О признании утратившим силу решения Аршалынского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/7 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Аршалынскому району на 2018-2019 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2018 года № 24/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 апреля 2018 года № 6570
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аршалынского районного маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Аршалынскому району на 2018-2019 годы" от 22 декабря 2017 года № 19/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6263, опубликовано 12 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Э.Алиев
Секретарь районного
маслихата
К.Шедербеков
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Аршалынского
района
А.Тайжанов
9 апреля 2018 года

Аршалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/7 "Аршалы ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 сәуірдегі № 24/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 сәуірде № 6570 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "Аршалы ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6263 тіркелген, 2018 жылдың 12 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Э.Алиев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Шедербеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының
әкімі
А.Тайжанов
2018 жылғы 9 сәуір