О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 26 ноября 2018 года № 30/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 декабря 2018 года № 6890
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 19/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6315, опубликовано 26 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 025 968,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 886 582 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 4 532,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 156 462 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3 978 391,7 тысяч тенге;
2) затраты – 5 076 622,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 208 477,4 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 234 488 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26 010,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 259 131,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 259 131,5 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 5, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Шедербеков
Секретарь
районного маслихата
К.Шедербеков
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Аршалынского района
Т.Муханбеджанов

Аршалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қарашадағы № 30/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 желтоқсанда № 6890 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6315 тіркелген, 2018 жылдың 26 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 025 968,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 886 582 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 532,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 156 462 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 978 391,7 мың теңге;
2) шығындар – 5 076 622,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 208 477,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 234 488 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26 010,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -259 131,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 259 131,5 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 8 қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қ.Шедербеков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Шедербеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының
әкімі
Т.Мұханбеджанов

88591,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
84062,2
003
Капитальные расходы государственного органа
989,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3540,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
111316,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
111316,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
53971,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8092,9
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
45878,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
20848,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19376,5
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
814,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
279,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
379,1
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6130,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6130,9
02
Оборона
4204,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4204,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3704,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
500,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
775,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
775,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
775,0
04
Образование
2599277,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
2565010,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11392,0
003
Общеобразовательное обучение
1959466,8
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)

88591,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
84062,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
989,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3540,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
111316,2
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
111316,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
53971,1
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8092,9
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
45878,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
20848,6
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19376,5
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
814,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
279,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
379,1
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6130,9
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6130,9
02
Қорғаныс
4204,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4204,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3704,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
500,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
775,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
775,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
775,0
04
Бiлiм беру
2599277,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2565010,8
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11392,0
003
Жалпы білім беру
1959466,8
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру

1131,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
36916,6
006
Дополнительное образование для детей
65225,3
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
133,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
189017,0
012
Капитальные расходы государственного органа
3570,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13962,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) - сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
160,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
223456,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
60581,1
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
32139,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
32139,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2127,7
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
52,3
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
2075,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
181101,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17391,6
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17391,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
161512,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21336,5
002
Программа занятости
50908,3
005
Государственная адресная социальная помощь
23281,0
006
Оказание жилищной помощи
284,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19504,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
396,9
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
129,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1009,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

1131,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
36916,6
006
Балаларға қосымша білім беру
65225,3
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
133,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
189017,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3570,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
13962,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
160,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
223456,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
60581,1
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
32139,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
32139,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2127,7
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
52,3
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
2075,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
181101,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17391,6
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
17391,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
161512,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21336,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
50908,3
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
23281,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
284,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19504,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
396,9
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
129,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1009,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

234488,0
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
234488,0
Погашение бюджетных кредитов
26010,6
5
Погашение бюджетных кредитов
26010,6
01
Погашение бюджетных кредитов
26010,6
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
26010,6
V. Дефицит (профицит) бюджета
-259131,5
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
259131,5
Поступление займов
234488,0
7
Поступление займов
234488,0
01
Внутренние государственные займы
234488,0
2
Договоры займа
234488,0
Погашение займов
28916,4
16
Погашение займов
28916,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28916,4
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
28916,4
Используемые остатки бюджетных средств
53559,9
Приложение 2 к решению
Аршалынского районного маслихата
от 26 ноября 2018 года № 30/2
Приложение 4 к решению
Аршалынского районного маслихата
от 22 декабря 2017 года № 19/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
1571243,9
Целевые текущие трансферты
531877,9
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
124037,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
37,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на финансирования приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
124000,0
Отдел образования района (города областного значения)
347217,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию
294725,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
13728,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
7320,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
31444,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

234488,0
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
234488,0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
26010,6
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
26010,6
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
26010,6
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
26010,6
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-259131,5
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
259131,5
Қарыздар түсiмдерi
234488,0
7
Қарыздар түсiмдерi
234488,0
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
234488,0
2
Қарыз алу келiсiм шарттары
234488,0
Қарыздарды өтеу
28916,4
16
Қарыздарды өтеу
28916,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28916,4
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
28916,4
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
53559,9
Аршалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 26 қарашадағы № 30/2
шешіміне 2 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2
шешіміне 4 қосымша
2018 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджетті кредиттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
1571243,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
531877,9
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
124037,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдардың жерлерінде жол белгілерін орнату үшін республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
37,0
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға арналған республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
124000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
347217,0
Жаңартылған білім мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақыға арналған республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
294725,0
Ұлттық біліктілік тестінен өткен бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беретін мұғалімдерге қосымша ақыға арналған республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
13728,0
Тілдік курстарда оқуды аяқтаған мұғалімдерге қосымша ақы төлеу үшін республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
7320,0
Негізгі қызметкер оқу кезеңінде болуына байланыста, оны ауыстыруға, мұғалімдерге қосымша ақы төлеу үшін республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
31444,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

60623,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие рынка труда
17576,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
2418,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи
23281,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
6255,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1930,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства
137,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
9026,9
Целевые трансферты на развитие
804878,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
804878,0
Строительство водопроводных сетей в селе Костомар Аршалынского района
130000,0
Строительство инженерно- коммуникационной инфраструктуры в селе Акбулак Аршалынского района Акмолинской области (линии электропередач)
36204,0
Строительство инженерно- коммуникационной инфраструктуры в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области (линии электропередач)
90183,0
Строительство инженерно- коммуникационной инфраструктуры в селе Жибек Жолы Аршалынского района Акмолинской области (линии электропередач)
100000,0
Строительство инженерно- коммуникационной инфраструктуры в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области (водопроводные сети)
54130,0
Строительство инженерно- коммуникационной инфраструктуры в селе Акбулак Аршалынского района Акмолинской области (водопроводные сети)
31161,0
Реконструкция ПС 110/35/10 кВ "Новоалександровка" в селе. Жибек Жолы Аршалынского района
363200,0
Бюджетные кредиты
234488,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
234488,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
234488,0
Приложение 3 к решению
Аршалынского районного маслихата
от 26 ноября 2018 года № 30/2
Приложение 5 к решению
Аршалынского районного маслихата
от 22 декабря 2017 года №19/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2018 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего

60623,9
Республикалық бюджеттен еңбек нарығының дамуына ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
17576,0
Республикалық бюджеттен үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырыстарды орналастыру үшін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
2418,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекке ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
23281,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету стандарттарын арттыру үшін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
6255,0
Республикалық бюджеттен техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдардың тізбесін кеңейту үшін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
1930,0
Республикалық бюджеттен жұмыс берушінің жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құрауға кететін шығындарын субсидиялау үшін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
137,0
Республикалық бюджеттен жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс кеңесшілерін және көмекшілерін енгізу үшін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
9026,9
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
804878,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
804878,0
Аршалы ауданы Қостомар ауылында су құбыры желілерін салу
130000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Ақбұлақ ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды ( электр желілерін) салу
36204,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды ( электр желілерін) салу
90183,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды ( электр желілерін) салу
100000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды ( су құбыры желілерін) салу
54130,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Ақбұлақ ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды ( су құбыры желілерін) салу
31161,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында "Новоалександров" ҚС 110/35/10 кВ реконструкциялау
363200,0
Бюджеттік кредиттер
234488,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
234488,0
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
234488,0
Аршалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 26 қарашадағы № 30/2
шешіміне 3 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы №19/2
шешіміне 5 қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы:

738019,8
Целевые текущие трансферты
634435,0
в том числе:
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3528,9
На реализацию информационной системы "Е-Халык"
3528,9
Отдел образования района (города областного значения)
86991,4
На оснащение wi-fi сетями районные и городские школы
3366,3
На приобретение и доставку учебников для школ района
23069,0
На приобретение школьных автобусов для объектов образования
28102,1
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях
9318,0
На внедрение Программы формирование здоровья жизненных навыков превенции суицида для несовершеннолетних
1296,0
На приобретение блочно-модульной котельной для Ижевской средней школы
21840,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25503,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию краткосрочного профессионального обучения
14914,3
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районов (городов областного значения) на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
693,0
На развитие рынка труда
3568,0
На обеспечение льготного проезда
5000,0
На реализацию информационной системы "Е-Халык"
1328,6
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19696,6
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Костомар Аршалынского района
4000,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Волгодоновка Аршалынского района
6535,8
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог на станции Бабатай Аршалынского района
4403,3
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Койгельды Аршалынского района
3189,9
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в на станции Разъезд 42 Аршалынского района
1567,6
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
411020,2
Текущий ремонт дороги на станции Разъезд 42 Аршалынского района
10889,8
Текущий ремонт дороги в селе Жибек Жолы Аршалынского района
5919,2
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Жибек жолы Аршалынского района
6404,2
Текущий ремонт улично-дорожной сети в поселке Аршалы Аршалынского района
26424,0
Финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры (капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой в селе Жалтырколь)

738019,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
634435,0
оның ішінде:
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3528,9
"Е-Халық" ақпараттық жүйесін жүзеге асыру үшін
3528,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
86991,4
Аудандық және қалалық мектептерді Wi-Fi желілерімен жабдықтау үшін
3366,3
Аудандағы мектептер үшін оқулықтар сатып алу және жеткізу үшін
23069,0
Білім ұйымдары объектілеріне мектеп автобусын сатып алу үшін
28102,1
Мектепке дейінгі ұйымдарда мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыру үшін
9318,0
Кәмелетке толмағандар үшін өз-өзіне қол жұмсаудың алдын алудың денсаулықты сақтау дағдыларын қалыптастыру бағдарламасын іске асыру үшін
1296,0
Ижев орта мектебіне блокты-модульдік қазандықты сатып алу үшін
21840,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25503,9
Қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды жүзеге асыру үшін облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қала) аудан бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
14914,3
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) облыстық бюджетінен мигранттар мен оралмандарға тұрғын үй жалдау (жалға алу) бойынша шығыстарды өтеу үшін субсидияларға ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
693,0
Еңбек нарығын дамыту үшін
3568,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз ету үшін
5000,0
"Е-Халық" ақпараттық жүйесін жүзеге асыру үшін
1328,6
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19696,6
Аршалы ауданы Қостомар ауылының ішкі кент жолдарын күрделі жөндеу үшін жобалық-сметалық құжаттаманы дайындау
4000,0
Аршалы ауданы Волгодонов ауылының ішкі кент жолдарын күрделі жөндеу үшін жобалық-сметалық құжаттаманы дайындау
6535,8
Аршалы ауданы Бабатай ауылының ішкі кент жолдарын күрделі жөндеу үшін жобалық-сметалық құжаттаманы дайындау
4403,3
Аршалы ауданы Қойгелді ауылының ішкі кент жолдарын күрделі жөндеу үшін жобалық-сметалық құжаттаманы дайындау
3189,9
Аршалы ауданы Разъезд 42 станциясының ішкі кент жолдарын күрделі жөндеу үшін жобалық-сметалық құжаттаманы дайындау
1567,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
411020,2
Аршалы ауданы Разъезд 42 станциясындағы жолдарды ағымдағы жөндеу
10889,8
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында жолды ағымдағы жөндеу
5919,2
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылының ішкі кент жолдарын күрделі жөндеу үшін жобалық-сметалық құжаттаманы дайындау
6404,2
Аршалы ауданы Аршалы кентінің көше-жол жүйелерін ағымдағы жөндеу
26424,0
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыру (Жалтыркөл ауылының кіре беріс жолдармен ішкі кент жолдарын күрделі жөндеу)

321194,0
На подготовку к отопительному сезону
27139,0
Текущий ремонт водонапорной башни в селе Жалтырколь
13050,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
29404,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
28404,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
1000,0
Отдел архитектуры и градостроительства (города областного значения)
58289,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на разработку градостроительной документации
58289,1
Целевые трансферты на развитие
103584,8
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
42584,8
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство РП-2 в селе Жалтырколь Аршалынского района
100,0
Строительство инженерно-коммуникационных инфраструктуры в поселке Аршалы Аршалынского района (линия электроснабжения)
9077,4
Строительство инженерно-коммуникационных инфраструктуры в поселке Аршалы Аршалынского района (водопроводные сети)
2991,3
Строительство инженерно-коммуникационных инфраструктуры в селе Акбулак Аршалынского района (водопроводные сети)
2600,5
Строительство инженерно-коммуникационных инфраструктуры в селе Акбулак Аршалынского района (линия электроснабжения)
3515,4
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Костомар Аршалынского района
13000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция разводящих сетей на станции Бабатай Аршалынского района
2440,1
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция разводящих сетей в селе Койгельды Аршалынского района
2440,1
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция разводящих сетей в селе Волгодоновка Аршалынского района
3320,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция разводящих сетей в селе Жалтырколь Аршалынского района
3100,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
61000,0
Разработка ПСД "Строительство газопровода и ответления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные приграды, компресорных станций и установок замера газа в селе Акбулак, селе Актасты
100,0
Разработка ПСД "Строительство газопровода и ответления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные приграды, компресорных станций и установок замера газа на станции Анар, село Донецкое
100,0
Разработка ПСД "Строительство газопровода и ответления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные приграды, компресорных станций и установок замера газа в селе Арнасай, станция Бабатай
100,0
Разработка ПСД "Строительство газопровода и ответления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные приграды, компресорных станций и установок замера газа в селе Берсуат, селе Байдалы
100,0
Разработка ПСД "Строительство газопровода и ответления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные приграды, компресорных станций и установок замера газа в селе Волгодоновка,станция 42 разъезд,селе Койгельды
100,0
Разработка ПСД "Строительство газопровода и ответления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные приграды, компресорных станций и установок замера газа в селе Жибек Жолы, селе Жалтырколь
100,0
Разработка ПСД "Строительство газопровода и ответления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные приграды, компресорных станций и установок замера газа в селе Ижевское, станция Шоптыколь
100,0
Разработка ПСД "Строительство газопровода и ответления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные приграды, компресорных станций и установок замера газа в селе Турген
100,0
Разработка ПСД "Строительство газопровода и ответления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные приграды, компресорных станций и установок замера газа в поселке Аршалы
100,0
Разработка ПСД на строительство автономной газо-распределительной станции в поселке Аршалы
100,0
Строительство улично-дорожной сети в селе Жибек жолы

321194,0
Жылыту маусымына дайындық үшін
27139,0
Жалтыркөл ауылындағы су айдағыш мұнараны ағымдағы жөндеу
13050,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
29404,9
Облыстық бюджеттен ( облыстық маңызы бар қаланың) аудан бюджеттеріне эпизоотияға қарсы шаралар үшін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
28404,9
Облыстық бюджеттен ( облыстық маңызы бар қаланың) аудан бюджеттеріне санитарлық союға жіберілген бруцеллезбен ауыратын (ірі және ұсақ қара малдың) құнын өтеу үшін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
1000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
58289,1
Облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қаланың) аудан бюджеттеріне қала құрылысы құжаттар дайындау үшін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
58289,1
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
103584,8
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
42584,8
Жалтыркөл ауылында РП-2 құрылысының, ведомстволық емес кешенді сараптаманың өтуімен жобалық-сметалық құжаттамасын дайындау
100,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды (электр желілерін) салу
9077,4
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды (су құбыры желілерін) салу
2991,3
Аршалы ауданы Ақбұлақ ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды (су құбыры желілерін) салу
2600,5
Аршалы ауданы Ақбұлақ ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды (электр желілерін) салу
3515,4
Аршалы ауданы Костомар ауылында су тарату желілерін реконструкциялау
13000,0
Аршалы ауданы Бабатай станциясында су тарату желілерін қайта реконструкциялау, ведомстволық емес кешенді сараптаманың өтуімен жобалық-сметалық құжаттамасын дайындау
2440,1
Аршалы ауданы Қойгелді ауылында су тарату желілерін қайта реконструкциялау, ведомстволық емес кешенді сараптаманың өтуімен жобалық-сметалық құжаттамасын дайындау
2440,1
Аршалы ауданы Волгодонов ауылында су тарату желілерін қайта реконструкциялау, ведомстволық емес кешенді сараптаманың өтуімен жобалық-сметалық құжаттамасын дайындау
3320,0
Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында су тарату желілерін қайта реконструкциялау, ведомстволық емес кешенді сараптаманың өтуімен жобалық-сметалық құжаттамасын дайындау
3100,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
61000,0
"Ақбұлақ, Ақтасты ауылдарында газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға" арналған жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
100,0
"Анар станциясында,Донецк ауылында газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға" арналған жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
100,0
"Арнасай ауылында, Бабатай станциясында газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға" арналған жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
100,0
".Бірсуат, Байдалы ауылдарында газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға" арналған жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
100,0
"Волгодонов ауылында, 42 разъезд станциясында, .Қойгелді ауылында газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға" арналған жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
100,0
"Жібек Жолы, Жалтыркөл ауылдарында газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға" арналған жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
100,0
"Ижев ауылында, Шөптікөл станциясында газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға" арналған жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
100,0
" Түрген ауылында газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға" арналған жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
100,0
"Аршалы кентінде су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға" арналған жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
100,0
Аршалы кентінде автономды газ тарату станциясын салуға арналған жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
100,0
Жібек Жолы ауылында көше-жол желілерін салу

60000,0
Приложение 4 к решению
Аршалынского районного маслихата
от 26 ноября 2018 года № 30/2
Приложение 8 к решению
Аршалынского районного маслихата
от 22 декабря 2017 года № 19/2
Перечень бюджетных программ сельских оругов на 2018 год
АБП
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому"
010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных"
013
"Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"

60000,0
Аршалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 26 қарашадағы № 30/2
шешіміне 4 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2
шешіміне 8 қосымша
2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары
ББӘ
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
003 "Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету "
010 "Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу "
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
014 "Елді мекендерді сумен Жабдықтауды ұйымдастыру"