О внесении изменений и дополнения в решение маслихата города Астаны от 12 декабря 2017 года № 214/25-VI "О бюджете города Астаны на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Астаны от 29 марта 2018 года № 242/30-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 20 апреля 2018 года № 1171
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 12 декабря 2017 года № 214/25-VI "О бюджете города Астаны на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1148, опубликовано 4 января 2018 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана") следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "364 518 680" заменить цифрами "369 399 498";
цифры "238 868 132" заменить цифрами "240 366 455";
цифры "1 058 513" заменить цифрами "1 747 578";
цифры "2 626 953" заменить цифрами "5 320 383";
в подпункте 2) цифры "353 743 750" заменить цифрами "364 583 503,6";
в подпункте 3) цифры "5 925 283" заменить цифрами "5 596 750", в том числе:
бюджетные кредиты цифры "5 925 284" заменить цифрами "5 596 751";
в подпункте 4) цифры "19 846 398" заменить цифрами "19 966 648", в том числе:
приобретение финансовых активов цифры "19 846 398" заменить цифрами "19 966 648";
в подпункте 5) цифры "(-14 996 751)" заменить цифрами "(-20 747 403,6)";
в подпункте 6) цифры "14 996 751" заменить цифрами "20 747 403,6";
пункт 1 дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) Используемые остатки бюджетных средств – 5 750 652,6 тысяч тенге.";
в пункте 4: цифры "1 202 680" заменить цифрами "1 368 563".
Приложения 1, 4, 6 ,9, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии маслихата города Астаны Р. Умербаева
Секретарь маслихата города Астаны Ж. Нурпиисов
"СОГЛАСОВАНО"
И.о. руководителя государственного учреждения
"Управление стратегического и бюджетного
планирования города Астаны"
(УСиБП)
А. Тугельбаева
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 29 марта 2018 года № 242/30-VI
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 12 декабря 2017 года № 214/25-VI
Бюджет города Астаны на 2018 год
Категория
Сумма тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"Астана қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 214/25-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 242/30-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 сәуірде № 1171 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Астана қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 214/25-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1148 тіркелген, 2018 жылдың 4 қаңтарында "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы "364 518 680" деген сандар "369 399 498" деген сандармен ауыстырылсын;
"238 868 132" деген сандар "240 366 455" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 058 513" деген сандар "1 747 578" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 626 953" деген сандар "5 320 383" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "353 743 750" деген сандар "364 583 503,6" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "5 925 283" деген сандар "5 596 750" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер "5 925 284" деген сандар "5 596 751" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "19 846 398" деген сандар "19 966 648" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу "19 846 398" деген сандар "19 966 648" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "(-14 996 751)" деген сандар "(-20 747 403,6)" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "14 996 751" деген сандар "20 747 403,6" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақ келесі мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 750 652,6 мың теңге.";
4-тармақта "1 202 680" деген сандар "1 368 563" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімге 1, 4, 6, 9, 12-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихаты сессиясының төрайымы
Р. Өмірбаева
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
Ж. Нұрпейісов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Астана қаласының
Стратегиялық және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" (СжБЖБ) мемлекеттік
мекемесі басшысының м.а.                                          А. Түгелбаева
Астана қаласы мәслихатының
2018 жылғы 29 наурыздағы
№ 242/30-VI шешіміне
1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2017 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 214/25-VI шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың тенге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

364 583 503,6
01
Государственные услуги общего характера
10 745 176,0
111
Аппарат маслихата города республиканского значения, столицы
116 605,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата города республиканского значения, столицы
115 295,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 310,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
2 524 004,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города республиканского значения, столицы
2 388 317,0
003
Капитальные расходы государственного органа
7 644,0
013
Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана города республиканского значения, столицы
128 043,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 281 449,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 217 981,0
022
Капитальные расходы государственного органа
63 468,0
332
Управление активов и государственных закупок города республиканского значения, столицы
1 576 416,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области коммунального имущества и государственных закупок на местном уровне
293 896,0
003
Капитальные расходы государственного органа
71 070,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 205 725,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
5 725,0
337
Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы
699 650,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства, труда, жилищного фонда, государственного архитектурно-строительного контроля, контроля за использованием и охраной земель на местном уровне
677 588,0
003
Капитальные расходы государственного органа
7 062,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 000,0
338
Управление по делам общественного развития города республиканского значения, столицы
936 237,0
001
Услуги по реализации государственной политики по вопросам религиозной деятельности, молодежной и внутренней политики на местном уровне
748 145,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 627,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
33 000,0
078
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
153 465,0
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
151 628,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере строительства коммунальной собственности на местном уровне

364 583 503,6
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
10 745 176,0
111
Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының аппараты
116 605,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының қызметін қамтамасыз ету
115 295,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 310,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
2 524 004,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің қызметін қамтамасыз ету
2 388 317,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 644,0
013
Республикалық маңызы бар қала, астана Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету
128 043,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 281 449,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1 217 981,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
63 468,0
332
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың активтер және мемлекеттік сатып алу басқармасы
1 576 416,0
001
Жергілікті деңгейде коммуналдық мүлікті және мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
293 896,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
71 070,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 205 725,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
5 725,0
337
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы
699 650,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, еңбек, тұрғын үй қоры, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау, жерлердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
677 588,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 062,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 000,0
338
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму істері басқармасы
936 237,0
001
Жергілікті деңгейде дін қызметі, жастар және ішкі саясат мәселелері жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
748 145,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 627,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
33 000,0
078
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
153 465,0
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
151 628,0
001
Жергілікті деңгейде коммуналдық меншік салу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

148 498,0
002
Капитальные расходы государственного органа
3 130,0
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
1 202 523,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства и жилищной политики на местном уровне
363 568,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 868,0
061
Развитие объектов государственных органов
836 087,0
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
359 803,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
358 091,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 712,0
344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
390 138,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры, градостроительства в области регулирования земельных отношений на местном уровне
385 430,0
005
Капитальные расходы государственного органа
4 708,0
345
Управление стратегического и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
1 005 188,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования на местном уровне
1 004 453,0
004
Капитальные расходы государственного органа
735,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
221 126,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
192 052,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
28 090,0
014
Капитальные расходы государственного органа
984,0
379
Ревизионная комиссия города республиканского значения, столицы
280 409,0
001
Услуги по обеспечению деятельности ревизионной комиссии города республиканского значения, столицы
271 752,0
003
Капитальные расходы государственного органа
8 657,0
02
Оборона
1 491 404,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
1 486 952,0
010
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
150 802,0
011
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения, столицы
60 702,0
012
Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения, столицы
297 885,0
014
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций маштаба города республиканского значения, столицы
977 563,0
387
Территориальный орган, уполномоченных органов в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, Гражданской обороны, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы

148 498,0
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 130,0
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
1 202 523,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс және тұрғын үй саясаты салаларындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
363 568,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 868,0
061
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
836 087,0
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
359 803,0
001
Жергiлiктi деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық салаларындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
358 091,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 712,0
344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
390 138,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет, қала құрылысы, жер қатынастарын реттеу салаларындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
385 430,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 708,0
345
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегиялық және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1 005 188,0
001
Жергілікті деңгейде экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 004 453,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
735,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
221 126,0
001
Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
192 052,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
28 090,0
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
984,0
379
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссиясы
280 409,0
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссиясының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
271 752,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 657,0
02
Қорғаныс
1 491 404,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
1 486 952,0
010
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
150 802,0
011
Аумақтық қорғанысты даярлау және республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумақтық қорғаныс
60 702,0
012
Жұмылдыру дайындығы және республикалық маңызы бар қаланы, астананы жұмылдыру
297 885,0
014
Республикалық маңызы бар қалалар, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
977 563,0
387
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар, азаматтық қорғаныс саласындағы органдардың аумақтық органы

297 949,0
342
Управление культуры и спорта города республиканского значения, столицы
1 569 975,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 569 975,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
11 972,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
11 972,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
47 293 889,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
407 299,0
003
Общеобразовательное обучение
30 960 482,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
1 265 818,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
944 802,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 420 724,0
008
Дополнительное образование для детей
2 021 005,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
53 781,0
011
Капитальные расходы государственного органа
2 140,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
101 224,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
340 317,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
27 336,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
145 466,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5 394 505,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 470,0
029
Методическая работа
142 828,0
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
811 500,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
323 000,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 920 192,0
05
Здравоохранение
11 205 803,0
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
10 902 803,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения

297 949,0
342
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет және спорт басқармасы
1 569 975,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 569 975,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
11 972,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
11 972,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
47 293 889,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
407 299,0
003
Жалпы білім беру
30 960 482,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
1 265 818,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
944 802,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 420 724,0
008
Балаларға қосымша білім беру
2 021 005,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
53 781,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 140,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
101 224,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
340 317,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
27 336,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
145 466,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5 394 505,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
11 470,0
029
Әдістемелік жұмыс
142 828,0
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
811 500,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
323 000,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 920 192,0
05
Денсаулық сақтау
11 205 803,0
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
10 902 803,0
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

249 915,0
006
Услуги по охране материнства и детства
352 789,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
186 261,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
136 093,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
3 311,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
70 935,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 718 128,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
1 275 823,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
115 997,0
030
Капитальные расходы государственного органа
1 241,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 639 929,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
309 697,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
841 232,0
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
1 452,0
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
303 000,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
303 000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
11 006 288,0
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
10 217 142,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения на местном уровне
424 057,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
548 423,0
003
Программа занятости
1 187 838,0
004
Государственная адресная социальная помощь
382 952,0
007
Оказание жилищной помощи
30 360,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 775 539,0
009
Социальная поддержка инвалидов
810 967,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

249 915,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
352 789,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
186 261,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
136 093,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
3 311,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
70 935,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 718 128,0
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн күтіп-ұстау
1 275 823,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
115 997,0
030
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 241,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 639 929,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және
Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
309 697,0
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
841 232,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
1 452,0
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
303 000,0
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
303 000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
11 006 288,0
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
10 217 142,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
424 057,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
548 423,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 187 838,0
004
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
382 952,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
30 360,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 775 539,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
810 967,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

6 208,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соотвествии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
844 055,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
173 923,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
388 355,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
165 896,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
922 549,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
687 271,0
026
Капитальные расходы государственного органа
3 253,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
85 563,0
030
Обеспечение деятельности центров занятости
261 557,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
21 357,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
425 019,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
72 000,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
789 146,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
595 704,0
017
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения
161 632,0
037
Социальная реабилитация
31 810,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
97 980 731,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
33 949 856,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
2 015 877,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
17 695 192,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
144 198,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
13 699 731,0
027
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
394 858,0

6 208,0
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
844 055,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
173 923,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
388 355,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
165 896,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
922 549,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
687 271,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 253,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
85 563,0
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
261 557,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
21 357,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған
іс-шаралар жоспарын іске асыру
425 019,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
72 000,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
789 146,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
595 704,0
017
Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
161 632,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
31 810,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
97 980 731,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
33 949 856,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
2 015 877,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
17 695 192,0
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
144 198,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
13 699 731,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
394 858,0

31 209 170,0
012
Развитие теплоэнергетической системы
31 209 170,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3 689 619,0
334
Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
449 073,0
024
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
5 545,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
60 255,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
47 000,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
218 727,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
117 546,0
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
3 174 436,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
145 067,0
004
Мероприятия по охране окружающей среды
346 381,0
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
658 798,0
012
Капитальные расходы государственного органа
813,0
016
Создание "зеленого пояса"
2 023 377,0
337
Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы
57 390,0
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
13 094,0
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
7 896,0
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
33 814,0
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 586,0
344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
8 720,0
006
Организация работ по зонированию земель
8 720,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 257 868,0
344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы

31 209 170,0
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
31 209 170,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3 689 619,0
334
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
449 073,0
024
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
5 545,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
60 255,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
47 000,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
218 727,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
117 546,0
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
3 174 436,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
145 067,0
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
346 381,0
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
658 798,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
813,0
016
"Жасыл белдеуді" салу
2 023 377,0
337
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы
57 390,0
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
13 094,0
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
7 896,0
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
33 814,0
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 586,0
344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
8 720,0
006
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
8 720,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 257 868,0
344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы

1 257 868,0
002
Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов
1 257 868,0
12
Транспорт и коммуникации
46 325 601,0
335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
46 270 911,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере автомобильных дорог и пассажирского транспорта на местном уровне
314 940,0
003
Развитие транспортной инфраструктуры
38 729 287,0
004
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
5 700 096,0
006
Обеспечение мониторинга и контроля работ общественного транспорта
503 971,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 198,0
010
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним собщениям
968 982,0
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
52 437,0
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
54 690,0
020
Обеспечение проведения путевых работ на судоходном участке реки Есиль в пределах административно-территориальной границы города Астаны
54 690,0
13
Прочие
12 681 362,0
334
Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
10 799 452,0
001
Услуги по реализации государственной политики по обеспечению устойчивого роста конкурентоспособности и повышению имиджа города республиканского значения, столицы и в области развития предпринимательства и промышленности
451 091,0
004
Капитальные расходы государственного органа
1 712,0
005
Услуги по обеспечению развития инновационной и инвестиционной деятельности города республиканского значения, столицы
1 151 009,0
015
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
128 000,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
3 612 868,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
258 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
20 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
5 176 772,0
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
155 481,0
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков

1 257 868,0
002
Елді мекендердегі құрылыстардың бас жоспарын әзірлеу
1 257 868,0
12
Көлiк және коммуникация
46 325 601,0
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
46 270 911,0
001
Жергілікті деңгейде автомобиль жолдары және жолаушылар көлігі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
314 940,0
003
Көлік инфрақұрылымын дамыту
38 729 287,0
004
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5 700 096,0
006
Қоғамдық көлік жұмыстарының мониторингін және бақылауды қамтамасыз ету
503 971,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 198,0
010
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
968 982,0
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
52 437,0
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
54 690,0
020
Астана қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде Есіл өзенінің кеме қатынасы учаскесінде су жолы жұмыстарын жүргізуді қамтамасыз ету
54 690,0
13
Басқалар
12 681 362,0
334
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
10 799 452,0
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бәсекеге қабілеттілігінің тұрақты өсуін қамтамасыз ету және имиджін арттыру бойынша және кәсіпкерлік және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
451 091,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 712,0
005
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инновациялық және инвестициялық қызметтерін дамытуды камтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1 151 009,0
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
128 000,0
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
3 612 868,0
018
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
258 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
20 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
5 176 772,0
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
155 481,0
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту

038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
017
Развитие благоустройства города
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
013
Развитие благоустройства города
024
Развитие коммунального хозяйства
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
013
Развитие благоустройства города
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
019
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
005
Развитие коммунального хозяйства
007
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
018
Развитие благоустройства города
046
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
340
Управление регенерации городской среды города республиканского значения, столицы
008
Развитие объектов спорта
341
Управление строительства и жилищной политики города республиканского значения, столицы
008
Развитие объектов спорта
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
019
Строительство Национального пантеона
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
012
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
12
Транспорт и коммуникации
335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
003
Развитие транспортной инфраструктуры
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
015
Увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта "Новая транспортная система"
13
Прочие
334
Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы

038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
017
Қаланы абаттандыруды дамыту
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
013
Қаланы абаттандыруды дамыту
024
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
013
Қаланы абаттандыруды дамыту
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
019
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
005
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
007
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
018
Қаланы абаттандыруды дамыту
046
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
340
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық ортаны регенерациялау басқармасы
008
Cпорт объектілерін дамыту
341
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы
008
Cпорт объектілерін дамыту
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
019
Ұлттық пантеон салу
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
12
Көлік және коммуникация
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
003
Көлік инфрақұрылымын дамыту
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
015
"Жаңа көлік жүйесі" жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту
13
Басқалар
334
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы

065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
052
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
Секретарь маслихата города Астаны Ж. Нурпиисов
Приложение 3
к решению маслихата города Астаны
от 29 марта 2018 года № 242/30-VI
Приложение 6
к решению маслихата города Астаны
от 12 декабря 2017 года № 214/25-VI
Перечень бюджетных программ района "Алматы" города Астаны на 2018 год
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера

065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
052
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
Астана қаласы мәслихатының хатшысы Ж. Нұрпейісов
Астана қаласы мәслихатының
2018 жылғы 29 наурыздағы
№ 242/30-VI шешіміне
3-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2017 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 214/25-VI шешіміне
6-қосымша
2018 жылға арналған Астана қаласының "Алматы" ауданының бюджеттік бағдарламаларының тізімі
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер