О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 23 декабря 2017 года № 6С-29-2 "О бюджетах сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 20 ноября 2018 года № 6С-45-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 декабря 2018 года № 6906
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О бюджетах сельских округов на 2018 - 2020 годы" от 23 декабря 2017 года № 6С-29-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6327, опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункты 1, 3, 5 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Астраханского сельского округа на 2018 – 2020 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 51607,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 38302,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2718,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10586,0 тысяч тенге;
2) затраты – 51607,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Жалтырского сельского округа на 2018 – 2020 годы, согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 33963,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17940,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3742,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12280,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33963,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Астрахан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-29-2 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 қарашадағы № 6С-45-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 желтоқсанда № 6906 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2017 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-29-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6327 тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 3, 5 тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Астрахан ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51607,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 38302,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2718,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10586,0 мың теңге;
2) шығындар – 51607,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
"3. Жалтыр ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 2, 2-1 және 2-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33963,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17940,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3742,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12280,0 мың теңге;
2) шығындар – 33963,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2018 – 2020 годы, согласно приложениям 3, 3-1 и 3-2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 17900,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8294,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 682,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8924,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17900,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата
А.Бейсенбенов
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Астраханского
района
Н.Сеилов
20 ноября 2018 года
Приложение 1
к решению Астраханского
районного маслихата
от 20 ноября 2018 года

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
"5. Первомай ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 3, 3-1 және 3-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17900,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8294,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 682,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8924,0 мың теңге;
2) шығындар – 17900,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
А.Бейсенбенов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының
әкімі
Н.Сейілов
2018 жылғы 20 қараша
Астрахан аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 20 қарашадағы