О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 6С-28-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 30 октября 2018 года № 6С-43-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 ноября 2018 года № 6851
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 6С-28-2 (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6310, опубликовано 12 января 2018 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018 – 2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3666513,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 621392,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4363,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6850,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3033907,4 тысяч тенге;
2) затраты – 3671338,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 80458,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 93795,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13336,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 17181,7 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 17181,7 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -102465,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 102465,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата
А.Бейсенбенов
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Астраханского
района
Н.Сеилов
30 октября 2018 года
Приложение 1
к решению Астраханского
районного маслихата
от 30 октября 2018 года

Астрахан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-28-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қазандағы № 6С-43-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 қарашада № 6851 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 6С-28-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6310 тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда аудандық "Маяк" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3666513,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 621392,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4363,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6850,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3033907,4 мың теңге;
2) шығындар – 3671338,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 80458,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 93795,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13336,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 17181,7 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 17181,7 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -102465,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 102465,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары, осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
А.Бейсенбенов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының
әкімі
Н.Сейілов
2018 жылғы 30 қазан
Астрахан аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 30 қазандағы

10453,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10453,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29343,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
26251,5
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
815,1
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2277,3
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1100,0
040
Развитие объектов государственных органов
1100,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
9216,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
9216,0
02
Оборона
9421,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9421,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3504,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5262,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
655,0
04
Образование
2034326,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
2001480,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15515,1
003
Общеобразовательное обучение
1643582,1
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
42491,3
006
Дополнительное образование для детей
35935,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
99831,4
012
Капитальные расходы государственного органа
400,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16868,5
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
102132,5
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
44724,9
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
32845,9
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту

10453,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10453,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29343,9
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26251,5
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
815,1
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2277,3
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1100,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
1100,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
9216,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9216,0
02
Қорғаныс
9421,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9421,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3504,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5262,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
655,0
04
Бiлiм беру
2034326,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2001480,8
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15515,1
003
Жалпы білім беру
1643582,1
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
42491,3
006
Балаларға қосымша білім беру
35935,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
99831,4
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16868,5
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
102132,5
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
44724,9
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
32845,9
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру

799814,0
Целевые текущие трансферты
253522,6
в том числе
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
152428,8
на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
110639,1
на текущий ремонт улично-дорожной сети сел Жалтыр, Астраханка, Астраханского района
26681,7
на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
15108,0
Отдел образования района (города областного значения)
32998,2
на приобретение школьных автобусов для объектов образования
14281,3
на приобретение и доставку учебников для школ
13637,0
на оснащение Wi-Fi сетями районные школы
3135,9
на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1944,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
12748,5
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
10205,0
на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
619,5
на развитие рынка труда: гранты на реализацию новых бизнес-идей
1924,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
55347,1
на проведение противоэпизоотических мероприятий
50183,1
на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
2000,0
на проведение вакцинации против нодулярного дерматита крупного рогатого скота
3164,0
Целевые трансферты на развитие
546291,4
в том числе
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
529109,7
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Астраханка Астраханского района
222458,3
Строительство 36-ти квартирного жилого дома в селе Астраханка Астраханского района
236651,4
Реконструкция котельной № 3 государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Комхоз" в селе Жалтыр
70000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17181,7
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Комхоз"
17181,7

799814,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
253522,6
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
152428,8
көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
110639,1
Астрахан ауданы Жалтыр, Астрахан ауылдарының көше-жол жүйесінің ағымдағы жөндеуге
26681,7
жылумен жабдықтаушы кәсіпорындардың жылу беру маусымына дайындалуына
15108,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
32998,2
білім беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға
14281,3
мектептер үшін оқулықтарды сатып алуға және жеткізуге
13637,0
аудандық мектептерді WiFi желілерімен қамтамасыз етуге
3135,9
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру және кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын-алу" бағдарламасын енгізуге
1944,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
12748,5
қысқа мерзімді кәсіби оқытуды іске асыруға
10205,0
қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеу үшін субсидияларға
619,5
Еңбек нарығын дамытуға: жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға гранттар
1924,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
55347,1
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
50183,1
Санитариялық союға бағытталған, бруцелезбен ауыратын ауыл шаруашылығы жануарларынының (ірі қара және ұсақ қара мал) құнын өтеуге
2000,0
ірі қарамалдың нодулярлы дерматитіне қарсы екпе жұмыстарын жүргізуге
3164,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
546291,4
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
529109,7
Астрахан ауданы Астрахан ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
222458,3
Астрахан ауданы Астрахан ауылында 36 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы
236651,4
Жалтыр ауылында "Комхоз" шаруашылық жүргізу құқығы бар мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны № 3 қазандығын қайта жаңартуға
70000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17181,7
"Комхоз" шаруашылық жүргізу құқығы бар мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны жарғылық капиталын ұлғайту
17181,7