О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 6С-24/2 "О бюджете города на 2018-2020 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20 ноября 2018 года № 6С-35/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 ноября 2018 года № 6861
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджете города на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 6С-24/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6282, опубликовано 11 января 2018 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 254 619,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 993 033,6 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 210 009,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38 467 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 013 109,5 тысяч тенге;
2) затраты – 6 082 075,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 654 218,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 042 286,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 388 068 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 481 674,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 481 674,5 тысячи тенге.";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
городского маслихата
В.Козейчук
Секретарь городского
маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степногорска Е.Баяхметов
"20" ноября 2018 года
Приложение 1
к решению Степногорского городского маслихата от
20 ноября 2018 года № 6С-35/2
Приложение 1
к решению Степногорского городского маслихата

Степногорск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-24/2 "2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 қарашадағы № 6С-35/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 қарашада № 6861 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 6С-24/2 "2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6282 болып тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 254 619,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 993 033,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 210 009,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38 467 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 013 109,5 мың теңге;
2) шығындар – 6 082 075,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 654 218,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 042 286,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 388 068 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 481 674,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 481 674,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
В.Козейчук
Қалалық мәслихаттың хатшысы Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімі Е.Баяхметов
2018 жылғы "20" қараша
Степногорск қалалық мәслихатының
2018 жылғы 20 қарашадағы
№ 6С-35/2 шешіміне
1-қосымша
Степногорск қалалық мәслихатының