О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № С-18/2 "О бюджете на 2018-2020 годы Красноярского сельского округа и поселка Станционный"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 7 декабря 2018 года № С-25/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 декабря 2018 года № 6932
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О бюджете на 2018-2020 годы Красноярского сельского округа и поселка Станционный" от 22 декабря 2017 года № С-18/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6297, опубликовано 18 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2018–2020 годы согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 245 265,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20 883,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 823,1 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 219 559,4 тысячи тенге;
2) затраты – 245 265,5 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Станционный на 2018–2020 годы согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 337,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 585,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 184,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 26 568,1 тысяча тенге;
2) затраты – 30 337,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.";

Көкшетау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № С-18/2 "2018-2020 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № С-25/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 6932 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № С-18/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6297 тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018–2020 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 245 265,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 883,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 823,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –219 559,4 мың теңге;
2) шығындар – 245 265,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2018–2020 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –30 337,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 585,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 184,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –26 568,1 мың теңге;
2) шығындар – 30 337,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.";

95 581,4
Содержание аппарата акима Красноярского сельского округа
489,8
Капитальный ремонт административного здания по адресу, улица Тауелсиздик 16 А села Красный Яр
2 322,9
Капитальный ремонт с заменой мягкой кровли на здании Государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры "Кокше" села Красный Яр
23 663,2
Обустройство сетей электроснабжения улиц Мира, Геологов, Островского, продолжение улицы Сейфуллина села Красный Яр
65 146,5
Обустройство наружного освещения улиц Кокена Шакеева, Интернациональная, СПТУ-9 села Красный Яр
3 959,0
Аппарата акима поселка Станционный
7 817,1
Содержание аппарата акима поселка Станционный
6 237,1
Обеспечение благоустройства и санитарии поселка Станционный
1 580,0

95 581,4
Краснояр ауылдық округі әкімінің аппаратын қамтамасыз ету
489,8
Красный Яр ауылы Тәуелсіздік 16А көшесі мекен-жайы бойынша әкімшілік ғимаратты күрделі жөндеу
2 322,9
Красный Яр ауылының "Көкше" Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны ғимаратының жұмсақ шатырын ауыстырумен күрделі жөндеу
23 663,2
Красный Яр ауылының Мир, Геологов, Островский көшелерінің, Сейфуллин көшесінің жалғасын электр желілерімен жабдықтауды жайластыру
65 146,5
Красный Яр ауылының Көкен Шәкеев, Интернациональная, СПТУ-9 көшелерінің сыртқы жарықтандыруын жайластыру
3 959,0
Станционный кенті әкімінің аппараты
7 817,1
Станционный кенті әкімінің аппаратын қамтамасыз ету
6 237,1
Станционный кентін аббатандыру және санитарияны қамтамасыз ету
1 580,0