О бюджетах города районного значения, сельского округа на 2019-2021 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 21 декабря 2018 года № С 34-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 декабря 2018 года № 6992.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Акколь на 2019 - 2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 211 675,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 129 547,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 96,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82 031,5 тысяч тенге;
2) затраты – 214 146,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2 471,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 471,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2019 № С 47-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете города Акколь на 2019 - 2021 годы предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет:
2019 год – 59 723,0 тысяч тенге;
2020 год – 67 947,0 тысяч тенге;
2021 год – 78 759,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Урюпинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 294,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 089,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 205,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15 457,7 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 163,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 163,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2019 № С 47-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Учесть, что в бюджете Урюпинского сельского округа на 2019 - 2021 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2019 год – 7 562,0 тысяч тенге;
2020 год – 7 626,0 тысяч тенге;
2021 год – 7 756,0 тысяч тенге.
4-1. Учесть, что в составе поступлений бюджетов города районного значения, сельского округа на 2019 год, предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, согласно приложению 7.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима города, сельского округа.

2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № С 34-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 6992 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7- тармағына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019 - 2021 жылдарға арналған Ақкөл қаласының бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 211 675,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 129 547,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 96,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 82 031,5 мың теңге;
2) шығындар – 214 146,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 2 471,5 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2 471,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 04.12.2019 № С 47-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019 - 2021 жылдарға арналған Ақкөл қаласының бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар қарастырылғаны ескерілсін:
2019 жылы – 59 723,0 мың теңге;
2020 жылы – 67 947,0 мың теңге;
2021 жылы – 78 759,0 мың теңге.
3. 2019 - 2021 жылдарға арналған Урюпинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 294,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 089,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 205,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 457,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 163,7 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 163,7 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 04.12.2019 № С 47-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2019 - 2021 жылдарға арналған Урюпинка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2019 жылы – 7 562,0 мың теңге;
2020 жылы – 7 626,0 мың теңге;
2021 жылы – 7 756,0 мың теңге.
4-1. 2019 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері түсімдерінің құрамында аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 7-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Белгіленген сомадағы нысаналы трансферттерді бөлу қала, ауылдық округ әкімінің шешімімен анықталады.

Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 29.08.2019 № С 44 – 3 (вводится в действие с 01.01.2019).
4-2. Учесть, что в составе поступлений бюджетов города районного значения, сельского округа на 2019 год, предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 8.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима города, сельского округа.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-2 в соответствии с решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 29.08.2019 № С 44 – 3 (вводится в действие с 01.01.2019).
4-3. Учесть, что в составе поступлений бюджетов города районного значения, сельского округа на 2019 год, предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, согласно приложению 9.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима города, сельского округа.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-3 в соответствии с решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 29.08.2019 № С 44 – 3 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Аккольского района
Приложение 1 к решению
Аккольского районного
маслихата от 21 декабря
2018 года № С 34 - 1
Бюджет города Акколь на 2019 год

Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 29.08.2019 № С 44 - 3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4-2. 2019 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 8-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Белгіленген сомадағы нысаналы трансферттерді бөлу қала, ауылдық округ әкімінің шешімімен анықталады.
Ескерту. Шешім 4-2-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 29.08.2019 № С 44 - 3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4-3. 2019 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері түсімдерінің құрамында республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттер сомасы 9-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Белгіленген сомадағы нысаналы трансферттерді бөлу қала, ауылдық округ әкімінің шешімімен анықталады.
Ескерту. Шешім 4-3-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 29.08.2019 № С 44 - 3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Ж.Салыбекова
Ақкөл аудандық
мәслихат хатшысы
Ж.Салыбекова
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақкөл ауданының әкімі
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ С 34 - 1 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Ақкөл қаласының бюджеті

Сноска. Решение дополнено приложением 8 в соответствии с решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 29.08.2019 № С 44 – 3 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2019 № С 47-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
52 880,5
Аппарат акима города Акколь
52 580,5
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
300,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети города Акколь
7 500,0
Ремонт электроосвещения города Акколь
7 500,0
Благоустройство города Акколь
7 500,0
Текущий ремонт магистральных канализационных сетей и КНС в городе Акколь
7 351,0
Текущий ремонт колодцев и магистральных водопроводных сетей города Акколь
7 429,5
Ремонтные работы по котельным и тепловым сетям в городе Акколь
15 000,0
Аппарат акима Урюпинского сельского округа Аккольского района
300,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
300,0
Приложение 9
к решению Аккольского
районного маслихата
от 21 декабря 2018 года
№ С 34 - 1
Целевые трансферты из республиканского бюджета бюджетам города районного значения, сельского округа на 2019 год
Сноска. Решение дополнено приложением 9 в соответствии с решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 29.08.2019 № С 44 – 3 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
3 458,0
Аппарат акима города Акколь
1 876,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 147,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
729,0
Аппарат акима Урюпинского сельского округа Аккольского района
1 582,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
880,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
702,0

Ескерту. Шешім 8-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 29.08.2019 № С 44 - 3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 04.12.2019 № С 47-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
52 880,5
Ақкөл қаласы әкімінің аппараты
52 580,5
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге берілген ағымдағы
300,0
Ақкөл қаласы көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
7 500,0
Ақкөл қаласын жарықтандыруды жөндеу
7 500,0
Ақкөл қаласын абаттандыру
7 500,0
Ақкөл қаласындағы магистральды канализациялық желілер мен КСС ағымдағы жөндеу жұмыстары
7 351,0
Ақкөл қаласындағы құдықтар мен магистральды су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
7 429,5
Ақкөл қаласы қазандық және жылу желілері бойынша жөндеу жұмыстары
15 000,0
Ақкөл ауданы Урюпинка селолық округі әкімінің аппараты
300,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге берілген ағымдағы
300,0
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ С 34-1 шешіміне
9- қосымша
2019 жылға арналған республикалық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 9-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 29.08.2019 № С 44 - 3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
3 458,0
Ақкөл қаласы әкімінің аппараты
1 876,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін
1 147,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін
729,0
Ақкөл ауданы Урюпинка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 582,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін
880,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін
702,0