Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации в Аршалынском районе на 2019 год
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 27 ноября 2018 года № А-354. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 ноября 2018 года № 6877
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктами 7), 8) и 9) статьи 9, подпунктами 2), 3) и 4) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в Аршалынском районе на 2019 год, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Аршалынском районе на 2019 год, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в Аршалынском районе на 2019 год, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аршалынского района А.Баяжума
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Аршалынского района
Т.Муханбеджанов
Приложение 1
к постановлению акимата
Аршалынского района
от 27 ноября 2018 года
№ А-354
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в Аршалынском районе на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
1
Акционерное общество "КазШпал"
250
1,6
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Аршалы Су 2030"
72
11,1
Приложение 2
к постановлению акимата
Аршалынского района
от 27 ноября 2018 года
№ А-354
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Аршалынском районе на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
1
Акционерное общество "КазШпал"
250
1,6
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Аршалы Су 2030"
72
11,1
Приложение 3
к постановлению акимата
Аршалынского района
от 27 ноября 2018 года
№ А-354
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете
службы пробации в Аршалынском районе на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
1
Акционерное общество "КазШпал"
250
1,6
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Аршалы Су 2030"
72
11,1

2019 жылға арналған Аршалы ауданында ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 қарашадағы № А-354 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қарашада № 6877 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8) және 9) тармақшаларына, 27-бабы 1-тармағының 2), 3) және 4) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес, 2019 жылға арналған Аршалы ауданында ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес, 2019 жылғаарналған Аршалы ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
3. Осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес, 2019 жылға арналған Аршалы ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің орынбасары А. Байжұма жүктелсін.
5. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы
ауданының әкімі
Т.Мұханбеджанов
Аршалы ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 27 қарашадағы № А-354
қаулысына 1 қосымша
2019 жылға арналған Аршалы ауданында ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1
"КазШпал" акционерлік қоғамы
250
1,6
2
"Аршалы Су 2030" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
72
11,1
Аршалы ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 27 қарашадағы № А-354
қаулысына 2 қосымша
2019 жылға арналған Аршалы ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1
"КазШпал" акционерлік қоғамы
250
1,6
2
"Аршалы Су 2030" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
72
11,1
Аршалы ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 27 қарашадағы № А-354
қаулысына 3 қосымша
2019 жылға арналған Аршалы ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1
"КазШпал" акционерлік қоғамы
250
1,6
2
"Аршалы Су 2030" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
72
11,1