Об оказании дополнительной социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны города Астаны ко Дню Победы
Решение маслихата города Астаны от 20 апреля 2018 года № 251/31-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 26 апреля 2018 года № 1172. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 23 августа 2018 года № 298/36-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата г. Астаны от 23.08.2018 № 298/36-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Оказать в 2018 году дополнительную социальную помощь ко Дню Победы участникам и инвалидам Великой Отечественной войны города Астаны в размере 350 000 (триста пятьдесят тысяч) тенге.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата города Астаны А. Ким
Секретарь маслихата города Астаны Ж. Нурпиисов

Астана қаласы Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Жеңіс күніне орай қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы
Астана қаласы мәслихатының 2018 жылғы 20 сәуірдегі № 251/31-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 сәуірде № 1772 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2018 жылғы 23 тамыздағы № 298/36-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 23.08.2018 № 298/36-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" 1995 жылғы 28 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018 жылы Астана қаласы Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне Жеңіс күніне орай 350000 (үш жүз елу мың) теңге мөлшерінде қосымша әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
А. Ким
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
Ж. Нұрпейісов