Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Постановление акимата города Астаны от 26 декабря 2018 года № 07-2059. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 28 декабря 2018 года № 1196. Утратило силу постановлением акимата города Нур-Султана от 29 декабря 2021 года № 504-4720.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Нур-Султана от 29.12.2021 № 504-4720 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 15 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных.
2. Руководителю Государственного учреждения "Аппарат акима города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего постановления в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии для официального опубликования в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Астаны;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в территориальный орган юстиции сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 17 июня 2016 года № 15-1292 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны Министерства юстиции Республики Казахстан" 28 июля 2016 года № 1041).
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
города Астаны
Б. Султанов
СОГЛАСОВАНО
Министр информации и
коммуникаций Республики Казахстан
______________Д. Абаев
"____" _____________2018 года
Утвержден
постановлением акимата
города Астаны
от 26 декабря 2018 года № 07-2059
Перечень открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных
№ п/п
Наименование набора открытых данных
Период актуализации
Срок представления
Источник
Ответственные за исполнение
1
2
3
4
5
6

Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 07-2059 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 1196 болып тіркелді. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 504-4720 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 29.12.2021 № 504-4720 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңы 37-бабының 1-тармағына, "Ақпараттандыру туралы" 2015 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңы 10-бабының 15-тармағына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесі бекітілсін.
2. "Астана қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының көшірмесін мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Астана қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін жіберуді;
4) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
5) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күн ішінде аумақтық әділет органына осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 17 маусымдағы № 15-1292 қаулысының (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Астана қаласының Әділет департаменті 2016 жылғы 28 шілдеде № 1041 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Б. Сұлтанов
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар
министрі
___________________Д. Абаев
2018 жылғы "____"___________
Астана қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 07-2059 қаулысымен
бекітілді
Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесі
Р/с
Ашық деректер жиынтығының атауы
Өзектендіру кезеңі
Ұсыну мерзімі
Дереккөзі
Орындалуына жауаптылар
1
2
3
4
5
6

1. О государственном органе
1.
Аппараты акимов районов города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ*
Отдел цифровизации и контроля за соблюдением качества предоставления государственных услуг ГУ "Аппарат акима города Астаны"
2.
Структурные подразделения акимата города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
Государственно-правовой отдел ГУ "Аппарат акима города Астаны"
3.
Подведомственные предприятия акимата города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
Структурные подразделения акимата города Астаны
4.
Государственные услуги, оказываемые структурными подразделениями акимата города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Аппарат акима города Астаны"
5.
Лицензии и разрешительные документы, выдаваемые структурными подразделениями акимата города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
Структурные подразделения акимата города Астаны, ответственные за выдачу лицензий и разрешительных документов
6.
Сведения о вакансиях акимата города Астаны
по мере необходимости
до 1 декабря
АРМ
Государственные учреждения
7.
График проведения отчетных встреч акима города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
Отдел организационно-контрольной работы ГУ "Аппарат акима города Астаны"
8.
График приема физических и юридических лиц руководством акимата города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
Отдел документационного обеспечения – канцелярия ГУ "Аппарат акима города Астаны"
9.
Статистические данные по обращениям граждан Республики Казахстан, поступающим на имя руководства акимата города Астаны
ежемесячно
к 1 числу каждого месяца
АРМ
Отдел документационного обеспечения – канцелярия ГУ "Аппарат акима города Астаны"
10.
Перечень документов о сотрудничестве, заключенных акиматом города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Аппарат акима города Астаны"
2. Коммуникации
11.
Объекты энергоснабжения города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города Астаны"
12.
Объекты связи и телефонизации города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
13.
Объекты газоснабжения города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города Астаны"
14.
Объекты водоснабжения города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города Астаны"
15.
Объекты водоотведения города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города Астаны"
16.
Объекты вывоза мусора акимата города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города Астаны"
17.
Кооперативы собственников квартир (КСК) города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление строительства и жилищной политики города Астаны"
18.
Тарифы на природный газ по городу Астане
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города Астаны"
19.
Тарифы на электроснабжение по городу Астане
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города Астаны"
20.
Тарифы на теплоснабжение по городу Астане
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города Астаны"
21.
Тарифы на водоснабжение и водоотведение по городу Астане
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города Астаны"
22.
Тарифы на вывоз мусора по городу Астане
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление охраны окружающей среды и природопользования города Астаны"

1. Мемлекеттік орган туралы
1.
Астана қаласы аудан әкімдерінің аппараты
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО*
"Астана қаласы әкімінің аппараты" ММ мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау және цифрландыру бөлімі
2.
Астана қаласы әкімдігінің құрылымдық бөлімшелері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласы әкімінің аппараты" ММ мемлекеттік-құқықтық бөлімі
3.
Астана қаласы әкімдігінің ведомстволық бағыныстағы мекемелері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
Астана қаласы әкімдігінің құрылымдық бөлімшелері
4.
Астана қаласы әкімдігінің құрылымдық бөлімшелері көрсететін мемлекеттік қызметтер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласы әкімінің аппараты" ММ
5.
Астана қаласы әкімдігінің құрылымдық бөлімшелері беретін лицензиялар мен рұқсат құжаттары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
Астана қаласы әкімдігінің лицензиялар мен рұқсат құжаттарын беруге жауапты құрылымдық бөлімшелері
6.
Астана қаласы әкімдігінің бос орындары туралы мәлімет
қажеттігіне қарай
1 желтоқсанға дейін
АЖО
Мемлекеттік мекемелер
7.
Астана қаласы әкімінің есептік кездесуді өткізу кестесі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласы әкімінің аппараты" ММ ұйымдастыру- бақылау жұмысы бөлімі
8.
Астана қаласы әкімдігінің басшылығымен жеке және заңды тұлғаларды қабылдау кестесі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласы әкімінің аппараты" ММ құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімі – кеңсесі
9.
Астана қаласы әкімдігі басшылығының атына келіп түскен Қазақстан Республикасы азаматтарының өтініштері бойынша статистикалық деректер
ай сайын
әрбір айдың 1-не дейін
АЖО
"Астана қаласы әкімінің аппараты" ММ құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімі – кеңсесі
10.
Астана қаласының әкімдігі жасасатын ынтымақтастық туралы құжаттар тізімі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласы әкімінің аппараты" ММ
2. Коммуникациялар
11.
Астана қаласының энергиямен жабдықтау объектілері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы" ММ
12.
Астана қаласының байланыс және телефондандыру объектілері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
13.
Астана қаласының газбен жабдықтау объектілері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы" ММ
14.
Астана қаласының сумен жабдықтау объектілері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы" ММ
15.
Астана қаласының субұру объектілері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы" ММ
16.
Астана қаласының қоқысты шығару объектілері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы" ММ
17.
Астана қаласының пәтерлер иелері кооперативтері (ПИК)
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы" ММ
18.
Астана қаласы бойынша табиғи газ тарифі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы" ММ
19.
Астана қаласы бойынша электрмен жабдықтау тарифі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы" ММ
20.
Астана қаласы бойынша жылумен жабдықтау тарифі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы" ММ
21.
Астана қаласы бойынша сумен жабдықтау және су бұру тарифі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы" ММ
22.
Астана қаласы бойынша қоқысты шығару тарифі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы" ММ

3. Транспорт
23.
Автовокзалы, автостанции и пункты обслуживания пассажиров города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города Астаны"
24.
Железнодорожные вокзалы города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города Астаны"
25.
Аэропорты города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города Астаны"
26.
Маршруты железнодорожного транспорта города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города Астаны"
27.
Маршруты авиатранспорта города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города Астаны"
28.
Автопарки города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города Астаны"
29.
Городские автобусные маршруты города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города Астаны"
4. Дорога
30.
Объекты строительства дорог города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города Астаны"
31.
Объекты ремонта дорог города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города Астаны"
32.
Объекты благоустройства дорог города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
Аппараты акимов районов города Астаны
33.
Пешеходные переходы города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города Астаны"
34.
Автоматические заправочные станции города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города Астаны"
35.
Список автомобильных газозаправочных станций
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города Астаны"
36.
Камеры фото- и видеофиксации города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города Астаны"
5. Социальное обеспечение
37.
Дома престарелых города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление занятости и социальной защиты города Астаны"
38.
Дома инвалидов города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление занятости и социальной защиты города Астаны"
39.
Дома ветеранов города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление занятости и социальной защиты города Астаны"
40.
Детские дома города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление занятости и социальной защиты города Астаны"
41.
Статистика по получателям адресной социальной помощи города Астаны
ежеквартально
к 10 числу после отчетного периода
АРМ
ГУ "Управление занятости и социальной защиты города Астаны"
42.
Статистика по получателям пособий на детей до 18 лет города Астаны
ежеквартально
к 10 числу после отчетного периода
АРМ
ГУ "Управление занятости и социальной защиты города Астаны"
43.
Статистика по получателям жилищной помощи города Астаны
ежеквартально
к 10 числу после отчетного периода
АРМ
ГУ "Управление занятости и социальной защиты города Астаны"
44.
Статистика по получателям возмещения затрат на обучение на дому детей- инвалидов города Астаны
ежеквартально
к 10 числу после отчетного периода
АРМ
ГУ "Управление занятости и социальной защиты города Астаны"
45.
Список граждан города Астаны, состоящих на учете нуждающихся в жилье
ежеквартально
к 10 числу после отчетного периода
АРМ
ГУ "Управление занятости и социальной защиты города Астаны"
46.
Список граждан города Астаны, состоящих на учете нуждающихся в жилье из коммунального жилищного фонда, очередность которых перенесена с момента появления
ежеквартально
к 10 числу после отчетного периода
АРМ
ГУ "Управление занятости и социальной защиты города Астаны"
47.
Список граждан города Астаны, получивших жилье из коммунального жилищного фонда
ежеквартально
к 10 числу после отчетного периода
АРМ
ГУ "Управление занятости и социальной защиты города Астаны"
48.
Перечень социальных магазинов и ларьков города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
49.
Перечень крупных супермаркетов и рынков города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"

3. Көлік
23.
Астана қаласының автовокзалдары, автостанциялары мен жолаушыларға қызмет көрсету пункттері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы" ММ
24.
Астана қаласының теміржол вокзалдары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы" ММ
25.
Астана қаласының әуежайлары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы" ММ
26.
Астана қаласының теміржол көліктерінің маршруттары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы" ММ
27.
Астана қаласының әуе көлігінің маршруттары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы" ММ
28.
Астана қаласының автопарктері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы" ММ
29.
Астана қаласының қалалық автокөлік маршруттары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы" ММ
4. Жол
30.
Астана қаласының жол құрылысы объектілері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы" ММ
31.
Астана қаласының жолды жөндеу объектілері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы" ММ
32.
Астана қаласы жолдарын абаттандыру объектілері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
Астана қаласы аудан әкімдерінің аппараттары
33.
Астана қаласының жаяу өту жолдары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы" ММ
34.
Астана қаласының автоматты май құю станциялары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы" ММ
35.
Автомобильді газ құю станцияларының тізімі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы" ММ
36.
Астана қаласының фото-
және бейне тіркеу камералары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы" ММ
5. Әлеуметтік қамтамасыз ету
37.
Астана қаласының қарттар үйлері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" ММ
38.
Астана қаласының мүгедектер үйлері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" ММ
39.
Астана қаласының ардагерлер үйлері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" ММ
40.
Астана қаласының балалар үйілері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" ММ
41.
Астана қаласының атаулы әлеуметтік көмекті алушылар бойынша статистика
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі 10-шы күнге
АЖО
"Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" ММ
42.
Астана қаласының 18 жасқа дейінгі балаларға жәрдемақы алушылар бойынша статистика
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі 10-шы күнге
АЖО
"Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" ММ
43.
Астана қаласының тұрғын үй көмегін алушылар бойынша статистика
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі 10-шы күнге
АЖО
"Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" ММ
44.
Астана қаласының үйде оқитын мүгедек балаларға шығындар өтемін алушылар бойынша статистика
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі 10-шы күнге
АЖО
"Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" ММ
45.
Астана қаласының тұрғын үйге мұқтаждар есебінде тұрған азаматтар тізімі
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі 10-шы күнге
АЖО
"Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" ММ
46.
Астана қаласының пайда болған кезден бастап кезегі ауысқан коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрған үйге мұқтаждылардың есебінде тұрған азаматтар тізімі
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі 10-шы күнге
АЖО
"Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" ММ
47.
Астана қаласының коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй алған азаматтардың тізімі
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі 10-шы күнге
АЖО
"Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" ММ
48.
Астана қаласының әлеуметтік дүкендер мен дүңгіршектердің тізбесі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
49.
Астана қаласының ірі супермаркеттері мен базарларының тізбесі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ

6. Трудоустройство и занятость
50.
Статистика участников Программы "Дорожная карта занятости 2020" города Астаны
ежеквартально
к 10 числу после отчетного периода
АРМ
ГУ "Управление занятости и социальной защиты города Астаны"
51.
Статистика безработных города Астаны, обратившихся в ГУ "Центр занятости населения акимата города Астаны"
ежеквартально
к 10 числу после отчетного периода
АРМ
ГУ "Управление занятости и социальной защиты города Астаны"
52.
Статистика проведения ярмарок вакансий по городу Астане
ежеквартально
к 10 числу после отчетного периода
АРМ
ГУ "Управление занятости и социальной защиты города Астаны"
7. Предпринимательство и торговля
53.
Численность занятых в малом и среднем предпринимательстве города Астаны
ежеквартально
к 10 числу после отчетного периода
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
54.
Предприятия товаропроизводителей города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
55.
Организации по поддержке предпринимательства города Астаны
ежеквартально
к 10 числу после отчетного периода
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
56.
Информация о субсидируемых проектах в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
по мере необходимости
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
57.
Перечень зарегистрированных юридических лиц малых и средних предприятий (объекты малого и среднего бизнеса)
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
58.
Объем производства товаров, работ и услуг, произведенных субъектами малого и среднего предпринимательства города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
59.
Микрокредиты, выданные микрокредитными организациями города Астаны в разрезе государственных программ
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
60.
Объем производства продуктов питания в городе Астане
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
61.
Список недобросовестных объектов общественного питания города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
62.
Социально-значимые продовольственные товары (продукты питания) города Астаны, входящие в продовольственную корзину
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
63.
Финансовые институты города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
64.
Свободные земельные участки в городе Астане
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Астаны"
65.
Перечень предприятий города Астаны с участием иностранных инвестиций
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
66.
Информация о реализованных инвестиционных проектах по городу Астане
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
67.
Информация об импорте города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"

6. Жұмысқа орналастыру және жұмыспен қамту
50.
Астана қаласының "Жұмыспен қамту жол картасы 2020" бағдарламасына қатысушылар статистикасы
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі 10-шы күнге
АЖО
"Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" ММ
51.
"Астана қаласы әкімдігінің Халықты жұмыспен қамту орталығы" ММ-ға жүгінген Астана қаласының жұмыссыздар статистикасы
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі 10-шы күнге
АЖО
"Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" ММ
52.
Астана қаласы бойынша бос жұмыс орындары жәрмеңкесін өткізу статистикасы
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі 10-шы күнге
АЖО
"Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" ММ
7. Кәсіпкерлік және сауда
53.
Астана қаласының шағын және орта кәсіпкерлігінде қамтылғандар саны
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі 10-шы күнге
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
54.
Астана қаласының тауар өндіру кәсіпорындары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
55.
Астана қаласының кәсіпкерлікті қолдау бойынша ұйымдары
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі 10-шы күнге
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
56.
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау және дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде субсидияланатын жобалар туралы ақпарат
қажетіне қарай
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
57.
Шағын және орта кәсіпорындарының тіркелген заңды тұлғаларының тізбесі (шағын және орта бизнес объектілері)
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
58.
Астана қаласының шағын және орта кәсіпкерлігі субъектілерімен өндірілген тауарлар, қызмет пен жұмыстарды өңдеу көлемі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
59.
Мемлекеттік бағдарламалар шеңберінде Астана қаласының шағын несиелік ұйымдарымен берілген шағын несиелер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
60.
Астана қаласының азық-түлік өнімдері өндірісінің көлемі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
61.
Астана қаласы қоғамдық тамақтанудың жосықсыз объектілер тізімі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
62.
Астана қаласының азық-түлік себетіне кіретін әлеуметтік маңызды азық-түлік тауарлары (азық-түлік өнімдері)
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
63.
Астана қаласының қаржы институттары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
64.
Астана қаласындағы бос жер учаскелері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" ММ
65.
Шетелдік инвестициялардың қатысуы бар Астана қаласы кәсіпорындарының тізбесі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
66.
Астана қаласы бойынша іске асырылған инвестициялық жобалар туралы ақпарат
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
67.
Астана қаласының импорты туралы ақпарат
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ

8. Здравоохранение
68.
Больницы города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление общественного здравоохранения города Астаны"
69.
Поликлиники города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление общественного здравоохранения города Астаны"
70.
Диспансеры города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление общественного здравоохранения города Астаны"
71.
Родильные дома города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление общественного здравоохранения города Астаны"
72.
Аптеки города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление общественного здравоохранения города Астаны"
73.
Стоматологические кабинеты города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление общественного здравоохранения города Астаны"
74.
Фельдшерско-акушерские пункты города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление общественного здравоохранения города Астаны"
9. Образование
75.
Школы города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление образования города Астаны"
76.
Детские сады города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление образования города Астаны"
77.
Специальные и интернатные организации города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление образования города Астаны"
78.
Учреждения технического и профессионального образования (колледжи) города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление образования города Астаны"
79.
Организации дополнительного образования города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление образования города Астаны"
9. Молодежная политика
80.
Молодежные организации города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по делам общественного развития города Астаны"
81.
Перечень высших учебных заведений города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по делам общественного развития города Астаны"
82.
Статистика высших учебных заведений города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по делам общественного развития города Астаны"
11. Культура
83.
Учреждения культуры (дворцы/дома культуры, цирк) города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление культуры и спорта города Астаны"
84.
Парки города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление культуры и спорта города Астаны"
85.
Музеи города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление культуры и спорта города Астаны"
86.
Библиотеки города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление культуры и спорта города Астаны"
87.
Театры города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление культуры и спорта города Астаны"
88.
Памятники истории и культуры города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление культуры и спорта города Астаны"
89.
Перечень запланированных культурных мероприятий города Астаны
ежемесячно
к 10 числу после отчетного периода
АРМ
ГУ "Управление культуры и спорта города Астаны"
90.
Достопримечательности города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление культуры и спорта города Астаны"
91.
Кинотеатры города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление культуры и спорта города Астаны"

8. Денсаулық сақтау
68.
Астана қаласының ауруханалары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" ММ
69.
Астана қаласының емханалары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" ММ
70.
Астана қаласының диспансерлері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" ММ
71.
Астана қаласының перзентханалары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" ММ
72.
Астана қаласының дәріханалары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" ММ
73.
Астана қаласының стоматологиялық кабинеттері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" ММ
74.
Астана қаласының фельдшерлік- акушерлік пункттері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" ММ
9. Білім
75.
Астана қаласының мектептері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Білім басқармасы" ММ
76.
Астана қаласының балабақшалары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Білім басқармасы" ММ
77.
Астана қаласының арнаулы және интернат ұйымдары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Білім басқармасы" ММ
78.
Астана қаласының техникалық және кәсіптік білім беру мекемелері (колледждері)
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Білім басқармасы" ММ
79.
Астана қаласының қосымша білім беру ұйымдары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Білім басқармасы" ММ
10. Жастар саясаты
80.
Астана қаласының жастар ұйымдары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Қоғамдық даму істері басқармасы" ММ
81.
Астана қаласының жоғарғы оқу орындарының тізбесі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Қоғамдық даму істері басқармасы" ММ
82.
Астана қаласының жоғарғы оқу орындарының статистикасы
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Қоғамдық даму істері басқармасы" ММ
11. Мәдениет
83.
Астана қаласының мәдениет үйлері (сарайлар/мәдениет үйлері, цирк)
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Мәдениет және спорт басқармасы" ММ
84.
Астана қаласының саябақтары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Мәдениет және спорт басқармасы" ММ
85.
Астана қаласының мұражайлары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Мәдениет және спорт басқармасы" ММ
86.
Астана қаласының кітапханалары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Мәдениет және спорт басқармасы" ММ
87.
Астана қаласының театрлары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Мәдениет және спорт басқармасы" ММ
88.
Астана қаласының тарихи және мәдени ескерткіштері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Мәдениет және спорт басқармасы" ММ
89.
Астана қаласының жоспарланған мәдени іс-шаралар тізбесі
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 10-шы күнге
АЖО
"Астана қаласының Мәдениет және спорт басқармасы" ММ
90.
Астана қаласының көрікті жерлері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Мәдениет және спорт басқармасы" ММ
91.
Астана қаласының кинотеатрлары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Мәдениет және спорт басқармасы" ММ

12. Физическая культура и спорт
92.
Спортивные объекты (комплексы, стадионы) города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление культуры и спорта города Астаны"
93.
Спортивные школы города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление культуры и спорта города Астаны"
94.
Проведение и участие на учебно-тренировочных сборах и соревнованиях спортсменов города Астаны
ежемесячно
до 1 числа каждого месяца
АРМ
ГУ "Управление культуры и спорта города Астаны"
95.
Спортивные частные организации города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление культуры и спорта города Астаны"
13. Туризм
96.
Зоны отдыха города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление занятости и социальной защиты города Астаны"
97.
Гостиницы города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление занятости и социальной защиты города Астаны"
98.
Санатории города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление занятости и социальной защиты города Астаны"
99.
Пансионаты города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление занятости и социальной защиты города Астаны"
100.
Туроператоры города Астаны (туристические объекты и агентства)
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
101.
Туристские маршруты города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
102.
Перечень особо охраняемых территорий города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
103.
Информация по фонтанам города Астаны, находящимся в коммунальной собственности города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
Аппараты акимов районов города Астаны
14. Внутренняя политика
104.
Средства массовой информации города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по делам общественного развития города Астаны"
105.
Филиалы политических партий города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по делам общественного развития города Астаны"
106.
Неправительственные организации города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по делам общественного развития города Астаны"
15. Религия и языки
107.
Зарегистрированные религиозные объединения и их филиалы в городе Астане
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по делам общественного развития города Астаны"
108.
Духовные учебные заведения города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по делам общественного развития города Астаны"

12. Дене шынықтыру және спорт
92.
Астана қаласының спорттық объектілері (кешендер, стадиондар)
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Мәдениет және спорт басқармасы" ММ
93.
Астана қаласының спорт мектептері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Мәдениет және спорт басқармасы" ММ
94.
Астана қаласы спортшыларының оқу-дайындық жиындары мен жарыстарын өткізу және қатысу
ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі 10-шы күнге
АЖО
"Астана қаласының Мәдениет және спорт басқармасы" ММ
95.
Астана қаласының жекеменшік спорт ұйымдары
Жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі 10-шы күнге
АЖО
"Астана қаласының Мәдениет және спорт басқармасы" ММ
13. Туризм
96.
Астана қаласының демалу аймақтары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" ММ
97.
Астана қаласының қонақ үйлері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" ММ
98.
Астана қаласының шипажайлары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" ММ
99.
Астана қаласының пансионаттары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" ММ
100.
Астана қаласының туроператорлары (туристік объектілер мен агенттіктер)
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
101.
Астана қаласының туристік машруттары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
102.
Астана қаласының ерекше қорғалатын аумағының тізбесі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
103.
Астана қаласының коммуналдық меншігіндегі Астана қаласының субұрқақтары туралы ақпарат
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
Астана қаласы аудандары әкімдерінің аппараттары
14. Ішкі саясат
104.
Астана қаласының бұқаралық ақпараттық құралдары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Қоғамдық даму істері басқармасы" ММ
105.
Астана қаласы саяси партияларының филиалдары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Қоғамдық даму істері басқармасы" ММ
106.
Астана қаласының үкіметтік емес ұйымдары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Қоғамдық даму істері басқармасы" ММ
15. Дін және тіл
107.
Астана қаласында тіркелген діни бірлестіктер мен олардың филиалдары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Қоғамдық даму істері басқармасы" ММ
108.
Астана қаласының рухани оқу орындары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Қоғамдық даму істері басқармасы" ММ

109.
Культовые сооружения города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по делам общественного развития города Астаны"
110.
Проводимые мероприятия по развитию и пропаганде языков города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по развитию языков и архивного дела города Астаны"
16. Финансы
111.
Информация по приватизации акимата города Астаны
ежеквартально
к 10 числу после отчетного периода
АРМ
ГУ "Управление активов и государственных закупок города Астаны"
112.
Информация по передаче государственного имущества в имущественный найм и доверительное управление акимата города Астаны
ежеквартально
к 10 числу после отчетного периода
АРМ
ГУ "Управление активов и государственных закупок города Астаны"
113.
Данные о конкурсах на передачу в доверительное управление и аренду объектов коммунальной собственности города Астаны
ежеквартально
к 10 числу после отчетного периода
АРМ
ГУ "Управление активов и государственных закупок города Астаны"
17. Строительство
114.
Строительство объектов социального назначения города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление строительства и жилищной политики города Астаны"
115.
Строительство жилых домов в городе Астане
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление строительства и жилищной политики города Астаны"
116.
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в городе Астане
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление строительства и жилищной политики города Астаны"
117.
Объем введенного жилья (кв.м) в городе Астане
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление строительства и жилищной политики города Астаны"
18. Сельское хозяйство
118.
Аттестованные физические и юридические лица города Астаны, осуществляющие предпринимательскую деятельность в области ветеринарии
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
119.
Объекты агропромышленного комплекса города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
120.
Объем валовой продукции сельского хозяйства города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
19. Индустриально-инновационное развитие
121.
Статистические данные по промышленности города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
122.
Объекты промышленности города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
123.
Данные по добыче твердых полезных ископаемых
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"

109.
Астана қаласының ғибадат үйлері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Қоғамдық даму істері басқармасы" ММ
110.
Астана қаласының тілдерді дамыту және насихаттау бойынша өткізілетін іс-шаралары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы" ММ
16. Қаржы
111.
Астана қаласы әкімдігінің жекешелендіру бойынша ақпараты
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі 10-шы күнге
АЖО
"Астана қаласының Активтер және мемлекеттік сатып алу басқармасы" ММ
112.
Астана қаласы әкімдігінің мемлекеттік мүлігін мүліктік жалға беру және сенімгерлік басқаруға беру бойынша ақпарат
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі 10-шы күнге
АЖО
"Астана қаласының Активтер және мемлекеттік сатып алу басқармасы" ММ
113.
Астана қаласының коммуналдық меншік объектілерін сенімгерлік басқаруға және жалға беру конкурстары туралы ақпарат
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі 10-шы күнге
АЖО
"Астана қаласының Активтер және мемлекеттік сатып алу басқармасы" ММ
17. Құрылыс
114.
Астана қаласының әлеуметтік маңызы бар объектілерінің құрылысы
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы" ММ
115.
Астана қаласындағы тұрғын үй құрылысы
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы" ММ
116.
Астана қаласында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымы- ның құрылысы
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы" ММ
117.
Астана қаласында пайдалануға берілген тұрғын үйдің көлемі (ш.м.)
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Құрылыс және тұрғын үй саясаты басқармасы" ММ
18. Ауыл шаруашылық
118.
Ветеринария саласында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын Астана қаласының аттестатталған жеке және заңды тұлғалары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
119.
Астана қаласының агроөнеркәсіп кешенінің объектілері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
120.
Астана қаласының ауыл шаруашылық жалпы өнімнің көлемі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
19. Индустриалдық-инновациялық даму
121.
Астана қаласының өнеркәсібі бойынша статистикалық деректер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
122.
Астана қаласының өнеркәсіп объектілері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
123.
Қатты пайдалы қазбаларды табу бойынша деректер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ

124.
Данные по добыче общераспространенных полезных ископаемых
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
125.
Месторождения города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны"
126.
Результаты проверок и заключения Санитарно-эпидемиологической службы города Астаны
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
Отдел по мобилизационной подготовке и работе с правоохранительными органами ГУ "Аппарат акима города Астаны"
127.
Результаты проверок на пожарную безопасность по городу Астане
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
Отдел по мобилизационной подготовке и работе с правоохранительными органами ГУ "Аппарат акима города Астаны"
128.
Схемы генеральных планов города Астаны и проекты детальных планировок
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Астаны"
129.
О реализованных для коммерческих целей земельных участках
ежегодно
до 1 декабря
АРМ
ГУ "Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города Астаны"
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АРМ – автоматизированное рабочее место Аппараты акимов районов города Астаны – государственные учреждения "Аппарат акима района "Алматы" города Астаны", "Аппарат акима района "Байқоңыр" города Астаны", "Аппарат акима района "Есиль" города Астаны", "Аппарат акима района "Сарырака" города Астаны"
ГУ – государственное учреждение

124.
Жалпытаралған пайдалы қазбаларды табу бойынша деректер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
125.
Астана қаласының кен орындары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" ММ
126.
Астана қаласының санитарлық-эпидемиологиялық тексеріс нәтижелері және қорытындылары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласы әкімінің аппараты" ММ жұмылдыру дайындығы және құқық қорғау органдарымен жұмыс бөлімі
127.
Астана қаласы бойынша өрт қауіпсіздігіне тексеру нәтижелері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласы әкімінің аппараты" ММ жұмылдыру дайындығы және құқық қорғау органдарымен жұмыс бөлімі
128.
Астана қаласының бас жоспарларының схемалары және түбегейлі жоспарлау жобалары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" ММ
129.
Коммерциялық мақсат үшін іске асырылған жер учаскелерін туралы
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
АЖО
"Астана қаласының Сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы" ММ
Ескерту: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АЖО – автоматтандырылған жұмыс орны
Астана қаласы аудан әкімдерінің аппараттары – "Астана қаласы "Алматы" ауданы әкімінің аппараты", "Астана қаласы "Байқоңыр" ауданы әкімінің аппараты", "Астана қаласы "Есіл" ауданы әкімінің аппараты", "Астана қаласы "Сарыарқа" ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемелері
ММ – мемлекеттік мекеме