О присвоении наименований улицам села Костомар
Решение акима Булаксайского аульного округа Аршалынского района Акмолинской области от 16 августа 2018 года № 58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 сентября 2018 года № 6775
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 24 октября 2017 года, исполняющий обязанности акима Булаксайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам села Костомар:
1) улице № 1 - Есил;
2) улице № 2 - Караоткел;
3) улице № 3 - Кокжиек;
4) улице № 4 - Сарыбел;
5) улице № 5 - Туран;
6) улице № 6 - Женис;
7) улице № 7 - Атамекен;
8) улице № 8 - Казына;
9) улице № 9 - Шапагат;
10) улице № 10 - Сарыжайлау;
11) улице № 11 - Жана дала;
12) улице № 12 - Шымбулак;
13) улице № 13 - Тауелсиздик;
14) улице № 15 - Нурлы жол;
15) улице № 16 - Оркен;
16) улице № 17 - Аргымак;
17) улице № 18 - Отырар.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня офицального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Булаксайского
сельского округа
К.Джандыбаев

Қостомар ауылының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы Бұлақсай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 16 тамыздағы № 58 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қыркүйекте № 6775 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 24 қазандағы қорытындысы негізінде, Бұлақсай ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостомар ауылының көшелеріне атаулар берілсін:
1) № 1 көшеге - Есіл;
2) № 2 көшеге - Қараөткел;
3) № 3 көшеге - Көкжиек;
4) № 4 көшеге - Сарыбел;
5) № 5 көшеге - Тұран;
6) № 6 көшеге - Жеңіс;
7) № 7 көшеге - Атамекен;
8) № 8 көшеге - Қазына;
9) № 9 көшеге - Шапағат;
10) № 10 көшеге - Сарыжайлау;
11) № 11 көшеге - Жаңа дала;
12) № 12 көшеге - Шымбұлақ;
13) № 13 көшеге - Тәуелсіздік;
14) № 15 көшеге - Нұрлы жол;
15) № 16 көшеге - Өркен;
16) № 17 көшеге - Арғымақ;
17) № 18 көшеге - Отырар.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Бұлақсай ауылдық
округі әкімінің
міндетін атқарушы
К.Джандыбаев