О переименовании улицы станции Анар Анарского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области
Решение акима Анарского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области от 19 июня 2018 года № 08. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 июля 2018 года № 6714
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 24 октября 2017 года, аким Анарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Первомайская станции Анар Анарского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области на улицу Тауелсиздик.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня офицального опубликования.
Аким Анарского
сельского округа
А.Айтжанова

Ақмола облысы Аршалы ауданы Анар ауылдық округінің Анар станциясының көшесін қайта атау туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы Анар ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 08 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 шілдеде № 6714 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасынын 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 24 қазандағы қорытындысы негізінде, Анар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Аршалы ауданы Анар ауылдық округінің Анар станциясының Первомайская көшесі Тәуелсіздік көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Анар ауылдық
округінің әкімі
А.Айтжанова