Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Буландынского района
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 1 июня 2018 года № А-06/162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 июня 2018 года № 6679. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 4 июля 2019 года № А-07/196

Бұланды ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін есепке алатын аймаққа бөлу коэффициенттерiн бекіту туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 1 маусымдағы № А-06/162 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 маусымда № 6679 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 шілдедегі № А-07/196 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 04.07.2019 № А-07/196 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 43-2 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 04.07.2019 № А-07/196 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
""Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық Кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Заңының 43-2 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Бұланды ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Буландынского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Рахимжанова А.Б.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Аким района Ж.Нуркенов
Приложение 1
к постановлению акимата
Буландынского района

1. Бұланды ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін есепке алатын аймаққа бөлу коэффициенттері, осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Б.Рахымжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Ж.Нұркенов
Бұланды ауданы әкімдігінің

от 1 июня 2018 года
№ А-06/162
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в городе Макинск Буландынского района
№ п/п
Месторасположение объекта налогообложения в городе Макинск
Коэффициенты зонирования
1
улицы Карьерная, Гранитная, Каменная, Бауыржана Момышулы, Новостройки, Полевая, Достык, Проектная.
2,5
2
улицы Геологическая, Дзержинского, Клубная, Лесная, Парковая, Мира, Московская, Новая, Спортивная, Ивана Остроконя. Микрорайон Болашак.
2,5
3
улицы Амангельды Иманова, Мухтара Ауезова, Богенбай батыра, Шокана Уалиханова, Малика Габдуллина, Интернациональная, Мирона Кима, Кенесары, Луговая, Маншук Маметовой, Мичурина, Матросова, Алии Молдагуловой, Некрасова, Орджоникидзе, Попова, Правды, Станционная, 2-ая Станционная, Урицкого, Сакена Сейфуллина, Фрунзе, Чапаева, Чехова, Шевченко, Михаила Яглинского, имени Балуан Шолака. 1, 2, 3 переулки улицы имени Балуан Шолака, 1, 2, 3, 4, 5 переулки улицы Малика Габдуллина, 1 переулок улицы Кенесары, 1, 2 переулки улицы Некрасова, 1, 2 переулки улицы Станционной, 1 переулок улицы Урицкого, 1, 2 переулки улицы Шевченко.
2,5
4
улицы Автомобильная, Айыма Серикбаева, Гастелло, Панфилова, Жамбыла Жабаева, Заводская, Алтын Абишевой, Зои Космодемьянской, Островского, Тельмана, Транспортная, Ивана Омигова, Чкалова. 1, 2, 3 переулки улицы Дорстроя, 1 переулок улицы Айыма Серикбаева. Северо-восточная промышленная зона.
2,5
5
улицы Абая Кунанбаева, Олега Кошевого, Лихачева, Павлова, Кайыржана Ескендирова, Степная, Каныша Сатпаева, Суворова, Фурманова, Электростанция, имени Шамши Калдаякова. 1, 3 переулки улицы Шокана Уалиханова, микрорайон, районные электрические сети, 1, 2 переулки улицы Суворова, 1 переулок улицы имени Шамши Калдаякова.
2,5
6
улицы Громовой, Горького, Гоголя, Герцена, Гагарина, Достоевского, Калинина, Кирова, Куйбышева, Кооперативная, Ломоносова, Лермонтова, 9 Мая, 1 Мая, Маяковского, Новоселов, Целинная, Пушкина, Пугачева, Пархоменко, Ивана Скуридина, Садовая, 2-ая Садовая, Свердлова, Школьная, Элеваторная, Молодежная, Николая Сергиенко, Энгельса, Райавтодор, Елены Мейтиной, Пристанционная. 1, 2 переулки улицы Новоселов, 1 переулок улицы Ивана Скуридина, 1, 2, 3, 4, 5 переулки улицы Садовой, Чернореченские дачи.
2,2
Приложение 2
к постановлению акимата
Буландынского района
от 1 июня 2018 года
№ А-06/162
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в сельских населенных пунктах Буландынского района
№ п/п
Месторасположение объекта налогообложения в сельских населенных пунктах
Коэффициенты зонирования
1
Айнакольский сельский округ:
Айнаколь, Острогорское
1,4
2
Вознесенский сельский округ:
Аккайын, Вознесенка, Тастыозек
1,9
3
Даниловский сельский округ:
Алтынды
1,9
Алаколь, Жанаталап, Боярка
1,6
Елтай
1,4
4
Ергольский сельский округ:
Токтамыс, Новокиевка, Иванковка, Гордеевка
1,6
5
Журавлевский сельский округ:
Журавлевка, Новодонецк, Ярославка
1,6
Воробьевка
1,4
6
Капитоновский сельский округ:
Капитоновка, Пушкино, Балуана Шолака
1,6
7
Амангельдинский сельский округ:
Партизанка
1,6
Ортакшиль
1,4
8
Карамышевский сельский округ:
Шубарагаш, Мат, Отрадное, Суворовка
1,6
9
Караозекский сельский округ:
Караозек, Купчановка
1,9
Байсуат, Еруслановка
1,6
10
Никольский сельский округ:
Никольское
1,9
Ултуган
1,6
11
Новобратский сельский округ:
Новобратское, Буденовка, Добровольное, Красносельское
1,4

2018 жылғы 1 маусымдағы
№ А-06/162 қаулысына
1-қосымша
Бұланды ауданының Макинск қаласында салық салу объектісінің орналасқан жерін есепке алатын аймаққа бөлу коэффициенттері
№ р/н
Макинск қаласында салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенттері
1
Карьерная, Гранитная, Каменная, Бауыржан Момышұлы, Новостройки, Полевая, Достық, Проектная көшелері.
2,5
2
Геологическая, Дзержинский, Клубная, Лесная, Парковая, Мир, Московская, Новая, Спортивная, Иван Остроконь көшелері. Болашақ ықшам ауданы.
2,5
3
Амангелді Иманов, Мұхтар Әуезов, Бөгенбай батыр, Шоқан Уәлиханов, Мәлік Ғабдуллин, Интернациональная, Мирон Ким, Кенесары, Луговая, Мәншук Мәметова, Мичурин, Матросов, Әлия Молдағұлова, Некрасов, Орджоникидзе, Попов, Правда, Станционная, 2-ші Станционная, Урицкий, Сәкен Сейфуллин, Фрунзе, Чапаев, Чехов, Шевченко, Михаил Яглинский, Балуан Шолақ атындағы көшелері. Балуан Шолақ атындағы көшенің 1, 2, 3 тұйықтары, Мәлік Ғабдуллин көшесінің 1, 2, 3, 4, 5 тұйықтары, Кенесары көшесінің 1 тұйығы, Некрасов көшесінің 1, 2 тұйықтары, Станционная көшесінің 1, 2 тұйықтары, Урицкий көшесінің 1 тұйығы, Шевченко көшесінің 1, 2 тұйықтары.
2,5
4
Автомобильная, Айым Серікбаев, Гастелло, Панфилов, Жамбыл Жабаев, Заводская, Алтын Әбішева, Зоя Космодемьянская, Островский, Тельман, Транспортная, Иван Омигов, Чкалов көшелері. Дорстроя көшесінің 1, 2, 3 тұйықтары, Айым Серікбаев көшесінің 1 тұйығы. Солтүстік-шығыс өндірістік аймағы.
2,5
5
Абай Құнанбаев, Олег Кошевой, Лихачев, Павлов, Қайыржан Ескендіров, Степная, Қаныш Сәтбаев, Суворов, Фурманов, Электростанция, Шәмші Қалдаяқов атындағы көшелері. Шоқан Уәлиханов көшесінің 1, 3 тұйықтары, ықшам ауданы, аудандық электр желілері, Суворов көшесінің 1, 2 тұйықтары, Шәмші Қалдаяқов атындағы көшенің 1 тұйығы.
2,5
6
Громова, Горький, Гоголь, Герцен, Гагарин, Достоевский, Калинин, Киров, Куйбышев, Кооперативная, Ломоносов, Лермонтов, 9 Май, 1 Май, Маяковский, Новоселов, Целинная, Пушкин, Пугачев, Пархоменко, Иван Скуридин, Садовая, 2-ші Садовая, Свердлов, Школьная, Элеваторная, Молодежная, Николай Сергиенко, Энгельс, Райавтодор, Елена Мейтина, Пристанционная көшелері. Новоселов көшесінің 1, 2 тұйықтары, Иван Скуридин көшесінің 1 тұйығы, Садовая көшесінің 1, 2, 3, 4, 5 тұйықтары, Чернореченск саяжайлары.
2,2
Бұланды ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 1 маусымдағы
№ А-06/162 қаулысына
2-қосымша
Бұланды ауданының ауылдық елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін есепке алатын аймаққа бөлу коэффициенттері
№ р/н
Ауылдық елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенттері
1
Айнакөл ауылдық округі:
Айнакөл, Острогорское
1,4
2
Вознесенка ауылдық округі:
Аққайың, Вознесенка, Тастыөзек
1,9
3
Даниловка ауылдық округі:
Алтынды
1,9
Алакөл, Жаңаталап, Боярка
1,6
Елтай
1,4
4
Ерголка ауылдық округі:
Тоқтамыс, Новокиевка, Иванковка, Гордеевка
1,6
5
Журавлевка ауылдық округі:
Журавлевка, Новодонецк, Ярославка
1,6
Воробьевка
1,4
6
Капитоновка ауылдық округі:
Капитоновка, Пушкино, Балуан Шолақ
1,6
7
Амангелді ауылдық округі:
Партизанка
1,6
Ортақшыл
1,4
8
Карамышевка ауылдық округі:
Шұбарағаш, Мат, Отрадное, Суворовка
1,6
9
Қараөзек ауылдық округі:
Қараөзек, Купчановка
1,9
Байсуат, Еруслановка
1,6
10
Никольск ауылдық округі:
Никольское
1,9
Ұлтуған
1,6
11
Новобратск ауылдық округі:
Новобратское, Буденовка, Добровольное, Красносельское,
1,4