О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 14 декабря 2017 года № С-17/2 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 12 июня 2018 года № С-21/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 июня 2018 года № 6673
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2018-2020 годы" от 14 декабря 2017 года № С-17/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6272, опубликовано 13 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 442 092,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20 356 101,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 67 976,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 383 576,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 634 438,9 тысяч тенге;
2) затраты – 35 376 425,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 114 896,4 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 126 749,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 853,2 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 049 228,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 049 228,9 тысяч тенге.";
пункт 4-1 изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в бюджет поселка, сельского округа на 2018 год согласно приложению 7.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2018 год в сумме 430 000 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть в затратах городского бюджета на 2018 год выплату вознаграждений по кредитам из республиканского и областного бюджетов в сумме 5 439 тысяч тенге, в том числе:
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 13 тысяч тенге;
на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума в сумме 228 тысяч тенге;
на строительство жилья в сумме 165 тысяч тенге;
на реконструкцию и строительство систем тепло- водоснабжения и водоотведения в сумме 253 тысяч тенге;

Көкшетау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № С-17/2 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 12 маусымдағы № С-21/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 маусымда № 6673 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № С-17/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6272 болып тіркелген, 2018 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 442 092,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 356 101,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 67 976,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –1 383 576,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 634 438,9 мың теңге;
2) шығындар – 35 376 425,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 114 896,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 126 749,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 853,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 049 228,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 049 228,9 мың теңге.";
4-1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4-1. 7-қосымшаға сәйкес қала бюджетінің шығындарында 2018 жылға арналған кент, ауылдық округ бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғандығы ескерілсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2018 жылға 430 000 мың теңге сомасында жергілікті атқарушы органның резерві бекітілсін.";
9-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2018 жылға арналған қалалық бюджетінің шығындарында 5 439 мың теңге сомасында республикалық және облыстық бюджеттерінен кредиттер бойынша сыйақыларды төлеу ескерілсін, оның ішінде:
13 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
228 мың теңге сомасында кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге;
165 мың теңге сомасында тұрғын үйлердің құрылысына;
253 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су қайтару жүйелерінің жаңартуына және құрылысына;

44564,0
005
Государственная адресная социальная помощь
44564,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
9680,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7419,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2261,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
768031,1
002
Программа занятости
169922,6
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10561,0
006
Оказание жилищной помощи
23335,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
172382,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4604,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
60670,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
135109,6
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
143217,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
48229,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
223466,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
70500,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2364,0
021
Капитальные расходы государственного органа
10302,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
97761,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
42539,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3361,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
3361,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9767345,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

44564,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
44564,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9680,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7419,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2261,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
768031,1
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
169922,6
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10561,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
23335,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
172382,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4604,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
60670,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
135109,6
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
143217,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
48229,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
223466,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70500,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2364,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10302,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
97761,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
42539,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3361,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3361,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9767345,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

96262,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
32031,3
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
49404,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
49404,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
41560,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
16635,6
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9925,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
15000,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
54430,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
39849,3
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
14024,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
556,8
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
400,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
400,0
009
Развитие теплоэнергетической системы
400,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
89177,8
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
15641,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
15641,7
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
31667,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14645,1
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
8106,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
895,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
7721,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
300,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
27869,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
24069,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2800,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1000,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)

96262,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
32031,3
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
49404,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
49404,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
41560,6
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16635,6
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9925,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15000,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
54430,1
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39849,3
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
14024,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
556,8
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
400,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
400,0
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
400,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
89177,8
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
15641,7
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15641,7
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
31667,1
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14645,1
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
8106,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
895,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
7721,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
300,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
27869,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24069,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2800,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1000,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі

453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
126749,6
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
126749,6
Класс
Подкласс
5
Погашение бюджетных кредитов
11853,2
01
Погашение бюджетных кредитов
11853,2
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
11853,2
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
приобретение финансовых активов
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-1049228,9
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
1049228,9
Приложение 2 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 12 июня
2018 года № С-21/4
Приложение 4 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 14 декабря
2017 года № С-17/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета бюджету города Кокшетау на 2018 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
5 469 139,5
Целевые текущие трансферты
941 316,5
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
389,0
На обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
267,0
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
122,0
Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау
172 685,5
На выплату государственной адресной социальной помощи
18 914,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
3 138,5
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
10 697,0
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
33 041,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
60 048,0
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
699,0
На услуги специалистов жестового языка
9 929,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
28 318,0
На создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
686,0
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
7 215,0
Отдел образования города Кокшетау
768 242,0
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
83 570,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
43 797,0
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
54 006,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов

453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
126749,6
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
126749,6
Сыныбы
Ішкі сыныбы
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
11853,2
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
11853,2
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
11853,2
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
қаржы активтерін сатып алу
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-1049228,9
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
1049228,9
Көкшетау қалалық мәслихатының
2018 жылғы 12 маусымдағы
№ С-21/4 шешіміне 2-қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ С-17/2 шешіміне
4-қосымша
2018 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
5 469 139,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
941 316,5
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
389,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын құрылғылармен жарақтауға
267,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға
122,0
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
172 685,5
Атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
18 914,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
3 138,5
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар Тізбесін кеңейтуге
10 697,0
Жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
33 041,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
60 048,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
699,0
Ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге
9 929,0
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
28 318,0
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға
686,0
Жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттарды ұсынуға
7 215,0
Көкшетау қаласының білім бөлімі
768 242,0
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
83 570,0
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
43 797,0
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
54 006,0
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге

453 680,0
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
133 189,0
Целевые трансферты на развитие
4 401 560,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
4 401 560,0
Строительство учебно-воспитательного комплекса вдоль Красноярской трассы города Кокшетау Акмолинской области
520 687,0
Строительство типовой школы на 900 мест в городе Кокшетау Акмолинской области
314 528,0
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
889 176,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 677 169,0
Бюджетные кредиты
126 263,0
в том числе:
Отдел экономики и бюджетного планирования города Кокшетау
126 263,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
126 263,0
Приложение 3 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 12 июня
2018 года № С-21/4
Приложение 5 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 14 декабря
2017 года № С-17/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета бюджету города Кокшетау на 2018 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
8 591 562,4
Целевые текущие трансферты
3 533 497,5
в том числе:
Аппарат акима города Кокшетау
1 579 475,0
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
121 351,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
1 458 124,0
Отдел образования города Кокшетау
115 992,0
На приобретение и доставку учебников для школ
69 154,0
Капитальный ремонт фасадов здания с заменой оконных и дверных блоков в коммунальном государственном учреждении "Средняя школа-лицей №18 имени Сакена Жунусова" отдела образования города Кокшетау
46 838,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
1 695 436,0
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
596 488,0
Ремонт дворовых территорий
564 333,0
Восстановление лифтового хозяйства
20 824,0
Обеспечение санитарии областного центра
13 791,0
Изъятие земельных участков и недвижимого имущества для государственных надобностей
500 000,0
Отдел строительства города Кокшетау
87 000,0
Приобретение жилья отдельной категории граждан
87 000,0
Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау
47 573,5
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
3 724,0
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа престарелым и инвалидам
11 515,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов

453 680,0
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
133 189,0
Нысаналы даму трансферттерi
4 401 560,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
4 401 560,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Краснояр тас жолы бойында оқу-тәрбиелік кешенінің құрылысы
520 687,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы 900 орынды типтік мектептің құрылысы
314 528,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
889 176,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
2 677 169,0
Бюджеттік кредиттер
126 263,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлімі
126 263,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
126 263,0
Көкшетау қалалық мәслихатының
2018 жылғы 12 маусымдағы
№ С-21/4 шешіміне 3 қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ С-17/2 шешіміне
5 қосымша
2018 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
8 591 562,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 533 497,5
оның iшiнде:
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
1 579 475,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгілінің аяқталуға
121 351,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
1 458 124,0
Көкшетау қаласының білім бөлімі
115 992,0
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге
69 154,0
Көкшетау қаласы білім бөлімінің "Сәкен Жүнісов атындағы №18 орта мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінде терезе және есік блоктарын ауыстырумен ғимарат қасбетін күрделі жөндеу
46 838,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 695 436,0
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
596 488,0
Аулалық аумақтарды жөндеу
564 333,0
Лифт шаруашылығын қалпына келтіру
20 824,0
Облыс орталығының санитариясын қамтамасыз етуге
13 791,0
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн және жылжымайтын мүлiктi алып қою
500 000,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
87 000,0
Жекелеген санаттардың азаматтарына тұрғын үй сатып алу
87 000,0
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
47 573,5
Арнаулы әлеуметтік қызметтер "Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3 724,0
Мүгедектермен қарттарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс аясында арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
11 515,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеу бойынша жәрдемақыларға

1 564,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
16 505,0
На трудоустройство через частные агентства занятости
11 620,0
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
2 645,5
Отдел ветеринарии города Кокшетау
8 021,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
7 721,0
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
300,0
Целевые трансферты на развитие
3 758 064,9
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
2 901 929,9
Строительство типовой школы на 900 мест в городе Кокшетау Акмолинской области
141 078,0
Строительство пристройки на 420 мест к коммунальному государственному учреждению "Средняя школа-лицей №18 имени Сакена Жунусова" отдела образования города Кокшетау Акмолинской области
49 472,0
Строительство сорока квартирного жилого дома в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 1)
25 675,0
Строительство сорока квартирного жилого дома в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 2)
24 035,0
Строительство сорока квартирного жилого дома в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 3)
26 005,0
Строительство сорока квартирного жилого дома в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 4)
23 569,0
Строительство сорока квартирного жилого дома в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 5)
25 923,0
Строительство сорока квартирного жилого дома в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 6)
23 633,0
Строительство сорока квартирного пяти этажного жилого дома севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
25 821,0
Строительство сорока квартирного пяти этажного жилого дома в городе Кокшетау Акмолинской области (без наружных инженерных сетей)
22 605,0
Строительство сорока квартирного пяти этажного жилого дома в микрорайоне 1, №9а города Кокшетау Акмолинской области (позиция 2)
29 752,0
Строительство сорока квартирного пяти этажного жилого дома в микрорайоне 1, №9а города Кокшетау Акмолинской области (позиция 4)
28 951,0
Строительство детского сада на 280 мест по улице Ауэзова, 119 в городе Кокшетау
636 590,0
Строительство детского сада на 280 мест в микрорайоне Боровской города Кокшетау
693 674,0
Реконструкция парка "Борцам революции"
395 598,0
Корректировка проектной сметной документации "Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау" с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы
91 584,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области. (Наружные сети водоснабжения)

1 564,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруына
16 505,0
Жұмыспен қамтудың жекеше агенттіктері арқылы жұмысқа орналасуға
11 620,0
Жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттарды ұсынуға
2 645,5
Көкшетау қаласының ветеринария бөлімі
8 021,0
Эпизиотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
7 721,0
Бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
300,0
Нысаналы даму трансферттерi
3 758 064,9
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
2 901 929,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласы 900 орынды типтік мектептің құрылысы
141 078,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы білім бөлімінің "Сәкен Жүнісов атындағы №18 орта мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне 420 орындық жапсаржай салу
49 472,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында қырық пәтерлі тұрғын үй салу (1-кезек)
25 675,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында қырық пәтерлі тұрғын үй салу (2-кезек)
24 035,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында қырық пәтерлі тұрғын үй салу (3-кезек)
26 005,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында қырық пәтерлі тұрғын үй салу (4-кезек)
23 569,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында қырық пәтерлі тұрғын үй салу (5-кезек)
25 923,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында қырық пәтерлі тұрғын үй салу (6-кезек)
23 633,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай бес қабатты қырық пәтерлі тұрғын үй салу
25 821,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында қырық пәтерлі бес қабатты тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желілерсіз)
22 605,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы № 1 шағын ауданында, №9а бес қабатты қырық пәтерлі тұрғын үй салу (2-кезек)
29 752,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы №1 шағын ауданында, №9а бес қабатты қырық пәтерлі тұрғын үй салу (4-кезек)
28 951,0
Көкшетау қаласындағы Әуэзов 119, көшесі бойынша 280 орындық балабақша құрылысы
636 590,0
Көкшетау қаласындағы Боровской шағын ауданында 280 орындық балабақша құрылысы
693 674,0
"Төңкеріс күрескерлері" саябағын қайта құру
395 598,0
"Көкшетау қаласындағы су тазарту құрылыстарын қайта құру және кеңейту" кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізумен жобалық сметалық құжаттама түзету
91 584,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай (аумағы 38,6 га учаскесінде) магистралды инженерлік желілердің құрылысы. (Сыртқы су желілері)

19 849,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области. (Наружные сети электроснабжения)
77 998,4
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области. (Наружные сети теплоснабжения)
32 610,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области. (Наружные сети телефонизации)
82 516,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к одинадцати многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети водопровода). Корректировка
4 368,6
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к одинадцати многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети теплоснабжения). Корректировка
4 290,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к одинадцати многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети канализации). Корректировка
1 106,5
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к одинадцати многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем, города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети электроснабжения). Корректировка
10 463,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к одинадцати многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем, города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети электроосвещения). Корректировка
12 924,6
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к одинадцати многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем, города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети телефонизации и благоустройство). Корректировка
145 283,4
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к одинадцати многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем, города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети газоснабжения). Корректировка
4 311,6
Строительство инженерных сетей и благоустройство к девяти этажным сорока пяти квартирным жилым домам в микрорайоне Центральный, 55 Б (позиции 1,2) в городе Кокшетау
16 339,6
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области. Наружные сети канализации и канализационная насосная станция
24 649,5
Строительство инженерных сетей водоснабжения к учебно–воспитательному комплексу в жилом районе вдоль Красноярской трассы города Кокшетау Акмолинской области

19 849,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай (аумағы 38,6 га учаскесінде) магистралды инженерлік желілердің құрылысы. (Сыртқы электрмен жабдықтау желілері)
77 998,4
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай (аумағы 38,6 га учаскесінде) магистралды инженерлік желілердің құрылысы. (Сыртқы жылумен жабдықтау желілері)
32 610,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай (38,6 га аумағы участкісінде) магистралды инженерлік желілер құрылысы (Сыртқы байланыс желілері)
82 516,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай он бір көппәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы мен абаттандыру (Сыртқы су құбырының желілері).Түзету
4 368,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай он бір көппәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы мен абаттандыру (Сыртқы жылумен жабдықтау желілері). Түзету
4 290,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай он бір көппәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы мен абаттандыру (Сыртқы кәріз желілері). Түзету
1 106,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай он бір көппәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы мен абаттандыру (Сыртқы электрмен жабдықтау желілері). Түзету
10 463,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай он бір көппәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы мен абаттандыру (Сыртқы электр жарықтандыру желілері). Түзету
12 924,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай он бір көппәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы мен абаттандыру (Сыртқы байланыс желілері және абаттандыру). Түзету
145 283,4
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай он бір көппәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы мен абаттандыру (Сыртқы газбен жабдықтау желілері). Түзету
4 311,6
Көкшетау қаласындағы Центральный 55Б шағын ауданында тоғыз қабатты қырық бес пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік желілерінің құрылысы мен аббатандыру (1,2-кезек)
16 339,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай (аумағы 38,6 га учаскесінде) магистралды инженерлік желілердің құрылысы. Кәріздің сыртқы желілері және кәріз-сорғы стансасы
24 649,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Красный Яр тас жолы бойындағы тұрғын ауданындағы оқу-тәрбие беру кешеніне сумен жабдықтау инженерлік желілерінің құрылысы

120 084,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к сорока квартирному пятиэтажному жилому дому в городе Кокшетау Акмолинской области (водоснабжение)
1 809,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к сорока квартирному пятиэтажному жилому дому в городе Кокшетау Акмолинской области (сети канализации)
4 418,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к сорока квартирному пятиэтажному жилому дому в Кокшетау Акмолинской области (сети теплоснабжения)
16 209,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к сорока квартирному пятиэтажному жилому дому в городе Кокшетау Акмолинской области (телефонизация и благоустройство)
11 423,6
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к сорока квартирному пятиэтажному жилому дому в городе Кокшетау Акмолинской области (электроснабжение)
7 435,5
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к сорока квартирному пятиэтажному жилому дому в городе Кокшетау Акмолинской области (электроосвещение)
3 403,6
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к сорока квартирному пятиэтажному жилому дому в городе Кокшетау Акмолинской области (газоснабжение)
203,1
Строительство наружных сетей водоснабжения и канализации и сметная документация к 90 квартирному жилому дому, расположенный по адресу: Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный, 32Б
2 668,0
Строительство наружных сетей теплоснабжения и сметная документация к 90 квартирному жилому дому, расположенный по адресу: Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный, 32Б
4 007,0
Строительство наружных сетей электроснабжения и сметная документация к 90 квартирному жилому дому, расположенный по адресу: Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный, 32Б
9 698,8
Строительство наружных сетей телефонизации и сметная документация к 90 квартирному жилому дому, расположенный по адресу: Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный, 32Б
19 297,1

120 084,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы қырық пәтерлі бес қабатты тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы мен абаттандыру (сумен жабдықтау)
1 809,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы қырық пәтерлі бес қабатты тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы мен абаттандыру (кәріз желілері)
4 418,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы қырық пәтерлі бес қабатты тұрғын үйге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы (жылумен жабдықтау желілері)
16 209,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы қырық пәтерлі бес қабатты тұрғын үйге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы (байланыс желілерін жабдықтау және абаттандыру)
11 423,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы қырық пәтерлі бес қабатты тұрғын үйге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы (электрмен жабдықтау)
7 435,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы қырық пәтерлі бес қабатты тұрғын үйге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы (электр жарықтандыру)
3 403,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы қырық пәтерлі бес қабатты тұрғын үйге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы (газбен жабдықтау)
203,1
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, 32Б мекенжайы бойынша орналасқан 90 пәтерлі тұрғын үйге сыртқы сумен жабдықтау және кәріз желілерінің құрылысы және сметалық құжаттама
2 668,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, 32Б мекенжайы бойынша орналасқан 90 пәтерлі тұрғын үйге сыртқы жылумен жабдықтау желілерінің құрылысы және сметалық құжаттама
4 007,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, 32Б мекенжайы бойынша орналасқан 90 пәтерлі тұрғын үйге сыртқы электрмен жабдықтау сыртқы желілерінің құрылысы және сметалық құжаттама
9 698,8
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный мөлтік ауданы, 32Б мекенжайы бойынша орналасқан 90 пәтерлі тұрғын үйге сыртқы байланыс желілерінің құрылысы және сметалық құжаттама
19 297,1

Строительство наружных сетей газоснабжения и сметная документация к 90 квартирному жилому дому, расположенный по адресу: Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный, 32Б
598,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
856 135,0
Реконструкция улицы Габдуллина (от улицы Ауэзова до проспекта Абылай хана) в городе Кокшетау
401 850,0
Реконструкция моста через речку Кылшакты по улице Габдуллина
410 343,0
Разработка проектной сметной документации "Строительство дороги вдоль берега озера Копа от улицы Кенесары до поворота на центр крови в городе Кокшетау Акмолинской области" с проведением комплексной вневедомственной экспертизы
43 942,0
Бюджетные кредиты
1 300 000,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
1 300 000,0
Кредиты для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке
1 300 000,0
Приложение 4
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 12 июня 2018 года
№ С-21/4
Приложение 7
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 14 декабря 2017 года
№ С-17/2
Целевые текущие трансферты из городского бюджета в бюджет поселка, сельского округа на 2018 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
33 008,8
Целевые текущие трансферты
33 008,8
в том числе:
33 008,8
Аппарат акима города Кокшетау
9 049,8
Содержание аппарата акима Красноярского сельского округа
489,8
Содержание аппарата акима поселка Станционный
6 237,1
Капитальный ремонт административного здания по адресу улице Тауелсиздик 16А села Красный Яр
2 322,9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
8 959,0
Обустройство сетей электроснабжения улиц Мира, Геологов, Островского, продолжение улицы Сейфуллина села Красный Яр
5 000,0
Обустройство наружного освещения улиц Кокена Шакеева, Интернациональная, СПТУ-9 села Красный Яр
3 959,0
Отдел культуры и развития языков города Кокшетау
15 000,0
Капитальный ремонт с заменой мягкой кровли на здании Государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры "Кокше" села Красный Яр
15 000,0

Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, 32Б мекенжайы бойынша орналасқан 90 пәтерлі тұрғын үйге сыртқы газбен жабдықтау желілерінің құрылысы және сметалық құжаттама
598,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
856 135,0
Көкшетау қаласындағы (Әуезов көшесінен Абылайхан даңғылына дейінгі) Габдуллин көшесін қайта құру
401 850,0
Габдуллин көшесі бойынша Қылшақты өзені арқылы көпірді қайта құру
410 343,0
"Ақмола облысы Көкшетау қаласы Кенесары көшесінен Қан орталығының бұрылысына дейін Қопа көлінің жағалауы бойы жолының құрылысы" кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізумен жобалық сметалық құжаттама әзірлеу
43 942,0
Бюджеттік кредиттер
1 300 000,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
1 300 000,0
Ішкi нарықта айналым үшiн облыстың жергілікті атқарушы органдарымен шығарылатын, мемлекеттiк құнды қағаздар шығарылымынан түсетін мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін кредиттер
1 300 000,0
Көкшетау қалалық мәслихатының
2018 жылғы 12 маусымдағы
№ С-21/4 шешіміне 4-қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ С-17/2 шешіміне
7-қосымша
2018 жылға арналған кент, ауылдық округ бюджетіне қалалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
33 008,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
33 008,8
оның iшiнде:
33 008,8
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
9 049,8
Краснояр ауылдық округі әкімінің аппаратын қамтамасыз ету
489,8
Станционный кенті әкімінің аппаратын қамтамасыз ету
6 237,1
Красный Яр ауылы мекен-жайы Тәуелсіздік 16А көшесі бойынша әкімшілік ғимаратты күрделі жөндеу
2 322,9
Көкшетау қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 959,0
Красный Яр ауылының Мир, Геологов, Островский көшелерінің, Сейфуллин көшесінің жалғасын электр желілерімен жабдықтауды жайластыру
5 000,0
Красный Яр ауылының Көкен Шәкеев, Интернациональная, СПТУ-9 көшелерінің сыртқы жарықтандыруын жайластыру
3 959,0
Көкшетау қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
15 000,0
Красный Яр ауылының "Көкше" Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының жұмсақ шатырын ауыстырумен күрделі жөндеу
15 000,0