О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 14 декабря 2017 года № С-17/2 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 20 марта 2018 года № С-19/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 апреля 2018 года № 6504
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2018-2020 годы" от 14 декабря 2017 года № С-17/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6272, опубликовано 13 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 950 686,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 19 824 800,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 71 164,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 383 576,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 671 146,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33 706 777,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 116 063,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 126 749,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 686,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 872 154,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 872 154,1 тысяча тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в бюджет поселка, села, сельского округа на 2018 год согласно приложению 7.";
приложения 1, к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 7 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва, председатель
19-ой очередной сессии
Б.Ғайса
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Кокшетау Е.Маржикпаев
"20" марта 2018 года
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 20 марта
2018 года № С-19/3
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 14 декабря
2017 года № С-17/2
Городской бюджет на 2018 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Көкшетау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № С-17/2 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № С-19/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 сәуірде № 6504 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № С-17/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6272 болып тіркелген, 2018 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018–2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 950 686,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 824 800,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 71 164,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 383 576,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 671 146,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 706 777,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 116 063,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 126 749,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 686,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 872 154,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 872 154,1 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 4-1 тармағымен толықтырылсын:
"4-1. 7-қосымшаға сәйкес қала бюджетінің шығындарында 2018 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округ бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғандығы ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес, көрсетілген шешім 7-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы,
19-шы кезекті сессиясының
төрағасы
Б.Ғайса
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының
әкімі
Е.Маржықпаев
2018 жылғы "20" наурыз
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2018 жылғы 20 наурыздағы
№ С-19/3 шешіміне
1 қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ С-17/2 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

341819,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1055337,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
49564,0
005
Государственная адресная социальная помощь
49564,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
9680,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7419,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2261,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
750512,0
002
Программа занятости
150349,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10561,0
006
Оказание жилищной помощи
25000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
172382,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4604,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
60670,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
135109,6
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
143217,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
48619,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
242220,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
69835,2
Функциональная группа
Сумма тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2364,0
021
Капитальные расходы государственного органа
9302,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
97761,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
62958,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3361,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы

341819,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1055337,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
49564,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
49564,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9680,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7419,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2261,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
750512,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
150349,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10561,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
25000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
172382,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4604,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
60670,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
135109,6
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
143217,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
48619,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
242220,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69835,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2364,0
Функционалдық топ
Сома мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9302,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
97761,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
62958,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3361,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

8 899,5
Содержание аппарата акима Красноярского сельского округа
489,8
Содержание аппарата акима поселка Станционный
6 086,8
Капитальный ремонт административного здания по адресу ул. Советская 16А села Красный Яр
2 322,9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
8 959,0
Обустройство сетей электроснабжения улиц Мира, Геологов, Островского, продолжение улицы Сейфуллина села Красный Яр
5 000,0
Обустройство наружного освещения улиц Шакеева, Интернациональная, СПТУ-9 села Красный Яр
3 959,0
Отдел культуры и развития языков города Кокшетау
5 000,0
Капитальный ремонт с заменой мягкой кровли на здании Государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры "Кокше" села Красный Яр
5 000,0

8 899,5
Краснояр ауылдық округі әкімінің аппаратын қамтамасыз ету
489,8
Станционный кенті әкімінің аппаратын қамтамасыз ету
6 086,8
Красный Яр ауылы мекен-жайы Советский 16 А көшесі бойынша әкімшілік ғимаратты күрделі жөндеу
2 322,9
Көкшетау қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 959,0
Красный Яр ауылының Мир, Геологов, Островский көшелерінің, Сейфуллин көшесінің жалғасын электр желілерімен жабдықтауды жайластыру
5 000,0
Красный Яр ауылының Шакеев, Интернациональная, СПТУ-9 көшелерінің сыртқы жарықтандыруын жайластыру
3 959,0
Көкшетау қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
5 000,0
Красный Яр ауылының "Көкше" Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының жұмсақ шатырын ауыстырумен күрделі жөндеу
5 000,0