О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6С-28-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 24 мая 2018 года № 6С-37-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 июня 2018 года № 6639
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О районном бюджете на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 6С-28-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6310, опубликовано 12 января 2018 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018 – 2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3380966,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 586392,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4360,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6850,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2783364,5 тысяч тенге;
2) затраты – 3402973,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 80458,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 93795,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13336,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -102465,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 102465,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата
Д.Сагадатов
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Астраханского
района
Н.Сеилов

Астрахан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-28-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 мамырдағы № 6С-37-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 маусымда № 6639 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-28-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6310 тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда аудандық "Маяк" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3380966,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 586392,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4360,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6850,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2783364,5 мың теңге;
2) шығындар – 3402973,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 80458,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 93795,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13336,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -102465,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 102465,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Д.Сағадатов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының
әкімі
Н.Сейілов

104895,9
022
Капитальные расходы государственного органа
1489,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10273,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10273,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30667,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
26001,5
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2711,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1955,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1100,0
040
Развитие объектов государственных органов
1100,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
9216,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
9216,0
02
Оборона
8905,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8905,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3365,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5090,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
450,0
04
Образование
1823056,3
464
Отдел образования района (города областного значения)
1790134,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16022,1
003
Общеобразовательное обучение
1453815,2
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
36971,2
006
Дополнительное образование для детей
30195,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
96713,4
012
Капитальные расходы государственного органа
400,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17015,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
106932,5
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

104895,9
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1489,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10273,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10273,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30667,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26001,5
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2711,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1955,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1100,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
1100,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
9216,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9216,0
02
Қорғаныс
8905,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8905,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3365,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5090,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
450,0
04
Бiлiм беру
1823056,3
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1790134,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16022,1
003
Жалпы білім беру
1453815,2
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
36971,2
006
Балаларға қосымша білім беру
30195,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
96713,4
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
17015,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
106932,5
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары