О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 12 декабря 2017 года № 214/25-VI "О бюджете города Астаны на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Астаны от 23 августа 2018 года № 296/36-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 11 сентября 2018 года № 2-1-3
Примечание РЦПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 12 декабря 2017 года № 214/25-VI "О бюджете города Астаны на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1148, опубликовано 4 января 2018 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "403 515 239" заменить цифрами "409 502 168";
цифры "243 366 455" заменить цифрами "246 366 455";
цифры "2 654 866" заменить цифрами "4 115 254";
цифры "9 198 642" заменить цифрами "10 772 183";
цифры "148 295 276" заменить цифрами "148 248 276";
в подпункте 2) цифры "395 348 900,6" заменить цифрами "401 286 173,6";
в подпункте 3) цифры "6 996 750" заменить цифрами "7 496 750", в том числе:
бюджетные кредиты цифры "6 996 751" заменить цифрами "7 496 751";
в подпункте 4) цифры "19 966 648" заменить цифрами "20 266 648", в том числе:
приобретение финансовых активов цифры "19 966 648" заменить цифрами "20 266 648";
в подпункте 5) цифры "(-18 797 059,6)" заменить цифрами "(-19 547 403,6)";
в подпункте 6) цифры "18 797 059,6" заменить цифрами "19 547 403,6";
в подпункте 8) цифры "(-4 950 344)" заменить цифрами "(-4 200 000)";
в пункте 4 цифры "2 033 260" заменить цифрами "1 633 260";
приложения 1, 4, 6, 9, 12, 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
И. Мещеряков
Секретарь маслихата
города Астаны
Ж. Нурпиисов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление стратегического и бюджетного
планирования города Астаны" (УСиБП)
Р. Уразгулов
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 23 августа 2018 года № 296/36-VI
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 12 декабря 2017 года № 214/25-VI
Бюджет города Астаны на 2018 год
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"Астана қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 214/25-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2018 жылғы 23 тамыздағы № 296/36-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қыркүйекте № 2-1-3 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Астана қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 214/25-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1148 тіркелген, 2018 жылдың 4 қаңтарында "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1)тармақшадағы "403 515 239" деген сандар "409 502 168" деген сандармен ауыстырылсын;
"243 366 455" деген сандар "246 366 455" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 654 866" деген сандар "4 115 254" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 198 642" деген сандар "10 772 183" деген сандармен ауыстырылсын;
"148 295 276" деген сандар "148 248 276" деген сандармен ауыстырылсын;
2)тармақшадағы "395 348 900,6" деген сандар "401 286 173,6" деген сандармен ауыстырылсын;
3)тармақшадағы "6 996 750" деген сандар "7 496 750" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер "6 996 751" деген сандар "7 496 751" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "19 966 648" деген сандар "20 266 648" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу "19 966 648" деген сандар "20 266 648" деген сандармен ауыстырылсын;
5)тармақшадағы "(-18 797 059,6)" деген сандар "(-19 547 403,6)" деген сандармен ауыстырылсын;
6)тармақшадағы "18 797 059,6" деген сандар "19 547 403,6" деген сандармен ауыстырылсын;
8)тармақшадағы "(-4 950 344)" деген сандар "(-4 200 000)" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақта "2 033 260" деген сандар "1 633 260" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімге 1, 4, 6, 9, 12, 15-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты сессиясының төрағасы И. Мещеряков
Астана қаласы мәслихатының хатшысы Ж. Нұрпейісов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Астана қаласының
Стратегиялық және бюджеттік
жоспарлау басқармасы"
(СжБЖБ) мемлекеттік
мекемесінің басшысы                                          Р. Оразғұлов
Астана қаласы мәслихатының
2018 жылғы 23 тамыздағы
№ 296/36-VI шешіміне
1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2017 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 214/25-VI шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың тенге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

401 286 173,6
01
Государственные услуги общего характера
10 946 130,0
111
Аппарат маслихата города республиканского значения, столицы
117 535,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата города республиканского значения, столицы
115 683,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 852,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
1 683 262,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города республиканского значения, столицы
1 511 371,0
003
Капитальные расходы государственного органа
43 644,0
013
Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана города республиканского значения, столицы
128 247,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 452 938,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 372 475,0
022
Капитальные расходы государственного органа
80 463,0
332
Управление активов и государственных закупок города республиканского значения, столицы
2 188 965,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области коммунального имущества и государственных закупок на местном уровне
250 895,0
003
Капитальные расходы государственного органа
15 620,0
005
Приобретение имущества в коммунальную собственность
200 000,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 716 725,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
5 725,0
337
Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы
725 049,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства, труда, жилищного фонда, государственного архитектурно-строительного контроля, контроля за использованием и охраной земель на местном уровне
706 459,0
003
Капитальные расходы государственного органа
8 062,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 528,0
338
Управление по делам общественного развития города республиканского значения, столицы
1 103 907,0
001
Услуги по реализации государственной политики по вопросам религиозной деятельности, молодежной и внутренней политики на местном уровне
914 799,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 827,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32 900,0
078
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
153 381,0
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
224 844,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере строительства коммунальной собственности на местном уровне

401 286 173,6
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
10 946 130,0
111
Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының аппараты
117 535,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының қызметін қамтамасыз ету
115 683,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 852,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
1 683 262,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің қызметін қамтамасыз ету
1 511 371,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
43 644,0
013
Республикалық маңызы бар қала, астана Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету
128 247,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 452 938,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1 372 475,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
80 463,0
332
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың активтер және мемлекеттік сатып алу басқармасы
2 188 965,0
001
Жергілікті деңгейде коммуналдық мүлікті және мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
250 895,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 620,0
005
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
200 000,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 716 725,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
5 725,0
337
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы
725 049,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, еңбек, тұрғын үй қоры, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау, жерлердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
706 459,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 062,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
10 528,0
338
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму істері басқармасы
1 103 907,0
001
Жергілікті деңгейде дін қызметі, жастар және ішкі саясат мәселелері жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
914 799,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 827,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
32 900,0
078
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
153 381,0
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
224 844,0
001
Жергілікті деңгейде коммуналдық меншік салу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

15 000,0
387
Территориальный орган, уполномоченных органов в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, Гражданской обороны, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
77 637,0
003
Капитальные расходы территориального органа и подведомственных государственных учреждений
73 185,0
005
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций маcштаба города республиканского значения, столицы
4 452,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
11 374 472,0
335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
1 434 216,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 434 216,0
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
892 174,0
004
Развитие объектов органов внутренних дел
892 174,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
9 048 082,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории города республиканского значения, столицы
7 709 499,0
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
9 632,0
004
Услуги по профилактике наркомании и наркобизнеса в городе Астане
15 000,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 201 450,0
012
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
76 427,0
013
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
36 074,0
04
Образование
79 415 103,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13 745 422,0
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
3 277 312,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
10 468 110,0
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
745 122,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
393 373,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
285 116,0
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
66 633,0
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
1 596 886,0
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 585 935,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения

15 000,0
387
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар, азаматтық қорғаныс саласындағы органдардың аумақтық органы
77 637,0
003
Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
73 185,0
005
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және жою
4 452,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
11 374 472,0
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
1 434 216,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1 434 216,0
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
892 174,0
004
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
892 174,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
9 048 082,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздікті сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер қамтамасыз ету
7 709 499,0
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
9 632,0
004
Астана қаласында нашақорлықтың және есірткі бизнесінің алдын алу жөніндегі қызметтер
15 000,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 201 450,0
012
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
76 427,0
013
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
36 074,0
04
Бiлiм беру
79 415 103,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13 745 422,0
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
3 277 312,0
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
10 468 110,0
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
745 122,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
393 373,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
285 116,0
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
66 633,0
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
1 596 886,0
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 585 935,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау

10 951,0
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
10 440 907,0
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
10 143 372,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
297 535,0
342
Управление культуры и спорта города республиканского значения, столицы
1 734 041,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 734 041,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
11 972,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
11 972,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
51 140 753,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
456 582,0
003
Общеобразовательное обучение
33 020 699,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
1 259 103,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 119 223,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 720 724,0
008
Дополнительное образование для детей
2 464 574,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
73 158,0
011
Капитальные расходы государственного органа
7 434,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
101 287,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
348 291,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
27 336,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
169 834,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5 734 379,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 470,0
029
Методическая работа
334 682,0
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
772 871,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся

10 951,0
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
10 440 907,0
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
10 143 372,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
297 535,0
342
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет және спорт басқармасы
1 734 041,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 734 041,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
11 972,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
11 972,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
51 140 753,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
456 582,0
003
Жалпы білім беру
33 020 699,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
1 259 103,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
1 119 223,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 720 724,0
008
Балаларға қосымша білім беру
2 464 574,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
73 158,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 434,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
101 287,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
348 291,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
27 336,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
169 834,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5 734 379,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
11 470,0
029
Әдістемелік жұмыс
334 682,0
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
772 871,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету

335 000,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
2 184 106,0
05
Здравоохранение
11 862 968,0
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
11 827 968,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
237 601,0
006
Услуги по охране материнства и детства
353 731,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
186 261,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
136 093,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
1 011,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
92 895,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 729 705,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
1 942 227,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
120 557,0
030
Капитальные расходы государственного органа
3 541,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 639 929,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
309 697,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
1 073 268,0
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
1 452,0
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
2 000,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 000,0
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
33 000,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
33 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
11 808 842,0
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
11 034 147,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения на местном уровне
413 411,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

335 000,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 184 106,0
05
Денсаулық сақтау
11 862 968,0
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
11 827 968,0
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
237 601,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
353 731,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
186 261,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
136 093,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
1 011,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
92 895,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 729 705,0
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн күтіп-ұстау
1 942 227,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
120 557,0
030
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 541,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 639 929,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және
Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
309 697,0
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
1 073 268,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
1 452,0
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
2 000,0
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
2 000,0
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
33 000,0
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
33 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
11 808 842,0
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
11 034 147,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
413 411,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

622 926,0
003
Программа занятости
1 357 737,0
004
Государственная адресная социальная помощь
382 952,0
007
Оказание жилищной помощи
30 360,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 963 925,0
009
Социальная поддержка инвалидов
818 627,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6 208,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
793 099,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
170 192,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
388 355,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
184 040,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 108 617,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
789 331,0
026
Капитальные расходы государственного органа
1 603,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
91 248,0
030
Обеспечение деятельности центров занятости
261 557,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
148 440,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
425 919,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
75 600,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
774 695,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
576 333,0
017
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения
147 386,0
037
Социальная реабилитация
50 976,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
107 436 443,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
35 737 116,0
008
Освещение улиц населенных пунктов

622 926,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 357 737,0
004
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
382 952,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
30 360,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 963 925,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
818 627,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6 208,0
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
793 099,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
170 192,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
388 355,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
184 040,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 108 617,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
789 331,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 603,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
91 248,0
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
261 557,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
148 440,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған
іс-шаралар жоспарын іске асыру
425 919,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
75 600,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
774 695,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
576 333,0
017
Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
147 386,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
50 976,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
107 436 443,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
35 737 116,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру

603 948,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и архивного дела
136 762,0
002
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
249 247,0
004
Капитальные расходы государственного органа
556,0
010
Обеспечение сохранности архивного фонда
217 383,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
38 416 478,0
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
38 416 478,0
012
Развитие теплоэнергетической системы
38 416 478,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3 815 814,0
334
Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
396 528,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
60 255,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
218 727,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
117 546,0
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
3 271 081,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
149 276,0
004
Мероприятия по охране окружающей среды
433 996,0
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
714 957,0
012
Капитальные расходы государственного органа
1 753,0
016
Создание "зеленого пояса"
1 971 099,0
337
Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы
139 485,0
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
46 183,0
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
7 050,0
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
83 814,0
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 438,0
344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
8 720,0
006
Организация работ по зонированию земель
8 720,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 713 836,0
344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы

603 948,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту және мұрағат істері саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
136 762,0
002
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
249 247,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
556,0
010
Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету
217 383,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
38 416 478,0
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
38 416 478,0
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
38 416 478,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3 815 814,0
334
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
396 528,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
60 255,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
218 727,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
117 546,0
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
3 271 081,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
149 276,0
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
433 996,0
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
714 957,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 753,0
016
"Жасыл белдеуді" салу
1 971 099,0
337
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы
139 485,0
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
46 183,0
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
7 050,0
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
83 814,0
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 438,0
344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
8 720,0
006
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
8 720,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 713 836,0
344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы

1 713 836,0
002
Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов
1 713 836,0
12
Транспорт и коммуникации
53 833 908,0
335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
53 779 218,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере автомобильных дорог и пассажирского транспорта на местном уровне
390 348,0
003
Развитие транспортной инфраструктуры
45 273 454,0
004
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
5 117 871,0
006
Обеспечение мониторинга и контроля работ общественного транспорта
200 000,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 198,0
010
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
2 648 982,0
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
147 365,0
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
54 690,0
020
Обеспечение проведения путевых работ на судоходном участке реки Есиль в пределах административно-территориальной границы города Астаны
54 690,0
13
Прочие
13 811 743,0
334
Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
9 896 705,0
001
Услуги по реализации государственной политики по обеспечению устойчивого роста конкурентоспособности и повышению имиджа города республиканского значения, столицы и в области развития предпринимательства и промышленности
441 996,0
003
Поддержка предпринимательской деятельности
159 223,0
004
Капитальные расходы государственного органа
1 712,0
005
Услуги по обеспечению развития инновационной и инвестиционной деятельности города республиканского значения, столицы
2 798 206,0
015
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
128 000,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
3 862 868,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса
"Дорожная карта бизнеса 2020"
308 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
20 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 176 700,0
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
121 692,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства

1 713 836,0
002
Елді мекендердегі құрылыстардың бас жоспарын әзірлеу
1 713 836,0
12
Көлiк және коммуникация
53 833 908,0
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
53 779 218,0
001
Жергілікті деңгейде автомобиль жолдары және жолаушылар көлігі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
390 348,0
003
Көлік инфрақұрылымын дамыту
45 273 454,0
004
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5 117 871,0
006
Қоғамдық көлік жұмыстарының мониторингін және бақылауды қамтамасыз ету
200 000,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 198,0
010
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
2 648 982,0
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
147 365,0
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
54 690,0
020
Астана қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде Есіл өзенінің кеме қатынасы учаскесінде су жолы жұмыстарын жүргізуді қамтамасыз ету
54 690,0
13
Басқалар
13 811 743,0
334
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
9 896 705,0
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бәсекеге қабілеттілігінің тұрақты өсуін қамтамасыз ету және имиджін арттыру бойынша және кәсіпкерлік және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
441 996,0
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
159 223,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 712,0
005
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инновациялық және инвестициялық қызметтерін дамытуды камтамасыз ету жөніндегі қызметтер
2 798 206,0
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
128 000,0
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
3 862 868,0
018
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
308 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
20 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 176 700,0
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
121 692,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау

121 692,0
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
1 855 871,0
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
1 840 090,0
052
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
15 781,0
345
Управление стратегического и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
304 215,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
304 215,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
1 633 260,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
1 633 260,0
14
Обслуживание долга
1 419 318,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
1 419 318,0
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
1 412 664,0
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
6 654,0
15
Трансферты
23 309 070,6
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
23 309 070,6
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
920 970,0
007
Бюджетные изъятия
20 467 618,0
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
1 909 391,0
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
11 091,6
III. Чистое бюджетное кредитование
7 496 750,0
Бюджетные кредиты
7 496 751,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 460 738,0
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
6 460 738,0
046
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
6 460 738,0
13
Прочие
1 036 013,0
334
Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
1 036 013,0
010
Кредитование АО "Фонд развития предпринимательства "Даму"
500 000,0
069
Кредитование на содействие развитию предпринимательства в городе республиканского значения, столице

121 692,0
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 855 871,0
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
1 840 090,0
052
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
15 781,0
345
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегиялық және бюджеттік жоспарлау басқармасы
304 215,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
304 215,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
1 633 260,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
1 633 260,0
14
Борышқа қызмет көрсету
1 419 318,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
1 419 318,0
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
1 412 664,0
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
6 654,0
15
Трансферттер
23 309 070,6
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
23 309 070,6
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
920 970,0
007
Бюджеттік алып коюлар
20 467 618,0
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
1 909 391,0
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
11 091,6
III. Таза бюджеттік кредиттеу
7 496 750,0
Бюджеттік кредиттер
7 496 751,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 460 738,0
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 460 738,0
046
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялау және салу үшін кредит беру
6 460 738,0
13
Басқалар
1 036 013,0
334
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
1 036 013,0
010
"Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ-ға кредит беру
500 000,0
069
Республикалық маңызы бар қалада, астанада кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру

336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
017
Развитие благоустройства города
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
013
Развитие благоустройства города
024
Развитие коммунального хозяйства
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
013
Развитие благоустройства города
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
019
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
005
Развитие коммунального хозяйства
007
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
018
Развитие благоустройства города
046
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
008
Развитие объектов спорта
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
008
Развитие объектов спорта
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
019
Строительство Национального пантеона
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
012
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
12
Транспорт и коммуникации
335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
003
Развитие транспортной инфраструктуры
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
015
Увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта "Новая транспортная система"
13
Прочие

336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
017
Қаланы абаттандыруды дамыту
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
013
Қаланы абаттандыруды дамыту
024
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
013
Қаланы абаттандыруды дамыту
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
019
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
005
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
007
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
018
Қаланы абаттандыруды дамыту
046
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
008
Cпорт объектілерін дамыту
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
008
Cпорт объектілерін дамыту
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
019
Ұлттық пантеон салу
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
12
Көлік және коммуникация
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
003
Көлік инфрақұрылымын дамыту
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
015
"Жаңа көлік жүйесі" жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту
13
Басқалар