Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовых ставок налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги) в Буландынском районе
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 14 мая 2018 года № 6С-23/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 мая 2018 года № 6631
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии пунктом 3 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить категории автостоянок (паркингов) согласно приложению 1 и увеличить базовые ставки налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги) в Буландынском районе, согласно приложению 2.
2. Определить город Макинск близлежащим населенным пунктом, базовые ставки на земли которого будут применяться при исчислении налога.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 23
очередной сессии
Б.Кажаканов
Секретарь районного
маслихата
Ш. Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Буландынского
района
Ж.Нуркенов
14 мая 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управления государственных
доходов по Буландынскому району
Департамента государственных доходов
по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
А.Есполов
14 мая 2018 года
Приложение 1
к решению Буландынского
районного маслихата
от 14 мая 2018 года
№ 6С-23/7
Категории автостоянок (паркингов)
№ п/п
Типы автостоянок (паркингов)
Категории
1.
Автостоянки (паркинги) закрытого типа
1 категория
2.
Автостоянки (паркинги) открытого типа
2 категория
Приложение 2
к решению Буландынского
районного маслихата
от 14 мая 2018 года
№ 6С-23/7
Базовые ставки налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги) в Буландынском районе
№ п/п
Категории автостоянок (паркингов)
Базовые ставки налога на земли, занятые под автостоянки (паркинги)
Увеличение базовых ставок
1.
1 категория
5,02
в десять раз
2.
2 категория
5,02
в десять раз

Бұланды ауданында автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерлерге арналған базалық салық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 мамырдағы № 6С-23/7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 мамырда № 6631 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 509 бабының 3-тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды ауданында автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін және автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерлерге арналған базалық салық мөлшерлемелері 2 қосымшаға сәйкес ұлғайтылсын.
2. Салықты есептеу кезінде жерлеріне базалық мөлшерлемелері қолданылатын жақын орналасқан елді мекен Макинск қаласы болып айқындалсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 23 – сессияның
төрағасы
Б.Қажақанов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының
әкімі
Ж.Нұркенов
14 мамыр 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Бұланды ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республиқалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А.Есполов
14 мамыр 2018 жыл
Бұланды аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 14 мамырдағы
№ 6С-23/7 шешіміне
1 қосымша
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
№ р/с
Автотұрақтардың (паркингтердің) түрлері
Санаттары
1.
Жабық түрдегі автотұрақтар (паркингтер)
1 санат
2.
Ашық түрдегі автотұрақтар (паркингтер)
2 санат
Бұланды аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 14 мамырдағы
№ 6С-23/7 шешіміне
2 қосымша
Бұланды ауданында автотұрақтар (паркингтер) орналаскан жерлерге арналған базалық салық мөлшерлемелері
№ р/с
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
Автотұрақтар (паркингтер) орналасқан жерлерге арналған базалық салық мөлшерлемелері
Базалық мөлшерлемелердің ұлғаюы
1.
1 санат
5,02
он есеге
2.
2 санат
5,02
он есеге