Атырауский областной противотуберкулезный санаторий" Управления здравоохранения Атырауской области
5 051,73
7
КГКП "Областной детский противотуберкулезный санаторий" Управления здравоохранения Атырауской области
3 621,26
8
КГКП "Детский противотуберкулезный лечебно-профилактический центр" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
8 567,78
9
КГКП "Жамбылский областной противотуберкулезный санаторий для взрослых" Управления здравоохранения Жамбылской области
10 259,40
10
КГКП "Жамбылский областной противотуберкулезный детский санаторий" Управления здравоохранения Жамбылской области
9 536,43
11
КГКП "Областной детский противотуберкулезный санаторий" Каменка Управления здравоохранения Жамбылской области
6 119,29
12
ГКП на ПХВ "Областной противотуберкулезный диспансер" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области (взрослые)
5 649,13
13
ГКП на ПХВ "Областной противотуберкулезный диспансер" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области (дети)
4 634,03
14
КГКП Областной противотуберкулезный санаторий "Шипагер" Управления здравоохранения Карагандинской области

156 400 68
15
Алматы қаласы
104 120,07
16
Астана қаласы
142 302,10
17
Шымкент қаласы
156 400 68
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 6 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-31 бұйрығына
18-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 5 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-10 бұйрығына
20-қосымша
Шығындарын өтеу белсенді емес туберкулезбен ауыратын және туберкулезбен сырқаттанудың жоғары қаупі бар адамдарға қалпына келтіру емі және оңалту бойынша медициналық көмек көрсететін медициналық ұйымдарға жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тариф
№ р/с
Медициналық ұйымдардың атауы
Бір төсек-күн тарифі (теңге)
1
2
3
1
Ақмола облысы Денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Облыстық мамандандырылған туберкулезге қарсы санаториі" ШЖҚ МКК
5 864,50
2
Ақтөбе облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Ақтөбе облыстық балалар сүйек-өкпе туберкулезінің "Чайка" санаториі" МКҚК
6 268,78
3
Ақтөбе облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Туберкулезге қарсы "БерЧогур" санаториі" МКҚК
5 443,57
4
Алматы облысы Денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Шымбұлақ" оңалту фтизио-пульмонологиялық балалар санаториі" КМК
7 065,53
5
Алматы облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Күншуақ" облыстық оңалту фтизио-пульмонологиялық балалар санаториі" КМК
5 483,69
6
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық туберкулезге қарсы санаторийі" КМҚК
5 051,73
7
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық туберкулезге қарсы балалар санаториі" КМҚК
3 621,26
8
Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Туберкулезге қарсы балаларды емдеу-профилактикалық орталығы" КМҚК
8 567,78
9
Жамбыл облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Жамбыл облыстық туберкулезге қарсы ересектер санаториі" КМҚК
10 259,40
10
Жамбыл облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Жамбыл облыстық туберкулезге қарсы балалар санаториі" КМҚК
9 536,43
11
Жамбыл облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық туберкулезге қарсы балалар "Каменка" санаторийі" КМҚК
6 119,29
12
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық туберкулезге қарсы диспансері" ШЖҚ МКК (үлкендер)
5 649,13
13
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық туберкулезге қарсы диспансері" ШЖҚ МКК (балалар)
4 634,03
14
Қарағанды облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Шипагер" облыстық туберкулезге қарсы санаториі" КМҚК

8 741,92
15
КГКП "Областной детский противотуберкулезный санаторий" Управления здравоохранения Карагандинской области
6 484,62
16
КГКП "Костанайский областной противотуберкулезный санаторий имени М.Карабаева" Управления здравоохранения Костанайской области
19 064,75
17
КГКП "Рудненский детский противотуберкулезный санаторий" Управления здравоохранения Костанайской области
20 931,84
18
КГКП "Областной противотуберкулезный санаторий для взрослых" Управления здравоохранения Кызылординской области
6 303,65
19
КГКП "Кызылординский областной противотуберкулезный санаторий для детей и подростков" Управления здравоохранения Кызылординской области
6 867,81
20
ГККП "Мангистауский областной противотуберкулезный санаторий имени Е.Оразакова" Управления здравоохранения Мангистауской области
8 355,64
21
КГКП "Детский противотуберкулезный санаторий" Управления здравоохранения Павлодарской области
5 742,04
22
НМУ "Детский санаторий "Солнечный" Северо-Казахстанская область
4 945,35
23
ГКП на ПХВ "Областной детский туберкулезный санаторий "Ак-Булак" Управления здравоохранения Туркестанской области
5 747,59
24
ГКП на ПХВ "Областной детский противотуберкулезный санаторий "Жансая" Управления здравоохранения Туркестанской области
4 347,31
25
ГККП "Специализированный противотуберкулезный санаторий "Балыкшы" Управления здравоохранения Туркестанской области
5 889,67
26
ГККП "Детский противотуберкулезный санаторий №1" Управления здравоохранения город Алматы
7 721,64
27
ГКП на ПХВ "ПТС "Каменское плато" Управления здравоохранения город Алматы
13 422,28
Приложение 19
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 6 ноября 2018 года
№ ҚР ДСМ-31
Приложение 21
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 сентября 2018 года
№ ҚР ДСМ-10
Тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется медицинским организациям на один пролеченный случай инфекционного профиля
Наименование медицинской организации
Тариф на один пролеченный случай, в тенге
1
2
3
1
ГКП на ПХВ "Ерейментауская центральная районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
44 260,64
2
ГКП на ПХВ "Астраханская центральная районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
38 076,00
3
ГКП на ПХВ "Зерендинская центральная районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
51 573,33
4
ГКП на ПХВ "Есильская центральная районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области

8 741,92
15
Қарағанды облысы Денсаулық сақтау басқармасының Облыстық туберкулезге қарсы балалар санаториі" КМҚК
6 484,62
16
Қостанай облысы Денсаулық сақтау басқармасының "М. Қарабаев атындағы Қостанай облыстықтуберкулезге қарсы санаториі" МКҚК
19 064,75
17
Қостанай облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Рудный туберкулезге қарсы балалар санатриі" КМҚК
20 931,84
18
Қызылорда облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Облыстықтуберкулезге қарсы ересектер санаториі" КМҚК
6 303,65
19
Қызылорда облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда облыстық балалар мен жасөспірімдерге арналған туберкулезге қарсы санаториі" КМҚК
6 867,81
20
Маңғыстау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Е. Оразақов атындағы Маңғыстау облыстық туберкулезге қарсы санаториі" МКҚК
8 355,64
21
Павлодар облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Туберкулезге қарсы балалар санаториі" КМҚК
5 742,04
22
Солтүстік Қазақстан облысы "Солнечный" балалар санаториі" ҰМҰ
4 945,35
23
Түркістан облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Ақ-Бұлақ" облыстық туберкулезге қарсы балалар санаториі" МКҚК
5 747,59
24
Түркістан облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Жансая" облыстық туберкулезге қарсы балалар санаториі" МКҚК
4 347,31
25
Түркістан облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Балықшы" мамандандырылған туберкулезге қарсы санаториі" МКҚК
5 889,67
26
Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының "№1 туберкулезге қарсы балалар санаториі" МКҚК
7 721,64
27
Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының "Каменское плато туберкулезге қарсы санаториі" ШЖҚ МКК
13 422,28
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 6 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-31 бұйрығына
19-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 5 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-10 бұйрығына
21-қосымша
Шығындарын өтеу инфекциялық бейіннің бір емделіп шығу жағдайына жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тариф
№ р/с
Медициналық ұйымдардың атауы
Бір емделіп шығу жағдайына тариф, тенге
1
2
3
1
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Ерейментау орталық аудандық ауруханасы" МКҚК
44 260,64
2
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Астрахан орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ ММҚК
38 076,00
3
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Зеренда орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ ММҚК
51 573,33
4
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Есіл орталық аудандық ауруханасы" МКҚК

40 127,20
5
ГКП на ПХВ "Кокшетауская городская многопрофильная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
37 627,07
6
ГКП на ПХВ "Аршалынская центральная районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
47 712,22
7
ГКП на ПХВ "Бурабайская многопрофильная межрайонная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
36 587,48
8
ГКП на ПХВ "Аккольская центральная районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
63 530,33
9
ГКП на ПХВ "Атбасарская многопрофильная межрайонная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
38 635,25
10
ГКП на ПХВ "Многопрофильная областная детская больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
35 106,45
11
ГКП на ПХВ "Степногорская центральная городская больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
39 734,35
12
ГКП "Алгинская центральная районная больница" на ПХВ Государственного учреждения Управления Здравоохранения Актюбинской области
7 652,73
13
ГКП "Хромтауская центральная районная больница" на ПХВ Государственного учреждения Управления Здравоохранения Актюбинской области
7 340,50
14
ГКП "Айтекебийская центральная районная больница" на ПХВ Государственного учреждения Управления Здравоохранения Актюбинской области
5 642,34
15
ГКП "Каргалинская центральная районная больница" на ПХВ Государственного учреждения Управление Здравоохранения Актюбинской области
10 464,04
16
ГКП "Мартукская центральная районная больница" на ПХВ Государственное учреждение Управления здравоохранения Актюбинской области
7 279,33
17
ГКП "Кобдинская центральная районная больница" на ПХВ Государственное учреждение Управление здравоохранения Актюбинской области
7 141,34
18
ГКП "Шалкарская центральная районная больница" на ПХВ Государственного учреждения Управления Здравоохранения Актюбинской области
8 029,48
19
"Темирская центральная районная больница" на ПХВ Государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области
6 092,40
20
ГКП "Байганинская центральная районная больница" на ПХВ Государственного учреждения Управления Здравоохранения Актюбинской области
7 071,12
21
ГКП "Эмбенская районная больница" на ПХВ Государственного учреждения Управления Здравоохранения Актюбинской области
8 219,15
22
ГКП "Уилская центральная районная больница" на ПХВ Государственного учреждения Управление здравоохранения Актюбинской области
7 536,69
23
ГКП "Иргизская центральная районная больница" на ПХВ Государственное учреждение Управление здравоохранения Актюбинской области
8 184,17
24
ГКП "Мугалжарская центральная районная больница" на ПХВ Государственного учреждения Управление здравоохранения Актюбинской области

40 127,20
5
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Көкшетау көпбейінді қалалық ауруханасы" ШЖҚ МКК
37 627,07
6
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Аршалы аудандық орталық ауруханасы" МКҚК
47 712,22
7
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Бурабай ауданаралы көпсаласы ауруханасы" ШЖҚ МКК
36 587,48
8
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Ақкөл орталық аудандық ауруханасы" МКҚК
63 530,33
9
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Атбасар ауданаралы көпсаласы ауруханасы" МКҚК
38 635,25
10
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Облыстық көп бейінді балалар ауруханасы" ШЖҚ МКК
35 106,45
11
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының "Степногорск орталық қалалық ауруханасы" ШЖҚ МКК
39 734,35
12
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Алға аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК
7 652,73
13
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Хромтау аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК
7 340,50
14
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының ШЖҚ "Әйтекеби аудандық орталық аурухана" МКК
5 642,34
15
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының ШЖҚ "Қарғалы аудандық орталық аурухана" МКК
10 464,04
16
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының ШЖҚ "Мәртөк аудандық орталық аурухана" МКК
7 279,33
17
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қобда аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК
7 141,34
18
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шалқар аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК
8 029,48
19
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Темір аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК
6 092,40
20
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Байғанин аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК
7 071,12
21
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ембі аудандық аурухана" ШЖҚ МКК
8 219,15
22
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ойыл аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК
7 536,69
23
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ырғыз аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК
8 184,17
24
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Мұғалжар аудандық орталық аурухана" ШЖҚ МКК

51 591,68
25
ГККП "Областная клиническая инфекционная больница" Государственного учреждения Управления Здравоохранения Актюбинской области
51 464,93
26
ГКП на ПХВ "Балхашская центральная районная больница" государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области"
88 734,83
27
ГКП на ПХВ "Райымбекская центральная районная больница" Государственного Учреждения "Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области
46 717,78
28
ГКП на ПХВ "Уйгурская центральная районная больница" Государственного Учреждения "Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области
26 076,20
29
ГКП на ПХВ "Районная больница" с.Кабанбай Алакольского района государственного учреждения Управление здравоохранения Алматинской области
84 071,92
30
ГКП на ПХВ "Районная больница" с.Нарынкол Райымбекского района государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области"
87 222,13
31
ГКП на ПХВ "Капшагайская городская больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области" акимата Алматинской области
45 026,73
32
ГКП на ПХВ "Алакольская центральная районная больница" Государственного Учреждения "Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области
70 520,86
33
ГКП на ПХВ "Кербулакская центральная районная больница" Государственного Учреждения "Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области
91 262,29
34
ГКП на ПХВ "Каратальская центральная районная больница" Государственного Учреждения "Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области
81 456,14
35
ГКП на ПХВ "Коксуская центральная районная больница" Государственного Учреждения "Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области
78 058,53
36
ГКП на ПХВ "Текелийская городская больница" Государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области"
34 491,37
37
ГКП на ПХВ "Аксуская центральная районная больница" Государственного Учреждения "Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области
89 974,23
38
ГКП на ПХВ "Жамбылская центральная районная больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области
86 814,93
39
ГКП на ПХВ "Саркандская центральная районная больница" Государственного Учреждения "Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области
68 736,13
40
ГКП на ПХВ "Районная больница" с.Шелек Енбекшиказахского района государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области"
91 852,03
41
ГКП на ПХВ "Панфиловская центральная районная больница" Государственного Учреждения "Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области
72 729,25
42
ГКП на ПХВ "Енбекшиказахская центральная районная больница" ГУ "Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области
63 930,71
43
КГКП "Региональная инфекционная больница г.Талдыкорган" ГУ УЗ Алматинской области
69 259,60
44
КГКП "Каскеленская городская инфекционная больница" ГУ УЗ Алматинской области
58 338,00
45
КГП на ПХВ "Исатайская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
47 244,09
46
КГП на ПХВ "Макатская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
58 631,92
47
КГП на ПХВ "Махамбетская центральная районнная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
52 959,50
48
КГП на ПХВ "Кызылкогинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
49 723,76
49
КГП на ПХВ "Курмангазинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области"
42 735,04
50
КГП на ПХВ "Индерская центральная районнная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
37 878,79
51
КГП на ПХВ "Жылыойская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
51 493,31
52
КГП на ПХВ "Атырауская областная больница №2" Управления здравоохранения Атырауской области
66 749,55
53
КГП на ПХВ "Абайская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
38 019,80
54
КГП на ПХВ "Курчатовская городская больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
38 216,22
55
КГП на ПХВ "Бескарагайская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
45 541,06
56
КГП на ПХВ "Тарбагатайская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
61 069,44
57
КГКП "Межрайонная больница Кокпектинского района" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
70 857,14
58
КГП на ПХВ "Городская больница города Серебрянска Зыряновского района" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата
70 702,60
59
КГП на ПХВ "Жарминская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
45 412,65
60
КГП на ПХВ "Кокпектинская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
52 355,56
61
КГП на ПХВ "Катон-Карагайская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области

51 591,68
25
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық инфекциялық аурухана" МКҚК
51 464,93
26
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Балхаш аудандық орталық аураханасы" ШЖҚ МКК
88 734,83
27
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Райымбек аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
46 717,78
28
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ұйғыр аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
26 076,20
29
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Алакөл ауданы Қабанбай ауылының "Аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
84 071,92
30
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Нарынкөл аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
87 222,13
31
Алматы облысы денсаулақ сақтау басқармасының мемлекетік мекемесінің "Капшағай қалалық ауруханасы" ШЖҚ МКК
45 026,73
32
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Алакөл аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
70 520,86
33
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Кербұлақ аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
91 262,29
34
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының
"Қаратал аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
81 456,14
35
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының
"Көксу аудандық орталық ауруханасы" МКК
78 058,53
36
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Текелі қалалық ауруханаасы" ШЖҚ МКК
34 491,37
37
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ақсу аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК.
89 974,23
38
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жамбыл аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
86 814,93
39
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сарқан аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
68 736,13
40
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шелек аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
91 852,03
41
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Панфилов аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
72 729,25
42
Алматы облысы денсаулақ сақтау басқармасының "Еңбекшиқазақ аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
63 930,71
43
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Талдықорған каласының өңірлік жұқпалы аурулар ауруханасы" КМҚК
69 259,60
44
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Каскелең қалалық жұқпалы аурулар ауруханасы" КМҚК
58 338,00
45
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Исатай аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
47 244,09
46
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Мақат аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
58 631,92
47
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасыныңның "Махамбет аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
52 959,50
48
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Қызылқоға аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
49 723,76
49
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Құрманғазы аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
42 735,04
50
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Индер аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
37 878,79
51
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Жылыой аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
51 493,31
52
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасыныңның "№2 Атырау облыстық ауруханасы" ШЖҚ КМК
66 749,55
53
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Абай орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
38 019,80
54
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Курчатов қалалық ауруханасы" ШЖҚ КМК
38 216,22
55
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Бесқарағай орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
45 541,06
56
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Тарбағатай орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
61 069,44
57
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Көкпекті ауданының ауданаралық ауруханасы" КМҚК
70 857,14
58
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Зырян ауданының Серебрянск қалалық ауруханасы" ШЖҚ КМК
70 702,60
59
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жарма орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
45 412,65
60
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Көкпекті орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
52 355,56
61
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Катон-Қарағай орталық аудандық ауруханасы" КМҚК

42 049,86
62
КГП на ПХВ "Межрайонная больница Тарбагатайского района" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
61 298,10
63
КГКП "Межрайонная больница Катон-Карагайского района" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
47 310,95
64
КГП на ПХВ "Бородулихинская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
42 570,16
65
КГП на ПХВ "Урджарская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
66 316,99
66
КГП на ПХВ "Курчумская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
49 677,10
67
КГП на ПХВ "Зайсанская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
61 439,42
68
КГКП "Шемонаихинская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
52 373,35
69
КГП на ПХВ "Аягозская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
48 356,96
70
КГП на ПХВ "Риддерская городская больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата
57 580,92
71
КГП на ПХВ "Центральная районная больница Зыряновского района" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата
62 139,70
72
КГП на ПХВ "Усть-Каменогорская городская больница №1" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата
82 378,96
73
КГП на ПХВ "Центр матери и ребенка" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата
63 351,60
74
КГКП "Инфекционная больница города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
49 683,19
75
ГКП на ПХВ "Городская детская больница №1" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области
94 698,74
76
ГКП на ПХВ "Центральная районная больница Меркенского района" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области
61 753,42
77
ГКП на ПХВ "Центральная районная больница района им. Т.Рыскулова" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области
55 654,32
78
КГП на ПХВ "Центральная районная больница Таласского района Управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
41 378,52
79
КГП на ПХВ "Центральная районная больница Жамбылского района" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области
53 035,33
80
ГКП на ПХВ "Центральная районная больница Жуалынского района" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области
41 275,05
81
КГП на ПХВ "Центральная районная больница Мойынкумского района Управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
42 862,83
82
ГКП на ПХВ "Центральная районная больница Байзакского Района" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области

42 049,86
62
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Тарбағатай ауданының ауданаралық ауруханасы" КМҚК
61 298,10
63
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Катонқарағай ауданының ауданарылық ауруханасы" КМҚК
47 310,95
64
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бородулиха орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
42 570,16
65
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
66 316,99
66
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Күршім орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
49 677,10
67
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Зайсан орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
61 439,42
68
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шемонаиха орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
52 373,35
69
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Аягөз орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
48 356,96
70
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Риддер қалалық ауруханасы" ШЖҚ КМК
57 580,92
71
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Зырян орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
62 139,70
72
Шығыс Қазақстан облыстық әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "№1 Өскемен қалалық ауруханасы" ШЖҚ КМК
82 378,96
73
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Ана мен бала орталығы" ШЖҚ КМК
63 351,60
74
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Семей қ. Инфекциялық ауруханасы" КМҚК
49 683,19
75
Жамбыл облысы денсаулық сақтау басқармасының "№1 Қалалық балалар ауруханасы" ШЖҚ МКК
94 698,74
76
Жамбыл облысы денсаулық сақтау басқармасының "Меркі аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
61 753,42
77
Жамбыл облысы денсаулық сақтау басқармасының "Т.Рыскулов аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
55 654,32
78
Жамбыл облысы денсаулық сақтау басқармасының "Талас аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
41 378,52
79
Жамбыл облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жамбыл аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
53 035,33
80
Жамбыл облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жуалы аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
41 275,05
81
Жамбыл облысы денсаулық сақтау басқармасының "Мойынқұм аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
42 862,83
82
Жамбыл облысы денсаулық сақтау басқармасының "Байзақ аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК

45 787,31
83
ГКП на ПХВ "Кордайская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области
46 805,87
84
ГКП на ПХВ "Шуская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области
44 943,61
85
КГП на ПХВ "Центральная районная больница Сарысуского района" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области
55 268,56
86
КГКП "Жамбылская областная детская инфекционная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
66 903,25
87
ГКП на ПХВ "Таскалинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
79 291,67
88
ГКП на ПХВ "Бокейординская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
53 243,90
89
ГКП на ПХВ "Жанибекская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
55 957,14
90
ГКП на ПХВ "Казталовская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
71 804,60
91
ГКП на ПХВ "Каратобинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
71 275,00
92
ГКП на ПХВ "Жангалинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
48 033,56
93
ГКП на ПХВ "Зеленовская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
60 214,29
94
ГКП на ПХВ "Казталовская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
55 227,98
95
ГКП на ПХВ "Чингирлауская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
52 476,00
96
ГКП на ПХВ "Бурлинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
49 878,19
97
ГКП на ПХВ "Акжаикская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
41 515,48
98
ГККП "Областная инфекционная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
82 586,54
99
КГП "Центральная районная больница Шетского района" управления здравоохранения Карагандинсой области
50 270,11
100
КГП "Центральная районная больница Каркаралинского района" управления здравоохранения Карагандинской области
35 804,29
101
КГП "Центральная районная больница Осакаровского района" управления здравоохранения Карагандинской области
45 597,64
102
КГП "Центральная районная больница Нуринского района" управления здравоохранения Карагандинской области
54 897,34
103
КГП "Центральная районная больница ЖанаАркинского района" управления здравоохранения Карагандинской области

45 787,31
83
Жамбыл облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қордай аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
46 805,87
84
Жамбыл облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шу аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
44 943,61
85
Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасының "Сарысу аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
55 268,56
86
Жамбыл облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жамбыл облыстық балалар жұқпалы аурулар ауруханасы" КММ
66 903,25
87
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Тасқала аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
79 291,67
88
Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бөкей ордасы аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
53 243,90
89
Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жәнібек аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
55 957,14
90
Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Казталов аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
71 804,60
91
Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қаратөбе аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
71 275,00
92
Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жаңақала аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
48 033,56
93
Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Зеленов аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
60 214,29
94
Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Казталов аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
55 227,98
95
Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шыңғырлау аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
52 476,00
96
Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының ШЖҚ "Бөрлі аудандық орталық ауруханасы" МКК
49 878,19
97
Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ақжайық аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
41 515,48
98
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" КМҚК
82 586,54
99
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шет ауданының орталық ауруханасы" КМК
50 270,11
100
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарқаралы ауданының орталық ауруханасы" КМК
35 804,29
101
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Осакаров ауданының аудандық орталық ауруханасы" КМК
45 597,64
102
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Нұра ауданының аудандық орталық ауруханасы" КМК
54 897,34
103
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "ЖаңаАрқа ауданының орталық ауруханасы" КМК

55 923,37
104
КГП "Центральная больница г. Каражал" управления здравоохранения Карагандинской области
56 552,58
105
КГП "Центральная больница г. Шахтинск" акимата Карагандинской области управления здравоохранения Карагандинской области
46 051,99
106
КГП "Центральная районная больница Абайского района" управления здравоохранения Карагандинской области
52 895,11
107
Коммунальное государственное предприятия "Центральная больница №1 г.Сатпаев" управления здравоохранения Карагандинской области
41 101,24
108
КГП "Центральная больница города Жезказган" управления здравоохранения Карагандинской области
47 981,70
109
КГП "Центральная больница г. Балхаш" управления здравоохранения Карагандинской области
55 899,29
110
КГП "Центральная больница города Темиртау" управления здравоохранения Карагандинской области
48 919,95
111
КГКП "Областная инфекционная больница" управления здравоохранения Карагандинской области
50 613,25
112
КГП "Наурзумская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
191 730,22
113
КГП "Карабалыкская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
113 236,06
114
КГП "Узункольская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
74 364,78
115
КГП "Сарыкольская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
79 774,03
116
КГП "Октябрьская сельская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
97 922,30
117
КГП "Федоровская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
199 850,67
118
КГП "Денисовская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
96 767,35
119
КГП "Карасуская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
180 668,65
120
КГП "Тарановская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
95 250,97
121
КГП "Камыстинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
275 412,63
122
КГП "Амангельдинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
111 641,71
123
КГП "Аркалыкская региональная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
35 801,32
124
КГП "Джангельдинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
133 579,25
125
ГКП на ПХВ "Аулиекольская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области

55 923,37
104
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қаражал қ. орталық ауруханасы" КМК
56 552,58
105
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шахтинск қ. орталық ауруханасы" КМК
46 051,99
106
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Абай ауданының орталық аудандық ауруханасы" КМК
52 895,11
107
Қарағанды облысы деңсаулық сақтау басқармасының "Сәтбаев қ. №1 орталық ауруханасы" КМК
41 101,24
108
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жезқазған қаласының орталық ауруханасы" КМК
47 981,70
109
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Балқаш қ. орталық ауруханасы" КМК
55 899,29
110
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Теміртау қаласының орталық ауруханасы" КМК
48 919,95
111
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облстық инфекциялық ауруханасы" КМҚК
50 613,25
112
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Науырзым аудандық орталық ауруханасы" КМК
191 730,22
113
Қостанай облысы ә денсаулық сақтау басқармасының "Қарабалық аудандық орталық ауруханасы" КМК
113 236,06
114
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ұзынкөл аудандық орталық ауруханасы" КМК
74 364,78
115
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сарыкөл аудандық орталық ауруханасы" КМК
79 774,03
116
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Октябрь селолық ауруханасы" КМК
97 922,30
117
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Федоров аудандық орталық ауруханасы" КМК
199 850,67
118
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Денисов аудандық орталық ауруханасы" КМК
96 767,35
119
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарасу аудандық орталық ауруханасы" КМК
180 668,65
120
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Таран аудандық орталық ауруханасы" КМК
95 250,97
121
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қамысты аудандық орталық ауруханасы" КМК
275 412,63
122
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Аманкелді аудандық орталық ауруханасы" КМК
111 641,71
123
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Арқалық өңірлік ауруханасы" КМК
35 801,32
124
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жангелдин аудандық орталық ауруханасы" КМК
133 579,25
125
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Әулиекол аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК

73 077,15
126
КГП "Мендыкаринская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
95 880,98
127
КГП "Житикаринская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
138 727,22
128
КГП "Костанайская областная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
114 822,63
129
КГП "Лисаковская городская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
154 489,41
130
КГП "Рудненская городская детская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
55 970,03
131
КГП "Костанайская городская детская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
91 247,94
132
КГП на ПХВ "Кармакшинская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой" управления здравоохранения Кызылординской области
36 496,82
133
КГП на ПХВ "Сырдарьинская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой" Управления здравоохранения Кызылординской области
44 364,36
134
КГП на ПХВ "Жалагашская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой" Управления здравоохранения Кызылординской области
46 478,03
135
КГП на ПХВ "Казалинская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой" управления здравоохранения Кызылординской области
51 582,68
136
КГП на ПХВ "Жанакорганская центральная районная больница с амбулаторно поликлинической услугой" управления здравоохранения Кызылординской области
24 717,62
137
КГП на ПХВ "Аральская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой" управления здравоохранения Кызылординской области
42 249,39
138
КГП на ПХВ "Шиелийская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой" Управления здравоохранения Кызылординской области
34 154,50
139
КГКП "Кызылординская областная инфекционная больница" Управления здравоохранения Кызылординской области
60 583,27
140
ГКП на ПХВ "Тупкараганская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
55 409,36
141
ГКП на ПХВ "Жетыбайская сельская больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
57 844,61
142
ГКП на ПХВ "Каракиянская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
52 410,71
143
ГКП на ПХВ "Бейнеуская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
73 018,87
144
ГКП на ПХВ "Мангистауская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
40 545,21
145
ГКП на ПХВ "Жанаозенская городская детская больница" Управления здравоохранения Мангистауской области

73 077,15
126
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Меңдіқара аудандық орталық ауруханасы" КМК
95 880,98
127
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жітіқара аудандық орталық ауруханасы" КМК
138 727,22
128
Қостанай облысы ә денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай облыстық ауруханасы" КМК
114 822,63
129
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Лисаков қалалық ауруханасы" КМК
154 489,41
130
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Рудный қалалық балалар ауруханасы" КМК
55 970,03
131
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай қалалық балалар ауруханасы" КМК
91 247,94
132
"Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық-емханалық қызметі бар Қармақшы аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
36 496,82
133
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық –емханалық қызметі бар Сырдария аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
44 364,36
134
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық –емханалық қызметі бар Жалағаш аудандық орталық ауруханасы" МКҚК
46 478,03
135
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық-емханалық қызметі бар Қазалы аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
51 582,68
136
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "амбулаториялық-емханалық қызметі бар Жаңақорған аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
24 717,62
137
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық –емханалық қызметі бар Арал аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
42 249,39
138
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық –емханалық қызметі бар Шиелі аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
34 154,50
139
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" КМҚК
60 583,27
140
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Түпқараған орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
55 409,36
141
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жетыбай аудандық ауруханасы" КҚК
57 844,61
142
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарақия орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
52 410,71
143
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бейнеу орталық аудандық ауруханасы" МКҚК
73 018,87
144
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
40 545,21
145
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жаңаөзен қалалық балалар ауруханасы" МКҚК

53 303,76
146
ГКП на ПХВ "Мангистауская областная больница" Управления здравоохранеия Мангистауской области
63 738,30
147
КГП на ПХВ "Павлодарская областная больница имени Г. Султанова" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
71 550,60
148
КГП на ПХВ "Аксуская центральная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
38 551,06
149
КГП на ПХВ "Павлодарская областная детская больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
73 652,65
150
КГП на ПХВ "Экибастузская городская больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
36 085,01
151
КГП на ПХВ "Акжарская центральная районная больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
28 729,64
152
КГП на ПХВ "Жамбылская центральная районная больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
61 250,00
153
КГП на ПХВ "Айыртауская центральная районная больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
60 204,78
154
КГП на ПХВ "Центральная районная больница района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
43 235,29
155
КГП на ПХВ "Центральная районная больница района Магжана Жумабаева" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
32 546,13
156
КГП на ПХВ "Центральная районная больница района имени Габита Мусрепова" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
30 893,17
157
КГП на ПХВ "Первая городская больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
59 528,05
158
КГП на ПХВ "Третья городская больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
55 216,12
159
ГКП на ПХВ "Байдибекская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
34 460,38
160
ГКП на ПХВ "Шардаринская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
35 712,24
161
ГКП на ПХВ "Сузакская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
41 085,20
162
ГКП на ПХВ "Мактааральская районная больница "Мырзакент" управления здравоохранения Туркестанской области
30 159,26
163
ГКП на ПХВ "Жетысайская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области

53 303,76
146
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық инфекциялық ауруханасы" МКҚК
63 738,30
147
Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының ШЖҚ "Ғ. Сұлтанов атындағы Павлодар облыстық ауруханасы" КМК
71 550,60
148
Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ақсу орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
38 551,06
149
Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар облыстық балалар ауруханасы" ШЖҚ КМК
73 652,65
150
Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Екібастұз қалалық ауруханасы" ШЖҚ КМК
36 085,01
151
Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ақжар орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
28 729,64
152
Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жамбыл орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
61 250,00
153
Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Айыртау орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
60 204,78
154
Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шал ақын аудандың орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
43 235,29
155
Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Мағжан Жұмабаев ауданының орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
32 546,13
156
Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының коммуналдық "Ғабит Мүсірепов атындағы орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
30 893,17
157
Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бірінші қалалық аурухана" ШЖҚ КМК
59 528,05
158
Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үшінші қалалық аурухана" ШЖҚ КМК
55 216,12
159
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бәйдібек аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
34 460,38
160
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шардара аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
35 712,24
161
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Созақ аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
41 085,20
162
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Мырзакент" Мақтаарал аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
30 159,26
163
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жетісай аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК

36 445,93
164
ГКП на ПХВ "Отрарская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
40 394,10
165
ГККП "Ленгерская городская больница" управления здравоохранения Туркестанской области
25 778,83
166
ГКП на ПХВ "Келесская районная больница" Абай" управления здравоохранения Туркестанской области
26 650,90
167
ГКП на ПХВ "Жетысайская районная больница "Асыката" управления здравоохранения Туркестанской области
28 315,36
168
ГКП на ПХВ "Толебийская районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
25 976,45
169
ГКП на ПХВ "Сайрамская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
37 517,03
170
ГКП на ПХВ "Арысская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
23 783,06
171
ГКП на ПХВ "Сайрамская районная больница "Карабулак" управления здравоохранения Туркестанской области
20 630,39
172
ГКП на ПХВ "Кентауская центральная городская больница" управления здравоохранения Туркестанской области
27 871,29
173
ГКП на ПХВ "Казыгуртская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
21 770,51
174
ГКП на ПХВ "Тюлькубасская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
30 163,97
175
ГКП на ПХВ "Туркестанская городская центральная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
32 382,65
176
ГКП на ПХВ "Сарыагашская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
27 210,27
177
ГКП на ПХВ "Ордабасинская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
19 955,99
178
ГККП "Городская инфекционная больница" управления здравоохранения города Шымкента
53 865,43
179
ГКП на ПХВ "Городская клиническая инфекционная больница имени Изатимы Жекеновой" Управления здровоохранения города Алматы
81 602,02
180
ГКП на ПХВ "Детская городская клиническая инфекционная больница" Управления здравоохранения города Алматы
45 526,72
181
ГККП "Городская инфекционная больница" акимата города Астаны
89 154,59
182
ГККП "Городская детская инфекционная больница" акимата города Астаны
95 295,00
Приложение 20
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 6 ноября 2018 года
№ ҚР ДСМ-31
Приложение 22
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 сентября 2018 года
№ ҚР ДСМ-10
Подушевой норматив скорой помощи на одного прикрепленного человека для станции скорой медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования*
№ п/п
Наименование регионов
Подушевой норматив (тенге)
1
Акмолинская область
192,56
2
Актюбинская область
192,56
3
Алматинская область
192,56
4
Атырауская область
192,56
5
Восточно-Казахстанская область
192,56
6
Жамбылская область
192,56
7
Западно -Казахстанская область
192,56
8
Карагандинская область
192,56
9
Костанайская область
192,56
10
Кызылординская область
192,56
11
Мангистауская область
192,56
12
Павлодарская область
192,56
13
Северо-Казахстанская область
192,56
14
Туркестанская область
192,56
15
город Алматы
192,56
16
город Астана
192,56
17
город Шымкент
192,56
*Примечание
Поправочные коэффициенты к подушевому нормативу скорой медицинской помощи на одного жителя в месяц согласно приложению 1 к Подушевому нормативу скорой помощи на одного прикрепленного человека для станции скорой медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования.
Поправочные коэффициенты к подушевому нормативу скорой медицинской помощи на одного жителя в месяц для субъекта здравоохранения с целью корректировки тарифа в разрезе регионов согласно приложения 2 к Подушевому нормативу скорой помощи на одного прикрепленного человека для станции скорой медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования
Поправочные коэффициенты к подушевому нормативу скорой помощи на одного жителя в месяц для субъектов здравоохранения с целью корректировки тарифа в разрезе медицинских организаций согласно приложению 3 к Подушевому нормативу скорой помощи на одного прикрепленного человека для станции скорой медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования
Приложение 1
к подушевому нормативу скорой помощи
на одного прикрепленного человека
для станции скорой медицинской помощи в рамках
гарантированного объема бесплатной медицинской
помощи и в системе обязательного
социального медицинского страхования
Поправочные коэффициенты к подушевому нормативу скорой медицинской помощи на одного жителя в месяц
Регионы
Коэффициент плотности населения
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности
Коэффициент учета продолжительности отопительного сезона
1
Акмолинская область

36 445,93
164
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Отырар аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
40 394,10
165
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ленгір қалалық ауруханасы" ШЖҚ МКК
25 778,83
166
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Абай "Келес аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
26 650,90
167
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Асық ата" жетісай аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
28 315,36
168
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Төлеби аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
25 976,45
169
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сайрам аудандық орталық ауруханасы" МКҚК
37 517,03
170
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Арыс аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
23 783,06
171
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарабұлақ" Сайрам аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
20 630,39
172
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Кентау қалалық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
27 871,29
173
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қазығұрт аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
21 770,51
174
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Түлкібас аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
30 163,97
175
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының ШЖҚ "Түркістан қалалық орталық ауруханасы" МКК
32 382,65
176
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сарыағаш аудандық орталық ауруханасы" МКҚК
27 210,27
177
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ордабасы аудандық орталық ауруханасы" МКҚК
19 955,99
178
Шымкент қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық жұқпалы аурулар ауруханасы" МКҚК
53 865,43
179
Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының "Изатима Жекенова атындағы қалалық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы" ШЖҚ МКК
81 602,02
180
Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының "Балалар қалалық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы" ШЖҚ МКК
45 526,72
181
Астана қаласы "Қалалық жұқпалы аурулар ауруханасы" МКҚК
89 154,59
182
Астана қаласы "Қалалық балалар жұқпалы аурулар ауруханасы" МКҚК
95 295,00
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 6 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-31 бұйрығына
20-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 5 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-10 бұйрығына
22-қосымша
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде жедел медициналық көмек стансасы үшін бір бекітілген адамға жан басына шаққандағы норматив*
№ р/с
Өңірлердің атауы
Жан басына шаққандағы норматив (теңге)
1
Ақмола облысы
192,56
2
Ақтөбе облысы
192,56
3
Алматы облысы
192,56
4
Атырау облысы
192,56
5
Шығыс Қазақстан облысы
192,56
6
Жамбыл облысы
192,56
7
Батыс Қазақстан облысы
192,56
8
Қарағанды облысы
192,56
9
Қостанай облысы
192,56
10
Қызылорда облысы
192,56
11
Маңғыстау облысы
192,56
12
Павлодар облысы
192,56
13
Солтүстік Қазақстан облысы
192,56
14
Түркістан облысы
192,56
15
Алматы қаласы
192,56
16
Астана қаласы
192,56
17
Шымкент қаласы
192,56
*Ескертпе:
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде жедел медициналық көмек стансасы үшін бір бекітілген адамға жан басына шаққандағы нормативіне 1-қосымшаға сәйкес айына бір тұрғынға жедел медициналық көмектің жан басына шаққандағы нормативіне түзету коэффициенттері.
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде жедел медициналық көмек стансасы үшін бір бекітілген адамға жан басына шаққандағы нормативіне 2-қосымшаға өңірлер бөлінісінде тарифті түзету мақсатында денсаулық сақтау субъектісі үшін айына бір тұрғынға жедел медициналық көмектің жан басына шаққандағы нормативіне түзету коэффициенттері.
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде жедел медициналық көмек стансасы үшін бір бекітілген адамға жан басына шаққандағы нормативіне 3-қосымшаға медициналық ұйымдар бөлінісінде тарифті түзету мақсатында денсаулық сақтау субъектісі үшін айына бір тұрғынға жедел медициналық көмектің жан басына шаққандағы нормативіне түзету коэффициенттері.
Тегін медициналық көмектің
кепілдік берілген көлемі
шеңберінде және міндетті
әлеуметтік медициналық
сақтандыру жүйесінде жедел
медициналық көмек стансасы
үшін бір бекітілген адамға жан
басына шаққандағы нормативке
1-қосымша
Айына бір тұрғынға жедел медициналық көмектің жан басына шаққандағы нормативіне түзету коэффициенттері
Өңір
Халық тығыздығының коэффициенті
Ауылдық жерлерде жұмыс істегені үшін үстемеақыны есепке алу коэффициенті
Жылу беру маусымының ұзақтығын есепке алу коэффициенті
1
Ақмола облысы

2,032
6
ГКП "Каргалинская центральная районная больница" на ПХВ государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области
0,953
7
ГКП "Кобдинская центральная районная больница" на ПХВ государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области
1,643
8
ГКП "Мартукская центральная районная больница" на ПХВ государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области
0,224
9
ГКП "Мугалжарская центральная районная больница" на ПХВ государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области
1,477
10
ГКП "Темирская центральная районная больница" на ПХВ государственного учреждения Управления здравоохранения
Актюбинской области
1,591
11
ГКП "Уилская центральная районная больница" на ПХВ государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области
0,879
12
ГКП "Хромтауская центральная районная больница" на ПХВ государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области
0,459
13
ГКП "Шалкарская центральная районная больница" на ПХВ государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области
0,894
14
ГКП "Эмбенская районая больница" на ПХВ государственного учреждения Управления здравоохранения Актюбинской области
0,708
15
ТОО "Первая помошь" (Алғашқы жәрдем) Актюбинской области
1,011
16
ГКП на ПХВ "Талгарская центральная районная больница" Управления здравоохранения Алматинской области
0,556
17
ГКП на ПХВ "Жамбылская центральная районная больница" государственного учреждения Управления здравоохранения Алматинской области
0,429
18
ГКП на ПХВ "Районная больница с.Каргалы" Управления здравоохранения Алматинской области
0,565
19
ГКП на ПХВ "Кербулакская центральная районная больница" государственного учреждения Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области"
0,939
20
ГКП на ПХВ "Райымбекская центральная районная больница" государственного учреждения Управления здравоохранения Алматинской области
1,052
21
ГКП на ПХВ "Коксуская центральная районная больница" Государственного Учреждения Управления здравоохранения акима Алматинской области акимата Алматинской области
0,793
22
ГКП на ПХВ "Районная больница" п.Боралдай Государственного Учреждения Управления здравоохранения акимата Алматинской области акимата Алматинской области
0,346
23
ГКП на ПХВ "Панфиловская центральная районная больница" Государственного Учреждения Управления здравоохранения акимата Алматинской области акимата Алматинской области
0,420
24
ГКП на ПХВ "Енбекшиказахская центральная районная больница" ГУ Управления здравоохранения акима Алматинской области акимата Алматинской области
0,406
25
ГКП на ПХВ "Аксуская центральная районная больница" Государственного Учреждения Управления здравоохранения акима Алматинской области акимата Алматинской области
0,698
26
ГКП на ПХВ "Районная больница" п. Кабанбай Алакольского района государственного учреждения Управление здравоохранения Алматинской области
0,569
27
ГКП на ПХВ "Уйгурская центральная районная больница" Государственного Учреждения Управления здравоохранения акима Алматинской области акимата Алматинской области
0,478
28
ГКП на ПХВ "Карасайская центральная районная больница" Управления здравоохранения Алматинской области
0,327
29
ГКП на ПХВ "Илийская центральная районная больница" Управления здравоохранения Алматинской области
0,497
30
ГКП на ПХВ "Балхашская центральная районная больница" государственного учреждения Управления здравоохранения Алматинской области
0,897
31
ГКП на ПХВ "Районная больница" с.Шелек Енбекшиказахского района государственного учреждения Управления здравоохранения Алматинской области
0,803
32
ГКП на ПХВ "Саркандская центральная районная больница" Государственного Учреждения Управления здравоохранения акима Алматинской области акимата Алматинской области
1,352
33
ГКП на ПХВ "Алакольская центральная районная больница" государственного Учреждения Управления здравоохранения акима Алматинской области акимата Алматинской области
0,549
34
ГКП на ПХВ "Ескельдинская центральная районная больница" Управление здравоохранения Алматинской области акимата Алматинской области
0,695
35
ГКП на ПХВ "Капшагайская городская больница" государственного учреждения" Управление здравоохранения Алматинской области акимата Алматинской области
0,707
36
КГП на ПХВ "Областная станция скорой и неотложной медицинской помощи" Управление здравоохранения Алматинской области
6,180
37
ГКП на ПХВ "Районная больница" с.Нарынкол Райымбекского района государственного учреждения Управления здравоохранения Алматинской области
0,571
38
ГКП на ПХВ "Каратальская центральная районная больница" Государственного учреждения "Управления здравоохранения акима Алматинской области" акимата Алматинской области
0,565
39
ГКП на ПХВ "Текелийская городская больница" Государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области"
0,725
40
КГКП "Атырауская областная станция скорой медицинской помощи" Управления здравоохранения Атырауской области
1,003
41
КГКП "Станция скорой медицинской помощи города Усть- Каменогорск" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,869
42
КГП на ПХВ "Риддерская городская больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области

2,032
6
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарғалы аудандық орталық аурухана" МКК ШЖҚ
0,953
7
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қобда аудандық орталық аурухана" МКК ШЖҚ
1,643
8
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Мәртөк аудандық орталық аурухана" МКК ШЖҚ
0,224
9
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Мұғалжар аудандық орталық аурухана" МКК ШЖҚ
1,477
10
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Темір аудандық орталық аурухана" МКК ШЖҚ
1,591
11
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ойыл аудандық орталық аурухана" МКК ШЖҚ
0,879
12
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Хромтау аудандық орталық аурухана" МКК ШЖҚ
0,459
13
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шалқар аудандық орталық аурухана" МКК ШЖҚ
0,894
14
Ақтөбе облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ембі аудандық аурухана" МКК ШЖҚ
0,708
15
Жауапкершіліг шектеулі серіктестік "Первая помошь" (Алғашқы жәрдем)
1,011
16
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Талғар аудандық орталық ауруханасы" МКК ШЖҚ
0,556
17
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жамбыл аудандық орталық ауруханасы" МКК ШЖҚ
0,429
18
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жамбыл ауданы Карғалы ауылының "Аудандық ауруханасы" МКК ШЖҚ
0,565
19
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Кербұлақ аудандық орталық ауруханасы" МКК ШЖҚ
0,939
20
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Райымбек аудандық орталық ауруханасы" МКК ШЖҚ
1,052
21
Алматы облысы денсаулақ сақтау басқармасының ШЖҚ "Коксу аудандық орталық аураханасы" МКК
0,793
22
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының Іле ауданы Боралдай ауылының "Аудандық ауруханасы" МКК ШЖҚ
0,346
23
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Панфилов аудандық орталық ауруханасы" МКК ШЖҚ
0,420
24
Алматы облысы денсаулақ сақтау басқармасының" "Еңбекшиқазақ аудандық орталық ауруханасы" МКК ШЖҚ
0,406
25
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ақсу аудандық орталық ауруханасы" МКК ШЖҚ
0,698
26
Алакөл ауданының "Қабанбай ауылдық өкпе аурулары ауруханасы" ММ
0,569
27
"Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының" "Ұйғыр аудандық орталық ауруханасы" МКК ШЖҚ
0,478
28
"Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының" "Карасай аудандық орталық ауруханасы" МКК ШЖҚ
0,327
29
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Іле аудандық орталық ауруханасы" МКК ШЖҚ
0,497
30
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Балхаш аудандық орталық аураханасы" МКК ШЖҚ
0,897
31
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шелек аудандық ауруханасы" МКК ШЖҚ
0,803
32
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сарқан аудандық орталық ауруханасы" МКК ШЖҚ
1,352
33
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Алакөл аудандық орталық ауруханасы" МКК ШЖҚ
0,549
34
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ескелді аудандық орталық ауруханасы" МКК ШЖҚ
0,695
35
Алматы облысы денсаулақ сақтау басқармасының "Капшағай қалалық ауруханасы" МКК ШЖҚ
0,707
36
Алматы облысының денсаулақ сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Облыстық жедел және шұғыл медициналық жәрдем көрсету станциясы" ШЖҚ КМК
6,180
37
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Нарынкөл аудандық ауруханасы" МКК ШЖҚ
0,571
38
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қаратал аудандық орталық ауруханасы" МКК ШЖҚ
0,565
39
Алматы облысы денсаулық сақтау басқармасының "Текелі қалалық ауруханасы" ШЖҚ МКК
0,725
40
Атырау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Атырау қалалық жедел медициналық жәрдем станциясы МКҚК
1,003
41
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Өскемен қ. Шұғыл және жедел медициналық жәрдем бекеті" КМҚК
0,869
42
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Риддер қалалық ауруханасы" ШЖҚ КМК

0,563
43
КГП на ПХВ "Центральная районная больница Зыряновского района" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,564
44
КГП на ПХВ "Городская больница города Серебрянск Зыряновского района" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
1,109
45
КГКП "Станция скорой медицинской помощи г. Семей" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
1,928
46
КГП на ПХВ "Курчатовская городская больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,563
47
КГКП "Глубоковская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,972
48
КГКП "Зайсанская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,258
49
КГКП "Катон-Карагайская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,539
50
КГКП "Межрайонная больница Катон -Карагайского района" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,483
51
КГКП "Курчумская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
1,293
52
КГКП "Межрайонная больница Кокпектинского района" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,565
53
КГКП "Кокпектинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,565
54
КГКП "Тарбагатайская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,565
55
КГКП "Межрайонная больница Тарбагатайского района" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
1,304
56
КГКП "Уланская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
1,220
57
КГКП "Шемонаихинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,473
58
КГКП "Абайская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,546
59
КГКП "Аягозская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,216
60
КГКП "Бескарагайская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,565
61
КГКП "Бородулихинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,263
62
КГКП "Жарминская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,268
63
КГКП "Шарская городская больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,368
64
КГКП "Урджарская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области

0,563
43
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Зырян орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,564
44
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Зырян ауданының Серебрянск қалалық ауруханасы" ШЖҚ КМК
1,109
45
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қ. Шұғыл және жедел медициналық жәрдем бекеті" КМҚК
1,928
46
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Курчатов қалалық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,563
47
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Глубокий орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,972
48
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасың "Зайсан орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,258
49
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бесқарағай орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,539
50
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Катонқарағай ауданының ауданарылық ауруханасы" КМҚК
0,483
51
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Күршім орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
1,293
52
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Көкпекті ауданының ауданаралық ауруханасы" КМҚК
0,565
53
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Көкпекті орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,565
54
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Тарбағатай орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
0,565
55
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Тарбағатай ауданының ауданаралық ауруханасы" КМҚК
1,304
56
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ұлан орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
1,220
57
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шемонаиха орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
0,473
58
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Абай орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,546
59
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Аягөз орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,216
60
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бесқарағай орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,565
61
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бородулиха орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,263
62
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жарма орталық аудандық ауруханасы" КМҚК
0,268
63
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шар қалалық ауруханасы" КМҚК
0,368
64
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК

0,253
65
КГКП "Межрайонная больница Урджарского района" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
0,440
66
ГКП на ПХВ "Жамбылская областная станция скорой медицинской помощи" Управления здравоохранения Жамбылской области
0,528
67
ГКП на ПХВ "Областная станция скорой медицинской помощи" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
1,004
68
КГП "Областная станция скорой медицинской помощи" Управления здравоохранения Карагандинской области
1,329
69
КГКП "Станция скорой медицинской помощи г.Темиртау" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,884
70
КГП "Центральная больница г. Балхаш" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,622
71
КГКП "Поликлиника города Жезказган" Управления здравоохранения Карагандинской области
1,131
72
КГП "Поликлиника города Сатпаев" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,604
73
КГП "Центральная больница г. Каражал" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,768
74
КГП "Центральная больница города Приозерск" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,768
75
КГП "Центральная районная больница Абайского района" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,422
76
КГП "Центральная районная больница Актогайского района" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,652
77
КГП "Центральная районная больница Бухар-Жырауского района" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,190
78
КГП "Центральная районная больница ЖанаАркинского района" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,348
79
КГП "Центральная районная больница Каркаралинского района" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,694
80
КГП "Центральная районная больница Нуринского района" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,631
81
КГП "Центральная районная больница Осакаровского района" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,647
82
КГП "Центральная районная больница Улытауского района" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,634
83
КГП "Центральная районная больница Шетского района" Управления здравоохранения Карагандинской области
0,396
84
ГККП "Костанайская городская станция скорой неотложной медицинской помощи" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
1,166
85
КГП "Лисаковская городская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
1,060
86
ГККП "Рудненская городская станция скорой медицинской помощи" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
1,193
87
ГККП "Качарская городская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области

0,253
65
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының ауданаралық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,440
66
Жамбыл облысы денсаулық сақтау басқармасының Жамбыл облыстық медициналық жедел жәрдем стансасы ШЖҚ МКК
0,528
67
Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық жедел медициналық жәрдем станциясы" МКК ШЖҚ
1,004
68
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық жедел медициналық көмек станциясы" КМК
1,329
69
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Теміртау қаласының жедел жәрдем медициналық көмек станциясы" КМҚК
0,884
70
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Балқаш қ. орталық ауруханасы" КМК
0,622
71
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жезқазған қаласы емханасы" КМҚК
1,131
72
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сатпаев қаласының емханасы" КМК
0,604
73
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қаражал қ. орталық ауруханасы" КМК
0,768
74
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Приозерск қаласының орталық ауруханасы" КМК
0,768
75
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Абай ауданының орталық аудандық ауруханасы" КМК
0,422
76
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ақтоғай ауданының аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,652
77
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бұқар жырау ауданының орталық аудандық ауруханасы" КМК
0,190
78
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "ЖаңаАрқа ауданының орталық ауруханасы" КМК
0,348
79
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарқаралы ауданының орталық ауруханасы" КМК
0,694
80
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Нұра ауданының аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,631
81
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Осакаров ауданының аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,647
82
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ұлытау ауданының аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,634
83
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шет ауданының орталық ауруханасы" КМК
0,396
84
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай қалалық ауруханасы" КМК
1,166
85
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Лисаков қалалық ауруханасы" КМК
1,060
86
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Рудный қалалық медициналық жедел жәрдем стансасы" МКҚК
1,193
87
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Качар қалалық ауруханасы" МКҚК

0,600
88
ГККП "Аркалыкская городская станция скорой неотложной медицинской помощи" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
1,818
89
КГП "Житикаринская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,829
90
КГП "Алтынсаринская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,695
91
КГП "Амангельдинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,981
92
ГККП "Кушмурунская стационарная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
1,702
93
ГКП на ПХВ "Аулиекольская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,615
94
КГП "Денисовская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,981
95
КГП "Джангельдинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
1,510
96
КГП "Камыстинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,981
97
КГП "Карабалыкская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,339
98
КГП "Карасуская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,981
99
КГП "Октябрьская сельская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,981
100
КГП "Костанайская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,446
101
КГП "Мендыкаринская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,562
102
КГП "Наурзумская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
1,530
103
КГП "Сарыкольская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,339
104
КГП "Тарановская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,623
105
КГП "Узункольская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,541
106
КГП "Федоровская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
0,255
107
Скорая медицинская помощи и санитарная авиация (Областная станция скорой медицинской помощи) Управления здравоохранения Кызылординской области
1,011
108
ГКП на ПХВ "Мунайлинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
0,782
109
ГКП на ПХВ "Тупкараганская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области

0,600
88
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Арқалық қалалық медициналық кезет күттірмейтін жедел жәрдем стансасы" МКҚК
1,818
89
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жітіқара аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,829
90
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Алтынсарин аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,695
91
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Аманкелді аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,981
92
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Құсмұрын селолық ауруханасы" МКҚК
1,702
93
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Әулиекөл аудандық туберкулезге қарсы ауруханасы" КММ
0,615
94
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Денисов аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,981
95
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жангелдин аудандық орталық ауруханасы" КМК
1,510
96
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қамысты аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,981
97
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарабалық аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,339
98
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарасу аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,981
99
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Октябрь селолық ауруханасы" КМК
0,981
100
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,446
101
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Меңдіқара аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,562
102
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Науырзым аудандық орталық ауруханасы" КМК
1,530
103
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сарыкөл аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,339
104
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Таран аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,623
105
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ұзынкөл аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,541
106
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Федоров аудандық орталық ауруханасы" КМК
0,255
107
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда облыстық жедел медициналық жәрдем станциясы МКҚК
1,011
108
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Мұнайлыорталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,782
109
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Түпқараған орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК

0,522
110
ГКП на ПХВ "Мангистауская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
0,434
111
ГКП на ПХВ "Каракиянская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
0,787
112
ГКП на ПХВ "Жетыбайская стационарная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
0,787
113
ГКП на ПХВ "Бейнеуская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
0,787
114
ГККП "Боранкульская районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
1,150
115
ГКП на ПХВ "Мангистауская областная станция скорой и неотложной медицинской помощи" Управления здравоохранения Мангистауской области
1,251
116
КГП на ПХВ "Павлодарская областная станция скорой медицинской помощи" Управления здравоохранения Павлодарской области
0,999
117
КГП на ПХВ "Центральная районная больница района Шал акына" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
0,772
118
КГП на ПХВ "Мамлютская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
0,729
119
КГП на ПХВ "Тимирязевская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
0,982
120
КГП на ПХВ "Явленская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
0,397
121
КГП на ПХВ "Аккайынская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
0,631
122
КГП на ПХВ "Областной центр скорой медицинской помощи" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
1,448
123
КГП на ПХВ "Жамбылская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
0,678
124
КГП на ПХВ "Айыртауская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
0,709
125
КГП на ПХВ "Центральная районная больница района имени Габита Мусрепова" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
0,665
126
КГП на ПХВ "Тайыншинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
0,441
127
КГП на ПХВ "Уалихановская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
0,975
128
КГП на ПХВ "Акжарская центральная районная больница" Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области
0,982
129
КГП на ПХВ "Кызылжарская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области
0,505
130
КГП на ПХВ "Центральная районная больница района М.Жумабаева" Управления здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области

0,522
110
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,434
111
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарақия орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,787
112
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жетыбай аудандық ауруханасы" МКҚК
0,787
113
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бейнеу орталық аудандық ауруханасы" МКҚК
0,787
114
Маңғыстау облысы денсаулық сақтау басқармасының "Боранқұл аудандық ауруханасы" МКҚК
1,150
115
"Манғыстау облыстық медициналық жедел жәрдем станциясы" МКҚК
1,251
116
Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар облыстық жедел медициналық көмек станциясы" КМК
0,999
117
Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шал ақын аудандың орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,772
118
Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Мамлют орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,729
119
Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Тимирязев орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,982
120
Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Явленка орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,397
121
Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Аққайың орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,631
122
Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық жедел медициналық көмек орталығы" ШЖҚ КМК
1,448
123
Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жамбыл орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,678
124
Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Айыртау орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,709
125
Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ғабит Мүсірепов атындағы орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,665
126
Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Тайынша орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,441
127
Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Уәлиханов орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,975
128
Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ақжар орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,982
129
Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қызылжар орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
0,505
130
Солтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Мағжан Жұмабаев ауданының орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК

0,726
131
ГКП на ПХВ "Cтанция скорой медицинской помощи" управления здравоохранения города Шымкент
0,966
132
ГКП на ПХВ "Арысская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанская области
0,747
133
ГКП на ПХВ "Ленгерская городская поликлиника" управления здравоохранения Туркестанская области
1,280
134
ГКП на ПХВ "Кентауская городская поликлиника" управления здравоохранения Туркестанская области
1,473
135
ГКП на ПХВ "Областная станция скорой медицинской помощи" управления здравоохранения Туркестанская области
0,383
136
ГКП на ПХВ "Байдибекская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанская области
1,060
137
ГКП на ПХВ "Казыгуртская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанская области
1,409
138
ГКП на ПХВ "Жетысайская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанская области
1,406
139
ГКП на ПХВ "Ордабасинская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанская области
1,095
140
ГКП на ПХВ "Отрарская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанская области
1,122
141
ГКП на ПХВ "Сайрамская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанская области
1,112
142
ГКП на ПХВ "Сарыагашская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанская области
0,985
143
ГКП на ПХВ "Келесская районная больница "Абай" управления здравоохранения Туркестанская области
0,847
144
ГКП на ПХВ "Сузакская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанская области
0,489
145
ГКП на ПХВ "Толебийская районная больница" управления здравоохранения Туркестанская области
1,254
146
ГКП на ПХВ "Тюлькубасская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанская области
1,300
147
ГКП на ПХВ "Шардаринская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанская области
0,802
148
ТОО "Медицинский центр Доктора Орынбаева" города Шымкент
0,759
149
ТОО "Экстренная медицинская помощь" города Алматы
0,317
150
ГКП на ПХВ "Станция скорой медицинской помощи" Управления здравоохранения города Алматы
1,091
151
ГКП на ПХВ "Городская станция скорой медицинской помощи" Управления здравоохранения города Астана
1,026
Приложение 21
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 6 ноября 2018 года
№ ҚР ДСМ-31
Приложение 23
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 сентября 2018 года
№ ҚР ДСМ-10
Тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется за один вызов по транспортировке квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным автотранспортом
№ п/п
Наименование регионов
Тариф на один вызов по транспортировке (тенге)
1
Акмолинская область

0,726
131
Шымкент қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Жедел медициналық көмек стансасы" МКК ШЖҚ
0,966
132
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Арыс аудандық емханасы" МКК ШЖҚ
0,747
133
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ленгір қалалық емханасы" МКК ШЖҚ
1,280
134
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Кентау қалалық емханасы" МКК ШЖҚ
1,473
135
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық жедел жәрдем беру стансасы" МКҚК
0,383
136
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Бәйдібек аудандық орталық ауруханасы" МКК ШЖҚ
1,060
137
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қазығұрт аудандық орталық ауруханасы" МКК ШЖҚ
1,409
138
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жетісай аудандық орталық ауруханасы" МКК ШЖҚ
1,406
139
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Ордабасы аудандық орталық ауруханасы" МКК ШЖҚ
1,095
140
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Отырар аудандық орталық ауруханасы" МКК ШЖҚ
1,122
141
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сайрам аудандық орталық ауруханасы" МКК ШЖҚ
1,112
142
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сарыағаш аудандық орталық ауруханасы" МКК ШЖҚ
0,985
143
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Абай "Келес аудандық ауруханасы" МКК ШЖҚ
0,847
144
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Созақ аудандық орталық ауруханасы" МКК ШЖҚ
0,489
145
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Төлеби аудандық ауруханасы" МКҚК
1,254
146
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Түлкібас аудандық орталық ауруханасы" МКК ШЖҚ
1,300
147
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Шардара аудандық орталық ауруханасы" МКК ШЖҚ
0,802
148
"Доктор Орынбаевтың медициналық орталығы" ЖШС Шымкент қаласы
0,759
149
"Шұғыл медициналық көмек" ЖШС Алматы қаласы
0,317
150
Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының "Медициналық жедел жәрдем станциясы" МКК ШЖҚ
1,091
151
Астана қаласының "Қалалық жедел медициналық жәрдем станциясы" МКК ШЖҚ
1,026
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 6 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-31 бұйрығына
21-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 5 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-10 бұйрығына
23-қосымша
Шығындарын өтеу білікті мамандарды және (немесе) науқастарды санитариялық автокөлікпен тасымалдау бойынша бір шақыру үшін жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тариф
№ р/с
Өңірлердің атауы
Тасымалдау бойынша бір шақыруға тариф (теңге)
1
Ақмола облысы

4 264,89
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "Областной детский санаторий" управления здравоохранения Карагандинской области
3 269,71
11
Коммунальное государственное предприятие "Областной центр медицинской помощи ветеранам войны" управления здравоохранения Карагандинской области
7 974,63
5 723,02
12
Коммунальное государственное казенное предприятие "Реабилитационный центр "Умит" управления здравоохранения Карагандинской области
5 201,39
13
Коммунальное государственное казенное предприятие "Соматический санаторий "Карлыгаш" управления здравоохранения Карагандинской области
2 515,75
14
Коммунальное государственное предприятие "Костанайская городская детская больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
7 646,24
15
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяственного ведения "Сырдарьинская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой" управления здравоохранения Кызылординской области
14 367,82
16
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяственного ведения "Казалинская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой" управления здравоохранения Кызылординской области
9 025,54
17
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жанакорганская центральная районная больница с амбулаторно поликлинической услугой" управления здравоохранения Кызылординской области
9 057,97
18
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кызылординская городская больница" управления здравоохранения Кызылординской области"
9 057,97
19
Товарищество с ограниченной ответственностью "Нейрон" Мангистауской области
6 825,41
3 329,50
20
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ясин" Мангистауской области
6 825,41
3 329,50
21
Государственное коммунальное казенное предприятие "Реабилитационный центр "Мейрим" управления здравоохранения города Шымкента
5 111,54
22
Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной детский реабилитационный центр" управления здравоохранения Туркестанской области
4 556,79
23
Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной детский санаторий "Сарыагаш" управления здравоохранения Туркестанской области
3 670,56
24
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Реабилитационый центр №2" управления здравоохранения города Шымкента
6 844,15
25
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Тюлькубасская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
3 816,82
26
Товарищество с ограниченной ответственностью "Денсаулык" города Шымкента

4 264,89
10
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық балалар шипажайы" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорны
3 269,71
11
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық соғыс ардагерлеріне медициналық көмек көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
7 974,63
5 723,02
12
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үміт" Оңалту орталығы мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
5 201,39
13
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарлыгаш соматикалық шипажайы" Жезқазған қаласы
2 515,75
14
Қостанай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай қалалық балалар ауруханасы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
7 646,24
15
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық –емханалық қызметі бар Сырдария аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
14 367,82
16
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық-емханалық қызметі бар Қазалы аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
9 025,54
17
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық-емханалық қызметі бар Жаңақорған аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
9 057,97
18
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қызылорда қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
9 057,97
19
Манғыстау облысының "Нейрон" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6 825,41
3 329,50
20
Манғыстау облысының "Ясин" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6 825,41
3 329,50
21
Шымкент қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Мейірім" оңалту орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
5 111,54
22
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық балалар оңалту орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
4 556,79
23
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сарыағаш" облыстық балалар шипажайы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
3 670,56
24
Шымкент қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№2 Оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
6 844,15
25
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Түлкібас аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
3 816,82
26
Шымкент қаласының "Денсаулык" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

5 197,53
27
Товарищество с ограниченной ответственностью "Эскулап –Vita" города Шымкента
5 037,24
28
Товарищество с ограниченной ответственностью "Реабилитационно-оздоровительный комплекс "Ақсу-Жабағлы" Туркестанской области
6 296,98
29
Товарищество с ограниченной ответственностью "Реабилитационно-оздоровительный комплекс "Бирколик" Туркестанской области
6 296,98
30
Государственное коммунальное казенное предприятие "Реабилитационный центр "Мать и дитя" управления здравоохранения города Шымкента
19 179,46
31
Государственное коммунальное казенное предприятие "Реабилитационный центр №1" управления здравоохранения города Шымкента
7 577,88
32
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Детский санаторий №4" управления здравоохранения г. Алматы
4 889,49
33
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Детский санаторий №3 "Алау" управления здравоохранения г. Алматы
4 982,30
34
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Детский санаторий №2" управления здравоохранения г. Алматы
3 839,58
35
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской детский реабилитационный центр" управления здравоохранения г. Алматы
8 040,94
36
Товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинский реабилитационный центр Жулдызай" г.Астана
3 329,50
Приложение 23
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 6 ноября 2018 года
№ ҚР ДСМ-31
Приложение 26
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 сентября 2018 года
№ ҚР ДСМ-10
Тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется по сестринскому уходу за один койко-день
№ п/п
Наименование медицинских организаций
Тариф за один койко-день, в тенге
1
2
3
1
ГККП "Кокшетауская городская многопрофильная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
3 463,63
2
ГКП на ПХВ "Степногорская центральная городская больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
2 037,43
3
ГКП на ПХВ "Больница скорой медицинской помощи" Государственного учреждения Управление здравоохранения Актюбинской области
13 093,26
4
Учреждение "ВКО-ХОСПИС"
3 083,00
5
Учреждение "Больница сестринского ухода Общества Красного Полумесяца Республики Казахстан" (г. Семей)
3 888,89
6
ГКП на ПХВ "Городская больница №2" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области
9 635,97
7
КГП на ПХВ "Центральная районная больница Жамбылского района" Управления здравоохранения акимата Жамбылской области

5 197,53
27
Шымкент қаласының "Эскулап –Vita" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
5 037,24
28
Түркістан облысының "Ақсу-Жабағлы оңалту-сауықтыру кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6 296,98
29
Түркістан облысының "Біркөлік оңалту-сауықтыру кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6 296,98
30
Шымкент қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Ана мен бала" оңалту орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
19 179,46
31
Шымкент қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 1 оңалту орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
7 577,88
32
Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 4 балалар шипажайы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
4 889,49
33
Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Алау" № 3 балалар шипажайы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
4 982,30
34
Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "№ 2 балалар шипажайы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
3 839,58
35
Алматы қаласы денсаулық сақтау басқармасының "Қалалық балалар оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
8 040,94
36
Астана қаласындағы "Жұлдызай медициналық оңалту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
3 329,50
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 6 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-31 бұйрығына
23-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 5 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-10 бұйрығына
26-қосымша
Шығындарын өтеу мейіргерлік күтім бойынша бір төсек-күн үшін жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тариф
№ р/с
Медициналық ұйымдардың атауы
Бір төсек-күн тарифі, теңге
1
2
3
1
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Көкшетау қалалық көпбейінді ауруханасы" МКҚК
3 463,63
2
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Степногорск орталық қалалық ауруханасы" ШЖҚ МКК
2 037,43
3
Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Жедел медициналық көмек ауруханасы" ШЖҚ МКК
13 093,26
4
"Шығыс Қазақстан облыстық хоспис" мекемесі
3 083,00
5
"Қазақстан Республикасы Қызыл Жарты ай қоғамының Мейірбеке күтімі ауруханасы" мекемесі (Семей қаласы)
3 888,89
6
Жамбыл облысы денсаулық сақтау басқармасының "№2 қалалық аурухана" ШЖҚ МКК
9 635,97
7
Жамбыл облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жамбыл аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК

5 482,27
8
ГКП на ПХВ "Зеленовская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
3 458,70
9
ГКП на ПХВ "Сырымская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
4 499,64
10
ГКП на ПХВ "Теректинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
3 706,04
11
ГКП на ПХВ "Областная клиническая больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
5 866,67
12
КГП "Детская больница города Караганды" управления здравоохранения Карагандинской области
4 167,32
13
КГП "Центральная больница города Темиртау" управления здравоохранения Карагандинской области
3 573,40
14
КГП "Детская больница города Темиртау" управления здравоохранения Карагандинской области
4 181,37
15
КГП "Центральная больница г. Балхаш" управления здравоохранения Карагандинской области
3 573,40
16
КГП "Центральная больница города Жезказган" управления здравоохранения Карагандинской области
3 573,40
17
КГП "Центральная больница №1 г.Сатпаев" управления здравоохранения Карагандинской области
3 581,60
18
КГП "Центральная больница г. Шахтинск" акимата Карагандинской области управления здравоохранения Карагандинской области
3 591,01
19
КГП "Центральная больница г. Сарани" управления здравоохранения Карагандинской области
3 599,04
20
ТОО "Клиника Жансая" Карагандинская область
3 599,67
21
ТОО "Медицинская фирма "Мерей" Карагандинская область
3 573,40
22
КГП на ПХВ "Сырдарьинская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинический услугой" управления здравоохранения Кызылординской области
10 593,22
23
КГП на ПХВ "Первая городская больница" коммунального государственного учреждения "Управление здравоохранения акимата Северо-Казахстанской области"
4 186,27
24
ГКП на ПХВ "Медицинский колледж" Управления здравоохранения города Алматы
5 103,29
Приложение 24
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 6 ноября 2018 года
№ ҚР ДСМ-31
Приложение 19
к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 сентября 2018 года
№ ҚР ДСМ-10
Тариф на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, возмещение затрат на которые осуществляется медицинским организациям (соисполнителям) оказывающим медицинскую помощь больным туберкулезом
№ п/п
Наименование медицинских организаций
Тариф за один койко-день (тенге)
1
ГККП "Специализированное лечебно-профилактическое предприятие" Управления здравоохранения Актюбинской области

5 482,27
8
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Зеленов аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
3 458,70
9
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Сырым аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ МКК
4 499,64
10
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық ауруханасы" ШЖҚ МКК
3 706,04
11
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық клиникалық ауруханасы" ШЖҚ МКК
5 866,67
12
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қарағанды қаласының балалар ауруханасы" КМК
4 167,32
13
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Теміртау қаласының орталық ауруханасы" КМК
3 573,40
14
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Теміртау қаласының балалар ауруханасы" КМК
4 181,37
15
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Балхаш қаласының орталық ауруханасы" КМК
3 573,40
16
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жезказған қаласының орталық ауруханасы" КМК
3 573,40
17
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Сәтпаев қаласының № 1 орталық ауруханасы" КМК
3 581,60
18
Қарағанды облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Шахтинск қаласының орталық ауруханасы" КМК
3 591,01
19
Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасының "Саран қаласының орталық ауруханасы" КМК
3 599,04
20
Қарағанды облысы "Жансая клиникасы" ЖШС
3 599,67
21
Қарағанды облысы "Мерей" медициналық фирмасы" ЖШС
3 573,40
22
Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық –емханалық қызметі бар Сырдария аудандық орталық ауруханасы" ШЖҚ КМК
10 593,22
23
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бірінші қалалық аурухана" ШЖҚ КМК
4 186,27
24
Астана қаласы денсаулық басқармасының. "Медициналық колледж" ШЖҚ МКК
5 103,29
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 6 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-31 бұйрығына
24-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2018 жылғы 5 қыркүйектегі
№ ҚР ДСМ-10 бұйрығына
19-қосымша
Шығындарын өтеу туберкулезбен ауыратын науқастарға медициналық көмек көрсететін медициналық ұйымдар (бірлесіп орындаушылар) үшін жүзеге асырылатын, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тариф
№ р/с
Медициналық ұйымдардың атауы
Бір төсек күн тарифі (тенге)
1
Ақтөбе облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Мамандандырылған емдік-профилактикалық кәсіпорын" МКҚК

5 691,21
2
ГККП "Темирская районная туберкулезная больница" Управление здравоохранения Актюбинской области
10 187,43
3
ГККП "Айтекебийский хоспис для туберкулезных больных" Управления здравоохранения Актюбинской области
12 307,15
4
ГКП на ПХВ "Алматинский региональный противотуберкулезный диспансер" Управления здравоохранения Алматинской области
12 936,63
5
КГП "Больница паллиативной помощи Алматинской области" государственного учреждения Управление здравоохранения Алматинской области
16 246,10
6
КГП на ПХВ "Центральная районная больница Зыряновского района" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
18 515,13
7
КГКП "Детский противотуберкулезный лечебно-профилактический центр" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
22 352,39
8
КГКП "Региональный противотуберкулезный диспансер города Семей" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
15 039,55
9
КГКП "Аркалыкский региональный противотуберкулезный диспансер" Управления здравоохранения Костанайской области
19 383,74
10
КГКП "Казалинский районный противотуберкулезный диспансер" Управления здравоохранения Кызылординской области
49 476,56
11
КГКП "Кармакшинский районный противотуберкулезный диспансер" Управления здравоохранения Кызылординской области
18 992,25
12
КГКП "Сырдарьинский районный противотуберкулезный диспансер" Управления здравоохранения Кызылординской области
17 571,35
13
ГККП "Жанаозенская межрайонная туберкулезная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
12 141,60

5 691,21
2
Ақтөбе облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Темір аудандық туберкулез ауруханасы" МКҚК
10 187,43
3
Ақтөбе облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Әйтеке би туберкулез науқастарына арналған хосписі" МКҚК
12 307,15
4
Алматы облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Алматы аймақтық туберкулезге қарсы диспансері" ШЖҚ МКК
12 936,63
5
Алматы облысы Денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік мекемесінің "Алматы облысының паллиативтік көмек ауруханасы" КМК
16 246,10
6
Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Зырян ауданының орталық аудандық ауруханасы" ШЖҚ КМК
18 515,13
7
Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Туберкулезге қарсы балаларды емдеу-профилактикалық орталығы" КМҚК
22 352,39
8
Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының аймақтық туберкулезге қарсы диспансері" КМҚК
15 039,55
9
Қостанай облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Арқалық аймақтық туберкулезге қарсы диспансері" КМҚК
19 383,74
10
Қызылорда облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Қазалы аймақтық туберкулезге қарсы диспансері" КМҚК
49 476,56
11
Қызылорда облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Қармақшы аймақтық туберкулезге қарсы диспансері" КМҚК
18 992,25
12
Қызылорда облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Сырдария аудандық туберкулезге қарсы диспансері" КМҚК
17 571,35
13
Маңғыстау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Жаңаөзен ауданаралық туберкулезге қарсы ауруханасы" МКҚК
12 141,60