О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 6С-24/2 "О бюджете города на 2018-2020 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 6 ноября 2018 года № 6С-34/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 ноября 2018 года № 6832
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджете города на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 6С-24/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6282, опубликовано 11 января 2018 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 100 855,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 984 979 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 766,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 75 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 013 109,5 тысяч тенге;
2) затраты – 6 112 556,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 654 218,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 042 286,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 388 068 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 665 919,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 665 919,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
городского маслихата
В.Козейчук
Секретарь городского
маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
города Степногорска
Е.Баяхметов

Степногорск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-24/2 "2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 6 қарашадағы № 6С-34/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қарашада № 6832 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-24/2 "2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6282 болып тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 100 855,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 984 979 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 766,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 75 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 013 109,5 мың теңге;
2) шығындар – 6 112 556,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 654 218,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 042 286,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 388 068 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 665 919,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 665 919,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
В.Козейчук
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының
әкімі
Е.Баяхметов

20 000
5
Погашение бюджетных кредитов
388 068
01
Погашение бюджетных кредитов
388 068
06
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета специализированным организациям
377 186
08
Возврат физическими и юридическими лицами использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из местного бюджета
10 882
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-665 919,7
VI. Финансирование дефицита (профицита) бюджета
665 919,7
Приложение 2 к решению
Степногорского городского маслихата
от 6 ноября 2018 года № 6С-34/2
Приложение 4 к решению
Степногорского городского маслихата
от 21 декабря 2017 года № 6С-24/2
Расходы бюджета города за счет целевых трансфертов на 2018 год
Администратор бюджетных программ
Наименование
сумма
тысяч тенге
1
2
3
Отдел занятости и социальных программ
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
15 912,5
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
4 499
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
4 004
На оказание услуг специалиста жестового языка
2 037
На создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
464
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
31 138
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
15 596
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
4 293
На возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
10 127,3
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
28 129
На выплату государственной адресной социальной помощи
22 031
Гранты на реализацию новых бизнес-идей
7 215
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
4 390,9
Отдел образования
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
29 890
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
33 690
На оснащение Wi-Fi сетями городские школы
2 598
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
17 386
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местного бюджета

20 000
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
388 068
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
388 068
06
Мамандандырылған ұйымдарға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
377 186
08
Жергілікті бюджеттен берілген нысаналы мақсаты бойынша пайдаланылмаған кредиттерді жеке және заңды тұлғалардың қайтаруы
10 882
ІV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-665 919,7
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
665 919,7
Степногорск қалалық мәслихатының
2018 жылғы 6 қарашадағы № 6С-34/2
шешіміне 2-қосымша
Степногорск қалалық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-24/2
шешіміне 4-қосымша
Нысаналы трансферттердің есебінен 2018 жылға арналған қала бюджетінің шығындары
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Атауы
мың теңге сомасы
1
2
3
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын арттыруға
15 912,5
"Инватакси" қызметтерін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
4 499
Техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдар тізбесін кеңейтуге арналған
4 004
Ымдау тілі маманының қызметерін көрсетуге
2 037
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға
464
Еңбекақыны жартылай субсидиялауға және жастар тәжірибесіне
31 138
Қысқа мерзімді кәсіби оқытуды іске асыруға
15 596
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
4 293
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
10 127,3
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
28 129
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
22 031
Жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға гранттар
7 215
Жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесшілер мен көмекшілерді енгізуге
4 390,9
Білім бөлімі
Тіл курстары бойынша тәжірибеден өткен мұғалімдерге үстеме ақы төлеуге
29 890
Негізгі қызметкерді оқыту кезеңінде орнын басқаны үшін мұғалімдерге үстеме ақы төлеуге
33 690
Қала мектептерін Wi-Fi желісімен жабдықтауға
2 598
Ұлттық біліктілік сынағынан өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберліктің біліктілігіне қосымша ақы төлеуге
17 386
Білім берудің жаңартылған мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджет қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге

137 791
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1 728
На приобретение и доставку учебников для школ
33 903
Отдел строительства
Обустройство инженерных коммуникаций к 45-ти квартирному жилому дому в городе Степногорск (1 позиция)
8 389
Строительство инженерной инфраструктуры к индивидуальному жилищному строительству 20 микрорайона города Степногорск (2 очередь 1 этап) Водоснабжение
92 692,5
Строительство инженерной инфраструктуры к индивидуальному жилищному строительству 20 микрорайона города Степногорск (2 очередь 1 этап) Электроснабжение
127 000
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии
На проведение противоэпизоотических мероприятий
18 500,2
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой
1 565
Отдел культуры и развития языков
На текущий ремонт помещений туалетов ГККП "Дом культуры "Мирас" города Степногорск
2 842
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
На текущий ремонт улично-дорожной сети города Степногорск
51 000
Отдел физической культуры и спорта
На приобретение спортивного инвентаря для бокса ДЮСШ поселка Шантобе
1 000
Аппарат акима
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям (поселок Шантобе)
47 453
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям (поселок Шантобе)
213 566,1
ИТОГО
970 830,5

137 791
"Денсаулық пен өмірлік дағдыларды қалыптастыру және кәмелетке толмағандар арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
1 728
Мектептер үшін кітаптарды алуға және жеткізуге
33 903
Құрылыс бөлімі
Степногорск қаласындағы 45 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік коммуникацияларды жайластыру (1-позиция)
8 389
Степногорск қаласының 20 шағын ауданында жеке тұрғын үй құрылысына инженерлік инфрақұрылым құрылысы (2-кезек, 1-кезең) Сумен жабдықтау
92 692,5
Степногорск қаласының 20 шағынауданында жеке тұрғын үй құрылысына инженерлік инфрақұрылым құрылысы (2-кезек, 1-кезең) Электрмен жабдықтау
127 000
Ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
18 500,2
Санитарлық союға жіберілген бруцеллезбен ауыратын ауыл шаруашылық малдардың (ірі және ұсақ қара мал) құнын қайтаруға
1 565
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
Степногорск қаласының "Мирас" мәдениет үйі" МКҚК әжетхана үй-жайларын ағымдағы жөндеуге
2 842
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Степногорск қаласының көше-жол желісін ағымдағы жөндеуге
51 000
Дене тәрбиесі және спорт бөлімі
Шаңтөбе кентінің БЖСМ боксқа арналған спорттық техникасын сатып алуға
1 000
Әкім аппараты
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарға жылу беру маусымын аяқтауға (Шаңтөбе кенті)
47 453
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарға жылу беру маусымына дайындалуға (Шаңтөбе кенті)
213 566,1
БАРЛЫҒЫ
970 830,5