Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, лиц, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по Буландынскому району на 2019 год
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 29 ноября 2018 года № А-11/361. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 ноября 2018 года № 6882
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктами 7), 8) и 9) статьи 9, подпунктами 2), 3) и 4) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по Буландынскому району на 2019 год согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Буландынскому району на 2019 год согласно приложению 2.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по Буландынскому району на 2019 год, согласно приложению 3.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима, курирующего данный вопрос.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Буландынского
района
Ж.Нуркенов
Приложение 1
к постановлению акимата
Буландынского района
от 29 ноября 2018 года
№ А-11/361
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по Буландынскому району на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер установленной квоты (%)
1
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг село Купчановка, Буландынский район"
258
0,4
2
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг город Макинск, Буландынский район"
52
1,9
Приложение 2
к постановлению акимата
Буландынского района
от 29 ноября 2018 года
А-11/361
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Буландынскому району на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер установленной квоты (%)
1
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг село Купчановка, Буландынский район"
258
0,4
2
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг город Макинск, Буландынский район"
52
1,9
Приложение 3
к постановлению акимата
Буландынского района
от 29 ноября 2018 года
№ А-11/361
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по Буландынскому району на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер установленной квоты (%)
1
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг село Купчановка, Буландынский район"
258
0,4
2
Коммунальное государственное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг город Макинск, Буландынский район"
52
1,9

Бұланды ауданы бойынша 2019 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № А-11/361 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қарашада № 6882 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабы 1 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшаларына, 27 бабының 1 тармағының 2), 3), 4) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бұланды ауданы бойынша 2019 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Бұланды ауданы бойынша 2019 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. Бұланды ауданы бойынша 2019 жылға арналған ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 3 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау осы мәселеге жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданының
әкімі
Ж.Нұркенов
Бұланды ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 29 қарашадағы
№ А-11/361 қаулысына
1 қосымша
Бұланды ауданы бойынша 2019 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Белгіленген квота мөлшері (%)
1
"Бұланды ауданы, Купчановка ауылы арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
258
0,4
2
"Бұланды ауданы, Макинск қаласы арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
52
1,9
Бұланды ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 29 қарашадағы
№ А-11/361 қаулысына
2 қосымша
Бұланды ауданы бойынша 2019 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Белгіленген квота мөлшері (%)
1
"Бұланды ауданы, Купчановка ауылы арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
258
0,4
2
"Бұланды ауданы, Макинск қаласы арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
52
1,9
Бұланды ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 29 қарашадағы
№ А-11/361 қаулысына
3 қосымша
Бұланды ауданы бойынша 2019 жылға арналған ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Белгіленген квота мөлшері (%)
1
"Бұланды ауданы, Купчановка ауылы арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
258
0,4
2
"Бұланды ауданы, Макинск қаласы арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
52
1,9