О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 27/4-V "Об утверждении перечня социально значимых сообщений города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 28 июня 2018 года № 283/34-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 12 июля 2018 года № 1182. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 19.06.2024 № 185/23-VIII.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 19.06.2024 № 185/23-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Астана қаласының әлеуметтік маңызды қатынастарының тізбесін бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы № 27/4-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2018 жылғы 6 маусымдағы № 283/34-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 шілдеде № 1182 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2024 жылғы 19 маусымдағы № 185/23-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 19.06.2024 № 185/23-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 27/4-V "Об утверждении перечня социально значимых сообщений города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 728, опубликовано 21 июня 2012 года в газетах "Астана ақшамы" и "Вечерняя Астана") следующее изменение:
перечень социально значимых сообщений города Астаны изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Астана қаласының әлеуметтік маңызды қатынастарының тізбесін бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы № 27/4-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 728 болып тіркелген, 2012 жылғы 21 маусымында "Астана ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
Астана қаласының әлеуметтік маңызды қатынастарының тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.