О бюджетах сельских округов на 2019-2021 годы
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2018 года № 6С-48-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 января 2019 года № 7043.
В соответствии пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Астраханского сельского округа на 2019 – 2021 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 59520,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 47077,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12419,3 тысяч тенге;
2) затраты – 66889,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -7368,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7368,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 19.12.2019 № 6С-58-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в объеме бюджета Астраханского сельского округа на 2019 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 8718,0 тысяч тенге, целевые трансферты выделенные из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 2146,4 тысяч тенге, на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих в сумме 1254,9 тысяч тенге, целевые трансферты выделенные из областного бюджета на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 300,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 19.12.2019 № 6С-58-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет Жалтырского сельского округа на 2019 – 2021 годы, согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 36625,9 тысяч тенге, в том числе:

2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-48-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қаңтарда № 7043 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59520,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 47077,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12419,3 мың теңге;
2) шығындар – 66889,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -7368,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7368,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 19.12.2019 № 6С-58-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Астрахан ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджет көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 8718,0 мың теңге сомасында, азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге, республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттер 2146,4 мың теңге сомасында, әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге 1254,9 мың теңге сомасында, бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттер 300,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 19.12.2019 № 6С-58-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Жалтыр ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 2, 2-1 және 2-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36625,9 мың теңге, оның ішінде:

налоговые поступления – 22464,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 315,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13846,9 тысяч тенге;
2) затраты – 40044,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3419,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3419,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 19.12.2019 № 6С-58-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Учесть, что в объеме бюджета Жалтырского сельского округа на 2019 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 9472,0 тысяч тенге, целевые трансферты выделенные из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 2650,6 тысяч тенге, на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих в сумме 1424,3 тысяч тенге, целевые трансферты выделенные из областного бюджета на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 300,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 19.12.2019 № 6С-58-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2019 – 2021 годы, согласно приложениям 3, 3-1 и 3-2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 20250,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9749,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10351,5 тысяч тенге;
2) затраты – 23527,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3277,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3277,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 19.12.2019 № 6С-58-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Учесть, что в объеме бюджета Первомайского сельского округа на 2019 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 7544,0 тысяч тенге, целевые трансферты выделенные из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 1804,3 тысяч тенге, на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих в сумме 703,2 тысяч тенге, целевые трансферты выделенные из областного бюджета на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 300,0 тысяч тенге.

салықтық түсімдер – 22464,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 315,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13846,9 мың теңге;
2) шығындар – 40044,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -3419,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3419,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 19.12.2019 № 6С-58-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Жалтыр ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджет көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 9472,0 мың теңге сомасында, азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге, республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттер 2650,6 мың теңге сомасында, әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге 1424,3 мың теңге сомасында, бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттер 300,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 19.12.2019 № 6С-58-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Первомай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 3, 3-1 және 3-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20250,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9749,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10351,5 мың теңге;
2) шығындар – 23527,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -3277,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3277,1 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 19.12.2019 № 6С-58-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Первомай ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджет көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 7544,0 мың теңге сомасында, азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге, республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттер 1804,3 мың теңге сомасында, әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге 703,2 мың теңге сомасында, бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттер 300,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Пункт 6 – в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 19.12.2019 № 6С-58-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджетов сельских округов на 2019 год, согласно приложению 4.
8. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата
Г.Муканова
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Астраханского
района
Н.Сеилов
24 декабря 2018 года
Приложение 1
к решению Астраханского
районного маслихата
от 24 декабря 2018 года

Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 19.12.2019 № 6С-58-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2019 жылға арналған ауылдық округтер бюджеттерінің атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі, 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының сессия
төрайымы
Ғ.Мұқанова
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының
әкімі
Н.Сейілов
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
Астрахан аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы

от 24 декабря 2018 года
№ 6С-48-2
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджетов сельских округов на 2019 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-48-2 шешіміне
4 қосымша
2019 жылға арналған ауылдық округтер бюджеттерінің атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру