О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 июня 2015 года № 15-1/522 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 декабря 2018 года № 487. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 декабря 2018 года № 17870. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 мая 2020 года № 181
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 25.05.2020 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 июня 2015 года № 15-1/522 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11684, опубликован 31 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
стандарт государственной услуги "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений", утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту производства и переработки растениеводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан после его официального опубликования;

"Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 8 маусымдағы № 15-1/522 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 4 желтоқсандағы № 487 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 6 желтоқсанда № 17870 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 25 мамырдағы № 181 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 25.05.2020 № 181 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 8 маусымдағы № 15-1/522 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11684 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру және қайта өңдеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан –Министр сельского хозяйства Республики Казахстан У. Шукеев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство информации и
коммуникаций Республики Казахстан
Приложение к приказу
Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 4 декабря 2018 года № 487
Утвержден
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 8 июня 2015 года
№ 15-1/522
Стандарт государственной услуги "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений"
Глава 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (далее – государственная услуга).
2. Стандарт государственной услуги разработан Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – Министерство).
3. Государственная услуга оказывается местными исполнительными органами областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент (далее – услугодатель).
Прием заявок (переводных заявок) и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – портал).
Глава 2. Порядок оказания государственной услуги
4. Срок оказания государственной услуги – 3 (три) рабочих дня.
5. Форма оказания государственной услуги: электронная (полностью автоматизированная).
6. Результат оказания государственной услуги – уведомление о перечислении субсидии либо мотивированный отказ в предоставлении государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 настоящего стандарта государственной услуги. Причитающиеся субсидии перечисляются на счета:
1) сельскохозяйственных товаропроизводителей (далее – сельхозтоваропроизводитель) или сельскохозяйственных кооперативов (далее – сельхозкооператив) для возмещения затрат на приобретенные гербициды, биоагенты (энтомофаги) и биопрепараты (далее – СЗР) в текущем году и (или) в 4 (четвертом) квартале предыдущего года у поставщика СЗР;
2) отечественных производителей СЗР для удешевления стоимости СЗР, реализованных сельхозтоваропроизводителям или сельхозкооперативам в текущем году и (или) в 4 (четвертом) квартале предыдущего года.
Форма представления результата оказания государственной услуги – электронная.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
Ө. Шөкеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
Қазақстан Республикасы
Премьер- Министрінің
орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2018 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 487 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2015 жылғы 8 маусымдағы
№ 15-1/522 бұйрығымен
бекітілген
"Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
1-тарау. Жалпы ережелер
1. "Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі (бұдан әрі – Министрлік) әзірледі.
3. Мемлекеттік қызметті облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінімдерді (өтпелі өтінімдерді) қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру "электрондық үкіметтің" www.egov.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.
2-тарау. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
4. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі – 3 (үш) жұмыс күні.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық (толық автоматтандырылған).
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – субсидияны аудару туралы хабарлама не осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 10-тармағымен көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметті ұсынудан уәжді бас тарту. Тиесілі субсидиялар:
1) ағымдағы жылы және (немесе) өткен жылдың 4 (төртінші) тоқсанында гербицидтерді, биоагенттерді (энтомофагтарды) және биопрепараттарды (бұдан әрі – ӨҚҚ) жеткізушіден сатып алынған ӨҚҚ-ға жұмсалған шығындарды өтеу үшін ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің (бұдан әрі – ауылшартауарөндіруші) немесе ауыл шаруашылығы кооперативінің (бұдан әрі – ауылшаркооперативі);
2) ағымдағы жылы және (немесе) өткен жылдың 4 (төртінші) тоқсанында ауылшартауарөндірушілерге немесе ауылшаркооперативтеріне өткізілген ӨҚҚ құнын арзандату үшін отандық ӨҚҚ өндірушілердің шоттарына аударылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны – электрондық.

Уведомление о результате оказания государственной услуги направляется в "личный кабинет" услугополучателя в форме электронного документа по формам, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему стандарту государственной услуги.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).
8. График работы:
1) услугодателя – с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан и статьи 5 Закона Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан" (далее – Закон).
2) портала – круглосуточно, за исключением технических перерывов, связанных с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан и статьи 5 Закона прием заявок и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем).
9. Услугополучатель представляет на портал в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП), заявку на получение субсидий за приобретенные СЗР по полной стоимости по форме, согласно приложению 3 к настоящему стандарту государственной услуги или переводную заявку об оплате причитающихся субсидий при приобретении СЗР у отечественного производителя СЗР по удешевленной стоимости по форме, согласно приложению 4 к настоящему стандарту государственной услуги.
Подтверждением принятия заявки (переводной заявки) является соответствующий статус в "личном кабинете" услугополучателя в информационной системе субсидирования о принятии запроса для оказания государственной услуги.
По заявкам (переводным заявкам), в которых объем субсидий превышает объем бюджетных средств, предусмотренных в индивидуальном помесячном плане финансирования по субсидированию стоимости СЗР на соответствующий месяц, выплата субсидий осуществляется в следующем месяце, по очередности согласно дате поступления заявок.
10. Услугодатели отказывают в оказании государственной услуги по следующим основаниям:
1) установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие услугополучателя и (или) представленных данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги условиям установленными Правилами субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений, утвержденными приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 мая 2016 года № 204 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13717).

Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі туралы хабарлама осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1 және 2-қосымшаларға сәйкес нысандар бойынша электрондық құжат нысанында көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" жолданады.
7. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
8. Мыналардың:
1) көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына және "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі – Заң) 5-бабына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін.
2) порталдың жұмыс кестесі – жөндеу жұмыстарын жүргізумен байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына және Заңның 5-бабына сәйкес жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, демалыс және мереке күндері жүгінген жағдайда, өтінімдерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру келесі жұмыс күні жүзеге асырылады).
9. Көрсетілетін қызметті алушы порталға осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша толық құнымен сатып алынған ӨҚҚ үшін субсидия алуға арналған өтінімді немесе осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ӨҚҚ-ны отандық ӨҚҚ өндірушіден арзандатылған құнмен сатып алған жағдайда тиесілі субсидияларды төлеу туралы өтпелі өтінімді электрондық цифрлық қолтаңбамен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылған электрондық құжат нысанында ұсынады.
Өтінімнің (өтпелі өтінімнің) қабылданғанын субсидиялаудың ақпараттық жүйесіндегі көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" мемлекеттік қызметті көрсетуге арналған сұранымның қабылданғаны туралы тиісті мәртебе растайды.
Субсидия көлемі ӨҚҚ құнын субсидиялау жөніндегі ай сайынғы жеке қаржыландыру жоспарында көзделген тиісті айға арналған бюджет қаражатының көлемінен асатын өтінімдер (өтпелі өтінімдер) бойынша субсидияларды төлеу өтінімдердің келіп түсу күніне сәйкес кезектілік бойынша келесі айда жүзеге асырылады.
10. Көрсетілетін қызметті берушілер мынадай негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартады:
1) көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігінің анықталуы;
2) көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті ұсынылған деректер мен мәліметтердің Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 204 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13717 болып тіркелген) бекітілген Өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау қағидаларында белгіленген шарттарға сәйкес келмеуі.

Глава 3. Порядок обжалования решений, действий (бездействий) центральных государственных органов, а также услугодателя и (или) его должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг
11. Обжалование решений, действий (бездействий) услугодателя по вопросам оказания государственных услуг: жалоба подается на имя руководителя, соответствующего услугодателя.
Жалоба подается в письменной форме по почте либо нарочно через канцелярию услугодателя в рабочие дни по адресам, указанным в пункте 13 настоящего стандарта государственной услуги.
В жалобе:
1) физического лица – указываются его фамилия, имя, отчество (при его наличии), почтовый адрес;
2) юридического лица – указываются его наименование, почтовый адрес, исходящий номер и дата. Обращение должно быть подписано услугополучателем.
Подтверждением принятия жалобы услугодателем является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата) с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу, срока и места получения ответа на поданную жалобу.
Также информацию о порядке обжалования действий (бездействий) работника услугодателя можно получить по телефонам Единого контакт-центра: 1414, 8-800-080-7777.
Услугополучателю в подтверждение о принятии его жалобы лицом, принявшим жалобу, выдается талон, в котором указывается номер, дата, фамилия лица, принявшего жалобу, срок и место получения ответа на жалобу, контактные данные лица, у которого можно получить информацию о ходе рассмотрения жалобы.
При отправке электронного обращения через портал услугополучателю из "личного кабинета" на портале доступна информация об обращении, которая обновляется в ходе обработки обращения услугодателем (отметки о доставке, регистрации, исполнении, ответ о рассмотрении или отказе в рассмотрении жалобы).
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес услугодателя подлежит рассмотрению в течение пяти рабочих дней со дня ее регистрации. Мотивированный ответ о результатах рассмотрения жалобы направляется услугополучателю по почте либо выдается нарочно в канцелярии услугодателя.
В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги услугополучатель может обратиться с жалобой в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, подлежит рассмотрению в течение пятнадцати рабочих дней со дня ее регистрации.

3- тарау. Орталық мемлекеттік органдардың, сондай-ақ көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі
11. Қөрсетілетін қызметті берушінің мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану: шағым тиісті көрсетілетін қызметті берушінің басшысының атына беріледі.
Шағым осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 13-тармағында көрсетілген мекенжайлар бойынша жазбаша нысанда почтамен не жұмыс күндері көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы қолма-қол беріледі.
Мыналардың:
1) жеке тұлғаның шағымында аты, әкесінің аты (бар болса), тегі, почталық мекенжайы көрсетіледі;
2) заңды тұлғаның шағымында атауы, почталық мекенжайы, шығыс нөмірі мен күні көрсетіледі. Арызға көрсетілетін қызметті алушы қол қоюы тиіс.
Көрсетілетін қызметті берушінің шағымды қабылдағанын шағымды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні, берілген шағымға жауап алу мерзімі мен орны көрсетіле отырып, оның тіркелуі (мөртабан, кіріс нөмірі және күні) растайды.
Сондай-ақ көрсетілетін қызметті беруші жұмыскерінің әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі туралы ақпаратты Бірыңғай байланыс орталығының 1414, 8-800-080-7777 телефондары арқылы алуға болады.
Көрсетілетін қызметті алушыға оның шағымының қабылданғанын растау үшін шағымды қабылдаған адам талон береді, онда нөмірі, күні, шағымды қабылдаған адамның тегі, шағымға жауап алу мерзімі және орны, шағымның қаралу барысы туралы ақпарат алуға болатын адамның байланыс деректері көрсетіледі.
Портал арқылы электрондық арыз жолдаған кезде көрсетілетін қызметті алушыға порталдағы "жеке кабинеттен" арыз туралы ақпарат қолжетімді болады, ол көрсетілетін қызметті берушінің арызды өңдеуі барысында (шағымның жеткізілгені, тіркелгені, орындалғаны туралы белгілер, қарау туралы немесе қараудан бас тарту туралы жауап) жаңартылып отырады.
Көрсетілетін қызметті берушінің атына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде қаралуы тиіс. Шағымды қараудың нәтижелері туралы уәжді жауап көрсетілетін қызметті алушыға почта арқылы жолданады не көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде қолма-қол беріледі.
Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызметтер көрсетудің сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға шағыммен жүгіне алады.
Мемлекеттік қызметтер көрсетудің сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның атына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап он бес жұмыс күні ішінде қаралуы тиіс.

12. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги, услугополучатель обращается в суд в соответствии с подпунктом 6) пункта 1 статьи 4 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах".
Глава 4. Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме
13. Адреса мест оказания государственной услуги размещены на:
1) интернет-ресурсе соответствующего услугодателя;
2) интернет-ресурсе Министерства: www.mgov.kz, раздел "Государственные услуги", подраздел "Адреса мест оказания государственной услуги".
14. Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством Единого контакт-центра.
15. Контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственной услуги указаны на портале. Единый контакт-центр: 1414, 8-800-080-7777.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Субсидирование стоимости
гербицидов, биоагентов (энтомофагов)
и биопрепаратов, предназначенных
для обработки сельскохозяйственных
культур в целях защиты растений"
Форма
Уведомление
Уважаемый (-ая) ________________________________________________________________________________
(услугополучатель)
По Вашей заявке (переводной заявке) №__________ от "__" _________ 20___ года
в предоставлении государственной услуги отказано по причине: ________________________.
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
"Субсидирование стоимости
гербицидов, биоагентов (энтомофагов)
и биопрепаратов, предназначенных
для обработки сельскохозяйственных
культур в целях защиты растений"
Форма
Уведомление
Уважаемый (-ая) _________________________________________________________________
(услугополучатель)
По Вашей заявке (переводной заявке) №________ от "__" _______ 20__ года
на Ваш счет №__________ перечислена субсидия в размере _________
тенге платежным поручением от "____" ___________ 20_____ года.
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
"Субсидирование стоимости
гербицидов, биоагентов (энтомофагов)
и биопрепаратов, предназначенных
для обработки сельскохозяйственных
культур в целях защиты растений"
Форма
Заявка
1. В ____________________________________________________________________________
области (города республиканского значения, столицы)
от _____________________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица, фамилия, имя, отчество
(при его наличии) физического лица)

12. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілетін қызметті алушы "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 4-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес сотқа жүгінеді.
4-тарау. Мемлекеттік қызметті, оның ішінде электрондық нысанда көрсетілетін қызметті көрсетудің ерекшеліктері ескеріле отырып қойылатын өзге де талаптар
13. Мемлекеттік қызметті көрсету орындарының мекенжайлары:
1) тиісті көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында;
2) Министрліктің www.mgov.kz интернет-ресурсындағы "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімінің "Мемлекеттік қызметтерді көрсету орындарының мекенжайлары" деген кіші бөлімінде орналастырылған.
14. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы ақпаратты қашықтықтан қол жеткізу режімінде Бірыңғай байланыс орталығы арқылы алу мүмкіндігі бар.
15. Мемлекеттік қызметтерді көрсету мәселелері жөніндегі анықтама қызметтерінің байланыс телефондары порталда көрсетілген. Бірыңғай байланыс орталығы: 1414, 8-800-080-7777.
"Өсімдіктерді қорғау
мақсатында ауыл шаруашылығы
дақылдарын өңдеуге арналған
гербицидтердің, биоагенттердің
(энтомофагтардың) және
биопрепараттардың құнын
субсидиялау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
1-қосымша
Нысан
Хабарлама
Құрметті
_______________________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушы)
Сіздің 20_____ жылғы "____" _________ №__________ өтініміңіз (өтпелі өтініміңіз)
бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден ___________________ себепті бас тартылды.
"Өсімдіктерді қорғау
мақсатында ауыл шаруашылығы
дақылдарын өңдеуге арналған
гербицидтердің, биоагенттердің
(энтомофагтардың) және
биопрепараттардың құнын
субсидиялау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
2-қосымша
Нысан
Хабарлама
Құрметті
_______________________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушы)
Сіздің 20___ жылғы "____" _________ №__________ өтініміңіз (өтпелі өтініміңіз)
бойынша Сіздің №____________ шотыңызға 20___ жылғы "__" _________ төлем
тапсырмасымен ____________ теңге мөлшерінде субсидия аударылды.
"Өсімдіктерді қорғау
мақсатында ауыл шаруашылығы
дақылдарын өңдеуге арналған
гербицидтердің, биоагенттердің
(энтомофагтардың) және
биопрепараттардың құнын
субсидиялау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
3-қосымша
Нысан
Өтiнiм
1. __________________________________ облысының (республикалық маңызы
бар қаланың, астананың) _________________________________________________
_______________________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы, жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі,

2. Прошу выплатить мне субсидии за приобретенные СЗР в объеме _________________ литр
(килограммов, грамм, штук) _________, в размере______________________ тенге.
(вид СЗР)                   (сумма цифрами и прописью)
3. Сведения о заявителе*.
для юридического лица:
наименование____________________________________________________________________
БИН____________________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
руководителя______________
ИИН руководителя _______________________________________________________________
адрес___________________________________________________________________________
номер телефона (факса)___________________________________________________________
4. Для физического лица, индивидуального предпринимателя:
наименование____________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)____________________________________________
ИИН___________________________________________________________________________
документ, удостоверяющий личность:
номер___________________________________________________________________________
кем выдано______________________________________________________________________
дата выдачи_____________________________________________________________________
адрес___________________________________________________________________________
номер телефона (факса)___________________________________________________________
Уведомление о начале деятельности в качестве индивидуального предпринимателя:
местонахождение________________________________________________________________
дата уведомления________________________________________________________________

2. Маған__________ литр (килограмм, грамм, дана) көлемiнде сатып алынған
__________________________________________________________________ үшiн
(ӨҚҚ түрi)
______________________________ теңге мөлшерінде субсидия төлеуді сұраймын.
(сома санмен және жазбаша)
3. Өтінім беруші туралы ақпарат*.
заңды тұлға үшін:
атауы __________________________________________________________________
БСН____________________________________________________________________
басшысының аты, әкесінің аты (бар болса тегі), тегі____________________________
басшысының ЖСН-сы_____________________________________________________
мекенжайы: _____________________________________________________________
телефон (факс) нөмірі: ____________________________________________________
4. Жеке тұлға, дара кәсіпкер үшін:
атауы___________________________________________________________________
аты, әкесінің аты (бар болса), тегі___________________________________________
ЖСН___________________________________________________________________
жеке басын куәландыратын құжат:
нөмірі __________________________________________________________________
кім берді _______________________________________________________________
берілген күні ____________________________________________________________
мекенжайы:_____________________________________________________________
телефон (факс) нөмірі:____________________________________________________
Дара кәсіпкер ретінде қызметін бастағаны туралы хабарлама:
орналасқан жері ________________________________________________________
хабарлама күні _________________________________________________________

7. Сведения о наличии текущего счета у сельскохозяйственного товаропроизводителя (сельхотоваропроизводителя) или сельскохозяйственного кооператива (сельхозкооператива) в банке второго уровня *:
ИИН/БИН ______________________________________________________________________
Кбе ____________________________________________________________________________
Реквизиты банка: ________________________________________________________________
Наименование банка: _____________________________________________________________
БИК ___________________________________________________________________________
ИИК ___________________________________________________________________________
БИН ___________________________________________________________________________
Кбе ____________________________________________________________________________
8. Договор купли-продажи между сельхозтоваропроизводителем (сельхозкооперативом) и производителем/поставщиком СЗР:
номер договора __________________________________________________________________
дата заключения договора _________________________________________________________
цена с НДС (тенге) _______________________________________________________________
наименование и БИН производителя СЗР ____________________________________________
адрес местонахождения производителя СЗР __________________________________________
наименование СЗР _______________________________________________________________
объем СЗР, литров (килограммов, штук, грамм) _______________________________________
срок оплаты _____________________________________________________________________
пункт назначения (отпуска) ________________________________________________________
9. Платежные документы подтверждающие фактическое приобретение (на момент подачи заявки) СЗР:
номер платежного документа ______________________________________________________
дата платежного документа ________________________________________________________
номер счета-фактуры _____________________________________________________________
дата выдачи _____________________________________________________________________
10. Грузовая таможенная декларация (для сельхозтоваропроизводителя (сельхозкооператива), который приобрел СЗР из стран, не входящих в Евразийский экономический союз):
наименование СЗР _______________________________________________________________
единица измерения _______________________________________________________________
количество (объем) _______________________________________________________________
цена с НДС (тенге) _______________________________________________________________
всего стоимость реализации _______________________________________________________
номер __________________________________________________________________________
дата выдачи _____________________________________________________________________
наименование иностранного производителя СЗР ______________________________________
адрес местонахождения иностранного производителя СЗР ______________________________

7. Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің (ауылшартауарынөндірушінің) немесе
ауыл шаруашылығы кооперативінің (ауылшаркооперативінің) екінші деңгейдегі банкте
ағымдағы шотының бары туралы мәліметтер *.
ЖСН/БСН ______________________________________________________________
Кбе____________________________________________________________________
Банк деректемелері______________________________________________________
Банк атауы______________________________________________________________
БСК____________________________________________________________________
ЖСК___________________________________________________________________
БСН____________________________________________________________________
Кбе____________________________________________________________________
8. Ауыл шаруашылығы тауарын өндіруші (ауылшаркооперативі) және ӨҚҚ өндіруші /
жеткізуші арасындағы сатып алу-сату шарты:
шарттың нөмірі __________________________________________________________
шарт жасалған күн _______________________________________________________
ҚҚС-мен бағасы (теңге)___________________________________________________
ӨҚҚ өндірушінің атауы және БСН-сы________________________________________
ӨҚҚ өндірушінің орналасқан жерінің мекенжайы _____________________________
ӨҚҚ атауы ______________________________________________________________
ӨҚҚ көлемі, литр (килограмм, дана, грамм) _________________________________
төлеу мерзімі ___________________________________________________________
межелі (босату) пункті ____________________________________________________
9. ӨҚҚ-нің нақты сатып алынғанын растайтын (өтінім берген сәтте) төлем құжаттары:
төлем құжатының нөмірі _________________________________________________
төлем құжатының күні ___________________________________________________
шот-фактура нөмірі______________________________________________________
берілген күні ___________________________________________________________
10. Жүк кедендік декларация (Еуразиялық экономикалық одаққа кірмейтін елдерден
ӨҚҚ сатып алған ауылшартауарынөндіруші (ауылшаркооперативі) үшін):
ӨҚҚ атауы ______________________________________________________________
өлшем бірлігі ___________________________________________________________
мөлшері (көлемі)_________________________________________________________
ҚҚС-мен бағасы (теңге)___________________________________________________
өткізу құны, барлығы _____________________________________________________
нөмірі __________________________________________________________________
берілген күні ____________________________________________________________
шетелдік ӨҚҚ өндірушінің атауы ___________________________________________
шетелдік ӨҚҚ өндірушінің орналасқан жерінің мекенжайы _____________________

11. Документ, выданный органом государственных доходов, подтверждающий, что товар ввезен из стран Евразийского экономического союза:
номер __________________________________________________________________________
дата выдачи _____________________________________________________________________
наименование иностранного производителя СЗР ______________________________________
адрес местонахождения иностранного производителя СЗР ______________________________
12. Сертификат соответствия на приобретенные СЗР:
номер сертификата _______________________________________________________________
срок действия сертификата ________________________________________________________
идентифицированная продукция (наименование, страна происхождения)
заявитель (наименование, адрес) ___________________________________________________
кем выдан ______________________________________________________________________

11. Тауар Еуразиялық экономикалық одақ елдерінен әкелінгенін растайтын
мемлекеттік кірістер органы берген құжат:
нөмірі __________________________________________________________________
берілген күні ____________________________________________________________
шетелдік ӨҚҚ өндірушінің атауы ___________________________________________
шетелдік ӨҚҚ өндірушінің орналасқан жерінің мекенжайы_____________________
12. Сатып алынған ӨҚҚ-ға арналған сәйкестiк сертификаты:
сертификаттың нөмірі____________________________________________________
сертификаттың қолданылу мерзімі _________________________________________
сәйкестендірілген өнім (атауы, шығарушы ел)________________________________
өтінім беруші (атауы, мекенжайы) __________________________________________
кім берді _______________________________________________________________

13. Сертификат происхождения товара:
номер и дата выдачи ______________________________________________________________
наименование товара _____________________________________________________________
экспортер/грузоотправитель _______________________________________________________
импортер/грузополучатель ________________________________________________________
14. Расчет причитающихся субсидий:
Торговое название СЗР
Производство СЗР (отечественное/ иностранное)
Наименование сельскохозяйственной культуры (обрабатываемый объект), пар
Кадастровый номер земельного участка и его площадь, гектар
Кадастровый номер поля и его площадь, гектар
Норма расхода (применения) СЗР литр (килограмм, грамм штук) на 1 гектар
1
2
3
4
5
6
7
продолжение таблицы
Обрабатываемая площадь, гектар
Фактический объем использования СЗР (килограмм, литр, штук, грамм)
Цена 1 литра (килограмма, штук, грамма), тенге
Норма субсидий на 1 литр (килограмм, штук, грамм), тенге
Сумма причитающейся субсидии, тенге (графа 8 х графа 10)
8
9
10
11
12
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен об ответственности за представление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан и даю согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, а также на сбор, обработку, хранение, выгрузку и использование персональных данных и иной информации.
Обязуюсь применить в текущем году, приобретенные СЗР в целях защиты растений, в случае неприменения обязуюсь вернуть полученные субсидии.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" ______ 20__ года:
Данные из ЭЦП
Дата и время подписания ЭЦП
Уведомление о принятии заявки:
Принято управлением области (управлением города) в 00:00 часов "__" 20____ года:
Данные из ЭЦП
Дата и время подписания ЭЦП
Расшифровка аббревиатур и обозначений:
СЗР - средства защиты растений;
ЭЦП - электронно-цифровая подпись;
ИИН – индивидуальный идентификационный номер;
ИИК – индивидуальный идентификационный код;
БИК – банковский идентификационный код;
БИН – бизнес-идентификационный номер;
НДС – налог на добавленную стоимость;
Кбе – код бенефициара;
* - при полной автоматизации процесса субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов сведения заявки заполняются автоматически за счет интеграции.
Примечание:
В случае подачи настоящей заявки сельскохозяйственным кооперативом на получение субсидий также сельскохозяйственными товаропроизводителями, сведения, указанные в строках 5, 6, 7, 8 и 9 заявки, заполняются на каждого члена сельскохозяйственного кооператива, для которого причитается субсидия.
Приложение 4
к стандарту государственной услуги
"Субсидирование стоимости
гербицидов, биоагентов (энтомофагов)
и биопрепаратов, предназначенных
для обработки сельскохозяйственных
культур в целях защиты растений"
Форма
Переводная заявка

13. Тауардың шыққан жері сертификаты:
нөмірі мен берілген күні __________________________________________________
тауардың атауы _________________________________________________________
экспорттаушы/жүк жөнелтуші _____________________________________________
импорттаушы/жүк алушы_________________________________________________
14. Тиесілі субсидиялар есептемесі:
ӨҚҚ саудалық атауы
ӨҚҚ өндіруші (отандық/ шетелдік)
Ауыл шаруашылығы дақылының атауы (өңделетін объект), пар
Жер учаскесінің кадастрлық нөмірі және оның алаңы, гектар
Танаптың кадастрлық нөмірі және оның алаңы
1 гектарға ӨҚҚ шығысының (қолдану) нормасы литр (килограмм, грамм, дана)
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Өңделетін алаң, гектар
ӨҚҚ пай даланудың нақты көлемі (килограмм, литр, дана, грамм)
1 литрінің (килограмм, дана, грамм) бағасы, теңге
1 литрге (килограмм, дана, грамм) арналған субсидиялар нормасы, теңге
Тиесілі субсидия сомасы, теңге (8-баған х 10-баған)
8
9
10
11
12
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын және заңмен қорғалатын құпиядан тұратын мәліметтерді пайдалануға, сондай-ақ дербес деректерді және өзге ақпаратты жинауға, өңдеуге, сақтауға, шығарып алуға және пайдалануға келісім беремін.
Өсімдіктерді қорғау мақсатында сатып алынған ӨҚҚ-ні ағымдағы жылы пайдалануға міндеттенемін, алынған субсидияларды пайдаланбаған жағдайда қайтып беруге міндеттенемін.
Өтінім беруші 20__ жылғы "__" ________ сағат 00:00-де қол қойды және жіберді:
ЭЦҚ-дан алынған деректер
ЭЦҚ-мен қол қойылған күні мен уақыты
Өтінімнің қабылданғаны туралы хабарлама:
Облыс басқармасы (қала басқармасы) 20__ жылғы "__" ________ сағат 00:00-де
қабылдады:
ЭЦҚ-дан алынған деректер
ЭЦҚ-мен қойылған күні мен уақыты
Аббревиатуралардың толық жазылуы және түсіндірмесі:
ЭЦҚ – электрондық цифрлық қолтаңба;
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі;
ЖСК – жеке сәйкестендіру коды;
БСК – банктік-сәйкестендіру коды;
БИН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
ҚҚС – қосылған құн салығы;
Кбе –бенефициар коды;
* – гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау процесі толық автоматтандырылған жағдайда, өтінімдегі мәліметтер автоматты түрде интеграция есебінен толтырылады.
Ескертпе:
Ауыл шаруашылығы кооперативі субсидия алуға арналған осы өтінімді ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілер үшін де берген жағдайда өтінімнің 5, 6, 7, 8 және 9-жолдарында көрсетілген мәліметтер субсидия тиесілі ауыл шаруашылығы кооперативінің әр мүшесіне толтырылады.
"Өсімдіктерді қорғау
мақсатында ауыл шаруашылығы
дақылдарын өңдеуге арналған
гербицидтердің, биоагенттердің
(энтомофагтардың) және
биопрепараттардың құнын
субсидиялау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
4-қосымша
Нысан
Өтпелі өтінім

1. В ____________________________________________________________________________
области, (города республиканского значения, столицы)
от _____________________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица, фамилия, имя, отчество
(при его наличии) физического лица)
2. Настоящим заявляю, что мною заключен договор купли-продажи СЗР
по удешевленной стоимости с ______________________________________________________
(наименование производителя СЗР)
в объеме ___________ литров (килограммов, граммов, штук) ___________________________
и прошу перечислить отечественному производителю СЗР
_____________________________________________________ причитающиеся мне субсидии,
(наименование отечественного производителя СЗР)
в размере _______________________________________ тенге после внесения отечественным
(сумма цифрами и прописью)
производителем СЗР ______________________________________________________________
(наименование отечественного производителя СЗР)
сведений в реестр по объемам фактической реализации СЗР.
3. Сведения о заявителе*.
Для юридического лица:
наименование ___________________________________________________________________
БИН ___________________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя _______________________________
ИИН руководителя _______________________________________________________________
адрес ___________________________________________________________________________
номер телефона (факса) ___________________________________________________________
4. Для физического лица, индивидуального предпринимателя*:
наименование ___________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) ___________________________________________
ИИН ___________________________________________________________________________
документ, удостоверяющий личность:
номер __________________________________________________________________________
кем выдано _____________________________________________________________________
дата выдачи _____________________________________________________________________
адрес: __________________________________________________________________________
номер телефона (факса): __________________________________________________________
Уведомление о начале деятельности в качестве индивидуального предпринимателя:
местонахождение ________________________________________________________________
дата уведомления ________________________________________________________________

1. ______________ облысының _____________________________ республикалық
маңызы бар қаланың, астананың _________________________________________
______________________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы, жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі
2. Осымен _______________________________________ арзандатылған құнмен
(ӨҚҚ өндірушінің атауы)
________ литр (килограмм, грамм, дана) көлемiнде __________________ ӨҚҚ
(ӨҚҚ түрi)
сатып алу-сату шартын жасасқанымды мәлімдеймін және маған тиесілі _________
______________________________________ теңге мөлшеріндегі субсидияны
(сома санмен және жазбаша)
отандық ӨҚҚ өндіруші ___________________________________________________
(отандық ӨҚҚ өндірушінің атауы)
нақты өткізілген ӨҚҚ көлемдері жөніндегі тізілімге мәліметтерді ұсынғаннан кейін
отандық ӨҚҚ өндіруші___________________________________________________
(отандық ӨҚҚ өндірушінің атауы) аударуды сұраймын.
3. Өтінім беруші туралы мәлімет * .
заңды тұлға үшін:
атауы _________________________________________________________________
БСН___________________________________________________________________
басшысының аты, әкесінің аты (бар болса), тегі ______________________________
басшысының ЖСН-сы ___________________________________________________
мекенжайы: ____________________________________________________________
телефон (факс) нөмірі: ___________________________________________________
4. Жеке тұлға, дара кәсіпкер үшін * :
атауы __________________________________________________________________
аты, әкесінің аты (бар болса), тегі __________________________________________
ЖСН___________________________________________________________________
жеке басын куәландыратын құжат:
нөмірі _________________________________________________________________
кім берді _______________________________________________________________
берілген күні ___________________________________________________________
мекенжайы:_____________________________________________________________
телефон (факс) нөмірі:____________________________________________________
Дара кәсіпкер ретінде қызметін бастағаны туралы хабарлама:
орналасқан жері _________________________________________________________
хабарлама күні __________________________________________________________

8. Сведения о текущем счете производителя СЗР в банке второго уровня*:
наименование банка: _____________________________________________________________
БИК ___________________________________________________________________________
ИИК ___________________________________________________________________________
БИН ___________________________________________________________________________
Кбе ____________________________________________________________________________

8. Ауыл шаруашылығы тауар өндірушінің екінші деңгейдегі банкте ағымдағы шотының
бары туралы мәліметтер *.
банктің атауы:___________________________________________________________
БСК____________________________________________________________________
ЖСК___________________________________________________________________
БСН____________________________________________________________________
Кбе____________________________________________________________________

Сумма причитающейся субсидии, тенге (графа8 х графа10)
8
9
10
11
12
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен об ответственности за представление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан и даю согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, а также на сбор, обработку, хранение, выгрузку и использование персональных данных и иной информации.
Обязуюсь применить в текущем году, приобретенные СЗР в целях защиты растений, в случае неприменения обязуюсь вернуть полученные субсидии.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" ______ 20__ года:
Данные из ЭЦП
Дата и время подписания ЭЦП
Уведомление о принятии заявки:
Принято управлением области (управлением города) в 00:00 часов "__" 20____ года:
Данные из ЭЦП
Дата и время подписания ЭЦП
Расшифровка аббревиатур и обозначений:
СЗР - средства защиты растений;
ЭЦП - электронно-цифровая подпись;
ИИН – индивидуальный идентификационный номер;
ИИК – индивидуальный идентификационный код;
БИК – банковский идентификационный код;
БИН – бизнес-идентификационный номер;
НДС – налог на добавленную стоимость;
Кбе – код бенефициара;
* - при полной автоматизации процессов субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов сведения переводной заявки заполняются автоматически за счет интеграции.
Примечание:
В случае подачи настоящей переводной заявки сельскохозяйственным кооперативом на получение субсидий также сельскохозяйственными товаропроизводителями, сведения, указанные в строках 5, 6, 7 и 8 переводной заявки, заполняются на каждого члена сельскохозяйственного кооператива, для которого причитается субсидия.

Тиесілі субсидия сомасы, теңге (8-баған х 10-баған)
8
9
10
11
12
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын және заңмен қорғалатын құпиядан тұратын мәліметтерді пайдалануға, сондай-ақ дербес деректерді және өзге ақпаратты жинауға, өңдеуге, сақтауға, шығарып алуға және пайдалануға келісім беремін.
Өсімдіктерді қорғау мақсатында сатып алынған ӨҚҚ-ні ағымдағы жылы пайдалануға міндеттенемін, алынған субсидияларды пайдаланбаған жағдайда қайтып беруге міндеттенемін.
Өтінім беруші сағат 20__ жылғы "__" ________ сағат 00:00-де қол қойды және жіберді:
ЭЦҚ-дан алынған деректер
ЭЦҚ-мен қол қойылған күні мен уақыты
Өтпелі өтінімді қабылданғаны туралы хабарлама:
облыс басқармасы (қала басқармасы) 20__ жылғы "__" _____ сағат 00:00-де
қабылдады:
ЭЦҚ-дан алынған деректер
ЭЦҚ-мен қол қойылған күні мен уақыты
Аббревиатурлардың толық жазылуы және түсіндірмесі:
ӨҚҚ –өсімдік қорғау құралдары;
ЭЦҚ – электрондық цифрлық қолтаңба;
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі;
ЖСК – жеке сәйкестендіру коды;
БСК – банктік-сәйкестендіру коды;
БИН – бизнес-сәйкестендіру нөмірі;
ҚҚС – қосылған құн салығы;
Кбе – бенефициар коды;
* – гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау процесі толық автоматтандырылған жағдайда, өтпелі өтінімдегі мәліметтер автоматты түрде интеграция есебінен толтырылады.
Ескертпе:
Ауыл шаруашылығы кооперативі субсидия алуға арналған осы өтпелі өтінімді ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілер үшін де берген жағдайда өтпелі өтінімнің 5, 6, 7, және 8-жолдарында көрсетілген мәліметтер субсидия тиесілі ауыл шаруашылығы кооперативінің әр мүшесіне толтырылады.